Aktualizacja: 17 maja 2022 r

9 TOP stron internetowych „One Night Stand” - Jak łatwo uzyskać One Night Stand?

Żądze seksualne są człowiekiem. Występuje we wszystkich kształtach i rozmiarach, a niektórzy ludzie mogą z łatwością sobie z tym poradzić, a niektórzy nie mogą zaspokoić tych potrzeb. Wiemy, że w pewnym momencie te pragnienia seksualne muszą być i ZOSTANĄ spełnione w taki czy inny sposób. Ale często ludzie wchodzą w związki, ponieważ jest to najłatwiejszy sposób… zaliczyć. Ale nie możemy zaprzeczyć, że niektórzy ludzie woleliby zaangażować się w „Przygoda na jedną noc ”; tych, którzy chcą zaspokajać swoje potrzeby i pragnienia seksualne bez angażowania się w zaangażowane związki.

Połączenia są łatwą opcją, aby uwolnić się od stłumionych pragnień seksualnych, ale szukanie innej osoby, która ma to samo, może być dość trudne, dlatego stworzyliśmy listę najlepszych stron internetowych, które możesz sprawdzić, abyś nie miał żadnych problemów z gorącą i skwierczącą nocą z nieznajomym.

Bez zbędnych ceregieli - zajrzyjmy do listy najlepszych witryn „ONS”:

1. AdultFriendFinder 

pulpit nawigacyjny adultfriendfinder

Z ich sloganem „Hookup, Find Sex or Meet Someone Hot Now ”., jest całkiem oczywiste, że ta witryna pomoże Ci w znalezieniu tego, czego szukasz. Po odwiedzeniu ich strony internetowej zostaniesz powitany przez film przedstawiający gorącą dziewczynę, która opowiada o poszukiwaniu seksu w tej społeczności. AdultFriendFinder jest jednym z najlepszych w swojej niszy; to jest idealne miejsce do szukania nowych przyjaciół (z korzyściami!) bez kłopotów i gier.

Dla osób, które chcą spędzić miło czas, ta strona internetowa jest rajem, ponieważ możesz łatwo zdobyć kilka spotkań seksualnych, znaleźć regularne połączenia lub cokolwiek, co możesz wymyślić, co jest związane z seksem. Kanał dopasowań na tej stronie jest bardzo atrakcyjny dla tych, którzy chcą się dobrze bawić, ponieważ jest dość niefiltrowany i oferuje wiele rodzajów seksu. To nie jest tak naprawdę dla tych, którzy szukają w Internecie zwykłych przyjaciół, ponieważ prawie każdy tutaj wie, czego chce, i to tylko kwestia czasu.

Możesz również sprawdzić moja bardziej dogłębna recenzja Adultfriendfinder tutaj.

To „wszystko o seksie” serwis może pochwalić się średnio 25 milionami użytkowników odwiedza AdultFriendFinder co miesiąc, a większość ruchu pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Kanady. W odróżnieniu od innych witryn randkowych, ta strona internetowa jest najlepszym sposobem na natychmiastową komunikację i satysfakcję.

Plusy:

 • Rejestracja jest bardzo łatwa! Będziesz gotowy już po 30 sekundach, najbardziej. Musisz tylko podać swój adres e-mail, unikalne nazwy użytkownika i hasła, i gotowe.
 • Niektóre części są podobne do witryn randkowych, w których możesz publikować i zapraszać zdjęcia oraz wprowadzenie, aby przyciągnąć więcej potencjalnych kontaktów. Możesz także spersonalizować swój profil za pomocą odważnych elementów, takich jak rozmiar miseczki dla kobiet i długość męska.
 • Mają też własną wersję testu czystości „AdultFriendFinder”, w której użytkownicy z wyższymi wynikami są najprawdopodobniej tymi, którzy przeszli przez różnego rodzaju nieprzyjemne
 • Czekasz na DUŻO potencjalnych meczów. Możesz także wybierać spośród różnych preferencji i filtrować specyfikacje, które chciałbyś zobaczyć w możliwych meczach

Wady:

 • - Dla facetów uzyskanie członkostwa Gold na tej stronie jest w zasadzie „standardem”. Niektóre dziewczyny nawet nie mrugną okiem na mecze, które nie są członkami Gold, więc członkostwo wydaje się być pewnym dowodem wiarygodności
 • - Przebywanie w witrynie czasami sprawia, że ​​czujesz się, jakbyś był w jakimś „lochu seksu”, ze wszystkimi zdjęciami genitaliów i gorących póz prawie wszędzie (chociaż nie jest to złe). Ich strona została zaprojektowana tak, jakby miała krzyczeć „oszustwo” dużymi, pogrubionymi literami, a przestarzała grafika również nie pomaga.
 • - Nie ma jeszcze wersji aplikacji mobilnej

2. Bądź niegrzeczna

członkowie benaughty

Chcesz znaleźć się w niegrzecznej społeczności, w której połączenia można zdobyć tak łatwo, jak 123? Dzięki BeNaughty każdy może pokazać swoje paskudne strony, pominąć małą rozmowę i od razu przejść do programu. Ich witryna działa według tej prostej zasady: idź po to, jeśli chcesz, pomiń, jeśli nie. Jak każda aplikacja do podłączania, to nie jest dla wierzących w zaangażowanie; bardziej przemawia do tych, którzy chcą odkrywać i doświadczać różnych spotkań seksualnych bez irytujących etykiet. Nie trzeba być nieśmiałym i nieśmiałym, ponieważ wszyscy tutaj chcą tego samego. Po prostu bądź otwarty, pokaż swój paskudny, a po spotkaniu meczu czeka Cię dobra uczta.

Plusy:

 • Witryna jest ściśle związana z tożsamością użytkowników, aby uniknąć fałszywych profili tak dużo jak to możliwe. Żadne zdjęcia celebrytów i zduplikowane konta (lub nawet zdjęcia, które zostały przesłane wcześniej lub znajdowały się na innym koncie) nie będą dokładnie sprawdzane. Żadnych aktów ani żadnej formy pornografii na Twoich zdjęciach!
 • Gra „Cute or Not” jest dostępna dla użytkowników, którzy mogą rzucić okiem na inne osoby i potencjalne dopasowania
 • Oferuje „pełny tryb awaryjny”, gdzie tylko zweryfikowani członkowie mogą wysyłać Ci wiadomości

Wady:

 • Tylko kobiety z kontami mogą wysyłać wiadomości do innych użytkowników. Chłopaki musieliby korzystać z płatnych usług, aby wysyłać wiadomości.
 • Ich bezpłatne usługi oferują tylko najbardziej podstawowe funkcje, byłoby to zupełnie inne doświadczenie, jeśli jesteś członkiem premium.
 • Ma wersję aplikacji, ale jest dostępna tylko dla użytkowników Androida

3. 2 Kurwa

2fuck strona główna

Jak widać w ich imieniu, to randkowanie online strona jest stworzona dla każdego, kto jest po prostu grą do swobodnego seksu i przypadkowych połączeń. Bez względu na to, jaka jest Twoja sytuacja - czy niedawno z kimś zerwałeś, po prostu próbując się bawić i żyć, czy po prostu znudzony i chcesz po prostu krzyczeć „YOLO!” i ciesz się dreszczem i satysfakcją płynącą ze stłumionych pragnień i potrzeb seksualnych - ta strona jest odpowiedzią na nie wszystkie.

Po rejestracji, zostaniesz zapytany o to, czego szukasz, jakie typy ludzi mogą Cię włączyć, a nawet o szczegóły, takie jak fetysz i inne podobne wybory. Po ukończeniu pozycji witryna będzie zawierać wyniki i możesz przewinąć w dół do możliwych wyborów.

Plusy:

 • Załoga 2Fuck stawia dyskrecję, bezpieczeństwo i ochronę swoich użytkowników jako najwyższy priorytet.
 • Nawet bezpłatne członkostwo pozwala na nieograniczoną liczbę profili z całego świata
 • Po odwiedzeniu witryny ma to wrażenie „sieci społecznościowej”. Może się pochwalić nawet ponad 2 milionami użytkowników, a jak na stronę internetową do podłączenia, to wystarczająco dużo mówi.

Wady:

 • Podobnie jak w przypadku innych płatnych członkostw, wiele stracisz, korzystając tylko z bezpłatnego konta członkowskiego. Ale z drugiej strony, to wszystko zależy od użytkownika, jeśli wydałby ani grosza na dodatkowe (i znacznie lepsze!) Funkcje

4. Natychmiastowe Podłączenia

Strona główna InstantHookups

Dla tych, którzy nie mają szczególnego wyglądu, jest to najlepsza witryna dla Ciebie. Chociaż fizyczny wygląd osoby zawsze był czynnikiem, zwłaszcza gdy jesteś na scenie randkowej i randkowej online, nie będziesz musiał się o to martwić na tej stronie, ponieważ wszyscy mają po prostu ten sam cel: BYĆ OSZCZĘDNOŚĆ . I ma imponujące liczba użytkowników: obecnie 3.8 mln i wciąż rośnie!

Ta strona po prostu podnosi ich wyjątkową grę na wyższy poziom, utrzymując stosunek mężczyzn do kobiet 50/50. Są dość surowe, jeśli chodzi o stosunek płci, i znowu, to samo w sobie zawstydziłoby inne witryny. Ta równowaga płci oznaczałaby mniejsze szanse na odrzucenie, a więcej rozmów i znajomości. Całość jest również dość prosta, ponieważ użytkownicy mają wiele sposobów na spotkanie i obcowanie z dostępnymi ludźmi.

Plusy:

 • Po zarejestrowaniu się możesz łatwo wyszukiwać użytkowników w pobliżu Twojej lokalizacji lub po prostu polegać na ich funkcji AutoMatch
 • Ich system wykorzystuje zaawansowane technologie, zwłaszcza AutoMatch, który jest oparty na GPS
 • Nawet z podstawowym członkostwem nadal możesz odbierać i wysyłać wiadomości

Wady:

 • Ograniczona rejestracja dla mężczyzn, więc będziesz musiał od czasu do czasu sprawdzać, czy jest otwarta
 • Jeśli kiedykolwiek napotkasz problemy w witrynie, nie zapewniają one wsparcia telefonicznego, ponieważ mają tylko czat na żywo i obsługę klienta przez e-mail
 • Ich projekty wyglądają na dość proste i przestarzałe; przydałoby im się trochę ulepszenia tu i tam

5. hubka

profil krzesiwa

Jednak nikogo to chyba nie dziwi: Tinder może być najpopularniejszym z nich wszystkich. Ludzie przychodzą tutaj w poszukiwaniu łatwych połączeń. Wiele historii i doświadczeń pochodzi z Tindera. A ponieważ jest to najłatwiejsza i najbardziej znana aplikacja do podłączania, większość ludzi może podzielić się czymś lub dwoma o swoich eskapadach na Tinderze, zwłaszcza tych, które obejmują gorące jednorazowe przygody i trochę gorącego czasu z kimś, kogo właśnie przeciągnęli w Internecie.

Aby pomóc Ci zwiększyć szanse na seks, musisz przesłać swoje najbardziej prowokacyjne i przyciągające uwagę zdjęcia, aby płeć przeciwna mogła przesuń w prawo na Ciebie. Jeśli ty i druga osoba przeciągnęliście się w prawo, co oznacza, że ​​jesteście dopasowani (ponieważ w świecie Tindera przesuwanie w prawo lub stuknięcie w serce oznacza, że ​​lubisz / akceptujesz tę osobę).

Plusy:

 • Możesz mieć w pełni działające konto nawet z bezpłatnym członkostwem (ale oczywiście lepsze funkcje są dostępne dla tych, którzy wydaliby na to dodatkowe pieniądze. Tak, mówimy o nieograniczone przesunięcie i Paszport funkcje!)
 • Mecze są oparte na bliskości i przy 26 milionach użytkowników z całego świata
 • Nie ma potrzeby wypełniania stron rejestracyjnych; możesz po prostu podłączyć swój Facebook lub podać swój numer telefonu komórkowego i gotowe!

Wady:

 • Mnóstwo fałszywych kont i oszustów krąży po aplikacji, więc bądź ostrożny i nie ufaj łatwo (chociaż dotyczy to również każdej witryny internetowej i ogólnie aplikacji)
 • Opcje wyszukiwania nie są aż tak imponujące (a właściwie blisko wcale ponieważ będziesz musiał tylko poczekać na to, co zostanie wyświetlone w Twoim kanale, na możliwe dopasowania do Twojej lokalizacji.
 • Bezpieczeństwo konta też nie jest takie świetne. A ponieważ będziesz zmuszony użyć Facebooka do utworzenia konta, cóż, oszuści i ci bezwartościowi łowcy mogą po prostu tworzyć fałszywe konta

6. Alt.com

alt.com strona główna

To jest idealna strona, aby uwolnić wszystkie swoje fantazje BDSM. Nie dla nieśmiałych i tchórzliwych, ludzie tutaj doskonale bawiliby się swoimi dzikimi fetyszami: biczami, niewoli, łańcuchami, co tylko chcesz. Ta strona daje Ci dawkę perspektyw na jedną noc w oparciu o Twoją lokalizację. Możesz nawet oglądać filmy użytkowników, rozmawiać nieprzyzwoicie na czacie, a następnie spotkać się, aby spełnić każdą ze swoich fantazji seksualnych związanych z BDSM.

Mając ponad milion użytkowników na całym świecie, po zarejestrowaniu się na tej stronie będziesz mieć okazję do innego rodzaju rajów.

Plusy:

 • Wysoki wskaźnik odpowiedzi = łatwo znaleźć kogoś do połączenia (ponieważ ta strona ma już wielu użytkowników)
 • Ta strona istnieje już od jakiegoś czasu, o czym świadczy liczba jej członków, która również stale rośnie

Wady:

 • Szerzą się fałszywe profile
 • Obsługa klienta nie jest rekomendowana, a kiedy subskrybujesz płatne członkostwo, najprawdopodobniej na Twoim koncie pojawiają się powtarzające się opłaty
 • W przypadku podstawowych rzeczy, takich jak zmiana nazwy użytkownika, będziesz musiał wydać na to grosz

7. Ustanowieni mężczyźni

Strona główna Established Men

Kiedy powiedzieli „przygoda na jedną noc”, to tylko tyle. Na tej stronie jest wielu starszych mężczyzn, zwłaszcza żonatych, którzy po prostu chcą się dobrze bawić… nic dodać nic ująć. To sprawia, że ​​ludzie żyją zgodnie z terminem „przypadkowy seks”, ponieważ dla żonatych mężczyzn, którzy są tu osiedleni (biorąc pod uwagę nazwę strony), nie szukają żadnego dramatu ani planów zerwania z żonami i rodzinami. Trendem jest tu wszystko co swobodne, tylko gorąca zabawa i ktoś, z kim można spełnić swoje seksualne pragnienia.

Ale czekajcie, ludzie o ustalonej pozycji nie chodzi tylko o żonatych facetów! Jest tam również wielu samotnych mężczyzn, od młodych po starsze osoby. Założona, taka właśnie jest większość z nich. Wiemy już, o co w tym wszystkim chodzi, prawda?

Plusy:

 • Na tej stronie jest wielu bogatych ojców (niektórzy z nich są dosłowny to znaczy tatusiowie).
 • Zespół doświadczonych mężczyzn sprawdza każdy profil, aby były takie, które zaakceptują (gdy uznają to za legalny) lub od razu go odrzucą (aby zminimalizować fałszywe profile i oszustów)
 • Będąc w serwisie, poczujesz się w środowisku bez oceniania. Każdy może zajmować się swoimi paskudnymi sprawami i nikogo to nie obchodzi, nikt też nie będzie wskazywał palcami i nie wzywał cię dziwnymi imionami

Wady:

 • Płatne subskrypcje są trochę drogie
 • Niektóre konta są nieaktywne i pomimo wysiłków ustalonego zespołu w zakresie sprawdzania każdego konta, nadal istnieje kilka fałszywych

8. Ashley Madison

Ashley madison

Wydawałoby się, że jest to żeński odpowiednik uznanych mężczyzn. Jeśli masz ochotę na jedną noc spędzoną z nieznajomym, cóż, na tej stronie znajdziesz mnóstwo pięknych ludzi szukających swobodnego seksu… Poza małżeństwem. Tak, to znaczy seks pozamałżeński.

Do Ashley Madison przyjeżdżają żonaci ludzie zmęczeni swoim nudnym, rutynowym życiem i urozmaicić sytuację, gdy ktoś ma ten sam pomysł na seks i ruchanie kogoś nowego. Chociaż cały ten pomysł jest dla większości tematem tabu, cóż, nadal możesz znaleźć użytkowników, którzy jeszcze nie są do nikogo przywiązani, ale ta strona w jakiś sposób stała się sanktuarium dla tych, którzy chcą cieszyć się grzechem i przyjemnością.

Plusy:

 • Ta strona jest mainstreamowa, do tego stopnia, że ​​możemy powiedzieć, że może to być już powszechnie znana nazwa
 • Zawiera wnikliwe artykuły na blogu dotyczące całej agendy serwisu: jednorazowe przygody.
 • Zaostrzona ochrona prywatności użytkowników (zwłaszcza, że ​​większość z nich może z tego korzystać prywatność)

Wady:

 • Ponieważ jest to bardzo popularna witryna, w pobliżu krąży również wiele fałszywych profili
 • Był zaangażowany w ogromny problem z naruszeniem danych już w 2015 roku, ujawniając swoich użytkowników, którzy mieli być dyskretni w swoich sprawach

9. Grindr

grindr

To jest prawdopodobnie jedna z najpopularniejszych stron internetowych dla aktywnych seksualnie mężczyzn. Z ponad 28 milionami użytkowników ta platforma randkowa daje szansę homoseksualnym i biseksualnym singlom na ucieczkę od głównych, ekskluzywnych witryn. Ponieważ jest łatwo dostępny dla użytkowników telefonów komórkowych, większość użytkowników może założyć konto w zaledwie kilku prostych krokach.

Po zaangażowaniu się w pewne kontrowersje, Grindr jest teraz znany z podkreślania zdrowia seksualnego użytkowników, zwłaszcza statusu HIV, poprzez dodawanie tych poufnych informacji do ich profili. Aby zwiększyć szanse na dopasowanie i wreszcie dobrze się bawić, będziesz chciał uzupełnić podstawowe informacje, aby przyciągnąć potencjalne kontakty.

Plusy:

 • Podkreśla zdrowie seksualne, zwłaszcza zakażenie HIV
 • Dostosowane emotikony lub popularnie znane w żargonie Grindr jako gejmojis
 • Wprowadzono dyskretną ikonę aplikacji, która pozwala użytkownikom wybrać sposób wyświetlania ikony aplikacji na ich telefonach

Wady:

 • Być może spotkasz się z krótkimi rozmowami lub dwoma, z wieloma subskrybentami, niektórzy z nich będą w znacznie wolniejszym tempie w łączeniu się
 • Dick pics - nie musisz nawet o to prosić. Ludzie nagle cię uderzają i bum!
 • Aplikacja jest nieco problematyczna, ponieważ od czasu do czasu pojawia się usterka

Ostatnie słowo

To tylko niektóre z długiej listy stron internetowych, które możesz sprawdzić, jeśli chcesz spędzić miło czas, nie wspominając o relacjach i rozmowach o zaangażowaniu. Bycie na randce online i randkowaniu może z łatwością zwiększyć poczucie własnej wartości, a dzięki tym wszystkim aplikacjom i witrynom możliwości są nieograniczone. Platformy do podłączania, takie jak te powyżej, pozwalają przejść do pościgu i pominąć nudne rozmowyi po prostu od razu zejdź na dół i ciesz się seksownym czasem z nieznajomym, który też jest na to gotowy.

Kiedy się spotykasz, możesz albo kłamać, albo być szczerym - w każdym razie przez chwilę dzielisz łóżko i jakieś gorące rzeczy, a potem bum, pójdziesz swoją własną drogą. Pamiętaj, aby zawsze mieć swoje uwodzicielskie moce w rękawach, w ten sposób przyciągniesz więcej potencjalnych klientów i będziesz w stanie szybko zdobyć łatwy seks.

Jeśli masz problem z wyborem „idealnego” do zarejestrowania się - naprawdę zachęcam do wypróbowania jak największej liczby osób, aby być pewnym.
Jeśli jednak tak naprawdę nie masz czasu lub motywacji do wypróbowania każdej witryny - TOP 1-3 pierwsi z pewnością wykonają pracę za Ciebie!

Jeśli masz coś do zasugerowania lub dodania na podstawie swojego doświadczenia - zrób to w sekcji komentarzy poniżej.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry