Aktualizacja: 17 maja 2022 r

Flingster

Przegląd Flingstera z 2022 r. - czy to naprawdę dobre?

Link do strony: https://www.flingster.com

Pokaż zalety i wady Flingster.com

miotacz

Losowy czat z nieznajomymi jest już od dłuższego czasu modny. Było to wspólne zainteresowanie wielu ludzi, zwłaszcza wraz z rozwojem technologii i wszyscy wydają się być zawsze w Internecie. W świecie online możemy łatwo poznać nowych przyjaciół, poznać potencjalnych partnerów lub po prostu porozmawiać z ludźmi i kręcić się w pobliżu. Zawsze ostrzegano nas, aby nigdy nie rozmawiać z nieznajomymi, ale jest coś takiego w anonimowości i emocjach, jakie daje nam wszystkim komunikacja online… i właśnie w tym miejscu czaty dla dorosłych lubią Flingster wejdź w obraz.

Jeśli chcesz poznać podobnie myślących, napalonych ludzi, którzy chcą tego samego co Ty, pokochasz Flingstera. Od czasu do czasu pojawia się wiele witryn z czatami dla dorosłych; istnieje kilka uznanych i nowszych witryn. Jest coś o losowych rozmowach z nieznajomym, flirtowaniu i rozmawianiu na tematy, które z pewnością by wam się podobały, takie jak seks, randki i inne perwersyjne rzeczy. Nie są potrzebne długie rejestracje ani weryfikacja; możesz natychmiast dopasować się do innych członków za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Na pewno spotkasz go po drodze, biorąc pod uwagę, że witryna jest domem dla ponad miliona użytkowników.
Flingster to jedna z największych internetowych witryn do czatowania i wiele osób przysięga, że ​​zapewnia zabawę i przygodę. Witryna szczyci się swoją najważniejszą cechą: czatem wideo, ponieważ wszystko jest bezpłatne i bez żadnych ograniczeń. Czytaj dalej i dowiedz się więcej o tej popularnej platformie czatowej i dowiedz się, jak możesz dołączyć do zabawy i wnieść do swojego życia pikanterii i przyjemności.

Flingster w pigułce

Flingstercom Chociaż większość funkcji jest bezpłatna, nadal oferują członkostwo premium zapewniające dodatkowe korzyści i przywileje, szczególnie w zakresie filtrów wyszukiwania i ustawień połączeń. Ale dobrą rzeczą w tej witrynie jest to, że niezależnie od tego, czy korzystasz z bezpłatnego, czy płatnego członkostwa, zawsze możesz wyrazić swoje zainteresowanie innym członkom. Witryna ceni również prywatność i anonimowość swoich członków na tak wielu poziomach - mają cechy maski na twarz które dotyczą edytowanych zdjęć lub filmów członków z maskami na twarz w celu zapewnienia anonimowości.
Witryna jest powszechnie znana jako czat z seksem przypadkowym i / lub randkowym za pośrednictwem połączeń tekstowych, głosowych lub wideo. Natychmiastowe spotkania można łatwo przeprowadzać, ponieważ nie są potrzebne żadne opłaty rejestracyjne. Ostatecznym celem Flingster jest bycie społecznością, w której ludzie mogą znaleźć to, czego szukają. Ponieważ witryna oferuje bezpłatne funkcje, możesz łatwo rozpocząć rozmowę z innym członkiem, a także wysłać pliki lub załączniki.

Struktura członka i anonimowość

Flingster free Każdy może dołączyć do Flingster, bez względu na płeć, status związku lub inne typowe czynniki, które zwykle występują w witrynach do czatowania online. Niezależnie od tego, czy chcesz po prostu poznać nowych przyjaciół, porozmawiać z nieznajomymi o przypadkowych sprawach, nawiązać nowy związek, czy spędzić jedną noc, Flingster to najlepsza strona, która pomoże Ci zabrać się do pracy. Możesz komunikować się z każdym na tej platformie, gdziekolwiek na świecie się znajduje. Oprócz dobrej zabawy, rozmowa z nieznajomym pozwoli Ci zrozumieć i docenić różne kultury i narodowości. Flingster daje ci możliwość pozostania tak tajemniczym, jak to tylko możliwe, pozwalając ci założyć wirtualne maski. Jeśli chcesz być głośny i dumny, możesz także pokazać całą twarz i prawdziwą tożsamość, aby mieć głębsze więzi i przyjaźnie z innymi.
Od niedawna Stany Zjednoczone mają najwyższy odsetek członków Flingster, z ponad 500 XNUMX użytkowników. Jeśli planujesz spotkanie lub spotkanie, masz większe szanse na dotarcie do niego, ponieważ wielu członków może być w Twojej okolicy. Możesz spotkać wiele osób z różnych środowisk (oczywiście oprócz nieletnich). Ze względu na płeć większość członków pochodzi z populacji mężczyzn.

Rejestracja i media społecznościowe

dołącz do Flingster Podczas spotkania Członkom Konsorcjum zostały zaprezentowane cały proces jest bardzo prosty że możesz zacząć rozmawiać z innymi osobami już po kilku sekundach od rejestracji. Jeśli nie chcesz jeszcze płacić i chciałbyś najpierw obserwować społeczność, możesz skorzystać z oferty okresu próbnego i być usatysfakcjonowana. Aby się zarejestrować, wystarczy podać adres e-mail i swój wiek. Po pomyślnym zarejestrowaniu się możesz rozpocząć rozmowę z jednym członkiem na raz. Jednym z dobrych aspektów tej witryny jest to, że nie będą musieli weryfikować Twojego adresu e-mail. Po zakończeniu całej rejestracji możesz zacząć walczyć z kimś, kogo uważasz za atrakcyjnego wśród wielu członków. W przeciwieństwie do większości witryn, na których można połączyć dowolny profil w mediach społecznościowych, aby uzyskać dalsze informacje i trochę o sobie, Flingster nie zezwala na taką funkcję. Pomyśl o tym, że to świetne posunięcie strony, aby dodatkowo chronić prywatność każdego członka.
Możesz zarejestrować się na Flingster tutaj.

Nawiązywanie kontaktu i rozpoczynanie rozmów na Flingster

czat flingster Po utworzeniu konta od razu będziesz mógł cieszyć się nieograniczoną liczbą rozmów z każdym, kto do Ciebie pasuje. Jeśli czujesz się trochę nieśmiały, możesz najpierw zdecydować się na czat tekstowy. Gdy poczujesz się bardziej komfortowo, możesz przejść do rozmowy (czat głosowy), a następnie do rozmów wideo. Członkowie Premium mają tę przewagę, że filtrują możliwe dopasowania pod względem płci i lokalizacji. Chociaż nadal jest losowy, proces dopasowywania uwzględni przynajmniej Twoje preferencje. Niektórzy członkowie używają również swojego języka ojczystego w komunikacji z innymi, więc możesz dostosować ustawienia, aby nadal móc się dostosować.
Ponieważ Flingster jest popularną platformą randkową lub randkową, zdarzają się sytuacje, w których niektórzy członkowie mają od samego początku włączane filmy. Przeważnie osoby z drugiej linii są nagie lub mają na sobie prowokacyjne ubrania. Jeśli czujesz się z tym nieswojo, możesz wyłączyć aparat i powoli ułożyć się wygodnie, aż będziesz mógł przejść do innej opcji kontaktu.

Jakość profilu członków

członek flingstera Flingster ceni anonimowość swoich członków, dlatego nie zobaczysz wielu informacji o osobie w ich profilu, chyba że we dwoje zaczniecie rozmowę, a on / ona ujawni Ci takie szczegóły. Kiedy odwiedzasz profil, możesz zobaczyć tylko płeć i lokalizację osoby, a dla niektórych może zawierać słowo lub dwa dotyczące rodzaju relacji lub tematów, które będą odzwierciedlać ich zainteresowania. Masz również możliwość ujawnienia innych szczegółów, takich jak hobby, ale możesz chcieć zapisać to na potrzeby rzeczywistej rozmowy na czacie.
Ponieważ Flingster obiecuje anonimowość, upewniają się również, że członkowie są zweryfikowani, a nie tylko spamują lub fałszywe konta. Odznaka weryfikacyjna będzie dowodem na to, że są oni pełnoprawnymi członkami, a nie tylko przypadkowymi botami lub fałszywymi kontami. Widząc tę ​​odznakę, od razu poczujesz się bardziej komfortowo podczas rozmowy, ponieważ możesz mieć pewność, że rozmawiasz z prawdziwą osobą… chociaż anonimowa, ale to wszystko jest częścią emocji.
Możesz wysyłać spersonalizowane wiadomości, aby zrobić dobre wrażenie członkom, których lubisz. Na tej stronie ważne jest, aby wyrazić swoje zainteresowanie bezpośrednio, zanim druga osoba przejdzie do następnego czatu. Zwróć uwagę, że Flingster nie pozwala na przeglądanie profili po profilach; będziesz widzieć i łączyć się tylko z członkami, którzy są wybrani losowo jako dopasowani. Skorzystanie z członkostwa premium pozwoli Ci ponownie zobaczyć obecnego partnera na czacie.

Przystępność cenowa Flingstera

koszty flingster Podczas spotkania Członkom Konsorcjum zostały zaprezentowane darmowa wersja umożliwia korzystanie ze wszystkich podstawowych funkcji z kilkoma reklamami tu i tam, ale nie za bardzo, aby zakłóciło to komfort czatu. Płacąc za członkostwo premium, otrzymasz odznakę weryfikacyjną i bardziej spersonalizowane filtry. Płatni użytkownicy mają większą kontrolę nad całym czatem i zapewniają większe bezpieczeństwo i ochronę przed oszustami i niebezpiecznymi ludźmi… a ponadto, gdy zostaniesz członkiem premium, będzie to wolne od reklam. Płatne członkostwo zwykle waha się od tygodniowej stawki 6.99 USD lub 19 USD miesięcznie i 89.94 $ za sześć miesięcy

Płatności, projekt strony internetowej i użyteczność

układ flingsteraW przypadku członków kupujących członkostwo premium będzie ono przetwarzane przez zewnętrznego agenta pobierającego płatności, Segpay, przy użyciu Twojej karty kredytowej. Wszelkie wątpliwości dotyczące rachunków i zakupów będą również obsługiwane przez tego samego agenta. Jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się anulować członkostwo w trakcie cyklu rozliczeniowego, nie otrzymasz zwrotu pieniędzy. Równie dobrze możesz wykorzystać pozostałe dni na premię i jak najlepiej wykorzystać swoje pieniądze.
Projekt i interfejs Flingstera są bardzo proste i bezpośrednie; nie musisz się martwić, jeśli nie znasz się na technologii, ponieważ możesz łatwo poruszać się po przejrzystych i bezsensownych projektach witryn internetowych. Witryna również ładuje się szybko, ale oczywiście będzie to również zależeć od szybkości Internetu i dostępnych członków online, z którymi możesz rozmawiać. Aplikacja mobilna nie jest jeszcze dostępna, ale możesz uzyskać dostęp do witryny za pomocą dowolnej przeglądarki, dzięki czemu nadal możesz z niej korzystać na swoim telefonie.

Funkcje specjalne Flingstera

Filtry twarzy AR

Ta funkcja pomaga chronić swoją tożsamość za pomocą wirtualnych masek podczas czatu wideo. Różnorodność filtrów może być również świetnym początkiem rozmowy.

Tłumacz

Podczas rozmowy z członkami, którzy mówią w innym języku niż Ty, możesz użyć tej funkcji, aby nadal móc się łączyć pomimo barier językowych.

Za I przeciw:

Plusy:

 • Członkostwo premium w przystępnej cenie
 • Witryna przyjazna dla użytkownika
 • Unikalne, ale ograniczone funkcje
 • Szybka i łatwa rejestracja
 • Niewiele reklam w darmowej wersji
 • Natychmiastowe i proste rozmawianie z innymi członkami
 • Wielu członków na całym świecie; więcej możliwych dopasowań dla Ciebie
 • Rozmowy wideo dla dorosłych są nieograniczone
 • Filmy w jakości HD
 • Dostępne są bezpłatne podglądy

Wady:

 • Brak automatycznego wylogowania
 • W profilu jest wyświetlanych mniej informacji
 • Brak weryfikacji i łagodna rejestracja

Werdykt

Flingster settings Zdarzałyby się sytuacje, w których czujemy się wyczerpani naszą pracą i różnego rodzaju problemami. Musisz trzymać się z dala od niepokoju i zachować spokój; warto spróbować dołączyć do tej strony zwłaszcza, że ​​możesz mówić i wyrażać swoje uczucia (nawet seksualne) wobec nieznajomego. Nie możemy zaprzeczyć emocjom i przygodzie, które towarzyszą rozmowom lub czatowaniu z innymi członkami.
Flingster może być po prostu kolejną aplikacją do podłączania lub randkowania w porównaniu z setkami podobnych witryn, ale jedną rzeczą, która go wyróżnia, jest ich zaangażowanie w zapewnienie bezpieczeństwa i prywatności członków. Dzięki swoim unikalnym funkcjom mają przewagę nad innymi witrynami, proces rejestracji, chociaż świetnie, że jest bardzo szybki i wydajna, brakuje w niej weryfikacji, która jest zwykle obecna w innych witrynach. Ma to pomóc oddzielić zweryfikowanych członków od tych, którzy są fałszywi i byliby dobrym źródłem bezpieczeństwa wobec członków.
Ta strona jest również świetna dla zapracowanych ludzi, którzy są otwarci pod względem romansów, seksu i randek. Podobało mi się, że ich rozmowy wideo dla dorosłych są nieograniczone. Flingster to jedna z najpopularniejszych witryn z czatami dla dorosłych i większość ludzi na tej stronie szuka przypadkowego seksu lub przypadkowych połączeń. Dzięki ogromnej liczbie aktywnych członków masz większe szanse na dopasowanie się również do kogoś, kto lubi rzeczy dla dorosłych. Tysiące ludzi szuka w tej chwili nic poważnego, więc Flingster będzie bardzo nowoczesną i modną aplikacją, która jest do tego idealna.

Witryna umożliwia darmowym członkom nadal korzystanie z podstawowych funkcji, ale członkostwo premium oferuje tak wiele korzyści.
"Kto jest twoim następnym romansem?" - słowa ze strony internetowej z licznikiem członków, który mówi o ponad milionie użytkowników z całego świata. Podobał mi się Flingster i może to być odpowiedni moment, abyś dołączył do modowego zespołu.
Więc czy Flingster jest dobry? Tak, na pewno! Zachęcam do samodzielnego wypróbowania i ciesz się tym.
Twoje komentarze są zawsze mile widziane, więc nie wahaj się podzielić swoją opinią w komentarzach poniżej.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry