Zaktualizowano: 23 września 2021 r.

Kamoryczna recenzja

& 12 stron internetowych z seksem na żywo, takich jak Camorous.com

Pokaż 12 alternatyw dla Camorous.com

zarozumiały

Camorous.com to nowoczesna interpretacja kultowej witryny Cams.com ze zaktualizowanym wyglądem i funkcjonalnością. To bardzo dobrze zaprojektowana i niedroga strona internetowa o doskonałej wartości. Dzięki imponującej wydajności strumienia wideo na żywo i innym ekskluzywnym funkcjom wideo Camorous.com znacznie przyćmiewa konkurencję. Co więcej, pomija wszystkie dodatkowe opcje, które z pewnością są niepotrzebne dla większości ludzi. Czy to wszystko, o czym marzyłeś, aby mieć seks przed kamerą internetową na żywo? Dowiedzmy się więcej o tym, co ta strona może zaoferować napalonym sukom takim jak my.

Oficjalny adres URL: http://www.camorous.com/

Najlepsza strona internetowa z seksem na żywo: Camorous Cam

To hasło wyjaśnia wszystko - „Camorous to najlepsza witryna z filmami na żywo!” Camorous pozwala przeglądać tysiące najseksowniejszych dziewczyn z kamer internetowych na żywo w Internecie i cieszyć się połączeniem z nimi. Ale oczywiście zawsze możesz usiąść i cieszyć się darmowym czatem lub, jeśli chcesz, możesz w pełni zaangażować się i obserwować, jak to robisz.

Tutaj możesz nawiązywać przyjaźnie i relacje z preferowanymi modelkami, korzystając z prywatnego spotkania jeden na jednego - gdzie zyskujesz jeszcze bardziej osobisty charakter. Dowiedz się o poszczególnych modelach przeglądając ich profile, a następnie przedstaw się im, udostępniając swoją biografię i zdjęcia. Możesz także uzyskać dostęp do wirtualnego dziennika modelki i skontaktować się z nią osobiście, jeśli dołączysz do jej grupy fanów.

Camorous nie tylko pozwala oglądać swoje ukochane gwiazdy, ale także pozwala na osobiste i intymne kontakty z najgorętszymi, najbardziej ruchliwymi modelkami na świecie! Kobiety w sieci są piękne i nigdy nie poczujesz się zawiedziony dzięki ogromnej bazie zarejestrowanych artystów.

W czasie tej recenzji było około 700 modelek i wykonawców. Ponadto jednym z najlepszych aspektów Camorous są pokazy na żywo w pełnej rozdzielczości HD i znacznie szybsze uruchamianie niż inne. W przeciwieństwie do kilku innych witryn internetowych, które twierdzą, że mają wideo HD lub HQ, ale ich nie ma, Camorous zawsze zapewnia stałą wydajność.

Przesyłanie strumieniowe HD i wysokiej jakości filmy w Camorous

kameralny czat z napiwkami

Camorous ma doskonałą jakość obrazu i dźwięku, a kilku wykonawców transmituje na żywo występy i sesje filmowe w jakości HD. Nawet jeśli Twoja usługa internetowa nie jest w stanie obsłużyć treści przesyłanych strumieniowo w jakości HD, filmy strumieniowe w formacie innym niż HD nadal mają doskonałą wartość. Standardowe ustawienie filmów w Camorous jest średnie; jednak zawsze możesz zmienić ich rozmiar na mały, średni, dopasowany do ekranu lub pełnoekranowy.

Wreszcie wykonawcy na Camorous są na wyjątkowym poziomie. Sprawdziliśmy kilka witryn z kamerami internetowymi, na których większość artystów wydaje się być trochę niechlujna lub wyczerpana, a ich programy wydają się być całkowicie niewzruszone i tylko przechodzą przez rutynę. Ale Camorous nie jest taki! Modele tutaj są przede wszystkim oszałamiające i uwodzicielskie. Z pewnością przyczyniają się do „miłosnej” reputacji i aspektu Camorous! Ta strona internetowa gościła wiele z najbardziej przykładowych pokazów modelek, jakie kiedykolwiek widzieliśmy online.

Typy czatów, programy na żywo i inne funkcje Camorous

kameralny czat na żywo

Rodzaje czatów

 • Darmowe czaty

Free Chat to czat społecznościowy, który działa jak „zwiastun”, zachęcając konsumentów do płacenia za czat prywatny. Darmowy czat zezwala na nagość, o ile nie widać sutków, a przedstawienie nie ma charakteru seksualnego.

 • Cam2Cam

Cam2Cam to funkcja czatu prywatnego, która umożliwia członkom oglądanie modeli transmisji na żywo w celu uzyskania bardziej wciągających wrażeń. Jest to najbardziej opłacalny program na minutę i tylko jego członek może go rozpocząć. Cam2Cam jest dostępny dla użytkowników w dowolnym momencie. Po uruchomieniu wideo użytkownika pojawi się w dwóch miejscach - nad wiadomością na czacie i na ekranie wyświetlacza. Modele mogą mieć kilku klientów Cam2Cam i wybrać, kto pojawi się na ich ekranie.

 • Czat z napiwkami

Jako członek możesz dawać napiwki, proponować pomysły i przekazywać darowizny na rzecz docelowej osoby w Tipping Chat. Po osiągnięciu celu modele zwykle zachęcają członków do płacenia i cieszenia się wyjątkową, oszałamiającą wydajnością. Podczas rozmowy z napiwkami system wyłącza wszystkie pokazy prywatne, dzięki czemu Ty i modelki możecie skoncentrować się na osiągnięciu celu. Pamiętaj, że modelki mogą być nagie dopiero po rozpoczęciu pokazu napiwków.

 • Czat prywatny

Podczas darmowego czatu członkowie mogą zainicjować Prywatny Czat, który jest prywatnym pokazem jeden na jednego. Prywatny czat jest zwykle najlepiej płatnym programem na minutę i jest to doskonały sposób dla modelek na stworzenie bazy fanów. Prywatne rozmowy i programy są nagrywane i dostępne w nagranych programach.

 • Ekskluzywny czat

Ekskluzywny czat jest identyczny z czatem prywatnym, z wyjątkiem tego, że podglądacze nie mają dostępu do tego obszaru.

 • Czat imprezowy

Możesz płacić za czaty z wieloma osobami w tym samym czasie, korzystając z czatu w grupie; należą do nich „voyeurs”. Ceny tej funkcji zależą od modeli, ponieważ mają pełną moc cenową czatu prywatnego i towarzyskiego.

 • Podglądacze

Członkowie, którzy płacą za minutę w Voyeurs, mogą oglądać prywatne pokazy modelki, ale nie widzisz tekstu na czacie ani nie słyszysz muzyki. Ogólnie jesteś podglądaczem na czacie, skradającym się jak wredna suka.

 • Czat nago

Nude Chat jest widoczny dla kilku uczestników za niewielką opłatą. Będąc wieloletnim członkiem Fan Clubu, powracający klienci i nowi klienci mogą jednocześnie oglądać stream modelki. Rzeczywiście, jest to niesamowity sposób na szybkie zarabianie pieniędzy przez modelki, a dla napalonych chłopców na paskudne zachowanie. Jak sugeruje nazwa czatu, modelki są całkowicie nagie podczas czatu z nagą osobą. Mogą również angażować się w czynności seksualne, jak chcą.

Występy na żywo

czarowne laski
 • Prywatne pokazy na żywo

Prywatne pokazy na żywo często mają koszt, a standardowa cena za minutę będzie wynosić od 1.99 USD do 5.99 USD; Myślę, że zależy to od popularności i reputacji wykonawcy. Świeży i niepopularny model nigdy nie kosztowałby tyle, co znana celebrytka.

 • Pokaz grupy

Połączenie Group Shows to nowa funkcja, która pozwala użytkownikom na strumieniowe przesyłanie preferowanego modelu w pełnym szorstkim wykonaniu z tłumem kilku innych członków. Wykonawca określa cenę występu grupowego, zwykle około 3 USD za minutę lub 10 USD za 10-minutowy pokaz.

Pokaz grupowy zaoferuje Ci wartość bez ograniczeń za niższą cenę rozmowy prywatnej. Oczywistą wadą jest to, że nie będziesz komunikować się z modelem jeden na jeden, jak na prywatnym czacie.

 • Modelowe fankluby

Funkcja Fan Club jest dla mnie interesująca i wygląda na bardzo fajną. Rzeczywiście, sprawia, że ​​czujesz się bardziej związany ze swoimi ulubionymi modelkami, a pełny dostęp do wszystkich jej materiałów jest koniecznością, jeśli jesteś wielkim fanem.

Modelowe fankluby to funkcja dostępna na miejscu, która umożliwia łączenie się ze wszystkimi obszarami wykonawców i nagranymi występami. Koszt pierwszego miesiąca wynosi zwykle 15 USD, a kolejne miesiące 10 USD. Oczywiście każdy model ma do zaoferowania unikalny zestaw pokazów i zdjęć.

 • Nagrane programy

Fajnie jest oglądać najwyżej oceniane programy, kiedy i gdzie chcesz. Nagrane pokazy zawierają nagrane występy modelki i pełne ekstremalnych akcji, na które głosowali użytkownicy Witryny. Ponadto, jeśli jesteś członkiem Fanklubu modela, masz nieograniczony bezpłatny dostęp do całej jego zawartości.

Sekcja Nagrane pokazy umożliwia przeglądanie programów nagranych przez każdego modela. Aby ułatwić przeglądanie, możesz posortować je według: Najczęściej oglądane, Najwyżej oceniane, Najnowsze i Najczęściej komentowane. Jednak ta funkcja jest dostępna tylko dla płatnych członków. Ponadto możesz przeszukiwać sekcję Nagrane programy według nazwy modelu, płci, kategorii, wideo HD i tak dalej.

Inne funkcje

kamorystyczna galeria zdjęć
 • Kto jest teraz

W sekcji „Kto teraz” wyświetli listę wszystkich modeli online. Jest łatwo dostępny i posortowany według popularności.

 • Wyszukiwanie modelu

Możesz użyć wyszukiwania modelu, potężnej funkcji wyszukiwania, aby dostosować wyszukiwanie modelu i uwzględnić takie kryteria, jak płeć, wiek, pochodzenie etniczne i włosy. Rzeczywiście, szybko znajdziesz wyniki, przeglądając kategorię, która Cię interesuje.

 • Galerie zdjęć wykonawców

Korzystając z Galerii zdjęć Performer, możesz łatwo przeglądać zdjęcia zrobione podczas występów. Ta funkcja jest dostępna bezpłatnie dla członków Premiere i Fan Clubu.

 • Funkcja szeptu

Funkcja szeptu pomaga odbiorcom wysyłać prywatne wiadomości modelek, które nie są widoczne dla innych osób w grupie czatu.

Gama modeli Hot Cam w kolorze Camorous

komediowy trans

Możesz wypróbować dowolne wideo na żywo z Camourous bez konieczności wykupienia subskrypcji, nawet jeśli niektóre modele zdecydowały się nie oferować strumieniowego przesyłania filmów osobom, które nie są subskrybentami. Aby więc naprawdę zrozumieć, co ma do zaoferowania Camorous, musisz najpierw zarejestrować się jako wolny członek. Jest to jednak łatwe i szybkie, więc nie musisz się o nic martwić.

Strona główna witryny wyświetla ostatnio nakręcone programy, najnowsze modelki, najwyżej oceniane dostępne modelki oraz listę skrzynek pocztowych, fanklubów i ukochanych seksownych modelek. Załóżmy również, że szukasz specjalnych i unikalnych modeli kamer. W takim przypadku możesz bez wysiłku skorzystać z opcji wyszukiwania na stronie głównej i zaawansowanej wyszukiwarki, aby uzyskać niesamowitą gamę dodatkowych opcji.

Rzeczywiście, gama modeli dostępnych w Camorous jest niesamowicie dziwaczna. Mają setki seksownych wykonawców, a wybranie kilku może być ogromną walką. Ale dzięki zaawansowanej funkcji wyszukiwania będziesz w stanie odkryć swój dziwaczny fetysz - ma wszystko, czego możesz szukać. Bez względu na Twoje preferencje seksualne, możesz szukać modeli, które spełniają Twoje oczekiwania!

Ekscytujące opcje i łatwy sposób, aby się napalić w Camorous

Witryna internetowa i nawigacja

Kiedy wejdziesz na ich stronę główną jako osoba niebędąca członkiem, strona wita Cię standardową listą wideo na żywo z wyróżnionymi dziewczynami. Ponadto pod banerem firmy w górnej części strony można znaleźć opcje logowania, wsparcia i języka. Z pewnością przeglądanie aktualnie dostępnych modeli i dostęp do ich publicznych galerii bez rejestracji jest darmowe. Jednak rejestracja jest dobrym pomysłem, ponieważ zapewnia pełny dostęp do ich prywatnych kolekcji, filmów i innych funkcji.

Wybór modeli kamer internetowych

Proces wyboru odpowiedniego modelu kamery internetowej jest stosunkowo szybki i łatwy. Możesz bezpośrednio wybrać jedną z dziewczyn z listy lub posortować je według własnych preferencji i zainteresowań. Uzyskując dostęp do funkcji wyszukiwania z górnego paska, użyjesz tych samych filtrów i uzyskasz dostęp do innych treści w różnych kategoriach. Te kategorie obejmują preferencje ogólne, wygląd, atrybuty, język i fetysze.

Po podjęciu decyzji zobaczysz strumień wideo modelki na żywo. Możesz także pisać na czacie i oglądać aktywność na drugim końcu. Możesz przeglądać zdjęcia, zarchiwizowane programy, zdobyte osiągnięcia, osobistą biografię i opinie na temat jej programów, przewijając małą stronę w dół.

Najwyższe korzyści jako członek Camorous

kamorystyczna rejestracja
 • Członkostwo podstawowe

Członkostwo podstawowe jest Twoją bramą do strony internetowej po bezpłatnej rejestracji. Możesz dawać napiwki lub oglądać wulgarne treści, używając kredytów, jak chcesz. W Galeriach publicznych możesz także wziąć udział w bezpłatnym czacie na żywo i obejrzeć zdjęcia modelek w akcji. Możesz również przeglądać strony fanklubów modelek bez płacenia miesięcznej opłaty.

 • Członkostwo Premier

Jeśli chcesz zostać Członkiem Premier, możesz płacić abonament w wysokości 12 USD rocznie lub 15 USD przez trzy lata. Dzięki temu możesz uzyskać dostęp do wielu dodatkowych korzyści, promocji i ekskluzywnych materiałów, takich jak linki do ekskluzywnych kolekcji zdjęć i przybliżonych kamer internetowych. Podobnie możesz kontaktować się bezpośrednio z modelkami, przyciągać więcej uwagi od modelek i cieszyć się pięcioma bezpłatnymi nagranymi programami każdego miesiąca. Dodatkowo możesz uzyskać rabaty w wysokości 20% na dostęp do klubu modelowego i 10% na prywatne rozmowy wideo.

 • Członkostwo VIP

Jeśli często korzystasz z Camorous, możesz rozważyć przejście na członkostwo VIP. Każdego dnia możesz poświęcić tyle, ile chcesz i cieszyć się 5% wszystkich dokonanych zakupów. Ponadto, jeśli zmienisz status z Basic na VIP, otrzymasz sześć miesięcy bezpłatnego członkostwa Premiere. Członkowie Premiere, którzy przełączą się na status VIP, otrzymują bezpłatne 6-miesięczne przedłużenie członkostwa Premier. Ciesz się nieograniczonym czatem wideo na żywo i pełnym dostępem do obszerniejszej biblioteki treści wideo.

Camorous wady i zalety

Plusy:

 • Niezwykły projekt strony internetowej
 • Intuicyjny i łatwy interfejs
 • Wiele opcji członkostwa w ramach Twojego budżetu
 • Ma mnóstwo napalonych dziewczyn przed kamerami internetowymi
 • Wiele funkcji ułatwiających przeglądanie
 • Darmowe członkostwo ma wiele zalet
 • Przesyłanie strumieniowe w jakości HD
 • Obsługuje wiele nisz na każdy gust

Wady:

 • Mnóstwo ludzi na czacie i mnóstwo komentarzy
 • Ceny mogą być wysokie

12 witryn z seksem na żywo z kamerami internetowymi podobnymi do Camorous.com:

# 1 - Royalcams

Royalcams

Jest to bardzo skromna witryna, nic nadzwyczajnego na swojej stronie, po prostu przejrzysty projekt ułatwiający przeglądanie i nawigację - powiedziałbym, że to dobra rzecz… Rejestracja w Witrynie jest całkiem prosta; możesz odwiedzić go jako darmowy członek, członek płacący, a nawet jako gość. Jednak gdy jesteś użytkownikiem-gościem, nie spodziewaj się, że będziesz cieszyć się ich ekscytującymi funkcjami.

Kupowanie tokenów i płacenie za pokazy i członkostwo jest łatwe dzięki licznym dostępnym opcjom płatności. Do wyboru jest wiele kategorii w różnych niszach. Wejście na cały ich prywatny pokaz da ci szansę interakcji z wybraną modelką. Większość ich modeli jest przyjazna i po prostu gotowa to wszystko znieść. Co miesiąc organizują również konkursy, które mogą być również odpowiednim miejscem do interakcji z modelkami.

Oto rozszerzona recenzja Royalcams.

Plusy:

 • Szeroka gama modeli do wyboru
 • Darmowe czaty z pełnymi nagości i klarowności
 • Całodobowa obsługa klienta

Wady:

 • Niektóre modele mają krzywki niskiej jakości
 • Pokazy mogą być drogie

# 2 - Chaturbate

chaturbate

Łączenie się z ludźmi na całym świecie nigdy nie było tak łatwe. Dzięki Chaturbate można teraz rozmawiać bez ograniczeń. Poza tym nigdy nie wydasz na to ani grosza. Dostępnych jest dla Ciebie wiele seksownych i pięknych kobiet 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Kobiety na tej stronie uwielbiają perwersyjne rzeczy, które zawsze są warte twojego czasu i uwagi. W międzyczasie dostępne są również pokazy na żywo za rozsądną cenę.

Kliknij tutaj Pełna recenzja Chaturbate

Plusy:

 • Wiele dziewczyn przed kamerami jest dostępnych na żywo 24/7
 • Żadnych dodatkowych opłat
 • Nagość i seks są zawsze gwarancją
 • Płynne przeglądanie na smartfonach i innych urządzeniach

Wady:

 • Niewiele filmów jest w formacie SD
 • Drogie pokazy prywatne

# 3 - xLoveCam

xLoveCam

XLoveCam to platforma, którą warto sprawdzić. Rzeczywiście, nie ma powodu, aby nigdy tego nie wypróbowywać. Większość dziewczyn przed kamerami w xLoveCams to Latynoski, Azjatki, Latynoski, Czarne, Białe lub Arabki. Są to niewątpliwie seksowne młode kobiety-nowicjuszki, oferujące cenę za minutę - rozsądnie niską stawkę. Przede wszystkim znalezienie dziewczyny z kamerki, która używa kamery o wysokiej rozdzielczości, ponownie nie jest trudne.

Plusy:

 • Dostępny duży wybór camgirls
 • Zastosowano kamery o wysokiej rozdzielczości
 • Niska cena za minutę

Wady:

 • Filtry High Definition dla filmów nie są dostępne
 • Niektóre pokazy prywatne są trochę kosztowne

# 4 - Ja żyję

żywa strona

Imlive.com to wyjątkowa witryna z seksem na żywo, stworzona z myślą o tych różnorodnych ludziach. Ci ludzie to ci, którzy muszą włączyć trochę więcej ekscytacji do swoich stresujących harmonogramów. Szczerze mówiąc, jest to jedna z bardzo znanych witryn czatu na żywo w Internecie i już naprawdę rozumiemy, dlaczego.

Poza tym, jeśli chodzi o produkowanie gorących kobiet w Internecie, Imlive.com prezentuje liczne preferencje użytkowników. Innymi słowy, za jednym kliknięciem myszy możesz oddać się mnóstwu darmowych kamer z amatorskimi lub pięknymi gwiazdami porno. Ostatecznie, aby zaspokoić twoje pragnienia seksualne, wszystkie te przystojne kobiety z całego świata są tutaj.

Kliknij, aby zobaczyć pełną recenzję Imlive

Plusy:

 • Podzielone na trzy różne typy, a mianowicie filmy hosta,
 • Kamery na żywo i arena Top Host
 • Wyszukiwanie nie jest trudne
 • Filmy HD z wieloma zmysłowymi i pięknymi dziewczynami
 • Przeglądanie jest stosunkowo proste
 • Liczne różne filmy z kolekcją różnych odmian, wszystkie dla zadowolenia użytkowników

Wady:

 • Trochę mylące, który film obejrzeć ze względu na szeroki wybór

# 5 - MyFreeCams

myfreecams

Myfreecams.com to dobre miejsce do odwiedzenia kamery. Nie tylko nie ma mężczyzn w pobliżu, ale zdecydowaną większość wykonawców w Witrynie stanowią kobiety, więc każdy łowca, który szuka parówek, uzna ten raj za przekleństwo. Jednak ta strona niewątpliwie zaspokoi potrzeby każdego klienta, bez względu na to, jak bardzo może być wymagający. Dzięki niesamowitemu wyborowi aktywnych modeli użytkowników i świetnym kursom tokenów.

Oprócz dziesiątek tysięcy modeli wysokiej jakości, jest to jedna z najtrudniejszych i najlepiej zaprojektowanych witryn, jakie widzieliśmy obecnie w Internecie - co miesiąc oferuje setki innych świeżych koncepcji, dzięki którym wszystko jest nowe i ekscytujące.

Twój koszyk Recenzja MyFreeCams.

Plusy:

 • Możesz przeglądać jako gość
 • Bezpieczeństwo zapewnia niezawodną ochronę danych wrażliwych
 • Ma ponad 23 miliony członków na całym świecie
 • Wydajna wersja mobilna i nie zajmuje dużo miejsca w telefonie
 • Członkostwo premium otwiera więcej niesamowitych funkcji
 • Możesz zarejestrować się jako modelka i zarabiać pieniądze
 • Wysokiej jakości programy i filmy
 • Szeroka gama wspaniałych i napalonych dziewczyn z kamerkami
 • Dostosuj swój profil
 • Dołącz do pokoju rozmów modelki i weź udział w rozmowie
 • Monitoruje każdego użytkownika po rejestracji

Wady:

 • Aplikacja mobilna nie jest jeszcze dostępna
 • Wśród użytkowników serwisu dominują mężczyźni

# 6 - MyDirtyHobby

Strona mydirtyhobby

Najlepsza niemiecka strona z seksem na żywo, My Dirty Hobby, łączy wszystkich. Codziennie ma wielu członków czatu wideo i wiadomości. Witryna umożliwia członkom zarabianie pieniędzy, dołączając do pokazów kamer. Rzeczywiście, My Dirty Hobby ma fantastyczny zestaw dziewczyn z kamerkami, które czekają na niegrzeczną zabawę z tobą.

Pełna recenzja MyDirtyHobby tutaj.

Plusy:

 • Różne treści w zależności od konkretnych zainteresowań
 • Projekt jest prosty i łatwy w użyciu
 • Regularne aktualizacje
 • Nie potrzebujesz opłaty członkowskiej

Wady:

 • Pobieranie nie jest dostępne

# 7 - Cams.com

cams.com

Czy czułeś się zmęczony oglądając porno przez cały dzień? Chcesz dla odmiany wypróbować prawdziwy seksowny pokaz przed kamerą? Dlaczego nie udać się na Cams.com i zobaczyć prawdziwe filmy od napalonych modelek. Odwiedzając tę ​​witrynę, nigdy nie przegapisz żadnych pokazów kamer. Przede wszystkim podczas rejestracji możesz wchodzić w interakcje z modelkami.

Spójrz na recenzję Cams.

Plusy:

 • Dostępnych jest wiele modeli
 • Witryna jest prosta, a projekt łatwy
 • Podział filmów według kategorii

Wady:

 • Aby korzystać z funkcji czatu, musisz się zarejestrować
 • Dość drogie członkostwo

# 8 - NagoLive

nago na żywo

NudesCams jest znane z wielu funkcji i oferuje transmisje na żywo, dzięki czemu wyróżnia się na tle większości kamer. NudeLive to stosunkowo nowa strona internetowa, ale ma już znaczną rzeszę fanów i mnóstwo kamer internetowych na żywo do wyboru w dowolnym momencie.

Nie wspominając o tym, że ta strona internetowa zawiera świetne połączenie modeli przed kamerami w czasie rzeczywistym oraz mężczyzn i kobiet. To tak skromne, jak naciśnięcie przycisku, aby przełączyć się między oglądaniem „tylko mężczyzn” lub „tylko kobiet” przed kamerą. Ponadto zgromadzono tu wiele różnych materiałów, w tym „Nastolatki 18+”, „Pary” oraz „Bi & wesoły”, co ułatwi Ci znalezienie tego, co Cię interesuje i czego pragniesz.

Oto recenzja NudeLive.

Plusy:

 • W obszernej bazie danych znajdują się responsywne dziewczyny przed kamerami i chłopcy przed kamerami.
 • Modele kamer są bardzo fajne do oglądania.
 • Większość kamer erotycznych ma wysoką rozdzielczość.
 • Do wyboru jest kilka niszowych kategorii.
 • NudeLive to jedyne miejsce, w którym można uzyskać losową funkcję
 • Wszystkie modele kamer mają dostęp do ogromnego podglądu miniatur
 • Ta strona internetowa ma w dowolnym momencie wiele modeli online
 • Dodanie modeli do ulubionych ułatwia otrzymywanie informacji o ich dostępności na stronie internetowej
 • Dzięki wygodzie użytkowania możesz szybko przełączać się z jednej kamery na drugą
 • Dzielenie się kamerą internetową z aktorami daje wrażenie, że oglądasz rzeczywisty występ na żywo
 • Wolny w użyciu

Wady:

 • Niektóre funkcje są dostępne tylko po zarejestrowaniu się i zarejestrowaniu jako członek
 • Prywatne czaty i pokazy mogą być drogie

# 9 - KameryKreatywny

Strona główna camscreativecom

Są całkiem nowi w branży witryn z kamerami dla dorosłych i mają najlepszy, najbardziej kreatywny i artystyczny sposób przedstawiania swoich modeli. Kreatywność zmieszana z gorącymi i skwierczącymi seksownymi laskami to sposób, w jaki Camscreative robi swoje. Dzięki kreatywnym i artystycznym stronom pokazanym w każdym zakątku Witryny, Twoja krew i soki będą płynąć we właściwych miejscach, gotowe na zabawę.

Wszystkie seksowne laski w Witrynie oferują najlepsze wrażenia, jakie mogą dać za pośrednictwem kamery internetowej, a Camscreative nie zawiodła swojej oferty modeli. Oprócz zwykłych rzeczy związanych z kamerami internetowymi, do których przywykłem z innymi witrynami, oferują one również ekskluzywne i unikalne funkcje, które mi się podobały.

Pełna recenzja CamsCreative tutaj.

Plusy:

 • Unikalne treści i różnorodne programy
 • Członkowie mogą korzystać z wielu gratisów i dodatków
 • Pokazy fetyszowe według modeli są bardzo pożądane
 • Modelki mogą wykonywać dowolne zadania podczas pokazów prywatnych
 • Wiele różnorodnych programów do wyboru
 • Modele pochodzą z różnych krajów na całym świecie
 • Duża różnorodność modeli, nie tylko dla dziewczyn
 • Pary, osoby transpłciowe, chłopaki solowe są również dostępne na pokazy
 • Interaktywne środowisko dla użytkowników i modeli
 • Podczas pokazów prywatnych użytkownicy mogą sterować wibratorami modelu
 • Przystępne ceny z wieloma korzyściami
 • Doskonała obsługa klienta dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
 • Każdego miesiąca członkowie otrzymują 200 minut darmowego czatu na żywo
 • Filmy są wykonane w jakości HD
 • Kreatywny i artystyczny projekt strony internetowej
 • Wirtualne prezenty można wysyłać do modelek, aby okazać wdzięczność

Wady:

 • Brak oznaczenia HD, więc nawigacja jest dość trudna
 • Jeśli masz niskie kredyty, modelki rzadko wchodzą z tobą w interakcje
 • Nie możesz pisać recenzji komentarzy
 • Brak wskaźnika dostępności modeli (status online)

# 10 - SlutRoulette

dziewczyny i modelki slutroulette

Czy jesteś chory i zmęczony tymi samymi starymi filmami porno? Chcesz trochę bardziej urozmaicić i pożegnać się z nudną, żałosną nocą? Nie mów nic więcej, ponieważ strona internetowa SlutRoulette jest tutaj, aby odpowiedzieć na twoje niekończące się modlitwy.

SlutRoulette istnieje już od wielu lat. Rzeczywiście, udało mu się zdobyć szacunek i podziw wielu fanatyków seksu na żywo przed kamerami. W rezultacie do dnia dzisiejszego staje się jedną z najbardziej niezawodnych i renomowanych witryn z kamerami erotycznymi na żywo. Rzeczywiście, nie ma śladów staromodnych elementów, grafiki i układu, które można zobaczyć. Ma jednak dość prostą funkcjonalność, którą nawet początkujący z łatwością zrozumieliby, jak to działa.

Kliknij, aby zobaczyć pełną recenzję SlutRoulette.

Plusy:

 • Rejestracja jest bezpłatna i łatwa
 • Szeroki wybór kategorii na żywo jest mnóstwo
 • Aplikację mobilną można pobrać bezpłatnie
 • Aplikacja mobilna jest dobrze dopasowana do wszystkich urządzeń i telefonów
 • Aktualizacje regularnie
 • Czatowanie w pokojach rozmów jest bezpłatne
 • Swobodnie przełączać się między osobami w ułamku sekundy
 • Dostępne są pokazy prywatne i złote
 • Tysiące modeli do wyboru
 • Społeczność jest zróżnicowana i ma różne interesy
 • Członkowie są aktywni codziennie
 • Oszustwa i oszustwa nie mają miejsca na tej stronie

Wady:

 • Brak dostępnych połączeń
 • Istnieje kilka modeli z drogimi cenami

# 11 - Flirt4Free

flirt4free

Chcesz rozpocząć wieczór bez zobowiązań? Czy chciałbyś zobaczyć niekończącą się ofertę gorącej, młodej akcji erotycznej przed kamerą? Czy chcesz go obejrzeć bezpłatnie? A jeśli to twoja sprawa, to znalazłeś odpowiednią stronę internetową.

Korzystając z Flirt4Free, możesz wyświetlić listę dziewcząt według czynności, które Cię podniecają. Ponadto, jeśli znajdziesz model, który Cię interesuje, możesz zobaczyć, kiedy co tydzień pojawiają się w Internecie. Rzeczywiście, darmowe konto Flirt4Free zapewni Ci wystarczającą ilość treści do rozrywki.

Flirt4Free recenzja tutaj.

Plusy:

 • Fantastyczna strona z seksem na żywo
 • Projekt i układ są nowoczesne i fajne
 • Funkcje są świetne i działają dla Twojej wygody
 • Dostępne są nagrane wcześniej filmy
 • Różnorodność modeli do wyboru

Wady:

 • Czasami bufor witryny
 • Są drogie pokazy prywatne
 • Niektóre martwe linki

# 12 - Camsoda

CamSoda

Dla osób uzależnionych od stron z seks-kamerami i czatami erotycznymi, Camsoda ma to wszystko dla Ciebie. Serwis jest niewątpliwie jednym z najpopularniejszych serwisów internetowych w dziedzinie biznesu dla dorosłych. Tak więc, jeśli masz trudną fazę w pracy lub po prostu chcesz doświadczyć przyjemności spędzania czasu z dziewczynami, to jest to naprawdę idealne rozwiązanie dla Ciebie. Przede wszystkim posiada unikalne funkcje, które ułatwiają ludziom komunikację i rozmowę.

Sprawdź recenzję Camsoda

Plusy:

 • Doskonały design i prosty w użyciu
 • Przesyłanie strumieniowe wideo wysokiej jakości
 • Dostępnych jest wiele dziewczyn z kamerkami
 • Darmowe konta mogą nadal korzystać ze wszystkich funkcji
 • Aktywni członkowie używają codziennie

Wady:

 • Reklamy są dostępne i denerwujące

Werdykt

Jestem bardzo rozczarowany, jeśli ta witryna nie spełnia oczekiwań opartych na jej korzeniach na Cams.com. Jednak poza oczywistą satysfakcją, mam tylko pochwały dla strony internetowej i jej niezmiennej jakości pokazów na żywo. Z pewnością jest tu dużo nagości, co jest doskonałe zarówno dla użytkowników niebędących członkami, jak i płacących. Jestem również podekscytowany funkcją Fan Club w Camorous, ponieważ jest to pierwsza tego rodzaju funkcja i promuje bliższą interakcję z modelkami. Z pewnością sprawia, że ​​modelki i cała ich zawartość są na wyciągnięcie ręki.

Podobnie, bardzo podoba mi się tempo i spójność programów transmitowanych na żywo. To niesamowite i niewiarygodne, jak szybko i bezproblemowo działa w HD. Być może jedynym minusem Camorous jest jego koszt. Jest dość wysoki - ale tylko wtedy, gdy chcesz uczestniczyć w opcjonalnych wydarzeniach i mieć dostęp do ekskluzywnych materiałów. Jednak samo członkostwo Basic już wystarczy, ponieważ zapewnia wiele korzyści, a także przyciąga wiele uwagi i uznania. Naprawdę muszę powiedzieć, że poważnie zasugerowałbym Camorous wszystkim miłośnikom kamer internetowych na żywo!

Nie zapomnij sprawdzić i odwiedzić kilka polecanych stron z kamerami erotycznymi na żywo w tej recenzji. Z pewnością dostarczą fantastycznych wrażeń napalonym ludziom takim jak my. Oto moje 3 najpopularniejsze osobiste strony z seksem na żywo, z wyjątkiem Camorous.com:

 1. Royalcams.com
 2. Chaturbate.com
 3. xLoveCam.com

Miłego oglądania!

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry