Zaktualizowano: 21 października 2021 r.

AdultFriendFinder

Recenzja AdultFriendFinder.com - moja szczera opinia

Pokaż FAQ

Jeśli jednym z twoich hobby jest surfowanie po sieci i odkrywanie nowych rzeczy, prawdopodobnie skrzyżowałeś ścieżki z AdultFriendFinder. Adult Friend Finder, lub obecnie bardziej znany jako AFF, działa w branży swingowania i randek od ponad dekady. Nic dziwnego, że już ugruntowali swoją nazwę jako jedna z najlepszych witryn randkowych i swingersów na całym świecie. Witrynę uruchomili w 2006 roku i od tego czasu stali się jeszcze bardziej skuteczni w swojej branży, ponieważ coraz więcej osób decyduje się zostać ich członkami. Pomimo wszystkich innych nowych witryn, które weszły do ​​gry i konkurują w tej samej branży, AFF nadal stał się lepszą opcją dla wielu ludzi, jeśli chodzi o szukanie randki lub po prostu połączenie.

Ta witryna jest tylko jedną z oryginalnych witryn dewelopera, która obsługuje rynek swingersów i nie tylko ludzie, którzy lubią krótkie połączenia i potencjalnych partnerów życiowych. Istnieją inne witryny o podobnej niszy, które są uruchamiane przez tego samego programistę, ale są równie świetne. Zaletą programu Adult Friend Finder jest to, że został uruchomiony wcześniej, więc najpierw przyciągnął więcej odwiedzających.

Zasadniczo w witrynie chodzi o znalezienie kogoś, kto może być partnerem krótkoterminowym lub długoterminowym. Posiada wszystkie podstawowe funkcje serwisu randkowego, ale daje ci więcej niż tylko partnera, którego potrzebujesz. Twórcy wykonali bardzo sprytny ruch, wprowadzając funkcje witryn pornograficznych do tego serwisu randkowego. W rezultacie otrzymujesz stronę z różnymi ludźmi - singlami, tymi, którzy są w otwartym związku, tymi, którzy po prostu szukają rozrywki, a nawet parami, które są w ekscytującej dynamice relacji seksualnych. Oprócz tej puli osób będziesz mieć bardziej seksualne i interaktywne doświadczenia na tej stronie. Twoja wyobraźnia jest granicą, jeśli chodzi o możliwe kontakty seksualne, które możesz wydostać z tej strony. Z pewnością zapewni Ci szaloną przejażdżkę. Poziom podniecenia w twoim doświadczeniu będzie zależał od tego, ile jesteś gotów wydać.

wyszukiwarka dla dorosłych onlineOdwiedzający witrynę mogą wybrać swój poziom uczestnictwa spośród tych, którzy po prostu swobodnie przeglądają witrynę i sprawdzają każdą osobę, którą uważasz za interesującą lub która jest na niej bardzo aktywna. Witryna ma funkcję Connexion, która daje członkowi możliwość odbycia prawdziwego wirtualnego seksu z inną osobą za pośrednictwem wideo, gdy ty jesteś. Obsługuje również sparowane urządzenia (zabawki erotyczne), co umożliwia wysyłanie wrażeń do partnera. Jeśli nie chcesz zapłacić, nie będziesz mógł skontaktować się z nami i cieszyć się tymi funkcjami. Ale jak już wspomniano, dla tych, którzy chcą zaszaleć na tego rodzaju emocje, witryna ma wiele do zaoferowania. Nie oznacza to jednak, że dla tych niepłacących członków nie ma już szansy na randkę. Jest! Musisz tylko założyć swój profil i uczynić go interesującym, załadować ładne zdjęcia i po prostu czekać, aż inni członkowie połączą się z Tobą.

Adult Friend Finder to głównie aplikacja randkowa, ale członkowie witryny nie tylko znajdują daty. Niektórzy znajdują prawdziwych przyjaciół w trakcie swoich interakcji, ponieważ witryna jest naprawdę ogromną społecznością prawdziwych ludzi. Średnio miesięcznie odwiedza ponad 25 milionów gdzie odwiedzający spędzają około 10 minut przy każdej wizycie. Większość odwiedzających pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i stanowi ponad 50 procent odwiedzających. Na drugim miejscu w Wielkiej Brytanii, a na trzecim z Kanady, z łączną liczbą 2 milionów użytkowników na całym świecie. Przy takiej liczbie wizyt i użytkowników witryna wciąż zyskuje coraz więcej członków i użytkowników.

Rosnąca liczba członków witryny jest wynikiem ciągłych aktualizacji i ulepszeń wprowadzanych przez twórców na przestrzeni lat. To, co kiedyś było zwykłym serwisem randkowym, stało się domem dla wszystkich, którzy chcą odkrywać różne nisze seksualne i przygody bez obawy, że zostaną osądzeni przez ludzi. Ponieważ ludzie odwiedzają witrynę z mniej więcej podobnych powodów, dla jej członków jest to powiew świeżości, jest ich bezpieczną przystanią seksualną.

Logować się

Zarejestruj się Witryna ma bardzo płynny proces rejestracji. Nie musisz podawać wielu informacji o sobie. Może to zająć dosłownie mniej niż 5 minut i gotowe. Zasadniczo jest się pytanym o Twoją płeć, zainteresowania, datę urodzenia, aby mogli upewnić się, że jesteś pełnoletni, kraj, z którego pochodzisz i prowincję. Istnieje również opcja dla par, które zdecydują się zarejestrować jako jedno. Wszystkie te informacje są wymagane za pośrednictwem pola wyboru i opcji rozwijanej. Witryna zapyta Cię również o osoby, które chcesz spotkać, a jeśli masz wiele zainteresowań, możesz wybrać dowolną liczbę.

W drugiej części rejestracji zostaniesz poproszony o podanie adresu e-mail w celu potwierdzenia, że ​​faktycznie jesteś prawdziwą osobą, unikalnej nazwy użytkownika i hasła oraz krótkiego przedstawienia siebie, aby mieć większe szanse na znalezienie interesującej Cię osoby. Tutaj też powinieneś pisać o ludziach, którymi jesteś zainteresowany, zwłaszcza jeśli masz bardzo konkretne zainteresowania. Po ich ustawieniu możesz teraz zalogować się w dowolnym momencie w Wyszukiwarce znajomych dla dorosłych. Podczas procesu logowania możesz zdecydować się na użycie utworzonej przez siebie nazwy użytkownika lub adresu e-mail, a następnie hasła, które skieruje Cię do konta, na którym możesz zobaczyć najnowsze działania w serwisie. Witryna nie zobowiązuje do przesłania zdjęcia na konto, ale jest wysoce zalecana, aby zwiększyć szanse na interakcję.

Wycieczka po witrynie

Logując się na swoje konto, od razu wita Cię wiele opcji i możliwych dopasowań na stronie.

Ponieważ witryna ma bardzo dużą liczbę członków, to normalne jest, że tysiące członków są jednocześnie online i nigdy nie zabraknie jej ostatnio aktywności w kanale. Stamtąd możesz zacząć szukać swojego dopasowania. Większość jego członków dostarcza treści bardzo seksualne i dla dorosłych za pośrednictwem filmów, blogów, zdjęć, a nawet transmisji na żywo, w których otwarcie pokazują swoje nagie ciała.

Wiadomości i komunikacja na Adultfriendfinder.com

Istnieje wiele sposobów łączenia się i interakcji z członkami witryny, począwszy od życia, które jest bardziej agresywnym sposobem interakcji, po funkcję mrugnięcia, która jest bardziej subtelną opcją. Na czatach można prowadzić rozmowy, a także tworzyć bloga przedstawiające różne przejawy seksualności. Komunikacja w witrynie jest podstawową i niezbędną funkcją, dzięki której niezależnie od tego, czy jesteś członkiem płacącym, czy nieopłacającym, zawsze istnieje opcja komunikacji za Ciebie.

Dodatkowe cechy

funkcje wyszukiwania dla dorosłych

Ta strona jest pełna niespodzianek. Ma wiele dodatkowych funkcji, które rzadko można znaleźć w jednej witrynie. Jest w zasadzie pełen rzeczy do zrobienia, zaspokaja różne potrzeby i pragnienia swoich członków.

Pokoje czatowe i czaty grupowe

Witryna jest bardzo dużą społecznością ludzi z różnych środowisk, którzy mają prawie ten sam, jeśli nie ten sam cel, jakim jest poszukiwanie partnera w dowolnym kontekście. Aby osiągnąć ten cel, witryna utworzyła publiczny czat, w którym członkowie mogą po prostu uwolnić swój umysł i podzielić się swoimi różnymi zainteresowaniami i pragnieniami. Jako członek możesz dołączyć do różnych pokojów czatowych lub utworzyć jeden.

Akademia Seksu

Dla początkujących, którzy wciąż są na etapie eksploracji różnych perwersji seksualnych, strona ma Sex Academy, która zapewnia instrukcje online dotyczące różnych pozycji seksualnych i czynów. Ta funkcja została przygotowana do filmów instruktażowych na temat właściwych sposobów uprawiania seksu analnego lub oralnego. Zawiera również wskazówki, jak mieć większe szanse na spotkanie ludzi w witrynie.

Konkursy

Witryna organizuje codzienne konkursy, a zwycięzca jest określany na podstawie tego, kto ma najwięcej polubień. Konkursy różnią się w zależności od tematu i każdy może przesłać swoje zgłoszenie.

Kamery na żywo

Dla tych, których interesuje gra na żywo, którzy chcą widzieć ludzi na stronie w czasie rzeczywistym, istnieje możliwość zrobienia tego. Jedną z najlepszych funkcji witryny jest to, co nazywają kamerami na żywo, w których można zobaczyć, kto w danej chwili jest na żywo, i zobaczyć, kto nadaje w czasie rzeczywistym. Możesz także zdecydować się na nadawanie.

Hotlista

Odwiedzając witrynę już kilka razy, możesz znaleźć osoby, które stały się Twoimi stałymi lub ulubionymi. Możesz umieścić te osoby na swojej hotliście, aby następnym razem łatwo je znaleźć.

mrugnięcie

Flirtowanie to jeden ze sposobów na zwrócenie czyjejś uwagi, a jeśli jesteś zbyt nieśmiały, aby rozpocząć rozmowę, możesz po prostu kliknąć przycisk mrugnięcia i wysłać go do osoby, którą jesteś zainteresowany.

Rozdawanie prezentów

Jeśli należysz do osób, które wyrażają wdzięczność poprzez wysyłanie prezentów, możesz to również zrobić za pośrednictwem witryny. AFF daje możliwość wysyłania wirtualnych prezentów ludziom.

blogi

Członkowie mogą dokumentować swoje czynności seksualne w dzienniku. Inni członkowie mogą również udostępniać swoje historie na swojej stronie z historiami seksualnymi, które mogą pochodzić z fikcji, aby być jak doświadczenia.

Płatności w wysokości AFF

ceny dla dorosłych Jako członek serwisu masz możliwość pozostania niepłacącym członkiem lub subskrypcji miesięcznego członkostwa. Płacenie składki członkowskiej uprawnia do większej liczby odblokowanych funkcji, co oznacza lepszą zabawę. Płacący członkowie mają możliwość pozostania członkiem przez miesiąc, trzy miesiące lub rok. Członkowie są podzieleni na trzy kategorie: członkowie podstawowy, którzy nie płacą, członkowie srebrni i członkowie ze złotem. Różne rodzaje członkostwa mają różne funkcje, z których mogą korzystać.

Ochrona i bezpieczeństwo

Od czasu, gdy ostatnio mieli problem z bezpieczeństwem, witryna została ulepszona i ponownie poprawiona ich ochrona i bezpieczeństwo, zwłaszcza jeśli chodzi o szczegóły dotyczące odwiedzających i członków. Obecnie są chronione przez system innej firmy, który nakłada warstwy szyfrowania, aby bezpieczeństwo na stronie nie zostało naruszone.

PROS:

 • Narzędzie wyszukiwania jest naprawdę niezawodne, może filtrować do najbardziej szczegółowych informacji, które chcesz filtrować
 • Nigdy nie zabraknie Ci osób, z którymi możesz się połączyć ze względu na ogromną liczbę członków i szeroki zasięg
 • ma aplikację ułatwiającą dostęp, która jest dostępna zarówno dla użytkowników Androida, jak i iOS
 • oprócz aktualnej aplikacji masz również możliwość korzystania z mobilnej wersji strony internetowej
 • Jest wiele funkcji, których nie możesz zabraknąć

Wady:

 • Nie można określić stosunku liczby mężczyzn do kobiet
 • Witryna nie jest przeznaczona dla osób, których celem jest głównie posiadanie przyjaciół lub po prostu szukanie platonicznego związku

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

 1. Czy witryna AdultFriendFinder jest legalna?

aff paszy Zdecydowanie tak! To legalny serwis randkowy dla dorosłych, który nie istnieje w branży od ponad dekady. Firma ugruntowała swoją nazwę na całym świecie, mając 80 milionów członków na całym świecie.

 1. Czy AdultFriendFinder jest skuteczny?

Tak! Członkowie faktycznie znajdują za pośrednictwem witryny osoby, z którymi mogliby się umówić lub nawiązać kontakt. Ze względu na dużą liczbę osób o podobnym entuzjazmie seksualnym jest prawie niemożliwe nie znaleźć kogoś, kim mógłbyś być, niezależnie od tego, czy jesteś płacącym gościem, czy nie. To jest to, co utrzymuje witrynę na polu do teraz.

 1. Jeśli pominąłem aktualizację swojego profilu, czy nadal mogę go zaktualizować?

Tak. Jeśli chcesz zaktualizować swój profil, aby był bardziej chwytliwy, możesz to zrobić, postępując zgodnie z tymi instrukcjami:

 1. Zaloguj się do serwisu za pomocą swojej nazwy użytkownika i hasła.
 2. Kliknij link „Moje konto” u góry strony.
 3. Wybierz jedno z trzech łączy w sekcji Profil, które umożliwiają aktualizację wybranej sekcji.
 4. Pamiętaj, aby wypełnić wszystkie sekcje w profilu i upewnij się, że sprawdzasz pisownię.
 5. Kliknij przycisk „Zapisz”, aby zakończyć zmiany.
 1. Czy mogę odzyskać zapomniane hasło?

Tak, jeśli zapomniałeś hasła, możesz po prostu kliknąć łącze „Nie pamiętasz hasła”. Następnie poprosi Cię o podanie nazwy użytkownika i adresu e-mail. Instrukcja dotycząca odzyskania hasła zostanie przesłana na Twój adres e-mail. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją i wrócisz na właściwe tory.

 1. Czy mogę wyłączyć funkcję automatycznego odnawiania witryny?

Tak, funkcja automatycznego odnawiania może być wyłączona. Ta funkcja została faktycznie umieszczona dla wygody. Jednak dla tych, którzy nie życzą sobie członkostwa eir, tę funkcję można wyłączyć, logując się do witryny, a następnie klikając łącze „Moje konto”, a następnie przejdź do „Historia płatności i informacje o karcie kredytowej”. Zobaczysz wtedy status produktu i po prostu odhaczysz przycisk OFF pod statusem produktu.

 1. Czy moje dane są bezpieczne w witrynie?

Tak! Twoje dane są zdecydowanie bezpieczne w aplikacji i są utrzymywane przez system innej firmy, który chroni i szyfruje informacje wprowadzane na stronie.

 1. Czy muszę pobrać aplikację AFF, aby uzyskać do niej dostęp na swoim telefonie?

Niekoniecznie. Możesz nadal korzystać z witryny AFF bez pobierania aplikacji. Witryna ma wersję mobilną, która umożliwia dostęp do niej za pośrednictwem telefonu nawet bez aplikacji.

Wnioski

Jeśli nadal zastanawiasz się nad zarejestrowaniem się w AdultFriendFinder, jest to godne uwagi Witryna od kilku lat zdobywa szereg nagród jako najlepsza witryna randkowa przyznawana przez różne komisje. Ale jeśli wszyscy jesteście gotowi na akcję i przygodę, możecie łatwo zarejestrować się na AdultFriendFinder.com. Na pewno będziesz się dobrze bawić! Moim zdaniem - naprawdę warto. Więc po prostu sprawdź to i przekonaj się sam.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry