Zaktualizowano: 9 sierpnia 2022 r.

Recenzja Ashley Madison (2022): 100% szczerze o AshleyMadison.com

Przejdź do zalet i wad AshleyMadison.com

Ashley madison

Ashley Madison, nietypowy serwis randkowy, rozpoczął się w 2001 roku. W przeciwieństwie do większości portali randkowych, których celem są pojedyncze osoby, aby nawiązać nowe relacje z nieznajomymi, AshleyMadison.com jest stworzona dla osób, które są już zaangażowane, czy to w związkach chłopak-dziewczyna, czy nawet są już w związku małżeńskim. Ma być używany przez te osoby, aby mieć związki pozamałżeńskie i uprawiać seks z kimś innym niż ich partnerzy… w najbardziej dyskretny sposób. Chociaż oszustwa i romanse są dużym tabu, gdziekolwiek jesteś, z Ashley Madison, jest to środowisko, w którym takie pozamałżeńskie akty są zachęcane i nikt nie krzywi się z nich.

Ashley Madison istnieje już od tak dawna, a oszustwa również nie są niczym nowym, zwłaszcza wraz z rozwojem technologii i platform internetowych, wiele osób zwróciło się do Ashley Madison, aby spełnić swoje pragnienia. Ich publiczność to głównie osoby, które lubią mono lub poligamiczne, otwarte relacje wśród wielu innych. Ponieważ oferuje inny zwrot akcji, który nie jest typowy dla zwykłego serwisu randkowego, Ashley Madison zyskała ogromną popularność i zgromadziła użytkowników na całym świecie.

W 2015 roku Ashley Madison była zdruzgotana skandalem, który został nagłośniony dla wszystkich. Baza danych serwisu została zhakowana, ujawniając dane osobowe użytkowników. Wywołało to sporą wrzawę wśród użytkowników i opinii publicznej, zwłaszcza, że ​​miało być poufne. Pomimo tej dużej przeszkody w historii serwisu, udało im się odbudować witrynę, przygotowana na nowy obraz i skutecznie rozwiązała wszystkie problemy związane z bezpieczeństwem i jeszcze bardziej poprawiła ochronę użytkowników. Nawet do tej pory Ashley Madison jest nadal bardzo znana, z niezliczonymi recenzjami i ruchem każdego dnia. Jeśli chcesz wiedzieć, czy spełnia swoje oczekiwania, czytaj dalej i odkryj bardziej szczegółowe informacje o witrynie.

Kontakt zainicjowany przez członka

wiadomość ashleymadison Ta strona internetowa oferuje funkcję premium o nazwie „Kontakt zainicjowany przez członków”, która jest dostępna dla pełnoprawnych członków, umożliwiając mężczyznom otwieranie, a nawet odpowiadanie na wiadomości wysłane przez kobiety bez wydawania jakichkolwiek kredytów. Wiadomość zostanie uznana za „Kontakt zainicjowany przez członka”, jeśli pochodzi od członka płci żeńskiej który wysłał go pierwszy, a nie odpowiedź wysłana do członka płci męskiej. Jest uważane za inicjowane przez członka tylko wtedy, gdy mężczyzna nigdy wcześniej nie wysłał jej wiadomości. Przykłady „Kontakt zainicjowany przez członka” obejmują wiadomości, które otrzymujesz, gdy zostaniesz dodany do jej Ulubionych, gdy wysłała Ci Wink lub Mail, kiedy zbierasz wiadomości, lub kiedy udostępni Ci swoją prywatną wizytówkę i jeśli ją masz funkcja, zawsze możesz odpowiedzieć za darmo.

Dopóki Twoja subskrypcja jest nadal aktywna, nie będziesz musiał używać kredytów, odpowiadając na kontakty inicjowane przez kobiety.
Jeśli kiedykolwiek zechcesz anulować swoją subskrypcję, możesz ją znaleźć na karcie „Zarządzaj profilem”, a następnie w „Historii kredytów”. Jeśli Twoje kredyty zostały wykorzystane po otwarciu wiadomości i udzieleniu odpowiedzi, prawdopodobnie najpierw skontaktowałeś się z użytkownikiem, wysyłając wiadomość, dodając ją jako jedną z ulubionych, wysyłając Wink lub pozwalając jej najpierw uzyskać dostęp do Twojej prywatnej prezentacji. Ale jeśli nadal uważasz, że nie powinieneś płacić za swoje kredyty, możesz bezpośrednio skontaktować się z ich obsługą klienta.

Funkcje AshleyMadison

Komunikatory

Możesz łatwo rozmawiać z każdym online i możesz rozmawiać z wieloma użytkownikami w tym samym czasie bez dodatkowych opłat.

Niestandardowe wiadomości pocztowe

Systemowy adres e-mail witryny jest taki sam, jak typowy e-mail. Jest bardzo bezpieczny, łatwy w użyciu, poufny i można uzyskać do niego dostęp za każdym razem, gdy logujesz się na swoje konto. Aby go wysłać, wystarczy odwiedzić profil członka i kliknąć „Wiadomość do mnie”. Podczas inicjowania takiego kontaktu zostaniesz obciążony 5 kredytami.

Zbieraj wiadomości

Ta funkcja umożliwia członkom płci żeńskiej inicjowanie kontaktu z dowolnym mężczyzną. Kiedy członek płci męskiej, do którego wysłałeś wiadomość, odpowie, zostaniesz obciążony 5 kredytami.

Wiadomość priorytetowa

Pozwala to mężczyznom na oznaczanie wiadomości jako „priorytetowe”, co wyróżnia ich spośród innych. Ponieważ jest to „Priorytet”, trafi do pierwszych wiadomości w skrzynce odbiorczej kobiety, a mężczyzna zostanie również powiadomiony, gdy wiadomość zostanie otwarta.

Prezenty

Za pomocą kredytów możesz wysłać prezent, wyposażyć go w słodkie wiadomości i podarować komuś, kogo lubisz. Aby go wysłać, po prostu odwiedź profil lubianego członka i poszukaj przycisku „Wyślij mi prezent”.

Mruga

Każdy może wysłać bezpłatne mrugnięcie. Po prostu uzyskaj dostęp do profilu członka i poszukaj przycisku „Wyślij mi oczko”.

Zdjęcia i prywatna prezentacja

Dzięki Ashley Madison możesz zachować prywatność i dyskrecję swojej tożsamości, edytując lub rozmywając zdjęcia profilowe. Jeśli masz wielbiciela, który chce zobaczyć nieedytowane wersje Twojego zdjęcia, wystarczy wysłać mu klucz, aby mógł uzyskać dostęp do Twojej prywatnej prezentacji. W dowolnym momencie możesz cofnąć dostęp przyznany dowolnemu członkowi.

Ulubione

Aby śledzić swoich polubionych członków, możesz po prostu dodać ich do listy ulubionych. Gdy ktoś doda Cię do tej listy, będziesz wiedział, że jest to już forma „Kontakt zainicjowany przez członków”. Dzięki tej funkcji poznasz tożsamość swojego wielbiciela.

Blokowanie

Z dowolnego powodu możesz łatwo zablokować innego członka, klikając „Zablokuj ten profil” na jego stronie. Ponownie z dowolnego powodu możesz odblokować każdego w dowolnym momencie.

Narzędzie wyszukiwania

Możesz łatwo wyszukać innego członka za pomocą Quicksearch, paska narzędzi witryny lub skorzystać z ich zaawansowanych funkcji wyszukiwania.

Członkowie i wielki ruch

ashleymadison użytkowników Wiedząc, jak wyjątkowa jest ich grupa docelowa, nie jest nawet zaskakujące, że witryna jest domem dla ponad miliona użytkowników z całego świata. Większość użytkowników pochodzi z dużych krajów i jest zwykle w średnim wieku lub starszym. Jako „miejsce romansowe” ludzie mogą z łatwością organizować wszelkiego rodzaju spotkania, komunikując się z nieznajomymi, niezależnie od tego, czy są w zaangażowanym związku, czy nie. Kiedy sprawdzisz indywidualne profile, zauważysz, że często można zobaczyć małżonków szukających związków pozamałżeńskich. Serwis może pochwalić się sporą liczbą użytkowników, a osoby, które tu często bywają, są w większości otwarte. Nie będziesz miał problemu z szukaniem dopasowań, ponieważ możesz mieć wiele opcji, aby spotkać się z ludźmi o podobnych poglądach. Wszystko, co musisz zrobić, to sprawdzić ludzi i rozpocząć rozmowę

Bezproblemowy proces rejestracji

Proces rejestracji Ashley Madison jest bardzo łatwy do zrozumienia. Nie wymaga wielu informacji i działa doskonale, ponieważ jego natura polega na dyskretnych relacjach. Musisz tylko sprecyzować swój obecny status związku i kilka podstawowych informacji. Wszystkie informacje, które podasz podczas procesu rejestracji, zostaną odzwierciedlone w Twoim profilu, co będzie pierwszą rzeczą, którą inni użytkownicy zobaczą i przyciągną ich do Ciebie. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna i bardzo wygodna, zajmuje mniej niż pięć minut i możesz zacząć. Będziesz musiał przesłać zdjęcie profilowe i możesz edytować niektóre jego części, aby zakryć część twarzy - kolejny środek autorstwa Ashley Madison, aby zachować anonimowość użytkowników.

Nawiązywanie kontaktu w sprawie AshleyMadison

wiadomość Ashley Madison Kobiety mogą bezpłatnie rozpoczynać rozmowy z innymi użytkownikami, podczas gdy mężczyźni musieliby do tego wykorzystać kredyty. Oferują niezbędne funkcje, które pomagają w nawiązywaniu komunikacji, z podstawowymi funkcjami czatu, aby być pierwszymi na linii.
Użytkownicy mogą tworzyć swoje listy „Ulubione”, składający się z profili, które lubią i którymi są zainteresowani. Możesz także wysłać mrugnięcie i w przeciwieństwie do innych witryn, ta funkcja jest bezpłatna. Winks na internetowej scenie randkowej pomaga okazywać zainteresowanie konkretnej osobie. Unikalną cechą Ashley Madison jest ich prywatny klucz do prezentacji. Pozwala to innemu użytkownikowi przeglądać Twoje zdjęcia bez zmian w prywatności, pozwalając im zobaczyć prawdziwy obraz za nimi. Wirtualne prezenty są również czymś w Ashley Madison, chociaż nie są one bezpłatne, ponieważ do wysłania jednego trzeba mieć trochę kredytów, a liczba kredytów będzie czynnikiem, na który można wysłać prezenty.

Ich jakość profilu

Ashleymadison profile

Ze względu na charakter serwisu, na którym ludzie powinni być dyskretni w podawaniu swoich informacji, nie będziesz w stanie znaleźć szczegółowych profili. Ponieważ jest znany jako oszukujący małżonek internetowy serwis randkowywszyscy zachowują rezerwę i dyskrecję w zakresie udostępniania jakichkolwiek informacji o sobie. Nie musisz podawać nazwy; wszystko, co musiałbyś wskazać, to unikalna nazwa użytkownika, która już służyłaby jako Twoja identyfikacja. Twój profil będzie zawierał tylko najbardziej podstawowe informacje, takie jak: lokalizacja, wiek, płeć, znak zodiaku i pewne spostrzeżenia na temat tego, jaki związek chcesz znaleźć na stronie.
Jeśli jest ktoś, kto wpadł Ci w oko, możesz łatwo sprawdzić go na jego profilach i sprawdzić, czy jesteś ze sobą kompatybilny na podstawie dostępnych informacji. Sprawdzanie profili jest bezpłatne; nie potrzebujesz informacji o kredytach ani karcie. Zdjęcia mogą być również niezbędne, aby przyciągnąć uwagę, dzięki czemu możesz trochę edytować z przesłanych zdjęć wyświetlanych, możesz umieścić maski lub dowolne podstawowe zmiany, aby ukryć swoją tożsamość, a ludzie będą mogli zobaczyć nieedytowaną wersję tylko wtedy, gdy podasz im swój klucz prywatny.

Aplikacja mobilna Ashley Madison

Ashleymadison app Jedną wspaniałą rzeczą w Ashley Madison jest to, że już jest do pobrania bezpłatnie na urządzenia z systemem iOS i Android. Tak samo jest z wersją na komputery stacjonarne z tymi samymi ważnymi funkcjami. To tylko uproszczona aplikacja, więc nie musisz się martwić, że zajmie zbyt dużo miejsca w telefonie.
Aplikacje mobilne są wygodniejszą opcją, ponieważ większość ludzi codziennie korzysta z telefonów. Kupując kredyty, będą one przetwarzane za pośrednictwem kont iTunes lub Google Play. Innym rozsądnym rozważaniem Ashley Madison jest to, że ikona aplikacji mobilnej nie wygląda podejrzanie i można ją łatwo ukryć. Ma również funkcję „przesuwania”, podobnie jak większość dzisiejszych aplikacji randkowych, dla łatwiejszego polubienia profili. Aplikacja umożliwia również znajdowanie osób w pobliżu i sprawdzanie, kto oglądał Twój profil.

Projekt i interfejs strony internetowej

Strona internetowa Ashley Madison układ i projekt są bardzo przyjazne dla użytkownika. Jest przyjazny dla oczu i możesz łatwo poruszać się po jego interfejsie. Bez względu na wiek i kontakt z technologią, każdy może nadal korzystać z serwisu i łatwo zapoznać się z jego funkcjami. Jego pasek menu pokazuje wszystkie jego funkcje i ważne strony, dzięki czemu użytkownicy mogą po prostu rzucić na niego okiem, gdy zajdzie taka potrzeba. Jednym z dziwnych lub być może odstręczających w ich witrynie internetowej jest to, że pasek menu znajduje się prawie w połowie strony. Aby się do niego dostać, musisz przewinąć w górę do dolnej części, w przeciwieństwie do większości witryn internetowych, w których paski menu znajdują się w górnej części. Witryna używa koloru białego i różowego do zaznaczania świateł, więc jest po prostu łatwa do obejrzenia.

Kredyty, opłaty i inne funkcje

Ashleymadison kredytów Kobiety, które chcą komunikować się z mężczyznami, mogą skorzystać z tej funkcji bezpłatnie. Jeśli chodzi o inne osoby (kobiety-kobiety, mężczyźni-mężczyźni itp.), Musieliby mieć trochę kredytów, zanim będą mogli rozpocząć rozmowę. W przeciwieństwie do większości platform randkowych, które wymagają miesięcznego członkostwa, Ashley Madison wykorzystuje kredyty kupowane za pakiet.
Kredyty potrzebne do różnych funkcji to nie to samo; niektórzy potrzebowaliby więcej niż innis. Podstawowe funkcje, takie jak otwieranie wiadomości, wysyłanie i inicjowanie wiadomości e-mail, zwykle kosztowałyby 5 kredytów. Jeśli odpowiadasz komuś, z kim już kontaktowałeś się wcześniej, nie będziesz już potrzebować do tego kredytów. Jeśli chodzi o funkcję czatu w Ashley Madison, musisz wydać trochę kredytów tylko na określony czas: 30 kredytów - 30 minut, 60 kredytów - 60 minut i tak dalej. Wysyłanie prezentów zazwyczaj kosztuje więcej kredytów, zaczynając od 20 do 50 kredytów. Ogólnie rzecz biorąc, system kredytów i pakiety Ashley Madison są całkiem rozsądne. Akceptują płatności przez Paypal, karty kredytowe i inne opcje w zależności od Twojej lokalizacji.

Oto specjalne cechy Ashley Madison:

Funkcje AshleyMadison Lista ulubionych
Użytkownicy mogą tworzyć listy swoich ulubionych profili, a do listy można dodać do 100 z nich. Jest darmowy, dzięki czemu możesz łatwo zapamiętać profile, które wpadły Ci w oko

Dyskrecja dotycząca zdjęć i tożsamości
Każdy członek ma przywilej zachowania prywatności swojej tożsamości. Przesłane zdjęcie można edytować, aby dodatkowo ukryć niektóre części twarzy; możesz dodać naklejki, maski lub trochę zamazać / ocenzurować. Gwarantuje to, że użytkownicy nie będą łatwo znali ich tożsamości innym. Jeśli masz już kogoś, kogo lubisz, możesz dać jej dostęp do wyraźniejszych wersji swoich zdjęć.

Wysyłanie Winks
Podobnie jak w prawdziwym życiu, mrugnięcia wskazują, że interesujesz się inną osobą. Jeśli masz osobę, którą się miażdżysz, możesz po prostu odwiedzić jej profil i znaleźć uśmiechniętą buźkę z napisem „Wyślij Wink”, a druga osoba zostanie o tym powiadomiona. Wtedy będą wiedzieć, że jesteś nimi zainteresowany.

PodróżowanieMan
Dla użytkowników, którzy są zawsze w ruchu, jest to bardzo przydatne podczas podróży. Wystarczy wydać trochę dolców, a będziesz mógł wysyłać wiadomości do co najmniej 30 dziewczyn, które są w określonym rejonie (lub w miejscu, do którego podróżujesz), a potem możesz je poznać na kilka dni przed przybyciem na ich miejsce.

Człowiek priorytetowy
Płatna funkcja, która wzmacnia Twój profil. Pomaga wyróżnić się na wspólnej stronie dla członków i daje większe szanse na bycie zauważonym przez więcej osób i pojawienie się na różnych stronach wyszukiwania.

Wiadomość Plus
Ta funkcja umożliwia wysyłanie wiadomości lub rozmowę z użytkownikami, z którymi już się kontaktowałeś. Jest dostępny jako bezpłatna wersja próbna przy zakupie pakietów kredytów i będzie ważna tylko przez 30 dni. Następnie będziesz musiał zapłacić, jeśli nadal chcesz korzystać z tej funkcji.

Podsumowując, oto kilka wskazówek, które warto rozważyć, jeśli myślisz o dołączeniu do znanego modowego zespołu Ashley Madison…

Plusy i minusy AshleyMadison.com

Plusy:

 • Łatwa rejestracja
 • Bezproblemowy proces rejestracji
 • Wystarczy kilka informacji, aby się zarejestrować
 • Należy określić status związku
 • Możesz łatwo wysyłać e-maile lub czaty
 • Wirtualne prezenty można wysłać
 • Wysyłanie wiadomości jest bezpłatne dla kobiet
 • Wiele unikalnych funkcji oferowanych zarówno dla gości, jak i pełnoprawnych członków
 • Posiada aplikację mobilną na iOS i Androida

Wady:

 • Większość użytkowników nie wypełnia całkowicie swoich profili
 • Od czasu do czasu w witrynie czają się pozerzy
 • Profile nie są szczegółowe, więc mniej informacji będzie znanych (co jest nieco dobre dla prywatności)

Najczęściej zadawane pytania

Jak działają dane kontaktowe?

Ashley Madison zapewnia o tym użytkowników ich prywatne informacje nie zostaną przekazane żadnym firmom marketingowym. Żadne dane użytkowników, takie jak adresy e-mail lub inne dane osobowe, nie zostaną sprzedane, wypożyczone ani przekazane żadnej innej firmie lub podmiotowi, bez względu na okoliczności. Są również bardzo jasne i przejrzyste w swojej Polityce prywatności, więc jeśli jesteś zainteresowany witryną, możesz sprawdzić te informacje pod ich linkami.
Rejestracja jako członek-gość jest bezpłatna. Będziesz mógł korzystać z wielu funkcji, nawet jeśli używasz go tylko za darmo. Niektóre z nich obejmują: odbieranie mrugnięć, wysyłanie i odbieranie zdjęć, dodawanie członków do ulubionych, odpowiadanie każdemu, kto ma pełne członkostwo i przeprowadzanie podstawowych wyszukiwań. Jeśli chcesz wysyłać niestandardowe wiadomości, inicjować rozmowy na czacie, wysyłać wiadomości priorytetowe lub wysyłać prezenty, aby jeszcze bardziej wyrazić swoje upodobania dla kogoś, będziesz musiał zapłacić za uaktualnienie i zostać pełnoprawnym członkiem. Po zalogowaniu się na swoje konto poszukaj opcji „Kup kredyty” w menu głównym.

Po rejestracji… Co teraz?

Możesz zacząć od uzupełnienia swojego profilu, przesłania do 12 zdjęć i podania dodatkowych informacji o sobie. Im więcej szczegółów znajduje się w Twoim profilu, tym bardziej jest on atrakcyjny dla innych użytkowników ponieważ będą znali pewne rzeczy, które mogą służyć za wspólną płaszczyznę, która przyda się w przyszłych rozmowach.
Możesz także skorzystać z funkcji wyszukiwania, aby znaleźć członków, którzy mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Jeśli chcesz zainicjować kontakt z dowolnym członkiem, musisz przejść na wyższy abonament jako pełnoprawny członek i otrzymać pakiety kredytów. Posiadanie większej liczby kredytów oznacza możliwość korzystania z większej liczby funkcji, w tym czatowania, inicjowania wiadomości i tak dalej. Dostęp do tych funkcji pomoże Ci komunikować się z potencjalnymi podopiecznymi na bardziej osobistym poziomie.

Czy mogę też znaleźć „single” w Ashley Madison?

Tak, na tej stronie jest wielu singli i większość z nich szuka osób przywiązanych, a ich powody są różne. Osoby samotne zwykle nie mają nic do ryzyka, więc będą musiały bardziej się postarać spotkać kogoś, komu dobrze się czuje z kimś spoza związku. Jednak ci, którzy są zaangażowani, mają tendencję do współczucia sobie nawzajem ze względu na podobne okoliczności, co ułatwia im spotkania i łączenie się.

Czy Ashley Madison jest legalna?

Strona internetowa jest prawdziwa, tak, ale nie może zagwarantować autentyczności każdego profilu, ponieważ są chwile, w których często czają się pozerzy lub catfisher. Mimo to Ashley Madison zapewnia to prywatność ich użytkowników będzie zawsze traktowana jako poufna bez względu na wszystko, zwłaszcza, że ​​już wcześniej doświadczyli ogromnego skandalu związanego z naruszeniem danych. Moderatorzy serwisu aktywnie monitorują każde przesłane zdjęcie, a także zmieniają się wszystkie teksty, zwłaszcza te do publicznego wglądu, aby wszystko było bezpieczne i zgodne z ich standardami.
Prywatne wiadomości nie są monitorowane przez kogokolwiek z witryny, aby zapewnić każdemu bardzo potrzebną prywatność, ale z pewnością nie tolerują nękania, jakichkolwiek obelg, gróźb ani obelg wysyłanych do innych członków. Namawianie do jakichkolwiek towarów lub usług, reklam i jakiejkolwiek formy spamowania jest również niedopuszczalne. Po zarejestrowaniu się Ashley Madison nigdy nie poprosi Cię o żadne informacje, a tym bardziej wyśle ​​je do domu lub biura. Ich główną wartością jest prywatność, dyskrecja i anonimowość.

Ostatnia uwaga

Ashley Madison promuje związki pozamałżeńskie i tworzy środowisko z dala od osądów opinii publicznej. Większość użytkowników ma otwarte umysły, a ludzie, którzy pomimo zaangażowania w związku, poszukują innych opcji, są tutaj powszechnie akceptowani. Istnieje już od bardzo dawna i od tamtej pory zawsze zapewniał bezpieczną przestrzeń dla ludzi, którzy chcą czegoś nowego… aby urozmaicić ich życie seksualne lub czegokolwiek innego.

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które mogą szukać czegoś podobnego, to Ashley Madison może być dla Ciebie idealną platformą randkową. Nie musisz się martwić, że Twoja tożsamość zostanie ujawniona, ponieważ przysięgają, że zachowają poufność.
Na co czekasz? Zarejestruj się teraz na AshleyMadison.com i poczuj wyzwolenie przebywanie w takiej nieoceniającej społeczności z ludźmi, którzy znajdują się w takich samych sytuacjach jak Ty.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry