Zaktualizowano: 5 października 2022 r.

Swingowy styl życia

URL: https://www.swinglifestyle.com

Pokaż 14 alternatyw dla Swinglifestyle.com

swinglifestyle

W dzisiejszym współczesnym społeczeństwie poznawanie ludzi było tak łatwe jak 123. Żyjemy w pokoleniu, w którym prawie wszyscy korzystają z Internetu i za pomocą kilku kliknięć tu i ówdzie już dostaniesz to, czego chcesz. To samo dotyczy randek - stało się to bardziej możliwe dzięki technologii. Dawno minęły czasy, kiedy musimy cierpliwie czekać, aż ktoś wpadnie na nas lub zostanie przedstawiony jakimś nowym znajomym. W dzisiejszym pokoleniu możemy spotykać się z ludźmi z całego świata, korzystając tylko z Internetu. Obecnie istnieje wiele witryn internetowych, które możesz odwiedzić, aby porozmawiać z nieznajomymi, spotkać się i spotkać, a nawet z innymi motywami, takimi jak zabawa, seks lub wiele innych. W dzisiejszych czasach ludzie są bardziej otwarci i zawsze gotowi na spotkanie z kimś z Internetu, więc istnieją strony internetowe, które skutecznie łączą ich ze sobą.

Jeśli masz ochotę na randkę z kimś lub nawet zwyczajnie śpisz w pobliżu, istnieją również strony internetowe stworzone specjalnie dla tego typu potrzeb. SwingLifeStyle, znany również jako SLS, jest domem dla swingersów i tym podobnych od 2001 roku. Jego celem jest być alternatywnym sposobem randkowania lub po prostu nakłanianiem ludzi o podobnych poglądach do tworzenia niekonwencjonalnych związków, które nie zawsze mają miejsce w przypadku typowych znane nam serwisy randkowe.

Większość działań związanych ze SwingLifeStyle to dość ryzykowne wybryki w sypialni i odważne aranżacje. Za pomocą tej strony można łatwo osiągnąć trójkąty, a nawet czwórki, orgie, zamiany partnerów i wiele innych ekscytujących czynności seksualnych. Wszyscy na miejscu szukają tego samego, więc łatwiej jest łączyć się i sieciować z takimi osobami. To społeczność ludzi o otwartych umysłach i aktywnych seksualnie, którzy kochają seks i wszystko, co z nim związane. Z ponad 16 milionami członków na całym świecie, nigdy nie będziesz miał trudności ze znalezieniem partnera, który zrobi cokolwiek seksualnego, o czym masz obecnie na myśli. Witryna promuje interakcję między członkami za pośrednictwem ich otwartych forów, pokojów rozmów i losowych postów.

Rejestracja w SwingLifeStyle jest również bardzo łatwa i szybka - ale najpierw musisz mieć ukończone 18 lat, aby korzystać z jego funkcji. Po prostu wybierz nazwę użytkownika i hasło, prześlij swoje najlepsze zdjęcia, a następnie możesz przejść i dodać kilka podstawowych informacji o sobie, a następnie możesz rozpocząć przeglądanie witryny. Ponieważ witryna oferuje więcej funkcji dla członków premium, możesz przeglądać każdy z ich profili i inicjować rozmowy z kimkolwiek. Chociaż adresy e-mail nie są weryfikowane podczas rejestracji, nie musisz martwić się o swoje bezpieczeństwo i autentyczność profili, ponieważ przesłane zdjęcia są weryfikowane bezpośrednio przed wysłaniem.

SwingLifeStyle to świetna strona nie tylko dla swingersów, którzy chcą położyć się i spać bez martwienia się o zobowiązania i inne poważne rzeczy. Jeśli jesteś zainteresowany takimi działaniami i relacjami, możesz odwiedzić SwingLifeStyle.com lub wybrać jedną z podobnych witryn poniżej. Będziemy również przedstawiać krótkie informacje o każdej witrynie, abyś mógł zorientować się, czego się spodziewać, i miejmy nadzieję, że trafisz na którąkolwiek z tych witryn i naprawdę będziesz cieszyć się swoim czasem.

Plusy:

 • Rozbudowane funkcje
 • Wiele okazji do spotkań i spotkań
 • Interfejs nie męczy oczu
 • Darmowa rejestracja
 • Nowoczesne funkcje umożliwiające komunikację z innymi swingersami
 • Łatwa w nawigacji strona internetowa
 • Interaktywna społeczność z forami i dyskusjami
 • Z wieloma pozytywnymi recenzjami

Wady:

 • Drogie członkostwo premium
 • Dostępne głównie tylko w USA
 • Bezpłatni użytkownicy mogą wysłać tylko 5 e-maili i wyświetlić 50 profili
 • Brakuje funkcji, jeśli nie jesteś członkiem premium
 • Drogie stawki
 • Niektóre reklamy

14 witryn podobnych do Swinglifestyle.com:

1 #: Ashley Madison

Ashley madison

To tak, jakby wszyscy odwiedzali witrynę, gdy chcą zdobyć kilka połączeń lub rozpocząć jakieś sprawy. Bez względu na status twojego związku, nigdy nie zabraknie Ci perspektyw na połączenie z Ashley Madison, ponieważ wielu członków online szuka tego samego co ty, czyli dobrej zabawy i seksu. Jeśli kiedykolwiek spotkałeś strony z linkami lub po prostu o nich przeczytałeś, na pewno spotkasz Ashley Madison, ponieważ mają taką reputację, która naprawdę przekonałaby Cię do spróbowania randek online. Jest to wyjątkowa platforma, ponieważ większość witryn randkowych obsługuje tylko osoby samotne, więc Ashley Madison to nowa rzecz - ich celem jest łączenie podobnie myślących ludzi, którzy mają nadzieję na rozpoczęcie tajnych spraw.

Zalecamy również sprawdzenie nasza pełna recenzja Ashley Madison tutaj.

Plusy:

 • Strona internetowa o nowoczesnym wyglądzie
 • Rozbudowane funkcje bezpieczeństwa i prywatności
 • Społeczność nie oceniająca
 • Dostępne w aplikacjach mobilnych na systemy iOS i Android

Wady:

 • Ograniczone opcje wyszukiwania

# 2: Flingster

miotacz

Jest to przypadkowa strona z czatami wideo dla dorosłych, która rozsławiła swoją nazwę na scenie swingersów online. To świetne narzędzie do natychmiastowego spotkania członków z całego świata bez przechodzenia przez długie procesy rejestracji i weryfikacji. Zajęci ludzie będą zadowoleni z jego szybkich i rozsądnych funkcji, zwłaszcza z czatów wideo. Możesz korzystać z ich funkcji za darmo i bez żadnych ograniczeń. Jeśli zaczniesz od Flingstera, zostaniesz dopasowany z kimś w ciągu kilku sekund i możesz go stamtąd zabrać. Jeśli zdecydujesz się na członkostwo premium, będziesz cieszyć się filtrami wyszukiwania i funkcjami połączeń, które jeszcze bardziej poprawią twoje wrażenia z Flingster. Musisz także włączyć lub wyłączyć kamerę internetową przez cały czas trwania czatu z przypadkowymi nieznajomymi. Dzięki członkom i odwiedzającym witrynę, które osiągają ponad milion, natychmiast otrzymasz mecze i będziesz mieć większe szanse na połączenie się z swingersami, którzy są tacy jak Ty.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej - polecam lekturę dogłębna recenzja Flingster.

Plusy:

 • Oferuje spontaniczność i anonimowość dla swingersów
 • Specjalne funkcje członkostwa premium
 • Automatyczne tłumaczenie
 • Przystępne ceny

Wady:

 • Niedostępne w aplikacjach mobilnych

# 3: SDC (Swingers Date Club)

klub randkowy dla swingersów

Szczycąc się posiadaniem ponad 3 milionów swingersów online, spędzisz najlepszy czas w swoim życiu, szukając innych swingersów w pobliżu. Dzięki łatwemu procesowi rejestracji możesz cieszyć się jego funkcjami od razu po kilku kliknięciach. Mając członkostwo premium, nie wydasz na nic ciężko zarobionej gotówki. Możesz cieszyć się najlepszymi funkcjami i sprawić, by strona działała dla Ciebie, ostatecznie prowadząc do spotkania z swingersami, których szukałeś. Witryna oferuje 7-dniowy okres próbny, więc nadal możesz cieszyć się ich unikalnymi funkcjami, nawet nie wydając na to pieniędzy. Ale podobnie jak w przypadku zwykłego pełnego członkostwa w internetowych scenach randkowych, będziesz mógł doświadczyć funkcji na zupełnie innym poziomie - więcej profili do sprawdzenia, więcej narzędzi komunikacyjnych do wykorzystania i nieograniczone oglądanie zdjęć i filmów swingersów.

Plusy:

 • Oferuje 7-dniowy bezpłatny okres próbny
 • Wiele funkcji do wykorzystania
 • Ponad 3 miliony użytkowników

Wady:

 • Drogie członkostwo
 • Witryna czasami się zawiesza
 • Niektóre fałszywe profile

# 4: Kasidie

kasidie

Przy dużej liczbie witryn swingersów w całym Internecie napotkasz większość witryn z dużymi bazami danych członków, ale w rzeczywistości nie będzie to wystarczający dowód na to, że witryna jest tak dobra, jak jest. Kasidie ​​jest jednym z dowodów na to, że liczba zarejestrowanych użytkowników nie jest równa jakości witryny, ponieważ mają one tylko dość dużą liczbę członków, ale ich funkcje i usługi są doskonałe, a użytkownicy mają szczęście, że utknęli w pobliżu pomimo niskiej ekspozycji witryny. Rejestracja w serwisie jest tak prosta, jak 123; nie musisz nawet ujawniać tak wielu informacji o sobie. Jeśli nie chcesz udostępniać informacji, możesz po prostu pominąć i wybrać inną, która ma być wyświetlana w Twoim profilu. Po udanej rejestracji będziesz mógł korzystać z ich bezpłatnych funkcji, których jest już dużo. Podstawowe funkcje wyszukiwania pomogą Ci znaleźć swingersów w Twojej okolicy i połączyć się z nimi.

Zachęcam również do sprawdzenia naszego rozszerzona recenzja Kasidie.com tutaj.

Plusy:

 • Witryna wyglądająca nowocześnie
 • Niewiele lub brak fałszywych profili
 • Ma atmosferę serwisu społecznościowego

Wady:

 • Drogie członkostwo miesięczne
 • Nie ma dużej liczby zarejestrowanych użytkowników
 • Do rozpoczęcia komunikacji z innymi wymagane jest członkostwo premium

# 5: Swing miast

swingtowny

Scena randkowa dla swingersów ostatnio wzbudziła zainteresowanie, a wiele witryn oferuje swoje unikalne funkcje dla swingersów. Swing Towns to jedna z tych witryn, które w jakiś sposób będą najlepszym wyborem, jeśli chodzi o randki dla swingersów, ponieważ zaspokoją Twoje potrzeby i zaprowadzą Cię tam, gdzie chcesz. Swing Towns szczyci się bardzo aktywną i nieoceniającą społecznością; single i pary mogą łatwo połączyć się z innymi członkami w mgnieniu oka. Z ponad milionem aktywnych swingersów na miejscu, zostaniesz dopasowany do podobnie myślących ludzi, a to byłoby tak zabawne i ekscytujące. W przeciwieństwie do większości witryn dla swingersów, Swing Towns nie ma skomplikowanego procesu rejestracji; nie ma potrzeby podawania poufnych informacji, takich jak dane karty i adresy. Jeśli chcesz najpierw spróbować zostać bezpłatnym członkiem, będziesz już mógł korzystać z wielu funkcji, nawet bez wydawania pieniędzy na tę witrynę.

Plusy:

 • Ogromna baza danych użytkowników
 • Unikalne funkcje witryny
 • Łatwa rejestracja z pytaniami nieosobowymi
 • Oferuje 7-dniowy bezpłatny okres próbny

Wady:

 • Bardzo ograniczone funkcje dla bezpłatnych użytkowników
 • Inicjowanie rozmów nie jest możliwe, chyba że przejdziesz na premium
 • Drogie stawki
 • W większości dostępne i aktywne tylko w USA i Kanadzie

# 6: Uwielbiam Voodoo

miłość voodoo

To nie jest zwykły swinger ani nawet serwis randkowy; oferuje wyjątkowe i nowe doświadczenie dla osób, które chcą spróbować randek online. Zamiast zwykłych stylów randkowania online, do których jesteśmy przyzwyczajeni, koncentruje się na prawdziwych wydarzeniach, które mogą być nawet ryzykowne, ale ekscytujące. Oferowane są imprezy swingowe i podobne wydarzenia, które oferują natychmiastowe spotkanie i szansę na spotkanie z ludźmi o podobnych poglądach. Aby zwiększyć swoje szanse na spotkanie swingerów, musisz poświęcić trochę czasu na uzupełnienie swojego profilu i sprawienie, by wyglądał jak najbardziej realny i przyciągający uwagę. Oczywiście, tak jak w przypadku każdej innej witryny randkowej, będziesz mógł cieszyć się nią w pełni dopiero po przejściu na premium. Doświadczysz funkcji jak żadne inne; nieograniczone przeglądanie profili, wyraźne media dostępne dla wszystkich, oferowane narzędzia komunikacyjne i wiele innych, które poprawią Twoje wrażenia z Love Voodoo.

Plusy:

 • Unikalne podejście do randek ze swingerami
 • Dość wielu użytkowników
 • Strona internetowa o nowoczesnym wyglądzie

Wady:

 • Łagodny proces weryfikacji
 • Niektóre reklamy
 • Tylko kilka funkcji dla bezpłatnych członków

# 7: wahadłowy

wahadłowy

Kolejna witryna dla swingersów, która jest naprawdę warta Twojego czasu i każdego grosza; oferuje bezpłatne okresy próbne i na pewno uzależni Cię od pierwszej próby. Swingular jest na tyle hojny, że pozwala darmowym członkom korzystać z większej liczby funkcji, mimo braku płatności. Witryna koncentruje się na wahających się parach, które szukają podobnie myślących par, aby mieć większe szanse na spotkanie. Rejestracja jest łatwa, ale wypełnienie profilu zajmie Ci czas, ponieważ będziesz musiał odpowiedzieć na podstawowe pytania i podać szczegóły. Chociaż ta strona może nie być najlepsza pod względem funkcji, zdecydowanie warto spróbować, jak łatwo możesz dopasować się do innych swingersów i liczby aktywnych użytkowników, których ma.

Plusy:

 • Oferuje 14-dniowy okres próbny
 • Więcej o parach wahadłowych szukających randek
 • Łatwa nawigacja

Wady:

 • Bardzo niewiele funkcji dla bezpłatnych użytkowników
 • Czasochłonny proces rejestracji
 • Niektóre reklamy

# 8: Wyszukiwarka zamiany

Wyszukiwarka swap

Swap Finder to jedna z najpopularniejszych witryn swingersów, oferująca więcej okazji do spotkania się i obcowania z innymi swingersami online. W rzeczywistości jest to gałąź AdultFriendFinder, która jest zdecydowanie wielką marką w świecie randek online. Swap Finder oferuje przydatne funkcje, które pomogą Ci w spotkaniu z wahadłowymi partnerami. Dzięki ogromnej liczbie użytkowników online z łatwością dopasujesz się do kogoś o takim samym nastawieniu i intencjach jak Ty. Jedną z rzeczy, która wyróżnia ją wśród zwykłych witryn swingersów, które napotykamy, jest to, że mają inicjatywę oferowania usługi weryfikacji innej firmy, dzięki czemu możesz mieć pewność, że rozmawiasz z prawdziwymi ludźmi przez Internet. Z pewnością zasługując na swoją reputację ze względu na popularność swojej głównej strony, Swap Finder dobrze wykonuje swoją pracę i oferuje wiele dla osób szukających zabawy z innymi swingersami.

Plusy:

 • Wielu aktywnych członków
 • Proces weryfikacji przez firmę zewnętrzną
 • Profile w pobliżu są sugerowane szybko

Wady:

 • Członkostwo premium jest drogie
 • Niektóre reklamy
 • Bardzo niewiele funkcji dla bezpłatnych użytkowników

# 9: Centralna strefa swingersów

swingerzonecentral

Coraz więcej osób uzależnia się od sposobu myślenia i stylu swingersów, więc tu i ówdzie pojawia się wiele stron internetowych, które oferują odpowiednie usługi i funkcje. Swinger Zone Central koncentruje się bardziej na zdjęciach i filmach dla każdego profilu, ponieważ jest to sposób, aby pomóc członkom bardziej ufać swoim meczom swingersów. Na tej stronie nie musisz brać udziału w czasochłonnych procesach rejestracji; wystarczy wpisać żądaną nazwę użytkownika i hasło, a także lokalizację i zainteresowania. Oferują 30-dniowy bezpłatny okres próbny, dzięki czemu będziesz miał dużo czasu na zapoznanie się z funkcjami i interfejsem, dzięki czemu możesz później zdecydować, czy zaktualizujesz swoje członkostwo. Większość funkcji witryny jest już oferowana w bezpłatnej wersji próbnej, więc będziesz z niej w pełni korzystać, nawet bez wydawania na nią pieniędzy.

Plusy:

 • Bezpłatna wersja próbna 30-day
 • Łatwa w nawigacji i zaznajomieniu się
 • Dostęp do głównych funkcji zapewnia bezpłatna wersja próbna
 • Drogie stawki, a tym samym dłuższy bezpłatny okres próbny
 • Płacący członkowie mogą oglądać specjalne zdjęcia
 • Czaty wideo i grupy są dostępne tylko w wersji premium

# 10: Salon Lifestyle

salon życia

Swingingowy styl życia nigdy nie był tak prostszy, z dużą liczbą stron do swingowania tworzonych i oferowanych w krótkim czasie. Strony swingujące są bardzo podobne do witryn dla dorosłych, do których jesteśmy przyzwyczajeni i oferują podobne usługi, które pozwalają nam komunikować się z innymi swingersami. Byłoby bardzo ekscytujące mieć szansę spotkania i dopasowania się do innych swingersów, ponieważ masz takie samo nastawienie do stylu życia swingersów. Ta strona jest jedną z nielicznych, o których możemy powiedzieć, że są naprawdę warte każdego grosza; jego cechy są wyjątkowe i bardzo przydatne. W przeciwieństwie do większości witryn oferujących bezpłatne wersje próbne dla użytkowników, Lifestyle Lounge koncentruje się na prywatności i bezpieczeństwie członków, aby ich tożsamość nie została naruszona.

Plusy:

 • Podstawowe funkcje dostępne tylko przez 7 dni
 • Witryna jest ściśle związana z prywatnością i bezpieczeństwem
 • Łatwa rejestracja
 • Dostępne na całym świecie

Wady:

 • Niektóre reklamy
 • Osoby niebędące członkami nie mają dostępu do profili
 • Członkowie wersji próbnej mogą korzystać tylko z ograniczonych funkcji

# 11: sexy mofo Mo

sexxymofo

Zapewniając członkom największe szanse na obcowanie z innymi swingersami, Sexxy Mofo składa się z członków, którzy z pewnością zasługują na nazwę strony: sexy. Chociaż jest dostępny na całym świecie, ponieważ istnieje tylko kilka liczb użytkowników (tylko około 55,000 100), więc w jakiś sposób doświadczysz niezbyt szybkich procesów dopasowywania. Ale mimo to będziesz cieszyć się wszystkimi funkcjami strony i mieć spore szanse na znalezienie jednego dopasowania, które będzie najlepszym wyborem. ma zwartą społeczność, która jest bardzo interaktywna; możesz zobaczyć, jak wszyscy są aktywni i bawią się swoim stylem życia swingersów. Warto zauważyć, że witryna twierdzi, że jest w XNUMX% bezpłatną witryną wahadłową, ale w rzeczywistości będziesz mieć do czynienia z opcją pozostania jako darmowy użytkownik lub skorzystania z premium.

Plusy:

 • Prawie wszystkie funkcje są dostępne po prostu za darmo
 • Interaktywna i nieoceniająca społeczność
 • Przystępne ceny

Wady:

 • Mylące informacje; nie są one w 100% darmowe dla swingersów
 • Niektóre reklamy
 • Tylko niewielu członków
 • Prosty projekt strony internetowej

# 12: Wspaniali swingersi

fabswingersi

Zapewniając każdemu przyzwoitą szansę na obcowanie z ludźmi o podobnych poglądach, Fab Swingers to świetna aplikacja, która zapewni Ci radość z interakcji z swingersami na całym świecie. Chociaż witryna jest dostępna tylko w wybranych krajach, osoby, które mają do niej dostęp, mogą poświadczyć o zabawnych i wspaniałych funkcjach oferowanych przez Fab Swingers. Jego funkcje są rozsądne i przydatne, zwłaszcza w przypadku utrzymywania kontaktu z innymi swingersami online. W przeciwieństwie do większości witryn, które będą wymagały zapłaty z góry sporą sumą pieniędzy, nie będziesz musiał się tym martwić, ponieważ nawet przy darmowym członkostwie będziesz cieszyć się większością jego funkcji. Chociaż nadal istnieją funkcje premium, do których można uzyskać dostęp po dokonaniu płatności, podstawowe członkostwo już oferuje wiele, więc nie poczujesz się pominięty.

Plusy:

 • W większości darmowy pod względem korzystania z funkcji
 • Łatwy proces rejestracji
 • Nie ma potrzeby wydawania pieniędzy tylko na korzystanie z funkcji

Wady:

 • Dostępne tylko w wybranych krajach
 • Ukończenie profilu wymaga czasu
 • Częste reklamy
 • Nudny interfejs witryny

# 13: Kołyszące się niebo

kołyszące się niebo

Swingersi z Wielkiej Brytanii mają wiele możliwości wyboru witryn dla swingersów, ponieważ istnieje wiele powstających witryn, które zaspokajają ich potrzeby. Swinging Heaven to jedna z najlepszych stron dla swingersów w Wielkiej Brytanii; pomaga Ci osiągnąć większe szanse na połączenie się z innymi swingersami, którzy są w pobliżu, z ponad milionem użytkowników. Uważany za jedną z „starszych” witryn, ponieważ istnieje od 2002 roku, Swinging Heaven jest znany wielu osobom ze względu na ich doskonałe funkcje. Chociaż proces rejestracji jest szybki, utkniesz w wypełnianiu swojego profilu, ponieważ będziesz musiał go ukończyć, aby przyciągnąć więcej dopasowań. Jeśli byłeś w pobliżu internetowych platform randkowych, będziesz wiedział, że Twój profil jest najlepszym narzędziem do poznawania innych swingersów i prawie każdego, kto jest zainteresowany randkami online.

Plusy:

 • Szybka rejestracja
 • Dostarcza przydatne funkcje i usługi od 2002 roku
 • Większa szansa na spotkanie z ludźmi o podobnych poglądach

Wady:

 • Ograniczony dostęp do najlepszych funkcji dla bezpłatnych użytkowników
 • Strona wygląda zwyczajnie
 • Drogie stawki premium

# 14: Lokalni swingersi

lokalni skrzydłowi

Kolejna brytyjska witryna dla swingersów, ta oferuje szereg funkcji, które pomogą Ci zdobyć więcej znajomych swingersów i połączeń. Ponieważ istnieją dziesiątki stron typu swinging, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii, w miarę jak coraz więcej osób zapoznało się z pojęciem „swingowania”, lokalni swingersi łączą dorosłych z otwartymi umysłami i pozwalają im się mieszać, aby mogli się mieszać i kończyć razem. Lokalni swingersi są dumni ze swoich działań w zakresie bezpieczeństwa i prywatności, dzięki którym każdy użytkownik może bezpiecznie przeglądać witrynę, bez obawy, że ich prywatne dane zostaną ujawnione gdzie indziej. Ponieważ poważnie traktują bezpieczeństwo, mają również ścisły proces weryfikacji. Pozwala to również na zmniejszenie fałszywych profili, aby nie przeszkadzać obecnym użytkownikom i ich swingersom jako całości.

Plusy:

 • Podstawowe członkostwo jest bezpłatne
 • Bardzo poważnie traktuje prywatność i bezpieczeństwo
 • Przystępne ceny

Wady:

 • Witryna o podstawowym wyglądzie
 • Niektóre reklamy
 • Dostępne tylko w Wielkiej Brytanii
 • Członkostwo nie jest automatycznie odnawiane

Wnioski

Ponieważ swingowanie już ostatnio jest znane ze swojej nazwy, jeśli chcesz spędzić miło czas z swingersami na całym świecie, możesz sprawdzić te strony. Wszystkie są w 100% legalne i mają również prawdziwych członków. Wiele osób przyjęło i żyło w myśleniu swingersów, więc szukanie osób o podobnych poglądach nie będzie teraz dla ciebie takie trudne. Scena randkowa dla swingersów musi być najfajniejsza i najbardziej wyluzowana; bez presji i po prostu nie spiesz się ze wszystkim i tym wszystkim w czterech rogach swoich stref komfortu, ponieważ możesz najpierw spotkać się i spędzić z nimi czas przez Internet.

Strony swingersów różnią się nieco od zwykłych witryn randkowych, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Ponieważ ostatnio pojawiają się dziesiątki stron swingersów, powinieneś być ostrożny przy wyborze jednej i ufać tylko dobrze sprawdzonym witrynom, aby uniknąć marnowania czasu i innych zasobów. Aby uchronić Cię przed kłopotami związanymi z wyszukiwaniem idealnej witryny, ta lista będzie bardzo pomocna.

I tak, tak… Wiem, że wybranie nawet 1 z 14 różnych to ciężka praca. Z własnego doświadczenia i rekomendacji moich współpracowników mogę zdecydowanie polecić te TOP 3 stron dla swingersów:

# 1 - Ashley Madison;
# 2 - Flingster;
# 3 - Swingersi FAB.

Powodzenia!

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry