Zaktualizowano: 14 kwietnia 2021 r

Recenzja InstaBang.com

& 12 najlepszych aplikacji i witryn randkowych, takich jak Instabang.com

Pokaż 12 alternatyw dla Instabang.com

Instabang to jedna z popularnych witryn randkowych, która pomaga znaleźć kontakty między podobnie myślącymi ludźmi. Podziękowania dla twórców serwisu, którzy są również twórcami innego popularnego serwisu randkowego, Uberhorny. W rzeczywistości możesz uzyskać dostęp do platformy Uberhorny za pomocą konta Instabang i odwrotnie.

Z pewnością od ponad dziesięciu lat Instabang nadal zapewnia ludziom najlepsze miejsce do swobodnych spotkań. Rzeczywiście, zyskał wiarygodność w biznesie. Nie wspominając o tym, że ma moderatorów gotowych służyć każdemu 24/7, aby upewnić się, że każdy profil jest legalny i autentyczny.

Walenie w Instabang

Instabang to świetne miejsce do miłego spędzania czasu z ludźmi z całego świata. Ta strona internetowa zapewnia mężczyznom o podobnych potrzebach seksualnych i pomaga znaleźć odpowiedniego partnera. Z pewnością zaoszczędzi ci to dużo czasu i po prostu spędzisz go na randkach i flirtowaniu. Przede wszystkim społeczność nie promuje osądów i negatywnej atmosfery. Aby każdy mógł się dobrze bawić znajdując swoje szczęście.

Ponadto zawiera wiele niesamowitych funkcji do wyboru. Z pewnością możesz użyć tych funkcji do szukania przyjaciela, pieprzenia kumpli, związków lub po prostu przypadkowego połączenia. Oczywiście możesz to zobaczyć od razu, czytając nazwę strony internetowej Instabang. Natychmiastowy wybuch z przypadkowym nieznajomym online, który najlepiej pasuje do Twojej osobowości.

Jakość członków

Wraz z siostrzaną stroną internetową Uberhorny, Instabang dołącza do bazy użytkowników. Rosnąca liczba osób rejestrujących się na tej stronie jest jednym z powodów, dla których prosperuje ona wśród silnej konkurencji w branży randkowej online.

Według ich strony internetowej zyskała ponad dwa miliony członków na całym świecie. Mimo że w samych Stanach Zjednoczonych mieści około 1.2 miliona, Instabang nadal jest dumny ze swojego wielkiego międzynarodowego zasięgu. Obecnie stronę Instabang odwiedza ponad 20,000 XNUMX osób każdego dnia.

Dystrybucja płci

Tymczasem dystrybucja Instabang pod względem płci faworyzuje bardziej mężczyzn. Ponieważ na stronie jest aktywnych około 76% zarejestrowanych członków płci męskiej. Nie musi to jednak oznaczać, że kobiety nie są aktywne w serwisie. Z pewnością jest wiele kobiet, z którymi możesz cieszyć się rozmową, flirtem i przyjemnością. Przede wszystkim lubią nawet publikować treści, zdjęcia i filmy dla dorosłych.

Rzeczywiście, na stronie są codziennie aktywni członkowie, którzy szukają natychmiastowego wybuchu. Możesz je nawet znaleźć na stronie „Popularne teraz”. Nie wspominając o tym, że kobiety i mężczyźni chętnie angażują się, łączą i przyłączają się z łatwością do spraw przyczynowych.

Preferencje seksualne

Pod warunkiem, że Instabang jest otwartym serwisem randkowym, z pewnością jest przeznaczony dla wszystkich osób zainteresowanych randkami seksualnymi, przypadkowymi romansami i natychmiastowym hukiem. Tak więc, niezależnie od Twojej orientacji seksualnej, Instabang wita Cię z całego serca. Po rejestracji możesz wybrać płeć, z którą chcesz się angażować. Istnieje również opcja, w której możesz filtrować ludzi zgodnie z preferencjami seksualnymi, tak aby uzyskać idealne dopasowanie.

Rasa i pochodzenie etniczne

Mimo to witryna Instabang dominuje wśród członków ze Stanów Zjednoczonych. Z pewnością nadal ma zróżnicowaną rasę i pochodzenie etniczne, ponieważ obejmuje różne miejsca na całym świecie. Rasy członków, w tym czarnoskórzy Amerykanie, Afrykanie, Latynosi, Azjaci i wiele innych.

Orientacja religijna

O ile ta strona nie zachęca do żadnych ruchów religijnych, nie zabrania także członkom jakiejkolwiek orientacji religijnej. Rzeczywiście, Instabang otwiera swoje drzwi dla każdego, niezależnie od religii. Z pewnością są członkowie tej witryny, którzy są ateistami, islamem, chrześcijanami, katolikami i wieloma innymi. Ponieważ w rzeczywistości jedynym celem Instabang jest pomoc w uprawianiu seksu i nic więcej.

Projektowanie i użyteczność

Witryna Instabang ma bardzo prosty wygląd, ale odpowiada usługom, które oferuje. Ma również przejrzysty interfejs, który pozwala na płynne skupianie się i przeglądanie. Po wizycie na ekranie pojawią się kolory niebieski, biały i szary. Rzeczywiście, są to kolory marki Instabang.

Tymczasem korzystanie z serwisu jest stosunkowo proste i proste. Z pewnością nie doświadczysz komplikacji ani usterek. Twórca witryny zadbał o to, aby wszystkie funkcje i przyciski znajdowały się we właściwych miejscach. Rzeczywiście, widać to po wejściu na stronę główną.

niestabilna użyteczność

Proces rejestracji

Podobnie jak w przypadku innych funkcji Instabang, proces rejestracji również przebiega w prostych krokach. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać sześć prostych kroków. Te czynności obejmują wiek, płeć, lokalizację, szukaną płeć i adres e-mail. Przed zakończeniem procesu musisz najpierw zweryfikować swoje konto za pomocą linku weryfikacyjnego przesłanego na Twój adres e-mail.

Po zakończeniu procesu rejestracji możesz teraz korzystać z witryny. Po zakończeniu Instabang wyświetli kilka profili. Możesz przejrzeć tę listę i dowiedzieć się, kto jest dla Ciebie wystarczająco gorący. Na koniec systemy witryny automatycznie wyślą do tych profili powiadomienie „wink”. Z pewnością ta funkcja pomoże Ci znaleźć połączenie, okazując zainteresowanie.

Profile Instabang: prawdziwe czy fałszywe?

Na stronie Instabang rozbudowany profil nie jest wymagany. W rzeczywistości system potrzebuje tylko trzech ważnych sekcji do wypełnienia. Takie jak przesłanie zdjęcia profilowego, krótkie informacje ogólne i media publiczne. Spośród tych trzech krótki opis wymaga dużej uwagi, ponieważ zawiera szczegółowe informacje o tobie. Na przykład twoje upodobania, ulubione, osobowość i wszystko, co pomocne.

Tymczasem w mediach publicznych można znaleźć swoje działania, takie jak przesłane filmy i obrazy, aktualizacje, posty, polubienia i komentarze. Tak więc, jeśli martwisz się fałszywymi profilami, w witrynie są używane systemy bezpieczeństwa, które pomagają wykrywać oszustów. Oczywiście, jeśli podejrzewasz podejrzane konta, możesz natychmiast zgłosić je moderatorom. Rzeczywiście, zapewnią, że jesteś z dala od krzywdy.

Wersja mobilna

Obecnie Instabang nie ma oficjalnej wersji aplikacji, którą można pobrać z App Store lub Google Playstore. Twórcy serwisu zadbali jednak o to, aby była ona kompatybilna z przeglądarką mobilną. Z pewnością nie musisz być przed komputerem lub laptopem, aby zalogować się i cieszyć się Instabang. Rzeczywiście, używając dowolnego smartfona lub urządzenia mobilnego, możesz uzyskać dostęp do Instabang, gdziekolwiek chcesz.

Zwłaszcza teraz, gdy trudno jest zawsze pozostać w kontakcie z komputerami lub laptopami, zdecydowanie zaleca się wygodę wersji mobilnej. W połączeniu z łatwiejszymi funkcjami komunikacyjnymi telefonów komórkowych, ludzie mogą teraz zabrać Instabang wszędzie i zawsze, gdy zajdzie potrzeba natychmiastowego wybuchu.

Przydatne funkcje Instabang

 • Trendy teraz

„Trending Now” to funkcja Instabang, w której można znaleźć posty innych członków, takie jak zdjęcia, filmy, a nawet ich przemyślenia. Przede wszystkim ta funkcja jest dostępna dla bezpłatnych członków. Z pewnością możesz polubić lub zostawić komentarz do każdego interesującego Cię posta bez płacenia ani grosza.

 • Gry na miejscu

Pod warunkiem, że Instabang promuje luźne związki i randki seksualne, jedną z rzeczy, które mogą sprawić, że randkowanie na tej stronie jest możliwe poprzez gry. Z pewnością istnieją gry związane z relacjami, w które możesz grać. W tym „Who's Cute”, w którym możesz ocenić 50 różnych osób jako słodkie lub nie.

Istnieje również „Swipe Game”, w której mechanika jest podobna do gry Tinder's Swipe. Oczywiście możesz w to zagrać, po prostu przesuwając palcem w lewo lub w prawo po profilach graczy. Jeśli oba profile są zgodne, witryna automatycznie utworzy pokój rozmów.

 • Streaming

Kolejną cechą Instabang jest przesyłanie strumieniowe. Tutaj możesz dołączyć do transmisji na żywo innych członków lub nadawać własne. Rzeczywiście, jest to jeden z powodów, dla których strona ogranicza swoją publiczność tylko do co najmniej 18 lat. Ponieważ przez większość czasu transmisje na żywo członków tutaj są seksualne i jednoznaczne.

 • Galeria Premium

Galeria Premium to kolejna funkcja, która może pomóc Ci osiągnąć zysk. Po pierwsze, wystarczy utworzyć galerię wypełnioną Twoimi zdjęciami. Następnie ustaw go jako prywatny, aby gdy ktoś chciał go zobaczyć, musiał zapłacić kredyty. Jest to jednak opcjonalna funkcja, której możesz użyć. W końcu ludzie tutaj po prostu chcą się bawić i angażować niegrzecznych członków.

funkcje instabang

Opcje członkostwa Instabang

Darmowe członkostwo

Będąc bezpłatnym członkiem, istnieją ograniczenia w korzystaniu z funkcji i funkcji w witrynie. Chociaż najważniejsze dostępne funkcje są dostępne za darmo. Na przykład tworzenie profili, przeglądanie źródła i inne funkcje podłączania. Wolni członkowie mogą także wysyłać wiadomości do innych członków, tworzyć listy ulubionych, dodawać interesujących członków, korzystać z zaawansowanych filtrów wyszukiwania i umieszczać posty w sekcji „Popularne teraz”. Poza tym wszystkie inne funkcje są dostępne tylko dla członków premium.

Płatne członkostwo

Jeśli chcesz korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji Instabang, najlepszą opcją jest przejście na płatne członkostwo. Jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, korzystając z subskrypcji Silver lub Gold. Z pewnością w ciągu dnia możesz doświadczyć natychmiastowego walenia. Oprócz funkcji premium w komunikacji możesz także grać w gry na miejscu. W ten sposób zwiększasz swoje szanse na randkę.

Bezpieczeństwo i wsparcie

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo i ochronę, witryna Instabang zapewnia wszystkich, że posiada system ochrony danych. Ponadto Instabang zaleca użytkownikowi uaktualnienie do członkostwa premium, zapewniając bezpieczeństwo z dala od fałszywych profili. Tymczasem obsługa klienta Instabang jest bardzo niezawodna. Jeśli więc masz jakieś problemy, komplikacje lub pytania, potrzebujesz odpowiedzi. Wystarczy skontaktować się z całodobową pomocą techniczną.

Odkrywanie zalet i wad Instabang

Plusy:

 • Autentyczna strona internetowa z prawdziwymi użytkownikami i profilami
 • Większość funkcji jest bezpłatna
 • Utrzymuje umowę dotyczącą bezpieczeństwa i prywatności
 • Posiada niesamowity system przeciwdziałania oszustwom
 • Bezpłatne wysyłanie wiadomości
 • Witryna powiadomi Cię, gdy pojawią się aktywni członkowie
 • Bezpłatne korzystanie z kanału informacyjnego, który pomaga w interakcji z innymi członkami
 • Rejestracja jest szybka i prosta
 • Spora liczba członków w każdym przedziale wiekowym
 • Wiele działań użytkowników na stronie internetowej
 • Ponad 2 miliony członków na całym świecie
 • Natychmiast zawiesza fałszywe profile

Wady:

 • Większe szanse na podłączenie się podczas korzystania z płatnego członkostwa
 • Istnieje kilka zdjęć i filmów o charakterze seksualnym, których możesz nie chcieć oglądać
 • Korzystanie z niektórych przydatnych funkcji komunikacji wymaga członkostwa premium
 • Zdominowany przez męskich członków

12 najlepszych aplikacji i witryn randkowych podobnych do Instabang.com:

# 1 - AdultFriendFinder

dorosły przyjaciel

Witryna Adult Friend Finder jest popularna na całym świecie. Ma ponad osiemdziesiąt milionów użytkowników pragnących erotycznych interakcji z wieloma kobietami. Podobnie, zapewnia wiele rodzajów zalotnych związków, takich jak luźne znajomości, monogamia, pary, kumple do seksu i wiele innych. Z pewnością jest to doskonała rzecz, aby doświadczyć urozmaicenia w sypialni. Szczególnie między ludźmi o otwartych umysłach, którzy chcą zbadać swoją orientację seksualną. Wreszcie, dzięki szybkiemu sposobowi rejestracji, członkowie kończą ją w mniej niż pięć minut.

Pełna recenzja Wyszukiwarki przyjaciół dla dorosłych tutaj.

Plusy:

 • Rejestracja jest bezpłatna i szybka
 • Członkowie witryny aktywnie szukają przypadkowych połączeń
 • Wiele opcji komunikacji
 • Oglądanie filmów i przeglądanie zdjęć jest bezpłatne
 • Możesz pisać blogi i prowadzić rozmowy grupowe
 • Aplikacja jest dostępna do pobrania i jest kompatybilna z urządzeniami z systemem iOS i Android

Wady:

 • Liczba członków płci męskiej jest większa niż kobiet
 • Ograniczone opcje dla bezpłatnych kont podstawowych

# 2 - Dating.com

randki.com

Dating.com to obowiązkowa strona internetowa, na której można znaleźć romantyczne romanse i randki. Z pewnością łączy wszystkich singli z całego świata w jednym niesamowitym miejscu, w którym mogą nawiązać nowe romantyczne połączenie. Ponadto wykorzystuje unikalne zaawansowane funkcje, które umożliwiają członkom łatwiejsze, wydajniejsze i szybsze korzystanie z dat. Rzeczywiście, jeśli szukasz niezawodnej strony internetowej do znalezienia kumpli do pieprzenia, to Dating.com jest najlepszy ze wszystkich.

Ostateczna recenzja Dating.com.

Plusy:

 • Członkowie pochodzą z różnych części świata
 • Wyszukiwanie zaawansowane można filtrować na podstawie Twoich wyborów i zainteresowań
 • Pomoc przez czat na żywo jest zawsze dostępna
 • Rejestracja przebiega według prostego i łatwego procesu
 • Nie wymaga weryfikacji adresu e-mail po rejestracji
 • Utworzenie konta jest bezpłatne
 • Istnieje możliwość dopasowania wyniku wyszukiwania do preferencji
 • Przeglądanie zdjęć profilowych jest bezpłatne

Wady:

 • Aplikacja jest przeznaczona tylko dla użytkowników Androida

# 3 - 2fuck.com

Profile użytkowników 2fuck

Dla tych, którzy szukają szybkiego połączenia lub natychmiastowej randki, 2fuck to najlepsza strona internetowa dla tych potrzeb. Zapewnia wszystko, czego pragniesz i pomaga znaleźć idealne dopasowanie. Ponadto używa specjalnego systemu dopasowywania, który dopasowuje Twój profil do najbardziej zgodnych członków. Z pewnością każde podłączenie nie jest tak przypadkowe, jak się wydaje, ale twoi dokładni koledzy. Ostatecznie ma miliony członków na całym świecie. Dlatego seks randka jest zawsze pewna.

Obszerna recenzja 2fuck.com.

Plusy:

 • Miliony członków z różnych części świata
 • Prosty projekt i przyjazne dla użytkownika narzędzia
 • Bezpłatna rejestracja i łatwe kroki do wykonania

Wady:

 • Niektóre funkcje strony internetowej będą wymagały płatnego członkostwa

# 4 - BangLocals

banglocals

Banglocals to obowiązkowa witryna dla osób szukających idealnego dopasowania do seksu, randek i zwykłych romansów. Niezależnie od liczby konkurencyjnych stron internetowych, do dziś pozostaje liderem. Rzeczywiście, nasze życie to gówno pracy i stresu. Chcemy tylko relaksujących i uspokajających sposobów na uwolnienie go. Z pewnością wspaniały kumpel, który pobudzi nasze pragnienia seksualne, może sprawić, że życie będzie pełne przyjemności. Dobrze, Banglocals to serwis randkowy, który wykorzystuje prosty proces rejestracji. Tak więc każdy od razu doświadczy przyjemności. Rzeczywiście, każdy ma szansę znaleźć gorącą, seksowną partnerkę.

Dogłębna recenzja BangLocals.

Plusy:

 • Ludzie mogą stworzyć sieć randkową
 • Bezpłatne wyszukiwanie profili innych członków
 • Zobacz galerie zdjęć i filmów
 • Ludzie mogą wystawiać oceny gorącym członkom
 • Rejestracja jest bezpłatna i łatwa
 • Zachęca do publikowania osobistych zdjęć lub publikowania treści publicznych
 • Możesz kontaktować się z ludźmi za pośrednictwem wiadomości tekstowych lub e-mailowych

Wady:

 • Brak filmów z oceną x
 • Bez okresu próbnego

# 5 - XDating

Strona główna XDating

XDating, wyjątkowy serwis randkowy dla każdej osoby dorosłej. Z pewnością jest to najlepszy sposób na znalezienie partnerów seksualnych, randek i niezobowiązujących związków. Tak więc, jeśli interesujesz się długotrwałymi, poważnymi związkami lub odnajdujesz swoją bratnią duszę, XDating z pewnością idealnie pasuje do Twojego gustu. Rejestrując się na stronie internetowej, dajesz dostęp do nieograniczonych funkcji, które posiada. Rzeczywiście, znalezienie atrakcyjnej i zainteresowanej seksualnie, tak jak ty, jest tutaj łatwe. Cała zabawna społeczność różnych kobiet i mężczyzn z różnych części świata jest bez wysiłku doświadczana na stronie XDating.

Recenzja XDating tutaj.

Plusy:

 • Ma centrum randkowe, które pomaga użytkownikom szybciej znajdować dopasowania
 • Proces tworzenia profilu jest bardzo szybki
 • Możesz dowolnie wybrać dane, które chcesz udostępnić w swoim profilu
 • Istnieją różne opcje czatu
 • Niesamowite korzyści dla członków premium
 • Rejestracja jest bezpłatna i prosta
 • Zorganizowany projekt strony internetowej
 • Dostępnych jest wiele przydatnych funkcji

Wady:

 • Opłaty za członkostwo premium są drogie
 • Zgłoszono fałszywe profile

# 6 - Flirt.com

flirt.com

Dołączenie do internetowego serwisu randkowego dla dorosłych z prawdziwą i niesamowitą liczbą funkcji jest stosunkowo trudne do znalezienia. Ze względu na dużą liczbę witryn randkowych, które czają się obecnie w Internecie, tylko nieliczne dowiodły swojej reputacji. Z pewnością istnieje strona internetowa, która spełniła oczekiwania użytkowników w zakresie romansów, flirtowania i randek - jest nią Flirt.com!

Rzeczywiście, przez tak wiele lat w branży ta strona internetowa była godną uwagi marką, która konkuruje z innymi najwyżej ocenianymi platformami randkowymi. Z pewnością po prostu przewijając, przeglądając i klikając, otrzymasz natychmiastową datę spośród milionów wyborów na całym świecie. Więc na co czekasz? Dołącz do reszty świata w poszukiwaniu szczęścia.

Pełna recenzja Flirt.com.

Plusy:

 • Członkowie z podejrzanymi informacjami zostaną poddani weryfikacji przed oszustwami
 • Szybki proces rejestracji
 • Miliony członków na całym świecie
 • Członkowie są młodzi i aktywni, zwykle w wieku 20-35 lat
 • Jest wielu aktywnych członków, którzy codziennie szukają swobodnej zabawy
 • Dostępna jest przystępna cena 3-dniowa wersja próbna

Wady:

 • Tylko członkowie premium mogą wysyłać wiadomości
 • Niektóre profile zawierają słabe szczegóły i informacje

# 7 - hubka

Tinder

Tinder to aplikacja randkowa umożliwiająca bezpłatne korzystanie z jej funkcji. Niektóre z jego funkcji i usług, które inne aplikacje randkowe oferują za cenę, w Tinder są bezpłatne. Takie jak wysyłanie wiadomości, pobieranie, przesyłanie zdjęć i lokalizowanie pobliskich członków są dostępne bezpłatnie.

Dzięki temu aplikacja zyskała ponad milion subskrybentów na całym świecie. W ten sposób otwiera również szansę na szybsze znalezienie dopasowań. Ponadto wielu jego członków lubi nieformalną zabawę i zajęcia. Jeśli więc lubisz seks, flirtowanie i zwykłe romanse, na pewno znajdziesz to wszystko w aplikacji Tinder.

Plusy:

 • System dobierania graczy korzysta z lokalizacji
 • Bezpłatne wysyłanie wiadomości
 • Darmowe przesyłanie zdjęć
 • Wszyscy członkowie mają bezpłatny dostęp do rozmów wideo
 • Są miliony członków do sprawdzenia
 • Aktywni członkowie są codziennie na haju
 • Bardzo łatwy w użyciu
 • Szybki proces rejestracji

Wady:

 • Niektórzy ludzie nie odpowiadają na wiadomości
 • Ma tylko 100 przeciągnięć dziennie

# 8 - Szukam porozumienia

szukanie porozumienia

Witryna randkowa, która codziennie przyciąga odwiedzających, to Seeking Arrangement. Z pewnością wykonuje świetną robotę, zapewniając bezpieczną atmosferę dla swobodnego partnerstwa i interakcji. Co więcej, Seeking Arrangement to także miejsce, w którym młodzież może znaleźć cukrowe mamusie i tatusiowie, którzy mogliby zapewnić im wsparcie finansowe i zachętę. Rzeczywiście, Seeking Arrangement na nowo zdefiniował zwykłą definicję idealnego związku, ponieważ promuje konwencjonalne sposoby randkowania online. Przede wszystkim ta strona internetowa obiecuje chronić Twoją prywatność i informacje przed niewłaściwym wykorzystaniem.

Poszukiwanie przeglądu porozumienia tutaj.

Plusy:

 • Proces weryfikacji jest rygorystyczny
 • W ciągu zaledwie pięciu dni witryna gwarantuje użytkownikom znalezienie idealnych rozwiązań
 • Ma ponad dziesięć milionów członków aktywnie poszukujących i angażujących się na całym świecie
 • Większość członków pochodzi ze Stanów Zjednoczonych
 • Proces rejestracji jest łatwy i bardzo szybki do zakończenia
 • Bezpłatne wysyłanie wiadomości tylko do innych zweryfikowanych członków

Wady:

 • Kilka fałszywych kont
 • Wymaga uprawnień do przeglądania prywatnej galerii innych członków

# 9 - Podłączenie dla dorosłych

AdultHookup

Adult Hookup to serwis randkowy, który z pewnością przewyższy wszystkie Twoje oczekiwania w zakresie łączenia i randek. Niezależnie od tego, że jest nowa, witryna Adult Hookup zapewnia doskonałe oceny, dając swoim członkom przyjemne i wygodne doświadczenie w znajdowaniu dopasowania. Strona ma bardzo stylowy wygląd i jest prosta w obsłudze.

Ponadto ponad miliony jego członków codziennie aktywnie angażuje się w kontakty seksualne. Z pewnością istnieje wiele form komunikacji między członkami, w tym czaty wideo i komunikatory. Przede wszystkim Adult Hookup zobowiązuje się do zapewnienia swoim członkom najlepszego seksu i dopasowań w ich życiu. W związku z tym oferują 100-dniowy program gwarancji, który zapewnia, że ​​seks będzie krótszy niż ten czas.

Plusy:

 • Chroni płatności za pomocą certyfikatu SSL i usługi szyfrowanej
 • Bezpłatne członkostwo próbne jest dostępne dla nowych użytkowników
 • Duża pula członków na całym świecie

Wady:

 • Nieograniczone i unikalne funkcje są dostępne tylko dla płatnych członków

# 10 - Uberhorny

Uberhorny

Dzięki niesamowitym funkcjom i usługom, które dostarcza od kilku lat, Uberhorny ma ponad dwa miliony członków na całym świecie. Podczas gdy najwyżsi członkowie pochodzą ze Stanów Zjednoczonych. W porównaniu z innymi portalami randkowymi z wieloma oszustwami, Uberhorny zachęca do autentycznych relacji i interakcji. Ponadto strona internetowa Uberhorny zapewnia członkostwo próbne w ciągu dwóch do siedmiu dni, aby umożliwić nowym członkom sprawdzenie, czy platforma jest warta inwestycji.

Pełna recenzja Uberhorny.

Plusy:

 • W różnych miejscach są różne kobiety
 • Wersja próbna jest dostępna w najniższej cenie
 • Na całym świecie jest ponad dwa miliony zarejestrowanych użytkowników
 • Dostępnych jest wielu członków w różnym wieku
 • Większość członków znajduje się w Stanach Zjednoczonych
 • Wymaga tylko około trzech do pięciu minut rejestracji
 • Wyszukiwanie odbywa się w kategoriach, aby ułatwić przeglądanie skutecznego dopasowywania
 • Darmowe wysyłanie polubień i mrugnięć
 • Podejrzane fałszywe konta są natychmiast zawieszane
 • Dostępna jest weryfikacja profili w celu zwiększenia oglądalności

Wady:

 • Przypomnienia o opłaceniu członkostwa są stale wyświetlane
 • Może wyświetlać profile członków podczas korzystania z członkostwa premium
 • Ograniczone działania i funkcje, jeśli konta są w bezpłatnej subskrypcji

# 11 - HornyMatches

Szukasz niezobowiązujących randek i randek w szybszy i lepszy sposób? Zatem HornyMatches jest odpowiedzią na wszystkie Twoje pragnienia. Ta strona jest przeznaczona do randek seksualnych dla dorosłych i jest przeznaczona dla osób szukających swobodnej zabawy. Dlatego jeśli czujesz się zainteresowany poważnymi związkami lub długoterminowymi zobowiązaniami, to nie jest dla ciebie. Wszyscy tu ludzie są po prostu w związku na jedną noc i bez zobowiązań. Z pewnością ta witryna ma wiele niesamowitych funkcji, które pomagają flirtować, czatować i podłączać się. Ostatecznie rejestracja jest bezpłatna. Dołącz więc do tysięcy ludzi w znalezieniu najlepszego dopasowania.

Pełna recenzja HornyMatches tutaj.

Plusy:

 • Wiele opcji wyszukiwania i filtrowania osób
 • Konta zawierają szczegółowe informacje
 • Rejestracja nie wymaga podania danych osobowych
 • Dostępne jest zgłaszanie oszustw lub kont trollowych
 • Profile prywatne
 • Darmowa rejestracja
 • Przystępna miesięczna opłata abonamentowa
 • Projekt jest prosty i łatwy w użyciu
 • Utrzymanie bezpieczeństwa i ochrony
 • Brak reklam podczas korzystania z członkostwa premium

Wady:

 • Ograniczony dostęp do funkcji podczas korzystania z bezpłatnego konta
 • Zgłoszono fałszywe profile

# 12 - Dużo ryb

Dużo ryb

Plenty of Fish to serwis randkowy nie tylko dla tradycyjnych, nieformalnych randek, ale ma również długie listy gorących MILF, młodych ludzi i wspaniałych kobiet. Znajdziesz tu mnóstwo ryb, od kuguarów po MILF-y, gorące laski - wszystko w jednym miejscu. Z pewnością serwis oferuje bezpłatną rejestrację konta i podstawowe korzystanie z jego funkcji. Tymczasem po przejściu na członkostwo premium wystarczy zapłacić przystępne ceny, aby móc korzystać ze wszystkich zalet platformy.

Plusy:

 • Wielu członków aktywnie szuka dat na tej stronie
 • Projekt strony internetowej jest prosty, przejrzysty i łatwy w użyciu
 • Reklamy nie są dostępne i nie ma irytujących wyskakujących okienek

Wady:

 • Brakuje filtrów wyszukiwania

Werdykt

Tak więc, jeśli szukasz niezobowiązujących romansów, związków lub kontaktów, Instabang jest właśnie dla Ciebie. Poziom działań i interakcji w serwisie jest wysoki. Więc szanse na dobry seks są w 100% pewne.

W połączeniu z niesamowitymi środkami bezpieczeństwa, obsługą oszustw i całodobową obsługą klienta, wszyscy jej członkowie mogą cieszyć się bezpiecznym i wygodnym przeglądaniem. Z pewnością Instabang.com i inne przedstawione tutaj witryny działają ręka w rękę, aby wyeliminować fałszywe profile i oszustów. Sprawia, że ​​cała podróż randkowa jest świetna.

Moje osobiste TOP 4 najlepszych aplikacji randkowych i stron internetowych poza Instabang.com to:

 1. AdultFriendFinder.com
 2. Dating.com
 3. BangLocals.com

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli masz ochotę na natychmiastową przyjemność i chcesz mieć pewność, że łączysz się z autentycznymi ludźmi. Następnie przejdź do tych witryn. Z pewnością są one wysoce zalecane, aby je samemu sprawdzić i zbadać.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry