Aktualizacja: 17 maja 2022 r

Sudy

URL: https://www.sudy.app/

Pokaż 11 alternatywnych stron randkowych dla Sugar Dating dla Sudy.app

sudy.aplikacja

Może jesteś bogatym mężczyzną lub kobietą i szukasz towarzystwa seksownego, młodego partnera ... a może jesteś młodą i atrakcyjną osobą, która chce być w związku, który przyniesie Ci korzyści materialne, czyli być związanym z tatusiami lub mamusie. Niezależnie od tego, które z nich dotyczy Ciebie, najlepszym rozwiązaniem jest rozpoczęcie odkrywania platformy randkowe z cukrem, takie jak Sudy.app. Wiele z tych witryn doskonale radzi sobie z wypełnianiem luki między cukrowcami / mamusiami a dziećmi. Sudy to jedna z najpopularniejszych witryn cukrowych dla każdego, kto szuka tego rodzaju relacji.

Czym jest Sudy i czy jest przeznaczona tylko do randek z cukrem?

Sudy to jedna z dobrze znanych stron o związkach cukrowych, do której można uzyskać dostęp za pośrednictwem przeglądarek komputerowych lub telefonów komórkowych. Będąc w świecie randek cukru od 2018 roku, od tego czasu przyciągnęły uwagę ponad 3 milionów użytkowników i wciąż rośnie. Dzięki imponującemu stosunkowi płci i funkcjom jest to platforma z dużym potencjałem dla tych, którzy dążą do podróży do cukrowych relacji i stylu życia.

Rejestracja i przegląd Sudy.app

Rejestracja konta w Sudy jest szybka i prosta. Nowi użytkownicy muszą zarejestrować swoje imię i nazwisko, roczny dochód, zawód i prawidłowy adres e-mail, a następnie napisać kilka kreatywnych linii w sekcji „O mnie”. Po wykonaniu tych kroków rejestracji możesz natychmiast rozpocząć korzystanie ze swojego profilu, ponieważ Sudy nie wymaga weryfikacji. Ale pamiętaj, że mają sposób na wskazanie wiarygodności Twojego profilu, wykorzystując plakietkę weryfikacyjną, która zostanie umieszczona na Twoim profilu, aby inni członkowie wiedzieli, że jesteś prawdziwą i zweryfikowaną osobą. Jeśli chodzi o członków i lokalizacje, większość z nich pochodzi z Ameryki i niektórych części Europy, chociaż Sudy jest również dostępne w wielu różnych krajach. Podobnie jak wiele innych aplikacji randkowych, Sudy umożliwia wyszukiwanie użytkowników / profili na podstawie ich profilu, statusu offline / online i lokalizacji. Sudy używa systemu rankingowego, w którym będziesz klasyfikowany na podstawie liczby zdobytych „Cukru” lub „Rangi Glamour”. Jest to własna wersja waluty Sudy, za którą można płacić gotówką. Aby skontaktować się z innymi członkami i komunikować się z nimi, będziesz musiał skorzystać z ich płatnego członkostwa. Pod koniec tego wszystkiego środowisko sprawia, że ​​interakcja zarówno Sugar Daddies, jak i Sugar Babies jest łatwa i wygodna.

Za i przeciw

Plusy:

 • Aplikacja mobilna jest łatwa w nawigacji
 • Łatwa rejestracja
 • Odznaki weryfikacyjne zapewniające integralność profilu
 • Duża baza użytkowników
 • Świetny stosunek kobiet do mężczyzn

Wady:

 • Wiadomości wymagają płatnego członkostwa
 • Subskrypcja Sugar Daddies jest droga
 • Przeglądanie profilu czasami jest powolne

Jeśli nie masz doświadczenia w randkowaniu z cukrem lub w tego typu związkach, istniejące platformy mogą sprawić, że będziesz zdezorientowany. Nie martw się, ponieważ ten artykuł pomoże Ci zważyć opcje i dokonać wyboru od samego początku. Szczegółowe recenzje zostaną podane na każdej stronie internetowej, ponieważ są one przetestowane i dobrze sprawdzone dla tatusiów i dzieci. Te 11 witryn randkowych z cukrem jest zdecydowanie wartych Twojego czasu i uwagi - wszystkie mają ten sam cel, aby zebrać razem podobnie myślących ludzi, ale oczywiście dzięki ich unikalnym cechom.


11 witryn randkowych dla cukru podobnych do Sudy.app:

# 1: AdultFriendFinder

mainfriendfinder dla dorosłych

Założona w 1996 roku, AdultFriendFinder stała się podstawą na prawie każdej liście witryn, do których mogą się udać osoby dorosłe, jeśli chcą wypróbować randki online. Będąc jednym z najwcześniej istniejących serwisów randkowych, AFF z dumą łączy ludzi, zwłaszcza tych, którzy obecnie szukają partnerów do współżycia seksualnego. Jeśli szukasz przypadkowych połączeń, takich jak znajomości, eskorty, a nawet związki cukrowe, w których możesz czerpać korzyści z twoich cukrowych tatusiów lub mamus w zamian za towarzystwo i seks, to AFF czeka na Ciebie. Ma ponad 40 milionów członków i wciąż rośnie, więc nie będziesz miał problemu z szukaniem ludzi, którzy chcą tego samego co Ty. AFF ułatwiło randkowanie online dzięki swoim narzędziom komunikacyjnym i interaktywnym funkcjom, zdobywając różne nagrody za doskonałe usługi. Posiada skuteczny system dopasowywania, który pomoże Ci poznać podobnie myślących ludzi, aby spełnić Twoje seksualne pragnienia i fantazje. Bez względu na Twoje preferencje seksualne i orientację seksualną, na tej stronie zawsze jesteś mile widziany i na pewno spodoba ci się każda jej część. Ich proces rejestracji jest nieco dłuższy, ale możesz być pewien, że wszystkie kroki są niezbędne, aby AFF Cię poznała i zorientowała się w Twoich zainteresowaniach i preferencjach, aby uzyskać bardziej zwięzłe dopasowania. AFF jest znane wielu osobom ze swojego bezpiecznego, niezawodnego i skutecznego podejścia do randek online i podłączeń. Jest otwarta na różne nisze, więc czegokolwiek szukasz, na pewno je znajdziesz AdultFriendFinder.

Plusy:

 • Ogromna podstawa profilu
 • Świetne algorytmy wyszukiwania
 • Interaktywne narzędzia
 • Wiele innych opcji rozrywki
 • Wielofunkcyjna darmowa wersja.

Wady:

 • Obnaża romans
 • Nie w pełni za darmo

# 2: Szukam.com

szukanie porozumienia

Jeśli jesteś mężczyzną lub kobietą i szukasz korzyści finansowych, to SeekingArrangement.com jest właściwą witryną kojarzeń, która została zaprojektowana wyłącznie dla zamożnych osób. Witryna ma ponad 10 milionów członków na całym świecie i jest obecnie największym portalem randkowym dla związków cukrowych. Seeking.com działa doskonale dla mężczyzn i kobiet, którzy pewnie szukają pieniędzy i relacji materialnych - cukrowych dzieci, które chcą wsparcia finansowego, oraz cukrowych tatusiów, którzy opiekują się nimi w zamian za seks i towarzystwo. Pomimo swojej intrygującej natury, Seeking.com działa tak jak każdy inny portal randkowy. Możesz przesyłać zdjęcia, pisać biografie lub wstępy na swój temat lub wyszukiwać innych użytkowników, którzy szukają takich samych cukrowych relacji. Biorąc pod uwagę naturę cukrowych tatusiów, większość użytkowników płci męskiej przechodzi rygorystyczną weryfikację dochodów i bezpieczeństwa, ponieważ status finansowy tatusia jest bardzo ważny. W wielu przypadkach przeprowadza się również weryfikację przeszłości. Chociaż może się to wydawać dużo, wszystkie są korzystne zarówno dla dzieci z cukrem, jak i tatusiów / mamusi. Ogólnie funkcjonalność witryny jest przyjemna. Interfejs jest prosty i elegancki, wszystko działa szybko i nie ma irytujących wyskakujących okienek.

Sprawdź nasze przegląd i alternatywne strony dla SeekingArrangement.

Plusy:

 • Prosty, ale wydajny interfejs
 • Łatwa rejestracja
 • Dobry stosunek kobiet do mężczyzn

Wady:

 • Najbardziej korzystne funkcje są dostępne tylko dla płatnych użytkowników

# 3: Randki.com

randki.com

Dating.com twierdzi, że jego głównym celem jest sprowadzenie singli z różnych miejsc do nawiązania poważnych związków. Dołączenie do tej witryny jest bardzo łatwe i bezproblemowe. Po odwiedzeniu witryny zobaczysz jej stronę główną, na której możesz rozpocząć rejestrację konta. Możesz zarejestrować się ręcznie lub skorzystać z konta Google, w zależności od tego, co jest dla Ciebie najlepsze. Dating.com oferuje różne narzędzia komunikacyjne i unikalne funkcje, które umożliwiają jej członkom korzystanie ze strony internetowej i łączenie się. Ich strona główna wyświetla galerię profili członków i jest ułożona na podstawie preferencji wybranych podczas procesu rejestracji. Możesz także skorzystać z przycisku wyszukiwania. Do komunikacji oferują podstawowe czaty, rozmowy wideo i wiadomości, dzięki czemu możesz trafić do tych, którzy przykuli Twoją uwagę. Mają także opcję „Let's Mingle”, która umożliwia członkom jednoczesne wysyłanie wiadomości wprowadzających do wybranych członków i może być zaproszona na spotkanie lub zaprosić ich do czatu lub rozmowy wideo. Jedną rzeczą, która odróżnia Dating.com od wielu dostępnych obecnie witryn randkowych, jest to, że dają one to świeże, swobodne i żywe uczucie. Nie ma potrzeby wypełniania pozycji przypominających kwestionariusze podczas procesu rejestracji. Wystarczy kilka kliknięć tu i tam i gotowe. Niezależnie od tego, czy szukasz nowych przyjaciół, związków, czy po prostu kogoś, z kim możesz spędzić seksownie czas, na tej stronie znajdziesz ich wszystkich.

Oto nasz Recenzja Dating.com.

Plusy:

 • Zróżnicowane członkostwo
 • Ludność składa się głównie z mężczyzn
 • Łatwa rejestracja
 • Bezpłatne tworzenie konta

Wady:

 • Niektóre fałszywe profile

# 4: Ashley Madison

Ashley madison

Założona ponad 18 lat temu, Ashley Madison jest idealna dla ludzi o otwartych umysłach, którzy chcą mieć nowe, świeże i ekscytujące relacje z partnerami, którzy nie dbają o stan cywilny i inne czynniki. W przeciwieństwie do większości witryn randkowych, których celem jest nawiązywanie nowych relacji z nieznajomymi przez osoby samotne, AshleyMadison.com jest przeznaczony dla osób, które są już zaangażowane, czy to w związkach chłopak-dziewczyna, czy nawet w związku małżeńskim. Ashley Madison to okazja dla wszystkich, którzy z różnych powodów chcą poznać innych ludzi. Mogą to być bogaci faceci, którzy chcą znaleźć atrakcyjne młode kobiety lub młode kobiety, które chcą być pod opieką i wsparciem starszych mężczyzn lub kobiet. Jest to w zasadzie serwis społecznościowy dla dorosłych szukających połączenia. Usługa skierowana jest do osób będących w związku małżeńskim lub w związku, które chcą znaleźć romans. Populacja witryny składa się bardziej z odnoszących sukcesy mężczyzn w wieku około 35 lat i starszych, podczas gdy młode kobiety są w wieku od 20 lat i powyżej, więc Ashley Madison jest bardzo odpowiednia i przydatna, jeśli chcesz rozpocząć relacje z cukrem i styl życia.

Zapraszam do zapoznania się z pełna recenzja Ashleymadison tutaj.

Plusy:

 • Łatwa rejestracja
 • Bezproblemowy proces rejestracji
 • Wysyłanie wiadomości jest bezpłatne dla kobiet
 • Posiada aplikację mobilną na iOS i Androida

Wady:

 • Od czasu do czasu w witrynie czają się pozerzy

# 5: EmilyDaty

emilydaty

Australijska witryna randkowa, w której osoby samotne dobrze rozumieją, czego oczekują od swoich potencjalnych partnerów, EmilyDates jest znana, niezawodna i nieustannie doskonali się z dnia na dzień. Ma wystarczająco dużą bazę danych, która wciąż rośnie, ma świetną koncepcję, która obsługuje datowanie cukru i działa dobrze zarówno dla tatusia, jak i dzieci. Każdy członek ma jasno określone wymagania w swoim profilu, aby każdy wiedział, czego się spodziewać i wiedzieć, czy dobrze pasujesz do innego członka. Rejestracja w EmilyDates jest szybka, bezpłatna i łatwa. Zaledwie kilka minut tworzenia swojego profilu, możesz od razu zacząć łączyć się z innymi, którzy szukają tego samego co Ty. EmilyDates prowadzi również ścisłą weryfikację i środki bezpieczeństwa, aby upewnić się, że każdy jest pod ich ochroną niezależnie od tego, co się stanie. Prawdopodobnie najlepszą rzeczą w tej witrynie jest ich doskonała ochrona przed oszustwami, która nie koncentruje się na większości witryn randkowych, które napotkaliśmy. Serwis umożliwia swoim użytkownikom swobodną komunikację za pomocą różnych metod: czatu, poczty elektronicznej, a także komunikatorów. Jeśli chcesz osobiście zobaczyć swojego tatusia lub dziecko, witryna może nawet pomóc w zorganizowaniu i zorganizowaniu spotkania lub randki.

Plusy:

 • Przystępne opłaty
 • Świetna jakość usług
 • Inteligentne funkcje i cechy
 • Dostępnych jest wiele narzędzi komunikacyjnych

Wady:

 • Niektóre fałszywe profile
 • Inne dziewczyny potrzebują czasu, aby odpowiedzieć

# 6: SugarDaddyMeet

słodziutka

SugarDaddyMeet to niszowy serwis randkowy, który oferuje swoje usługi pięknym młodym kobietom i zamożnym dojrzałym mężczyznom. Ten portal randkowy dla cukru działa tylko w 20 najbogatszych krajach. Od swojego uruchomienia w 2007 roku, zdobył ponad 2 miliony użytkowników i wciąż rośnie. Nie ma specjalnych wymagań, aby dołączyć do serwisu, ale będziesz musiał zweryfikować swój profil i zdjęcia, przesyłając niezbędne dokumenty. Po weryfikacji otrzymasz specjalną plakietkę weryfikacyjną, aby pokazać, że wykonałeś ten krok i że jesteś prawdziwą osobą, a nie tylko fałszywym profilem. Biorąc pod uwagę charakter tej witryny, naturalne jest, że tworzenie profilu na SugarDaddyMeet zajmie trochę czasu i uwagi. Nie musisz się martwić, ponieważ SugarDaddyMeet jest aktywnie moderowana aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom i powstrzymać oszustów. Chociaż istnieje wiele funkcji dostępnych dla użytkowników bezpłatnych, posiadanie wersji Premium ma więcej zalet, takich jak wysyłanie wiadomości, funkcje czatu, oferowanie początkowych prezentów potencjalnym meczom i korzystanie z zaawansowanych filtrów wyszukiwania. Powinien to być cel dla każdego, kto chce randkować z cukrem i cieszyć się zabawą nie z tego świata z oczywistymi i uzgodnionymi korzyściami, zwłaszcza potrzebami finansowymi i seksualnymi. Chodzi o chemię i wykorzystywanie zabawnych chwil. Władza, pieniądze, młodość i uroda? Jeśli je masz, pochwal się nimi na SugarDaddyMeet, a może to zmienić twoje życie za pomocą kilku kliknięć.

Plusy:

 • Wiele dostępnych funkcji dla bezpłatnych użytkowników
 • Funkcje „Spotkajmy się”, które działają jak ruletka
 • Dostępne pokoje rozmów
 • Łatwy w użyciu interfejs
 • Przyjazna dla użytkownika nawigacja
 • Solidny system weryfikacji

Wady:

 • Niektóre problemy z aplikacją mobilną iOS
 • Brak opcji czatu wideo
 • Bezpłatni użytkownicy mają ograniczoną liczbę wyszukiwań

# 7: Jaka jest Twoja cena

jaka jest Twoja cena


Jeśli chcesz znaleźć w Internecie najlepsze cukrowe dzieci i tatusiów, to musisz odwiedzić tę stronę. Pomimo tego, że jest całkiem nową platformą po utworzeniu w 2010 r., Popularność What's Your Price wzrosła. Witryna ma dużą populację członków ze Stanów Zjednoczonych, około miliona użytkowników i stale rośnie z dnia na dzień jako internetowa aukcyjna witryna randkowa. Witryna jest bardzo przyjazna dla użytkownika i zawiera mniej opcji wprowadzających użytkowników w zakłopotanie. Użytkownicy wolni również nie mają zbyt dużej funkcjonalności, a płatni użytkownicy od razu przechodzą do pracy - składając oferty i nawiązując kontakt. Chociaż na tej stronie jest tylko minimalny zestaw funkcji, jest zbudowany z genialnych projektów, które świetnie wyglądają i mają opcje, które są dość proste, ale przydatne. Witryna zapewnia również całodobową obsługę klienta i wiele innych form odpowiadania na pojawiające się pytania. Rejestracja może być przeprowadzona szybko, ponieważ do skonfigurowania konta potrzeba tylko kilku szczegółów. Gdy skończysz, możesz od razu rozpocząć przeglądanie witryny i ulepszyć swój profil, aby był bardziej atrakcyjny dla innych użytkowników, gwarantując więcej dopasowań i dat.

Przeczytaj Więcej WhatsYourPrice i alternatywne witryny.

Plusy:

 • Składanie ofert na daty
 • Brak opłaty abonamentowej
 • Wiele atrakcyjnych singli
 • 24 / 7 obsługi klienta

Wady:

 • Całkiem nowa koncepcja
 • Brak aplikacji mobilnej
 • Drogie stawki

# 8: Tajne korzyści

tajne korzyści

Secret Benefits to jedna z najlepszych witryn dla tych, którzy chcą poznać ekscytujący świat randek z tatusiem cukrowym. Od 2015 roku miliony cukrowych tatusiów i dzieci wykorzystały Secret Benefits, aby znaleźć przygodę i towarzystwo, tworząc wyjątkowe aranżacje, które są wzajemnie satysfakcjonujące dla obu stron, zwłaszcza w aspekcie finansowym i seksualnym. Istota tej witryny polega na samej nazwie ich witryny - członkowie, którzy się tutaj rejestrują, są zaangażowani lub chcą angażować się w relacje, z których czerpią wiele korzyści. Dla cukrowych tatusiów z łatwością mogą znaleźć pięknych i seksownych towarzyszy, których mogliby rozpieszczać pieniędzmi i rzeczami materialnymi w zamian za jakiś związek i dużo seksu. Cukrowe dzieci mogą również oczekiwać wsparcia od tych cukrowych tatusiów i spełnić ich potrzeby i pragnienia. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, administracja serwisu dba o członków. Użytkownicy mogą weryfikować swoje zdjęcia i uzyskać specjalny znak weryfikacyjny na swoich profilach. Proces rejestracji na miejscu jest prosty i bezproblemowy. Zajmie Ci to około pięciu minut, a pierwsza rejestracja jest bezpłatna. Ważne jest, aby podać swoją płeć, wiek, hasło, adres e-mail i lokalizację, zanim przejdziesz do następnego kroku. Narzędzia komunikacyjne w SecretBenefits są dość ograniczone do przesyłania wiadomości i udostępniania zdjęć Twoim lubianym użytkownikom. Nie możesz jednak pisać wiadomości do wszystkich, których chcesz; w tym celu będziesz musiał skorzystać z ich płatnych usług.

Plusy:

 • Seksowne cukrowe dzieci na ich liście profili
 • Rejestracja jest szybka i prosta
 • Zweryfikowane profile
 • Bezpłatne dla kobiet, płatne dla tatusiów

Wady:

 • Niektóre boty na miejscu
 • Subskrypcja e-mail jest trudna do anulowania
 • Nie ma jeszcze aplikacji mobilnej

# 9: WiktoriaMediolan

członkowie victoria milan

Victoria Milan to dyskretna strona dla małżonków, dla tych, którzy chcą emocji i urozmaicenia swojego życia, a także dla tych, którzy nie chcą tkwić w małżeństwie bez seksu. Chociaż służy głównie do spraw, jest również domem dla użytkowników, którzy szukają związków cukru. Jeśli chcesz spotkać cukrowych tatusiów lub dzieci i nawiązać z nimi znaczące i korzystne relacje, to Victoria Milan jest dla Ciebie najlepszym miejscem. Niektórzy użytkownicy szukają tutaj również niewinnego flirtu online, który urozmaici ich codzienne życie, podczas gdy inni chcą prawdziwego namiętnego romansu z podobnie myślącymi ludźmi. Ten serwis randkowy dla dorosłych oferuje czat, e-mail, zaawansowane wyszukiwanie i nie tylko. Możesz znaleźć kogoś blisko siebie lub poszukać atrakcyjnych zastosowań z całego świata. Dzięki Victoria Milan nie musisz się martwić, że zostaniesz przyłapany podczas swobodnych eskapad randkowych, ponieważ zapewnia ona prywatność i bezpieczeństwo wszystkich Twoich informacji. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo i prywatność witryn internetowych, nikt nie przebije wysiłków Victorii Milan, aby pozostać na szczycie i zapewnić użytkownikom satysfakcję i bezpieczeństwo. Jeśli chodzi o rejestrację, możesz z łatwością dokonać tego w zaledwie kilka minut, a następnie rozpocząć podróż do zaangażowania się w sprawy lub związki cukrowe. Witryna ma również unikalne funkcje, takie jak „przycisk paniki”, w którym można go nacisnąć, a cały interfejs zostanie przekierowany na mniej podejrzaną platformę SFW. Dostępny jest również AnonymousBlur, który dodatkowo ukrywa Twoją tożsamość, co jest świetne, ale jeśli chcesz więcej dopasowań, musisz mieć przyjazny i zachęcający zestaw zdjęć w swoim profilu.

Oto rozszerzona recenzja Victoria Milan.

Plusy:

 • Szybka rejestracja
 • Przystępne ceny
 • Ciężki na bezpieczeństwie i anonimowości
 • Dopasowania o podobnych poglądach na podstawie twoich preferencji

Wady:

 • Automatyczna subskrypcja jest domyślnie włączona
 • Tylko płatni członkowie mogą rozmawiać

# 10: Sugar Daddy

cukierdaddy.com


Nazwa tego portalu randkowego dla cukru mówi wszystko - wysyła bardzo jasny komunikat o tym, o co w tym wszystkim chodzi. Nie popełnij tego błędu, SugarDaddy.com ma jedną z najbardziej rozpoznawalnych i zapadających w pamięć domen ze wszystkich znanych nam platform randkowych dla cukru. Proces rejestracji był przyjemny i szybki, trzeba było odpowiedzieć na podstawowe pytania dotyczące randkowania cukru na poziomie minimum, a po wykonaniu czynności weryfikacyjnych możesz łatwo przystąpić do uzupełnienia swojego profilu. Możesz również przesłać zdjęcie lub odmówić przesłania go. Niemniej jednak Sugar Daddy.com podkreśla, że ​​profile ze świetnymi zdjęciami zyskują dużo więcej uwagi i odpowiedzi od innych użytkowników. Niepłacący członkowie mogą już wiele zdziałać i korzystać z funkcji nawet bez płacenia. Ale oczywiście, tak jak każda inna strona randkowa, członkowie premium mają to, co najlepsze - funkcje, narzędzia komunikacyjne i dopasowania. Ale w przeciwieństwie do innych witryn randkowych z cukrem, ten wymaga od cukrowych dzieci opłacenia członkostwa. Byliśmy przyzwyczajeni do tego, że tylko cukrowe tatusie wypłacają pieniądze, ale tutaj nawet cukrowe laski, które potrzebują największego wsparcia finansowego i wszelkiego rodzaju, muszą zapłacić. Mimo to wciąż jest wielu użytkowników, którzy są skłonni wydawać i cieszyć się na miejscu. Dopasowanie jest łatwe dzięki efektywnym algorytmom i systemom, więc będziesz się dobrze bawić na SugarDaddy.com.

Plusy:

 • Rozsądne ceny
 • Można przesyłać nieograniczoną liczbę zdjęć
 • Użytkownicy niepłacący mogą odpowiadać na wiadomości płatnych członków
 • Zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych

Wady:

 • Ograniczone metody płatności
 • Członkowie niepłacący nie mogą wysyłać wiadomości
 • Brak aplikacji mobilnej

# 11: RichMeetBeautiful

bogatymeetbeautiful

Założony w 2017 roku Rich Meet Beautiful jest jednym z najszybciej rozwijających się portali randkowych dla cukru, z pozytywnymi recenzjami i dużą bazą użytkowników bogatych i elitarnych singli, którzy szukają idealnego dopasowania. Ta strona ma na celu połączenie bogatych cukrowników z całego świata wraz z ich pięknymi partnerami z cukrowni. Rich Meet Beautiful jest skierowane do mężczyzn i kobiet o różnym pochodzeniu i majątku, którzy wszyscy chcą tego samego - miłości i towarzystwa, relacji opartej na wzajemnym szacunku, intelekcie, miłości i pasji. Proces rejestracji w Rich Meet Beautiful jest niezwykle prosty i płynny. Wszystko, co musisz zrobić, to podać swoją nazwę użytkownika, adres e-mail, płeć, hasło i datę urodzenia, a wszystko to za darmo. Nie ma ograniczeń czasowych - możesz korzystać z bezpłatnego członkostwa na zawsze. Jednak aby uzyskać pełny dostęp do jego funkcji, będziesz potrzebować członkostwa Premium. Członkostwo Premium jest potrzebne do wysyłania wiadomości do innych członków, więc byłoby lepiej, gdybyś zaczął szukać potencjalnych dat lub dopasowań, a następnie przystąpił do uzyskiwania płatnego członkostwa, gdy tylko spojrzysz na konkretnych użytkowników, z którymi chcesz się skontaktować.

Plusy:

 • Duża baza użytkowników, głównie w Europie
 • Zaawansowane wyszukiwanie i filtry
 • Hojne bezpłatne członkostwo
 • Nowoczesne projekty
 • Zweryfikowani członkowie

Wady:

 • Jeszcze niedostępne w USA
 • Brak aplikacji mobilnej

Werdykt

Witryny i aplikacje Sugar Daddy, takie jak Sudy są specjalnie zaprojektowane dla bogatych i atrakcyjnych, aby spotykać się i nawiązywać idealne relacje, których pragną, czy to na dłuższą metę, czy na co dzień, bez zobowiązań. Relacja jest korzystna dla obu stron, ponieważ zarówno cukrowy tata, jak i cukrowy maluch są szczerzy w kwestii tego, czego chcą i co mogą wnieść do stołu, zwykle będą one bardziej skoncentrowane na aspektach finansowych i seksualnych, ponieważ ci dwoje zawsze będą razem, kiedy rozmawiamy o związkach cukrowych.

Chociaż omówiłem kilka witryn randkowych z cukrem. Ale mój osobisty TOP 3 zdecydowanie byłoby:
# 1 - Szukam.com
# 2 - AshleyMadison.com
# 3 - SecretBenefits.pl

Zwróć na to uwagę nie wszyscy cukrowni są starymi milionerami szukam kochanek lub romansów. Mogą to być również mężczyźni w średnim wieku, stabilni finansowo, ale niezbyt bogaci. Powszechne są również historie sukcesu, w których cukrowi tatusiowie i cukrowe dzieci w końcu zaręczają się lub wychodzą za mąż, więc nie jest niemożliwe, aby szczęśliwe zakończenie i naprawdę przeżyć swoje najlepsze życie z pomocą tych witryn randkowych z cukrem. Mimo że obecnie istnieje wiele takich witryn, jako ktoś, kto chce zapuścić się w ten świat lub potrzebuje, aby działał lepiej, chciałbyś poznać najlepsze z nich, więc możesz po prostu sprawdzić ten artykuł i wypróbuj wymienione witryny i kto wie, być może za rogiem znajdziesz najlepszy związek z cukrem.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry