Aktualizacja: 18 maja 2022 r

Tajne korzyści

i TOP 12 witryn randkowych i erotycznych, takich jak secretbenefits.com

Pokaż mi 12 alternatyw dla Secretbenefits.com

SecretBenefits randki z cukrem

SugarDaddy lub SugarBaby zawsze chcieliby wiedzieć, jak uzyskać dostęp do usługi kojarzeń premium, zarówno z klasą, jak i wartością. Oczywiście łatwy, wygodny i przyjemny sposób zarządzania witryną jest niezbędny, gdy patrzymy na „cukierkowe” opcje randkowe. Dlatego jestem tu po kolejną recenzję miejsca, które przykuło moją uwagę — SecretBenefits. Ta strona zapewnia dostęp do wszystkiego, a także o wiele więcej.

Oficjalny adres URL: https://www.secretbenefits.com/

Chociaż spryt strony jest imponujący, to poziom wydajności naprawdę się wyróżnia. Widziałem inne serwisy randkowe i ciągle komplikują sprawy. Podczas gdy SecretBenefits sprawia, że ​​jest to bardzo łatwe, nawet przy zachowaniu blichtru i luksusu, którego oczekujesz w świecie randek. Lepiej uspokój się, ponieważ jesteśmy gotowi do zanurzenia się na najlepszej, cenionej i skutecznej platformie wirtualnych spotkań do randek z cukrem, a my zrobimy to ze zdrową dawką humoru!

SecretBenefits — ukryty klejnot w randkach z cukrem

Wyjaśnię doskonale, że ta strona z cukrem różni się znacznie od innych opcji głównego nurtu. Jednym z głównych celów SecretBenefits jest nawiązanie formalnych umów i relacji z SugarDaddies. Będą zapewniać fundusze i wsparcie cukrowym dzieciom w zamian za miłość, przywiązanie i lojalność. Chociaż SecretBenefits jest witryną podłączeniową, nie jest to tak naprawdę typowa strona, którą czai się w Internecie. Zawiera długą listę SugarBabies i cukrowych tatusiów wszystkich typów i okazał się niezawodnym źródłem informacji dla doświadczonych randkowiczów, a także nowicjuszy w tej dziedzinie.

Jedną rzeczą, która cholernie wyróżnia się w całej podróży, jest formalność systemu. Cukrowi tatusiowie w rzeczywistości wchodzą w interakcje z cukrowymi dziećmi, które są zdeterminowane, aby osiągnąć swój ostateczny cel na stronie.

W porównaniu z innymi witrynami, Twoje szanse na wspaniałe wrażenia podczas odwiedzania tej witryny są znacznie większe, ponieważ zgromadziły prawie 2 miliony aktywnych uczestników miesięcznie z Wielkiej Brytanii, Kanady, USA i Australii. Szczyci się znajdowaniem kontaktów przede wszystkim dla elitarnych ludzi, którzy pragną nawiązać sensowny romans, wyjechać na wycieczki lub po prostu spędzić fantastyczną noc z cukierkowym dzieckiem.

Elegancki wygląd i proste funkcje SecretBenefits

randki z sekretnymi korzyściami

Elegancki wygląd SecretBenefits zrobi na Tobie wrażenie od razu po pierwszym zalogowaniu. Zamiast zapychać widza dodatkowymi, unikalnymi funkcjami i funkcjami, strona internetowa skupia się na zasadniczej części doświadczenia: nawiązywaniu kontaktów. Dodatkowo, silny nacisk na bezpieczeństwo i prywatność odróżnia SecretBenefits od konkurencji.

Ma bezproblemowe komponenty i prostą użyteczność, więc nie musisz tracić godzin na szukanie sposobów korzystania ze wszystkich jego licznych funkcji. Podsumowując, głównym celem SecretBenefits jest zapewnienie satysfakcji klienta na każdym kroku przy użyciu jasnego i prostego podejścia.

Tymczasem żadne finansowe lub podobne ograniczenia nie są nakładane na cukrowe dzieci podczas kontaktów towarzyskich i nawiązywania kontaktu z potencjalnymi tatusiami z cukrem. Ale to nie tylko cukierki o podobnych zaletach; nawet cukier-tatusiowie mają równe zyski. To typowe dla tatusiów z cukrem, że są całkowicie szczerzy w kwestii tego, czego oczekują od cukrowych dzieci, a SecretBenefits zachęca ich do otwartości, gdy desperacko szukają idealnego kochanka. Innymi słowy, nie będziesz mieć żadnych problemów z dostępem do tej strony w żadnym momencie, ponieważ ogólna koncepcja kładzie nacisk na praktyczność i dostępność dla ludzi na wszystkich poziomach umiejętności, nie tylko dla maniaków technologii.

Jakość profilu Sugar Babies w SecretBenefits

profile sekretnych korzyści

SecretBenefits ułatwia procedurę uwierzytelniania w celu ustalenia, czy konta są legalne, a użytkownicy ujawniają swoją prawdziwą tożsamość. Konta uwierzytelnione znacznie przewyższają liczbę kont niezweryfikowanych. Tylko wskazówka, ci z was, którzy nie wiedzą, które z nich są zweryfikowane i niezweryfikowane, są zazwyczaj nowymi członkami społeczności.

Ponadto profile można przeglądać za darmo, a większość obrazów jest dostępna. Cukrowe dzieci często publikują o sobie, w tym o swoich celach, aspiracjach, upodobaniach i niechęciach, a także o rzeczach, których doświadczyły w życiu. Poza tym istnieje długa lista indywidualnych cech, takich jak cechy twarzy i określony styl życia.

Każdy profil ma również SecretAlbum. Jest to nieszkodliwe miejsce, w którym dziewczyny mogą przesyłać swoje zdjęcia, w tym nagie i nieprzyzwoite rzeczy. SecretAlbums to miejsce, w którym większość ludzi umieszcza swoje zdjęcia erotyczne — zwłaszcza młode kobiety. Jako cukrowy tata możesz po prostu wysłać „prośbę” na dowolne cukrowe dzieci, aby uzyskać dostęp do ich zasobów.

Jak rozpocząć rozmowę na stronie internetowej?

wiadomość o tajnych korzyściach

Podczas projektowania SecretBenefits wiele uwagi poświęcono sprawie łatwej i szybkiej „interakcji” między członkami, przy jednoczesnym przestrzeganiu podstawowych ról przyznanych każdemu użytkownikowi. Cukrowi tatusiowie mogliby się swobodnie rejestrować i przeglądać strony internetowe, ale wysyłanie wiadomości do cukierka, dostęp do zdjęć lub dyskretne przeglądanie stron będzie kosztować wirtualne pieniądze (zwykle zamieniane na „kredyty”). Cukrowe dzieci są zwolnione z płacenia za towary na stronie, ponieważ zwykle mają status „Sugar Baby”.

Innymi słowy, każdy środek komunikacji obecny w SecretBenefits jest w stanie pomóc facetom w nawiązaniu kontaktu z kobietami. Zwykle mogą zacząć od „odblokowania” czatów. Funkcja czatu wymaga wcześniejszego użycia „kredytów”; dlatego subtelnie zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności przed pogawędką z pożądanym dzieckiem-cukrem. Nie chcesz tak szybko swoich kredytów, prawda?

Wiadomości są podstawową formą początkowej interakcji w SecretBenefits. I chociaż użytkownicy (SugarDaddy lub SugarBaby) mają niepowtarzalne kształty i rozmiary, czatowanie i wysyłanie wiadomości zawsze były fantastyczną strategią rozwijania bardziej długoterminowego połączenia, jeśli oboje zdecydujecie się pójść dalej.

Jeśli zapytasz, dlaczego jest opłata za wysłanie wiadomości do cukrowych dzieci, odpowiedź na to jest prosta. SecretBenefits zapewnia, że ​​tylko ci cukrowi tatusiowie, których stać na wysoką cenę za prostą rozmowę, będą wyłącznie tymi, którzy będą cieszyć się wszystkimi usługami SecretBenefits. Mam na myśli, wspólne! Bycie „cukierkowym tatusiem” wymaga pieniędzy na złoto. Więc jeśli nie jesteś bogaty, elitarny, to co tutaj robisz?

Podstawowe funkcje SecretBenefits

 • Szukaj

SecretBenefits robi wielkie zamieszanie ze znajdowaniem ludzi do tej pory, do tego stopnia, że ​​ponad 50% twojego czasu zostanie poświęcone na badania, aby poznać odpowiedniego partnera. Tak to prawda. Nie ma możliwości, aby komputer przewidział, kto mógłby być dla ciebie dobrym wyborem; dlatego wszystko zależy od Ciebie podczas procesu.

Możesz wyświetlić konto członka, po prostu dotykając kilku jego zdjęć, zapisz je w swoich najlepszych wyborach lub napisz do nich czat za dziesięć kredytów od razu, jeśli masz odwagę. Dowiesz się również, czy przeglądany profil został uwierzytelniony, niedawny, uaktualniony lub dostępny.

 • Dopasowywanie
Główne korzyści tajne

Choć może to wydawać się mylące, nie jest to tak naprawdę narzędzie, które umożliwia kontakt z przypadkowym nieznajomym lub kimś, z kim już rozmawiałeś na stronie. Ponieważ nie jest to zwykły serwis randkowy, zachęcamy członków do robienia wszystkiego, aby odkryć ich wyjątkową „rybę” i kontaktować się z nimi tylko wtedy, gdy jest to oczywiście tego warte. Jedynym minusem jest to, że pobiera dziesięć kredytów, więc lepiej zainwestuj w kogoś, kogo naprawdę znasz, zamiast kogoś, kto pojawił się w losowo wygenerowanym wyszukiwaniu.

 • SekretnyAlbum

SecretAlbum to całkowicie darmowa usługa, z której może korzystać każdy. W SecretAlbum panie mogą zamieszczać swoje zdjęcia, zarówno seksowne, jak i mniej niż seksowne, bez obawy, że zostaną zdemaskowane. Dodatkowo możesz ograniczyć liczbę osób, które mogą oglądać Twoje obrazy.

 • Blog

Zapoznaj się z sekcją blogów, a zachwyci Cię wybór tematów poruszanych przez członków zespołu SecretBenefits. Zwykle zawiera porady dotyczące relacji i kilka skutecznych strategii randkowych. Za pomocą tej strony internetowej możliwe jest również znalezienie odpowiedniego partnera. Ponadto uzyskanie porady od kobiet na temat 101 sekretów, jak zaimponować idealnemu dziecku z cukrem oraz poznanie ich pragnień i potrzeb, będzie dla każdego ratunkiem.

 • Wiadomości

Jest zwyczajem, że tatusiowie na stronie są obciążani ceną kredytu, aby „odblokować” funkcję przesyłania wiadomości. Zazwyczaj będzie to kosztować około dziesięciu kredytów. Możesz także udostępniać zdjęcia innym członkom za pośrednictwem tej usługi przesyłania wiadomości. Biorąc to pod uwagę, w przeciwieństwie do innych usług podłączeniowych, w których ludzie rozmawiają swobodnie, SecretBenefits wydaje się mieć bardziej wyrafinowany ton.

Zostań członkiem

Rejestracja w SecretBenefits

SecretBenefits ma różne procesy rejestracji dla pań (SugarBabies) i panów (SugarDaddies). Panie proszone są o podanie adresu e-mail, hasła do logowania, nazwy użytkownika, a także informacji o wzroście, wadze, wieku i narodowości. Następnie muszą opublikować co najmniej sześć zdjęć bez podpisów, aktów i efektów.

Następnym krokiem jest dodanie zdjęć, ale zostaną również poproszeni o opisanie idealnego „SugarDaddy”, a także wprowadzenie, hasło i szczegóły dotyczące tego, co czyni je cholernie wyjątkowymi jako „SugarBaby”. Poza tym będą musieli podać informacje kontaktowe i opublikować około czterech bardziej „ekskluzywnych” zdjęć.

Tymczasem, jeśli chodzi o dołączenie do SecretBenefits, faceci muszą brać pod uwagę konkretne, wyjątkowe względy. Najpierw należy podać swój adres e-mail, nazwę użytkownika, hasło logowania, narodowość i wiek. Podczas gdy „SugarBabies” wymagają zdjęcia do zakończenia procesu rejestracji, panowie nie. Podczas rejestracji zostaniesz poproszony o podanie dodatkowych danych osobowych i napisanie krótkiego opisu w swoim profilu.

Ich ceny kredytów

Usługa SecretBenefits nie pobiera miesięcznej subskrypcji; raczej faceci mogą kupować kredyty do wykorzystania podczas komunikacji z SugarBabies. Poniżej znajduje się ogólny podział kosztów kredytu:

 • Cena początkowa za 100 kredytów wynosi 59 $
 • Cena Elite za 500 kredytów to $169
 • Najlepsza cena za 1,000 kredytów to 289

Plusy i minusy SecretBenefits

Plusy:

 • Mnóstwo dzieci
 • Łatwy i krótki proces rejestracji
 • Profile przechodzą uwierzytelnianie
 • Kobiety mogą swobodnie korzystać

Wady:

 • Brak dostępnej aplikacji

TOP 12 serwisów randkowych i erotycznych podobnych do Secretbenefits.com:

# 1 - AdultFriendFinder

dorosły przyjaciel

Witryna Adult Friend Finder jest znana na całym świecie. Ma ponad osiemdziesiąt milionów członków pragnących interakcji erotycznych z wieloma kobietami. Podobnie zapewnia liczne zalotne relacje, takie jak przypadkowe połączenia, monogamia, pary, kumple do pieprzenia i wiele innych.

Rzeczywiście, jest to doskonałe doświadczenie, które dodaje pikanterii w sypialni, zwłaszcza między ludźmi o otwartym umyśle, którzy chcą zbadać swoją orientację seksualną. Wreszcie, rejestracja jest stosunkowo bezstresowa i prosta, więc członkowie kończą ją w mniej niż pięć minut.

Oto pełna recenzja AdultFriendFinder.

Plusy:

 • Rejestracja jest bezpłatna i szybka
 • Członkowie witryny aktywnie szukają przypadkowych połączeń
 • Wiele opcji komunikacji
 • Oglądanie filmów i przeglądanie zdjęć jest bezpłatne
 • Możesz pisać blogi i prowadzić rozmowy grupowe
 • Aplikacja jest dostępna do pobrania i jest kompatybilna z urządzeniami z systemem iOS i Android

Wady:

 • Liczba członków płci męskiej jest większa niż kobiet
 • Ograniczone opcje dla bezpłatnych kont podstawowych

# 2 - EmilyDaty

emilydaty

EmilyDates to australijska witryna randkowa, w której single jasno rozumieją, czego oczekują od swoich potencjalnych meczów, jest znana, niezawodna i stale poprawia się z dnia na dzień. Ma wystarczająco dużą bazę danych, która wciąż rośnie, ma świetną koncepcję, która obsługuje randki z cukrem i działa dobrze zarówno dla tatusiów, jak i dzieci. Każdy członek ma jasno określone wymagania w swoich profilach, więc każdy będzie wiedział, czego się spodziewać i sprawdzi, czy doskonale pasujesz do innego członka.

EmilyDates prowadzi również rygorystyczną weryfikację i środki bezpieczeństwa, aby zapewnić wszystkim ochronę niezależnie od tego, co się dzieje. Najlepszą rzeczą na tej stronie jest jej doskonała ochrona przed oszustwami, która nie jest tak skoncentrowana na większości portali randkowych, z którymi się spotkaliśmy.

Plusy:

 • Przystępne opłaty
 • Świetna jakość usług
 • Inteligentne funkcje i cechy
 • Dostępnych jest wiele narzędzi komunikacyjnych

Wady:

 • Niektóre fałszywe profile
 • Inne dziewczyny potrzebują czasu, aby odpowiedzieć

# 3 - SugarDaddyMeet

słodziutka

SugarDaddyMeet to niszowa strona randkowa, która oferuje swoje usługi pięknym młodym kobietom i zamożnym dojrzałym mężczyznom. Ten serwis randkowy z cukrem działa tylko w 20 najbogatszych krajach. Nie ma konkretnych potrzeb, aby dołączyć do serwisu, ale będziesz musiał zweryfikować swój profil i zdjęcia, przesyłając niezbędne dokumenty. Po weryfikacji otrzymasz unikatową plakietkę weryfikacyjną, która będzie potwierdzać wykonanie tego kroku oraz to, że jesteś osobą fizyczną, a nie tylko fałszywym profilem. Biorąc pod uwagę charakter tej strony, naturalne jest, że zbudowanie swojego profilu na SugarDaddyMeet zajmie trochę czasu i uwagi.

Nie musisz się martwić, ponieważ SugarDaddyMeet jest aktywnie moderowany, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom i powstrzymać oszustów. Chociaż wiele funkcji jest dostępnych dla darmowych użytkowników, wersja Premium ma więcej zalet, takich jak wysyłanie wiadomości, funkcje czatu błyskawicznego, oferowanie początkowych prezentów potencjalnym dopasowaniom i zaawansowane filtry wyszukiwania. Powinno to być cel dla wszystkich na randki z cukrem i czerpanie radości z nieziemskiej zabawy z oczywistymi i uzgodnionymi korzyściami, zwłaszcza potrzebami finansowymi i seksualnymi. Chodzi o chemię i wykorzystanie zabawnych czasów. Władza, pieniądze, młodość i piękno? Jeśli je masz, pochwal się nimi na SugarDaddyMeet, a to może zmienić Twoje życie za pomocą kilku kliknięć.

Plusy:

 • Wiele dostępnych funkcji dla bezpłatnych użytkowników
 • Funkcje „Spotkajmy się”, które działają jak ruletka
 • Dostępne pokoje rozmów
 • Łatwy w użyciu interfejs
 • Przyjazna dla użytkownika nawigacja
 • Solidny system weryfikacji

Wady:

 • Niektóre problemy z aplikacją mobilną iOS
 • Brak opcji czatu wideo
 • Bezpłatni użytkownicy mają ograniczoną liczbę wyszukiwań

# 4 - Jaka jest Twoja cena

jaka jest Twoja cena

Pomimo tego, że jest całkiem nową platformą po stworzeniu w 2010 roku, What's Your Price zyskał na popularności. Witryna ma dużą populację użytkowników ze Stanów Zjednoczonych, liczącą około miliona członków, i z dnia na dzień rozwija się jako internetowa aukcyjna witryna randkowa. Strona jest bardzo przyjazna dla użytkownika, z mniejszą liczbą opcji, które mogą wprowadzić użytkowników w błąd. Bezpłatni użytkownicy również nie mają dużej funkcjonalności, a płatni użytkownicy dostają się do pracy – od razu licytują i nawiązują kontakt.

Chociaż na tej stronie jest tylko minimalny zestaw funkcji, jest ona zbudowana z genialnych projektów, które świetnie wyglądają i mają dość podstawowe, ale przydatne opcje. Witryna oferuje również całodobową obsługę klienta i wiele innych form odpowiedzi na pytania, które mogą się pojawić. Rejestrację można przeprowadzić szybko, ponieważ przed założeniem konta wystarczy tylko kilka informacji. Gdy skończysz, możesz natychmiast rozpocząć przeglądanie strony i ulepszyć swój profil, aby był bardziej atrakcyjny dla innych użytkowników, gwarantując więcej dopasowań i dat.

Pełna recenzja WhatsYourPrice tutaj.

Plusy:

 • Składanie ofert na daty
 • Brak opłaty abonamentowej
 • Wiele atrakcyjnych singli
 • 24 / 7 obsługi klienta

Wady:

 • Całkiem nowa koncepcja
 • Brak aplikacji mobilnej
 • Drogie stawki

# 5 - Sugar Daddy

cukierdaddy.com

Nie popełnij tego błędu; SugarDaddy.com ma jedną z najbardziej rozpoznawalnych i zapadających w pamięć domen ze wszystkich znanych nam platform randkowych. Proces rejestracji był przyjemny i szybki, wymagane były odpowiedzi na minimalne standardowe pytania dotyczące randek z cukrem, a po wykonaniu czynności weryfikacyjnych możesz szybko przejść do uzupełnienia swojego profilu.

Niemniej jednak Sugar Daddy.com podkreśla, że ​​profile ze świetnymi zdjęciami przyciągają więcej uwagi i odpowiedzi od innych użytkowników. Członkowie niepłacący mogą już wiele zrobić i cieszyć się funkcjami nawet bez płacenia. Ale oczywiście, tak jak w przypadku każdej innej witryny randkowej, członkowie premium mogą mieć to, co najlepsze – funkcje, narzędzia komunikacyjne i dopasowania. Ale w przeciwieństwie do innych serwisów randkowych z cukrem, ten wymaga, aby cukrowe dzieci płaciły za członkostwo.

Przywykliśmy do tego, że tylko cukrowi tatusiowie wypłacają pieniądze, ale tutaj nawet cukierki, które potrzebują najwięcej pieniędzy i wsparcia, muszą zapłacić. Mimo to wciąż jest wielu użytkowników, którzy chcą wydawać i cieszyć się na miejscu. Dopasowywanie jest łatwe dzięki praktycznym algorytmom i systemom, dzięki czemu będziesz się dobrze bawić na SugarDaddy.com.

Plusy:

 • Rozsądne ceny
 • Można przesyłać nieograniczoną liczbę zdjęć
 • Użytkownicy niepłacący mogą odpowiadać na wiadomości płatnych członków
 • Zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych

Wady:

 • Ograniczone metody płatności
 • Członkowie niepłacący nie mogą wysyłać wiadomości
 • Brak aplikacji mobilnej

# 6 - RichMeetBeautiful

bogatymeetbeautiful

Założony w 2017 r. Rich Meet Beautiful jest jednym z najszybciej rozwijających się serwisów randkowych z cukrem, z pozytywnymi recenzjami i dużą bazą użytkowników dla bogatych i elitarnych singli szukających idealnego partnera. Ta strona ma na celu połączenie bogatych cukrowych tatusiów z ich pięknymi cukrowymi partnerami.

Proces rejestracji w Rich Meet Beautiful jest prosty i płynny. Aby jednak uzyskać pełny dostęp do jego funkcji, będziesz potrzebować członkostwa Premium. Członkostwo Premium jest wymagane do wysyłania wiadomości do innych członków, więc byłoby lepiej, gdybyś zaczął wyszukiwać potencjalne daty lub dopasowania, a następnie kontynuować uzyskiwanie płatnego członkostwa, gdy spojrzysz na konkretnych użytkowników, z którymi chcesz się skontaktować.

Plusy:

 • Duża baza użytkowników głównie w Europie
 • Zaawansowane wyszukiwanie i filtry
 • Hojne bezpłatne członkostwo
 • Nowoczesne projekty
 • Zweryfikowani członkowie

Wady:

 • Jeszcze niedostępne w USA
 • Brak aplikacji mobilnej

# 7 - Mecz milionera

milionermatch

Jeśli lubisz zabawę, flirtowanie i nieformalną atmosferę, w której możesz spotkać bogatych mężczyzn i coś od siebie uzyskać, łącząc się na bardzo intymnym poziomie, MillionaireMatch to najlepszy wybór dla Ciebie. Teraz możesz znaleźć zabawne i luksusowe randki, które, miejmy nadzieję, doprowadzą Cię do czegoś. Wśród witryn z cukierkami dla dzieci i tatusiów ta jest gwiazdą wśród nich wszystkich. Ma świetny system dopasowywania, w którym możesz spotkać ludzi, z którymi możesz dzielić się swoim sposobem myślenia, chemią seksualną i fantazjami.

Łącząc ruchliwą atmosferę starszych mężczyzn i młodszych kobiet, MillionaireMatch zapewnia seksowną, dyskretną, ale klasyczną i przyjazną atmosferę. Większość członków jest bezwstydna i pewna swojej skóry — wszyscy otwarcie mówią o swoich pragnieniach, zarówno pieniężnych, jak i seksualnych. Wszyscy są otwarci i bez niespodzianek, więc jest to świetna strona do odkrywania.

Plusy:

 • Duży wybór tatusiów
 • Witryna o klasycznym wyglądzie
 • Przyjazny dla użytkownika i łatwy w nawigacji interfejs

Wady:

 • Stosunek cukrowych tatusiów do dzieci nie jest równy

# 8 - CukierDaddie

Strona główna sugardaddie

Dzięki łatwym rejestracjom i doskonałemu interfejsowi użytkownika, znajdziesz na tej stronie błogość szukania tatusiów. Zaczniesz od wprowadzenia swoich niezbędnych danych, które będą wykorzystywane do celów dobierania graczy. W przypadku Sugar Babes zostaniesz poproszony o subtelne przedstawienie się, a moderatorzy witryny zweryfikują Twój profil, zanim zaczniesz przeglądać ich galerię profili. SugarDaddie ma doskonałe funkcje wyszukiwania, ale będziesz musiał uaktualnić do członkostwa premium, aby móc zacząć wysyłać wiadomości do każdego.

Jedną z wyjątkowych cech SugarDaddie jest to, że mają „wynik jakości”, który zwiększa Twoje szanse na uzyskanie doskonałych dopasowań. Opiera się na Twoich działaniach i kompletności profili, więc im bardziej szczegółowy i pouczający jest Twój profil, tym wyższy Wynik Jakości. Mają również funkcję „Meet My Match”, w której jesteś losowo dopasowywany do jakiegoś Sugar Daddie i decydujesz, czy wybierzesz dla nich „tak” lub „nie”. Chociaż ten wynik jakości brzmi niestosownie, nadal jest wyjątkowy i można go przyjąć pozytywnie.

Plusy:

 • Świetne do szybkiego seksu od pięknych pań
 • Cechy szczególne
 • Szczegółowe profile
 • Członkowie mogą wyznaczać cele i zdobywać „wyniki”
 • Łatwa rejestracja

Wady:

 • Brak weryfikacji informacji finansowych
 • Cukrowe dzieci mają sztywną politykę cenową

# 9 - Sudy

sudy.aplikacja

Tutaj możesz spotkać bogatych tatusiów z cukru bez kłopotów z rejestracją i wyszukiwaniem funkcji. Sudy jest o wiele lepszy niż większość witryn z tatusiami z cukrem dzięki unikalnym funkcjom, takim jak „Rozmowy o cukrze”, gdzie tatusiowie i dzieci mogą odpowiadać i zadawać sobie nawzajem pytania. To dobry sposób, aby wszyscy byli bardziej otwarci i czuli się ze sobą bardziej komfortowo, a jednocześnie byli szczerzy w swoich intencjach.

Cukrowe dzieci również nie muszą się martwić, ponieważ będą pobierane tylko trochę, zwłaszcza po zweryfikowaniu. Jeśli jesteś na tej stronie, masz do czynienia z doskonałymi smakołykami, ponieważ członkowie są bogatymi milionerami i głównie małymi cukrowymi dziećmi, szukającymi starszych i dojrzałych mężczyzn, którzy mogą ich wesprzeć w jakikolwiek sposób w zamian za siebie. Sudy ma wiele świetnych recenzji od zadowolonych użytkowników, którzy spotkali się i są teraz w związkach z cukrem.

Pełna recenzja Sudy tutaj.

Plusy:

 • Aplikacja mobilna jest łatwa w nawigacji
 • Łatwa rejestracja
 • Odznaki weryfikacyjne zapewniające integralność profilu
 • Duża baza użytkowników
 • Świetny stosunek kobiet do mężczyzn

Wady:

 • Wiadomości wymagają płatnego członkostwa
 • Subskrypcja Sugar Daddies jest droga
 • Przeglądanie profilu czasami jest powolne

# 10 - Szukam.com

szukanie porozumienia

Niszową platformą randkową, która przyciąga codziennych gości, jest Seeking Arrangement. Ponieważ nie jest to zwykła witryna dopasowująca się, jej projekt może zrzucić kilka osób, które od czasu do czasu ją odwiedzają. Niemniej jednak stanowi znakomitą robotę, zapewniając bezpieczną atmosferę dla rodzaju partnerstwa i interakcji, które promuje. Co więcej, intrygujące jest stwierdzenie, że platforma, która zawiera stosunkowo podstawową koncepcję, ma na całym świecie sporą liczbę ludzi.

Seeking Arrangement to miejsce, w którym młodzi mogą zaangażować mamusie i tatusiowie, którzy mogą zapewnić im wsparcie finansowe i zachętę. Cukrowe dzieci muszą w zamian zapewniać miłość, seks, uczucie i długie kontakty. Idealna relacja jest redefiniowana przez Seeking Arrangement, ponieważ podważa konwencjonalne sposoby zalotów w Internecie. Witryna zapewnia oazę, w której możesz połączyć przyjemność z firmą.

Kliknij, aby uzyskać Szukam pełnej recenzji.

Plusy:

 • Proces weryfikacji jest rygorystyczny
 • W ciągu zaledwie pięciu dni witryna gwarantuje użytkownikom znalezienie idealnych rozwiązań
 • Ma ponad dziesięć milionów członków aktywnie poszukujących i angażujących się na całym świecie
 • Większość członków pochodzi ze Stanów Zjednoczonych
 • Proces rejestracji jest łatwy i szybki do zakończenia
 • Bezpłatne wysyłanie wiadomości tylko do innych zweryfikowanych członków

Wady:

 • Kilka fałszywych kont Sugar Baby
 • Wymaga uprawnień do przeglądania prywatnej galerii innych członków

# 11 - Bądź niegrzeczna

bądź niegrzeczny

Wprowadzony w 2000 roku, stał się coraz bardziej odnoszącym sukcesy serwisem randkowym, który współpracuje z Flirt, IWantU i UpForIt, aby zapewnić użytkownikom sprawdzoną jakość i wygodne środowisko. Każdego dnia ma ponad 13 milionów odwiedzin, a ponad miliony osób na całym świecie rozważa zarejestrowanie się jako oficjalni użytkownicy.

Jest to rzeczywiście idealne ujście do szaleństwa i angażowania się wśród małżeństw i osób samotnych w czynności i związki seksualne. Twoje prywatne dane wysyłane do witryny BeNaughty są bezpiecznie zabezpieczone, ponieważ wykorzystuje metodę szyfrowania SSL i przeszły fazę walidacji dla wszystkich kont. Wszystko to sprawia, że ​​cała podróż staje się o wiele przyjemniejsza i unika wszelkich schematów zarabiania pieniędzy.

Recenzja BeNaughty tutaj.

Plusy:

 • Platforma powstała już ponad 20 lat
 • Każdego dnia rejestruje się coraz więcej osób
 • Członkowie są responsywni i aktywni
 • Darmowe pięć czatów dziennie dla bezpłatnych kont podstawowych
 • Łatwy w nawigacji i prosty interfejs projektowania strony internetowej
 • Czat wideo jest dostępny

Wady:

 • Niektóre konta nie zawierają zbyt wielu informacji o swoich profilach
 • Reklamy są obfite i irytujące
 • Irytujące powiadomienia na żywo

# 12 - MissPodróży

tęsknię za podróżą

Jeśli podróżujesz, ale nie masz z kim odkrywać nowych miejsc, może to być strona dla Ciebie. Miss travel jest dla cukrowych dzieci, które chcą podróżować, ale mają trochę poza budżetem, oraz dla cukrowych tatusiów, którzy również chcą podróżować, ale potrzebują towarzystwa. Po prostu idealne dopasowanie!

Ta strona jest podobna do wszystkich innych serwisów randkowych, ale zamiast spłacać pożyczki studenckie lub dawać zasiłki, korzyści przynoszą bezpłatne wycieczki na całym świecie. Dopasowywanie stron nie działa jak magia i nie możesz dać się przytłoczyć pomysłem natychmiastowego podróżowania. Ponieważ strona pokazuje ogólne i szczegółowe aspekty profili użytkowników, musisz upewnić się, że znasz swoich potencjalnych kumpli z podróży.

Plusy:

 • Zaawansowane funkcje wyszukiwania
 • Wysoka aktywność członków
 • Szybka i łatwa rejestracja
 • Warte ceny, którą płacisz

Wady:

 • Brak dostępnej aplikacji
 • Ograniczone funkcje specjalne

Final Thoughts

Z pewnością SecretBenefits zapewnia SugarBabies i SugarDaddies łatwy w użyciu portal do wyszukiwania i umawiania dat. Będziesz mógł spotkać idealne cukierkowe dziecko, które wesprze Cię w odkrywaniu Twoich pasji i spełnianiu Twoich pragnień. Będziesz zadowolony z korzystania z tej strony ze względu na wyluzowaną atmosferę i poczucie bezpieczeństwa, jakie zapewnia podczas interakcji. Ponadto konta są sprawdzane pod kątem autentyczności i możesz wyszukać dowolne informacje.

Jeśli czujesz się ciekawa i dziwnie zainteresowana stylem życia tatusia z cukrem lub jesteś uroczą dziewczyną zainteresowaną byciem cukrowym dzieckiem, SecretBenefits jest zdecydowanie bezproblemowym rozwiązaniem. Po prostu idź już teraz i odkryj swoje prawdziwe powołanie. Dołącz do grona SecretBenefits już dziś i zacznij żyć stylem życia, o jakim od dawna marzyłeś. SecretBenefits jest pełen niesamowitych potencjalnych cukrowych dzieci; wyjść i spotkać się z nimi — jestem prawie pewien, że uwielbiają rozmawiać z tobą o szczegółach.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry