Zaktualizowano: 9 sierpnia 2022 r.

LoveAwake Recenzja

i TOP 12 Randki i Sex Randki Lubię loveawake.com

Pokaż mi 12 alternatyw dla LoveAwake.com

MiłośćAwake main

Pomimo rozpowszechnienia połączeń internetowych i randek, kilka osób nadal decyduje się ukrywać ten aspekt swojego żałosnego życia przed przyjaciółmi i rodziną. Ale szczerze mówiąc, nie musisz się mylić, jeśli chodzi o dołączanie do trendu, ponieważ wygoda i wydajność serwisów randkowych/aplikacji randkowych są niezaprzeczalnie imponujące. Zwłaszcza teraz, gdy Twoje napięte harmonogramy uniemożliwiają Ci spotkanie lub połączenie z kimś. Tradycyjne randki zajęłyby tylko pieprzony ładunek twojego czasu i jestem pewien, że jesteś zbyt popieprzony, aby marnować polowanie w klubach lub barach tylko po to, by znaleźć idealne dopasowanie.

Oficjalny adres URL: https://www.loveawake.com

Dzięki Bogu za postęp technologiczny, który sprawia, że ​​umawianie się na randkę jest znacznie łatwiejsze niż w dawnych czasach. LoveAwake to popularna internetowa strona kojarzeń, w której single mogą spotkać się ze swoimi partnerami. Brzmi bardziej obiecująco, gdy wiesz, że jest to darmowy serwis randkowy. Ale prawdziwe pytanie brzmi – czy to piękne miejsce, czy może jest lepsze? Kontynuujmy czytanie LoveAwake poniżej.

Randki za darmo w LoveAwake

W dzisiejszych czasach nie ma kupy darmowych serwisów randkowych i platform, i to jest zimna, twarda prawda. Czemu? Cóż, odpowiedź jest prosta — właściciele firm i menedżerowie nie mogą sobie pozwolić na utratę środków finansowych na przedsięwzięcia, które nie generują ogromnych przepływów pieniężnych. Zastanawiające jest więc, że LoveAwake, darmowy serwis randkowy i randkowy, pozostaje silny, mimo że jest swobodnie dostępny.

Tak, dobrze to przeczytałeś. LoveAwake to całkowicie bezpłatna usługa dobierania partnerów na całym świecie. Ma już wielu zwolenników w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Filipinach, Australii, Malezji, RPA, Irlandii, Niemczech i Singapurze.

Większość użytkowników jest otwarta na łączenie się i randkowanie z nieznajomymi z innych miejsc i ludzi. Oczywiście musisz być; w końcu ta strona dominuje na całym świecie.

Dodatkowo najbardziej atrakcyjną funkcją LoveAwake jest jej bezpłatna funkcja. Przysięgam na wszystkich bogów, ta strona obiecuje, że na pewno nie napotkasz ukrytych opłat ani nie będziesz zmuszony do uaktualnienia do członkostwa premium tylko po to, aby korzystać z funkcji i usług randkowych. W rzeczywistości wszyscy użytkownicy mogą wysyłać tyle wiadomości, ile chcą, przeglądać ogromną liczbę ofert i angażować się w tekstowe kojarzenia i wygodne rozmowy na smartfonie.

Porady, porady i coaching LoveAwake

Blogi LoveAwake

Podobnie jak w przypadku każdej cyfrowej usługi kojarzeń i randkowania z seksem, nie ma 100% gwarancji, że ludzie, których znajdziesz, będą przyzwoitymi ludźmi. Nikt, nawet administratorzy, nie może zapewnić, że ci użytkownicy są stabilni emocjonalnie i godni zaufania, a jest to powszechny problem, którego doświadcza każda osoba na darmowej stronie. Aby rozwiązać ten problem, większość witryn, takich jak LoveAwake, udostępnia funkcję poświęconą poradom ekspertów i pomocnym sugestiom innych użytkowników.

Z drugiej strony LoveAwake idzie o krok dalej. Połączył siły z ekspertami i konsultantami ds. romansów, aby przyciągnąć tylko najlepszych, najbardziej wiarygodnych klientów. Dlatego zawsze, gdy czujesz się podejrzliwy lub masz problemy z randkowaniem, LoveAwake oferuje najwyższej jakości blogi i artykuły, które pomagają i wspierają osoby samotne w ich randkowaniu i przyłączaniu się do podróży.

Z pewnością LoveAwake wychodzi poza granice swoich klientów. Dzięki coachingowi randkowemu online posuwają się dalej niż tylko dostarczanie spostrzeżeń i rekomendacji. Jasne, łatwo jest połączyć singli i nieznajomych na całym świecie, aby uzyskać bezpłatny i nieograniczony dostęp, ale ludzie są również bardziej skłonni do odkrywania niezawodnych i lepszych osób, gdy używasz LoveAwake.

Pula członków

Członkowie LoveAwake dla kobiet

Nie ma wątpliwości, że LoveAwake jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych internetowych serwisów randkowych i kojarzących się z seksem od momentu powstania w 2008 roku. Z ponad 1.9 miliona zaangażowanych i przyjaznych uczestników, będziesz mógł przeszukiwać szeroki zakres potencjalnych zainteresowań miłosnych na całym świecie. . Niestety, mężczyźni korzystający z LoveAwake są znacznie więksi niż kobiety. Obecnie pierwsza z nich zwiększa liczbę do 1 mln+, podczas gdy druga nie osiąga 200 tys.+. Mimo to jestem przekonany, że jednym kliknięciem myszy można łatwo znaleźć idealne połączenie lub długoterminowego partnera. To obietnica LoveAwake, a na przestrzeni lat jest mnóstwo historii sukcesu, które mogą to potwierdzić.

LoveAwake jest bardzo popularny w krajach takich jak Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Australia, RPA, Irlandia i Niemcy. Oczywiście nie możemy pozostawić niektórych krajów azjatyckich, takich jak Singapur, Filipiny i Malezja, jako jednych z krajów, które najczęściej korzystają z tej strony do spotkań i randek. Według statystyk witryny, miastami, które aktywnie uczestniczą w LoveAwake, są Manila, Londyn, Singapur, Dublin, Toronto, Kapsztad, Perth, Bangkok, Los Angeles, Auckland, Amsterdam i Georgetown. Ale miejsc na stronie jest jeszcze więcej, więc lepiej sprawdź je samemu.

Profil LoveAwake

Jednak pomimo swojej reputacji i ugruntowanej marki w branży randkowej dla dorosłych, zwykle dobrym pomysłem jest zachowanie przyzwoitej ostrożności podczas spotkań z ludźmi online. Jako bezpłatna strona internetowa, LoveAwake może generować czerwone sygnały dla osób przyzwyczajonych do takich usług. Oszukane zdjęcia użytkowników lub oszustwa związane z aplikacjami społecznościowymi są poważnym problemem w bezpłatnych serwisach randkowych. Ale na razie pamiętaj, że LoveAwake zapewnia dostępność i możliwość połączenia się z ogromną społecznością ludzi z różnych kontynentów i ras.

Komunikacja i połączenie w LoveAwake

MiłośćAwake online

Witryna LoveAwake umożliwia nawiązanie połączenia i czatowanie z potencjalnymi datami po dopasowaniu przez system. Witryna oferuje wiele funkcji umożliwiających połączenie, ale wśród wszystkich najbardziej popularna jest prywatna wiadomość błyskawiczna. Korzystając z tej funkcji komunikacji, użytkownicy mogą bez wysiłku zacząć rozmawiać, flirtować lub robić, co chcą.

Podobnie interaktywny system czatu na LoveAwake może być używany jako alternatywa, jeśli nie czujesz się zbyt komfortowo z prywatnymi wiadomościami. Z tego, co widzę, czat jest jednym z najczęściej używanych i popularnych środków komunikacji wśród użytkowników serwisu. W rzeczywistości wiele osób wyraziło zainteresowanie korzystaniem z tej funkcji, ponieważ zachęca ona do większej liczby kontaktów i aktywnego uczestnictwa.

W końcu istnieje ciągłe niebezpieczeństwo, że ewentualny związek może się nie udać podczas korzystania z internetowego serwisu randkowego. Z drugiej strony LoveAwake oferuje blogi, artykuły, kursy i coaching z ekspertami ds. relacji, które mogą całkowicie pomóc w wyzwaniach związanych z relacjami i randkami. Z pewnością wszystkie te wysiłki i zasoby mogą znacznie ułatwić proces randkowania i łączenia.

Funkcje wyszukiwania i filtrowania

Wyszukiwanie LoveAwake

Dzisiaj sednem wszystkich stron internetowych poświęconych podłączaniu się i kojarzeniu jest danie „szansy” na spotkanie z kimś nowym i randkowanie z nim. Oczywiście witryna nie może tego zapewnić bez zrozumienia, jak działają randki, nawiązywanie kontaktów i kojarzenie. Przede wszystkim strona LoveAwake jest dobrze zorganizowana i prosta w użyciu. Dzięki różnorodności przydatnych funkcji i funkcji witryny, tworzenie konta, czatowanie ze wszystkimi i poznawanie nowych użytkowników to proste i wygodne zadania.

Co więcej, wszystkie istotne dane o użytkownikach LoveAwake są gromadzone i przechowywane na serwerze, dzięki czemu każdy może wyszukiwać i polować na potencjalnych klientów w zależności od osobistych zainteresowań i regionu geograficznego. Na przykład, jeśli szukasz partnera lub połączenia w Kanadzie, LoveAwake pokaże Ci tylko osoby, które również mieszkają w Kanadzie. W ten sposób szybko poznasz ludzi w zasięgu ręki. Twój aktualny obszar, preferencje seksualne i seksualność to tylko podstawowe dostępne kryteria wyszukiwania.

Profile można kategoryzować za pomocą rozbudowanych funkcji wyszukiwania, które obejmują podstawowe cechy, takie jak wzrost, waga, tatuaże, seksualność, kolczyki w ciele, cechy fizyczne, wiara, narodowość, status związku itp. Pamiętaj, że chociaż LoveAwake jest usługą bezpłatną, Ty ciągle grozi nam spotkanie z fałszywymi kontami. Jest to jedna z największych wad LoveAwake, ponieważ na stronie dostępnych jest wiele wprowadzających w błąd kont.

Protokoły bezpieczeństwa i problemy LoveAwake

Najlepsi członkowie LoveAwake

Ostatecznie LoveAwake to konwencjonalna usługa randkowa, która zapewnia proste funkcje interakcji z ludźmi i znajdowania odpowiedniego partnera. Mnóstwo singli jest dystrybuowanych na całym świecie, a jeśli szukasz połączenia lub poważnego związku, możesz uznać jego usługi za niezwykle przydatne. Jednak przed podjęciem ostatecznej decyzji należy rozważyć kilka ostrzeżeń.

Po pierwsze, chcę wyjaśnić, że LoveAwake nie jest oszustwem randkowym, który oszukał setki tysięcy niczego niepodejrzewających ludzi. Jako jedna z najdłużej działających i najbardziej niezawodnych internetowych usług dobierania graczy, Loveawake już od około dekady dowodzi swojej legitymacji. Jednak znaczna liczba użytkowników skarży się, że jego usługi wydają się przestarzałe i źle utrzymane. W rzeczywistości starożytność witryny jest widoczna, gdy jej strona internetowa czeka całą wieczność na pojawienie się.

LoveAwake więcej profilu

Ponadto, zgodnie ze skargami dotyczącymi naruszeń bezpieczeństwa danych, z tej witryny zostało naruszone dane osobowe kilku użytkowników. Nie zdarza się to regularnie, ale zawsze powinieneś uważać na swoje dane na LoveAwake lub dowolnej bezpłatnej stronie internetowej. Nie możesz szczerze ufać, że opracuje najbardziej niezawodne procedury ochrony prywatności. W rzeczywistości pojawiły się obrzydliwe panie, które zostały oskarżone o wykorzystywanie samotnych facetów, żądając od nich pieniędzy.

Ponadto wiele osób, które nie szukają długotrwałych relacji, weszło na stronę, ponieważ nie ma opcji subskrypcji, co doprowadziło do interakcji o niższej jakości. Biorąc pod uwagę, że LoveAwake jest niezależne i całkowicie darmowe, możesz spodziewać się wielu fałszywych kont. Niezależnie od tego, czy konta zawierają zdjęcia i filmy, zawsze musimy być sceptyczni wobec tych, którzy próbują być kimś innym.

Plusy i minusy LoveAwake

Plusy:

 • Miliony użytkowników na całym świecie
 • Obejmuje różne miasta i kraje na całym świecie
 • Wolny w użyciu
 • Łatwa nawigacja
 • Komunikacja przebiega bez wysiłku

Wady:

 • Niektóre zgłoszone konta na sumy
 • Ładowanie trwa chwilę

TOP 12 serwisów randkowych i erotycznych podobnych do: LoveAwake.com:

# 1 - AdultFriendFinder

Dołącz do AdultFriendFinder

Witryna Adult Friend Finder jest znana na całym świecie. Ma ponad osiemdziesiąt milionów członków pragnących interakcji erotycznych z wieloma kobietami. Podobnie zapewnia liczne zalotne relacje, takie jak przypadkowe połączenia, monogamia, pary, kumple do pieprzenia i wiele innych.

Rzeczywiście, jest to doskonałe doświadczenie, które dodaje pikanterii w sypialni, zwłaszcza między ludźmi o otwartym umyśle, którzy chcą zbadać swoją orientację seksualną. Wreszcie, rejestracja jest stosunkowo bezstresowa i prosta, więc członkowie kończą ją w mniej niż pięć minut.

Oto pełna recenzja AdultFriendFinder.

Plusy:

 • Rejestracja jest bezpłatna i szybka
 • Członkowie witryny aktywnie szukają przypadkowych połączeń
 • Wiele opcji komunikacji
 • Oglądanie filmów i przeglądanie zdjęć jest bezpłatne
 • Możesz pisać blogi i prowadzić rozmowy grupowe
 • Aplikacja jest dostępna do pobrania i jest kompatybilna z urządzeniami z systemem iOS i Android

Wady:

 • Liczba uczestników płci męskiej jest większa
 • Ograniczone opcje dla bezpłatnych kont podstawowych

# 2 - Ashley madison

Ashley madison

Najlepsza strona internetowa pod względem spotkań i randek dla dorosłych, Ashley Madison istnieje od 2001 roku. Jeśli jesteś w monotonnym związku lub chcesz wyjść z rutyny życia małżeńskiego, ta strona jest właśnie dla Ciebie. Rzeczywiście, wszystkie rodzaje spraw seksualnych są tu mile widziane i nikt cię nie osądzi. Ponadto członkowie mogą kontaktować się z wieloma członkami na całym świecie i cieszyć się rozrywką seksualną.

Przede wszystkim Ashley Madison słucha opinii swoich członków i zmieniających się wymagań stylu życia ludzi, aby ulepszyć ich funkcje. Każdy może swobodnie odkrywać wszystkie rodzaje relacji, w tym poligamię, trójkąty i wiele innych. W ten sposób Ashley Madison pozostaje na czele gry pomimo konkurencyjnej branży randek online.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełną recenzję AshleyMadison.

Plusy:

 • Zachęca członków do przesyłania dyskretnych zdjęć
 • Witryna oferuje bezpłatną rejestrację i przebiega zgodnie z prostym procesem
 • Ochrona obrazów i danych wrażliwych przed spamem
 • Możesz to pobrać za pośrednictwem Google Play i App Store
 • Mała ilość miejsca wymaga i nie będzie zajmować zbyt dużo pamięci telefonu
 • Członkowie są olbrzymi i pochodzą z całego świata

Wady:

 • Kilka kont nie zawiera szczegółowych informacji o sobie

# 3 - BangLokalni

banglokali

Banglocals to obowiązkowa strona internetowa dla osób szukających idealnego dopasowania do seksu, randek i codziennych spraw. Niezależnie od liczby konkurencyjnych stron internetowych, dziś pozostaje na pierwszym miejscu. Rzeczywiście, nasze życie to gówniana praca i stres. Wszystko, czego chcemy, to relaksujące i uspokajające sposoby na uwolnienie go. Z pewnością świetny kumpel, który pobudzi nasze pragnienia seksualne, może sprawić, że życie będzie pełne radości. Dobrze, Banglocals to serwis randkowy, który wykorzystuje prosty proces rejestracji. Tak więc każdy od razu zazna przyjemności. Rzeczywiście, każdy ma szansę znaleźć gorącą, seksowną partnerkę.

Recenzja BangLocals tutaj.

Plusy:

 • Ludzie mogą stworzyć sieć randkową
 • Bezpłatne wyszukiwanie profili innych członków
 • Zobacz galerie zdjęć i filmów
 • Ludzie mogą wystawiać oceny gorącym członkom
 • Rejestracja jest bezpłatna i łatwa
 • Zachęca do publikowania osobistych zdjęć lub przesyłania treści publicznych
 • Możesz kontaktować się z ludźmi przez sms lub e-mail

Wady:

 • Brak filmów z oceną x
 • Bez okresu próbnego

# 4 - 2 Kurwa

2kurwa strona

Ta strona może odpowiedzieć, jeśli jesteś zmęczony prostymi aplikacjami randkowymi, które nie zapewniają pożądanego rezultatu. 2Fuck jest zupełnie nowy w świecie randek dla dorosłych, ale zyskał już miliony użytkowników, stosunkowo dużą liczbę. Witryna jest podobna do innych platform mediów społecznościowych i zapewnia kilka opcji interakcji i komunikacji z innymi użytkownikami.

Kliknij, aby zobaczyć pełną recenzję 2Fuck.

Plusy:

 • Wielu użytkowników
 • Projekt i interfejs są przyjemne
 • Dołączenie jest bezpłatne

Wady:

 • Może być drogie
 • Prywatność jest niska

# 5 - Flingster

miotacz

Flingster to serwis randkowy dla dorosłych do spotkań, spotkań i obściskiwania się z singlami. Na tej stronie proces aplikacji jest rzeczywiście szybki i wygodny. Więc nie będzie to w ogóle marnowało dużo twojej energii. W porównaniu z kilkoma innymi serwisami randkowymi nawet darmowe konta mogą korzystać z wiadomości i czatów wideo bez płacenia.

Z drugiej strony płatni subskrybenci mają dodatkowe funkcje, które są naprawdę wyjątkowe. Tymczasem Flingster podobnie zapewnia dyskretną identyfikację podczas rozmowy, zanim zgodzisz się na spontaniczny, szybki rzut.

Sprawdź recenzję Flingstera.

Plusy:

 • Nieokreślona postać to wybór
 • Każdy jest doskonały bez względu na orientację seksualną czy płeć
 • Procedura rejestracji jest dostępna i stosunkowo prosta
 • Projekt strony jest prosty; jednak zrozumiałe w nawigacji

Wady:

 • Od czasu do czasu zgłaszane są fałszywe profile

# 6 - Czuję się

czułem pokój

Dla wielu z was, którzy nie wiedzieli, Feeld to nie tylko randki, ale także wielokrotne randki. Administratorzy zamierzają stworzyć platformę, na której wszyscy, nawet w grupach, flirtują i wchodzą w interakcje. W rzeczywistości tytuł „Feeld” pochodzi od głównego terminu „gra w terenie”, ponieważ aplikacje działają jako podstawa lub podstawa, na której ludzie mogą dopasowywać, łączyć się i łączyć z dowolnymi użytkownikami w pobliżu.

Pełna recenzja Feeld tutaj.

Plusy:

 • Dostępna szeroka gama seksu
 • Przyjazny i otwarty dla wszystkich
 • Do ściągnięcia za darmo
 • Aplikacja jest dostępna zarówno w Apple, jak i Google Play
 • Tryb incognito jest dostępny
 • Ma ekscytujące blogi i artykuły
 • Wielu członków
 • Nowoczesny projekt aplikacji
 • Mudah digunakan
 • Korzysta z procesu weryfikacji podczas rejestracji

Wady:

 • Brak dostępnej strony
 • Funkcje są dość skromne
 • Wymaga Facebooka do rejestracji

# 7 - Flirtować

flirt.pl

Dołączenie do internetowej witryny randkowej dla dorosłych z prawdziwą i fantastyczną liczbą funkcji jest stosunkowo trudne do znalezienia. Tylko nieliczni udowodnili swoją reputację dzięki licznym serwisom randkowym, które czają się dziś w Internecie. Rzeczywiście, jedna strona internetowa spełniła oczekiwania użytkowników w zakresie romansu, flirtu i randek, a jest to Flirt.com!

Rzeczywiście, przez tak wiele lat w branży ta witryna była również godną uwagi marką, która konkuruje z innymi najwyżej ocenianymi platformami randkowymi. Z pewnością, po prostu przewijając, przeglądając i klikając, będziesz mieć natychmiastową datę spośród milionów wyborów na całym świecie.

Spójrz na recenzję Flirt.

Plusy:

 • Członkowie z podejrzanymi informacjami zostaną poddani weryfikacji przed oszustwami
 • Szybki proces rejestracji
 • Miliony członków na całym świecie
 • Członkowie są młodzi i aktywni, zwykle w wieku 20-35 lat
 • Jest wielu aktywnych członków, którzy codziennie szukają swobodnej zabawy
 • Dostępna jest przystępna cena 3-dniowa wersja próbna

Wady:

 • Tylko członkowie premium mogą wysyłać wiadomości
 • Niektóre profile zawierają słabe szczegóły i informacje

# 8 - hubka

Tinder

Tinder to aplikacja randkowa, która umożliwia korzystanie z jej funkcji za darmo. Kilka jego funkcji i usług, które inne aplikacje randkowe zapewniają za cenę; w Tinder wszystkie są bezpłatne. Na przykład wysyłanie wiadomości, pobieranie, przesyłanie zdjęć i lokalizowanie pobliskich członków są dostępne bezpłatnie.

Dzięki temu aplikacja zyskała ponad milion subskrybentów na całym świecie. W ten sposób otwiera również szansę na szybsze znalezienie dopasowań. Ponadto wielu jego członków interesuje się swobodną zabawą i zajęciami. Tak więc, jeśli lubisz seks, flirt i przypadkowe romanse. Z pewnością znajdziesz to wszystko tutaj, w aplikacji Tinder.

Plusy:

 • System dobierania graczy korzysta z lokalizacji
 • Bezpłatne wysyłanie wiadomości
 • Darmowe przesyłanie zdjęć
 • Wszyscy członkowie mają bezpłatny dostęp do rozmów wideo
 • Są miliony członków do sprawdzenia
 • Aktywni członkowie są codziennie na haju
 • Bardzo łatwy w użyciu
 • Szybki proces rejestracji

Wady:

 • Niektórzy ludzie nie odpowiadają na wiadomości
 • Ma tylko 100 przeciągnięć dziennie

# 9 - GetItON

Getiton główny

GetItON to doskonała strona z połączeniami, która pomaga ludziom znaleźć zabawny, łatwiejszy i wygodniejszy sposób na swobodny seks. Jego wyrafinowane podejście do dopasowywania jest bardzo praktyczne w znajdowaniu najlepszych dopasowań seksualnych. Dzięki temu rankingowi i dostępnym funkcjom GetItON zdecydowanie oferuje sprawny i łatwy dostęp do wszystkich najgorętszych i najseksowniejszych użytkowników na świecie.

Pełna recenzja GetItON tutaj.

Plusy:

 • Masowi członkowie
 • Użytkownicy aktywnie uczestniczą
 • Funkcje są fajne
 • Łatwa metoda podłączenia
 • Projekt jest świetny

Wady:

 • Wymaga członkostwa premium
 • Funkcje są przeznaczone głównie dla użytkowników premium

# 10 - Lovoo

Rejestr Lovoo

Nic dziwnego, że Lovoo jest dziś jednym z największych, najszybciej rozwijających się i najczęściej używanych serwisów randkowych na świecie. Istnieje wiele singli do wyboru spośród ponad 70 milionów subskrybentów. Ale sukces strony to nie tylko wielkość jej członków; przypisuje się to również skupieniu się na ulepszaniu i ciągłym rozwoju aplikacji zgodnych z systemami IOS i Android. W tym momencie liczba osób, które znajdują miłość w tej aplikacji do kojarzeń, wzrosła do prawie 4 tys.+ miesięcznie.

Kliknij, aby zobaczyć pełną recenzję Lovoo.

Plusy:

 • Otwarta na wszystkie rodzaje relacji — podłączanie, długoterminowe, randki, codzienne, przyjaźń, romans, flirt
 • Darmowa rejestracja
 • Brak zgłoszonych fałszywych kont
 • Mecze o wysokiej stawce
 • Możliwość rejestracji przez Facebook
 • System dopasowywania ruletki
 • Zweryfikowani członkowie mają odznaki
 • Członkostwo premium w przystępnej cenie

Wady:

 • Niektóre profile mają niewiele szczegółów
 • Podstawowa wyszukiwarka

# 11 - Pikantny mecz

Pikantny mecz

Znana z przyjemności, informacji, darmowej i rozrywkowej strony SpicyMatch wprowadza społeczność swingersów na najwyższym poziomie. Korzystając z bezpłatnego konta, członkowie mogą poruszać się po wszystkich funkcjach na stronie i lokalizować pary, single i grupy na imprezie lub imprezie dla swingersów.

SpicyMatch zapewnia członkom swobodę utrzymywania zawartości swoich kont publicznych lub prywatnych. Niektórzy ludzie mogą nie czuć się komfortowo, ukrywając rzeczy, aby inni mogli je zobaczyć. Przede wszystkim system walidacji witryny zapewnia wszystkich jej członków, że oszuści nie mogą zwabić. Założyciele zbudowali tę stronę tylko po to, by dać miejsce na swingersy styl życia.

Przegląd SpicyMatch tutaj.

Plusy:

 • Dostępne są fora dla swingersów
 • Rejestracja jest szybka i łatwa
 • Aplikacja mobilna jest dostępna do pobrania
 • Funkcje są różnorodne i pomocne
 • Wielu członków jest aktywnych każdego dnia
 • Znalezienie członków o podobnych zainteresowaniach jest łatwe

Wady:

 • W witrynie dostępne są funkcje, do których mają dostęp tylko płatni członkowie

# 12 - Zawias

Zawias główny

Zawias to doskonały wybór dla każdego, kto szuka czegoś więcej niż tylko przeciętnych serwisów randkowych. Został zaprojektowany z myślą o zgromadzeniu osób poszukujących długoterminowej współpracy i znaczących doświadczeń. Podstawowy cel Zawiasów nigdy się nie zmienił przez lata, a jest nim pomaganie każdemu w znalezieniu godnego dopasowania – a może nawet podniesienie statusu singla z desperackiego singla na „w związku”.

Sprawdź recenzję zawiasu.

Plusy:

 • Nowoczesny projekt aplikacji
 • Pobieranie jest bezpłatne
 • Bezpłatne wiadomości
 • Aktyw
 • Miliony użytkowników na całym świecie

Wady:

 • Niektóre mają mniej szczegółowe profile

Ostatnie słowa

Osoby, które nie znają randek internetowych i są zainteresowane wypróbowaniem jego zalet, powinny poważnie zastanowić się nad LoveAwake. Jak wspomniano, strona jest całkowicie darmowa i dostępna na żądanie, dzięki czemu możesz łatwo eksperymentować i przeglądać swoje zainteresowania i sposoby działania, zanim zanurzysz się w rzeczywistości świata.

Jasne, darmowy serwis randkowy, taki jak LoveAwake, może pomóc Ci znaleźć idealnego partnera. Mimo to ludzie pasjonujący się swoim życiem i związkami mogą być zmuszeni rozważyć opłacenie członkostwa w innym serwisie randkowym. Czemu? Ponieważ metody oceny i weryfikacji tych witryn premium są znacznie ściślej uregulowane.

Chociaż LoveAwake nie ma poważnych problemów z naruszeniami danych, nie zawsze możemy zakładać ścisłe bezpieczeństwo i prywatność podczas korzystania z tej witryny. Ponadto płatne witryny mają stosunkowo niską presję, ponieważ tylko płatni użytkownicy mogą legalnie łączyć się z innymi. Krótko mówiąc, jest bardziej ekskluzywny i intymny. W każdym razie LoveAwake nie jest straszny, zwłaszcza wśród początkujących. Więc lepiej to sprawdź i zobacz, czy to działa dla Ciebie.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry