Zaktualizowano: 5 października 2022 r.

Jerkmate Recenzja

i TOP 14 stron z seksem na żywo z kamerą internetową, takich jak Jerkmate.com

Pokaż mi 14 alternatyw dla Jerkmate.com

O czym to jest?

palant Jerkmate nigdy nie pozwoli ci dojść sama. Jak sama nazwa wskazuje, strona da ci partnera do twoich potrzeb. Oprócz tego, że zapewniasz ci firmę, gdy to robisz, sprawi to, że proces będzie dla ciebie bardziej ekscytujący i interesujący. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy dziewczyn, które ma strona. Każda dziewczyna ma inne zagięcia i umiejętności, których na pewno będziesz szukać. Ta strona jest z pewnością jedną z najlepszych stron, jeśli chodzi o seks kamerki na żywo.

Ponieważ witryna składa się z modeli z różnych kontynentów, oferuje dziewięć (9) różnych języków do wyboru. Jest to również przydatne dla użytkowników, którzy nie mówią po angielsku. Dzięki temu możesz spodziewać się, że wykonawcy są dostępni o każdej porze dnia. Podobnie jak w innych witrynach, modele Jerkmate różnią się od amatorów po profesjonalistów. Możesz wybrać swoje preferencje, czy to kobieta, mężczyzna, trans, wesoły czy nawet grupa. Oprócz tego możesz także wybrać różne załamania, wygląd i grupy wiekowe.

Logowanie i rejestracja w Jerkmate

Użytkownicy, którzy mają już konto, mogą po prostu kliknąć przycisk „Zaloguj się” i wprowadzić swój adres e-mail oraz hasło.

Z drugiej strony, dla tych, którzy jeszcze nie założyli konta, możesz kliknąć „Stwórz swoje darmowe konto" przycisk. Spowoduje to przekierowanie na stronę zawierającą podstawowe informacje, takie jak adres e-mail, pseudonim i hasło. Teraz możesz być trochę zaniepokojony rozdawaniem swoich e-maili, zwłaszcza w takich witrynach. Jednak zawsze jest na to rozwiązanie. Zawsze możesz utworzyć oddzielny e-mail dla podobnych odwiedzanych witryn. W ten sposób zachowasz dyskrecję. Po wprowadzeniu wszystkich tych informacji, musisz zweryfikować swoje konto za pomocą umieszczonego e-maila.

Narzędzie wyszukiwania Jerkmate

Jerkmate ma dość rozbudowane narzędzie wyszukiwania. Dzięki niemu możesz zawęzić opcje w oparciu o swoje zainteresowania. Wyniki będą się różnić w zależności od tego, kto w danym momencie jest online. Poniższe filtry zapewniają lepsze wyniki wyszukiwania:

 • Orientacja seksualna (lesbijska, gejowska, biseksualna lub heteroseksualna);
 • Pochodzenie etniczne (heban, kaukaski, azjatycki, latynoski);
 • Grupa wiekowa (nastolatki, młode, dojrzałe)
 • Piersi i rozmiar koguta (mały, średni lub duży);
 • Typ sylwetki (smukły, drobny, umięśniony, atletyczny, średni, krągłe, grubaski, husky lub duży chłopiec);
 • Kolor włosów, oczu i ciała;
 • Typ fetyszy (rogacz, twarz, kolczyki, stopy, skóra, analny, mleko, kneblowanie, kremowe ciasto, palenie, BDSM, pończochy, uległe, głębokie gardło, dominacja, tatuaże itp.).
 • Region: Azja, Afryka, Ameryka i Europa

Funkcje Jerkmate

Będąc w branży już od dłuższego czasu, witryna wprowadziła wiele innowacyjnych funkcji, z których mogą korzystać użytkownicy. Oto kilka z nich:

 • Video Chat

Czat wideo to bardzo podstawowa funkcja, z której możesz korzystać na stronie. Jest to jednak jednostronne medium komunikacyjne. Używasz tego, jeśli chcesz zobaczyć wyniki modeli.

 • Czat głosowy

Aby uzyskać lepszy wynik, możesz skorzystać z tej funkcji. Jednak nie wszyscy wykonawcy mają tę funkcję. Musisz tylko sprawdzić, czy wykonawca jest dostępny do dwukierunkowej rozmowy głosowej. Jest to również płatna funkcja tylko dla kont premium. Witryna korzysta z zaszyfrowanego telefonu, aby umożliwić komunikację.

 • Cam2Cam

Teraz, aby przygoda była jeszcze bardziej interesująca, można użyć kamery dwukierunkowej. To jedno widzieć, jak modelki grają i grają ze sobą, ale to cały poziom napięcia, gdy wykonawca widzi, jak grasz. Dzięki temu interakcja jest bardziej realistyczna i mniej wirtualna.

Bezpieczeństwo i wsparcie Jerkmate.com

W oparciu o informacje pobrane ze strony, używa SSL do szyfrowania wszystkich danych osobowych swoich użytkowników, w tym szczegółów płatności. W jego warunkach jest również stwierdzone, że zespół zarządzający Jerkmate w żaden sposób nie sprzedaje informacji, które zebrał od swoich użytkowników. To dobre zapewnienie dla użytkowników, ponieważ dane są traktowane jako poufne. Ponadto witryna zawiera bardzo obszerny kącik z często zadawanymi pytaniami, w którym możesz przejrzeć, jeśli masz wątpliwości. Możesz również znaleźć środki ostrożności, które są ustanawiane przez samą witrynę.

Jeśli nadal masz inne pytania lub wątpliwości, na które nie ma odpowiedzi w FAQ, możesz skontaktować się z obsługą klienta. Mają responsywną obsługę klienta dostępną 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Możesz się z nimi skontaktować poprzez czat lub telefon. Wystarczy poszukać „Skontaktuj się z nami”, a znajdziesz dane kontaktowe witryny.

Unikalna strona Jerkmate

Rekomendacja Jerkmate

Wśród witryn z seks kamerkami na żywo w Internecie mogę powiedzieć, że Jerkmate naprawdę pokazuje zauważalną wyjątkową stronę. Po pierwsze, ta strona oferuje mnóstwo funkcji i odpowiada wszystkim preferencjom. Na przykład modele tutaj są nie tylko piękne. Oczywiście to nasza główna troska, ale możesz wybrać różne kształty ciała, kolor oczu, włosy, narodowość i inne specyficzne cechy kobiety lub mężczyzny.

Oprócz tego Jerkmate ma również fantastyczne wrażenia ze strony internetowej. Kiedy próbowałem oglądać program na żywo, natychmiast ładowałem strumieniowe wideo bez buforowania i opóźnień. W przeciwieństwie do innych stron z kamerami z wieloma irytującymi przerwami, ta naprawdę sprawia, że ​​dochodzisz szybciej. Należy również pamiętać, że Jerkmate ma funkcję przeglądu modeli, w której można przeczytać szczegółowe informacje o modelach, statystykach, doświadczeniach i wiedzy specjalistycznej.

Ponadto kamery używane w modelach Jerkmate mają jakość wysokiej rozdzielczości. Możesz mieć pewność, że możesz cieszyć się najostrzejszą i najczystszą rozdzielczością wizualną, gdy musisz się szarpać. Jeśli to nie wystarczy, możesz swobodnie rozmawiać z modelami za pośrednictwem wewnętrznego czatu Jerkmate. Zwykle użytkownicy przeskakują do okienka czatu, gdy robi się nudno, ale osobiście nie sądzę, że ludzie są na czacie z tego powodu. Poczucie możliwości rozmowy z modelami Jerkmate podkręca inny klimat i dreszczyk emocji.

Dostępnych jest tutaj tysiąc modeli, więc znalezienie idealnego dopasowania i absolutnych preferencji nie będzie wyzwaniem. Możesz nawet poprosić o prywatny pokaz, jeśli lubisz bardziej intymną interakcję. Wiem, że lubisz to jeszcze bardziej, zwłaszcza gdy te modelki non stop masturbują się i bawią zabawkami.

Przyjazny dla użytkownika projekt i funkcje

Filmy Jerkmate

Pomimo licznych sekcji i opcji kamery internetowej na żywo, strona internetowa Jerkmate zachowuje schludny i uporządkowany wygląd. Uznanie dla zespołu stojącego za tą stroną; uczynili go idealnym bez poświęcania użyteczności. Niezbędne funkcje, takie jak klasyfikacje i narzędzia wyszukiwania, są dostępne w menu po lewej stronie, a filmy na żywo są idealnie umieszczone w centrum. Dla większej wygody funkcja pola wyszukiwania jest umieszczona w najwyższej części tej strony, dzięki czemu możesz to zrobić w mgnieniu oka, gdy potrzebujesz znaleźć konkretne pokazy kamer na żywo lub modele.

Oczywiście cechy wizualne i projekt Jerkmate są zarówno atrakcyjne, jak i przyjazne dla użytkownika. Coś, na co naprawdę nie mogę narzekać. Jeśli porównasz to do niektórych witryn erotycznych lub podobnych nisz, inne mogą mieć skomplikowane układy. Ale ten promuje prostotę i wygodę użytkowania. W rzeczywistości, jeśli okaże się, że używasz różnych przeglądarek, takich jak Chrome, Safari, Mozilla i innych, ma znacznie lepszą zdolność adaptacji i jest łatwiejszy w obsłudze. Interfejs użytkownika nie jest bałaganiarski i kolidujący.

Zauważyłem również, że projekt i styl strony są czyste i uporządkowane, co jest stosunkowo niezwykłe w przypadku strony z kamerami. Mam na myśli to, że jestem przyzwyczajony do niezorganizowanego i niemodnego wyglądu strony, więc Jerkmate był dla mnie naprawdę wiadomością. Oczywiście dzięki takim funkcjom możesz mieć pewność, że nie będziesz miał problemu ze znalezieniem najlepszych kamer internetowych i spełnieniem swoich najgłębszych i najciemniejszych pragnień cielesnych.

Pierwsze kroki w Jerkmate

Gry Jerkmate

Eksploracja strony Jerkmate otworzyła wiele okazji do krytyki i pochwały. Ale zauważyłem, że udało im się nieco ułatwić interakcję z interfejsem witryny dla ludzi i modeli. Istnieje wiele sposobów na manewrowanie witryną, dzięki czemu rejestracja jest szybsza. Osobiście uważam, że te dwie rzeczy są naprawdę ważne, ponieważ nie możemy rozpocząć naszej przygody z Jerkmate bez wcześniejszego cieszenia się klimatem.

Oprócz korzystnej użyteczności, rejestracja jest kluczową rzeczą, która zadecyduje, czy odwiedzający zostanie jednym z palantów, czy tylko zwykłym starym gościem. Po zakończeniu możesz uzyskać dostęp do wszystkich dziewczyn online i rozmawiać z nimi, kiedy tylko chcesz. W przypadku czatów publicznych wszyscy użytkownicy mają dostęp do czatu, w którym można wysyłać dowolne wiadomości, nieprzyjemne lub komplementy, a także poinformować modelkę o swoich zainteresowaniach.

Jerkmate modele online

Twoje doświadczenie z Jerkmate zależy od twoich wyborów. Obecnie na stronie znajduje się wiele pokazów kamer na żywo z unikalnymi motywami i różnymi kategoriami kamer. Widziałem lesbijki, BDSM, Azjatki, BBW, MILF, maseczki na twarz i nie tylko – i wszystkie są zawarte w tej kolekcji. Każda forma erotycznego i perwersyjnego fetyszu, jaką można sobie wyobrazić, jest tutaj pokazana, więc nie martw się, jeśli masz bardzo specyficzne lub dziwaczne potrzeby. Po prostu wybierz opcję i zastanów się, co sprawia, że ​​korzystanie z kamery jest warte zachodu. Może potrzebujesz drobnej modelki lub kogoś z wielkimi cyckami. Pamiętaj tylko, że niezależnie od tego, jakie masz obsesje, nie ma mowy, abyś tego nie znalazł na Jerkmate.

Możesz do nich dołączyć tutaj.

Mam na myśli, że w Jerkmate dostępnych jest dosłownie ponad tysiąc różnych kamer na żywo i możesz to zrobić bez wysiłku i wygodnie. Ta strona jest zdecydowanie najlepszym sposobem na zaspokojenie twoich niezaprzeczalnych pragnień i pragnień. Ale jeśli nadal jesteś trochę niezdecydowany i chcesz lepiej zrozumieć, co JerkMate może ci zapewnić, myślę, że powinieneś wypróbować to za dzień lub dwa i zbadać opcje kamery. Kto wie, może to być dla Ciebie nowe doświadczenie!

Subskrypcja Premium i gratisy Jerkmate

Gry erotyczne Jerkmate

Jak już wiesz, Jerkmate to witryna premium z kamerami na żywo, więc powinieneś zapłacić za subskrypcję podczas korzystania z prywatnych pokazów kamer. Obecnie strona oferuje również bezpłatne usługi, ale korzyści, z których możesz korzystać dzięki płatnemu członkostwu, znacznie wykraczają poza podstawową subskrypcję. Na pewno będziesz cieszyć się najlepszymi i najbardziej niesamowitymi funkcjami Jerkmate, gdy zainwestujesz trochę miesięcznie lub rocznie.

Dla darmowych lub podstawowych członków konta, Jerkmate oferuje bezpłatną rejestrację i przeglądanie całej witryny. Możesz także wyświetlić podgląd wideo przez dziesięć sekund i cieszyć się ograniczonym pokazem kamer. Możesz uzyskać dostęp do każdej sekcji Jerkmate, ale niestety niewiele możesz zrobić.

Jerkmate na żywo

Alternatywnie, członkowie Premium mogą korzystać z wielu opcji i unikalnych funkcji na stronie Jerkmate. Po pierwsze, możesz oceniać występy modelek na pokazach, tworzyć listę swoich ulubionych modelek, wysyłać wiadomości, dołączyć do kilku prywatnych pokazów kamer i otrzymywać codzienne aktualizacje o nowościach na stronie i modelach.

Oczywiście najważniejszą korzyścią dla wszystkich członków premium jest dostęp i oglądanie programów na żywo za przystępną cenę kredytu. Możesz nawet filtrować modele według płci, takie jak geje, heteroseksualni i pary. Jerkmate zadbał o to, aby zaspokoić wszystkie preferencje swoich użytkowników, więc nie krępuj się odkrywać i transmitować ruchanie na żywo z najpiękniejszym i najdoskonalszym modelem przed kamerą.

Ale ponad wszystkie inne rzeczy, z których Jerkmate jest dumny, moją ulubioną funkcją jest napiwek. Co daje napiwek? Cóż, w zasadzie daje modelce ocenę na miejscu lub wskazówki dotyczące jej fantastycznej wydajności. Są one dostępne tylko dla członków premium i możesz się nimi cieszyć, gdy prosisz o konkretny występ lub dziwaczny występ.

Zalety i wady Jerkmate

Plusy:

 • Bezpieczeństwo użytkowników jest jednym z najwyższych priorytetów witryny
 • Wiele języków do wyboru
 • Niezawodna obsługa klienta
 • Wiele, wiele dziewczyn stale mieszka na kamerach

Wady:

 • Ceny są bardzo zmienne
 • Interfejs czatu może wymagać pewnych ulepszeń

Top-14 stron z seksem na żywo z kamerami podobnymi do Jerkmate.com:

# 1 - Cams.com

camscom na żywo

Cams.com jest najbardziej znany ze swojej interaktywnej funkcji. Ma „Connexion”, w którym możesz manipulować zabawkami używanymi przez modele witryny. Możesz stymulować seks z modelką na żywo dzięki Lovense Max. Lovense Max jest połączony z Norą modelu. Witryna szczyci się również funkcją Buzzmode, która sprawia, że ​​korzystanie z witryny jest wygodniejsze. Możesz przez to przechylić modele. Cams ma ogólnie prosty interfejs, więc jest łatwy w użyciu.

Plusy:

 • Filmy są przesyłane strumieniowo w jakości Full HD
 • Sekcja interaktywna
 • Codziennie pojawiają się nowe modele

Wady:

 • Czatowanie z modelkami to funkcja płatna
 • Brak nagranych wcześniej filmów, w przeciwieństwie do innych witryn

# 2 - Camsoda

dom camsody

Nigdy nie będziesz żałować, że kiedykolwiek dołączyłeś do tej witryny. Zapewnia jakość za wydane pieniądze. Witryna oferuje dwukierunkowe prywatne pokazy audio i wideo, dzięki czemu interakcja z modelem jest bardziej realistyczna. Po zarejestrowaniu się witryna zapewnia darmowe tokeny do wykorzystania i przeglądania witryny. Dzięki darmowemu członkostwu możesz już korzystać z wielu funkcji Camsoda.

Recenzja Camsoda i alternatywne strony.

Plusy:

 • Tańsze niż inne podobne strony
 • Istnieje wiele bezpłatnych modeli kamer
 • Szeroka gama kategorii załamań
 • Jedna z największych witryn z kamerami na świecie

Wady:

 • Filtry wyszukiwarek nie są zbyt wszechstronne i zorganizowane
 • Często zadawane pytania nie są zbyt pomocne

# 3 - Ja żyję

żywa strona

ImLive jest uważane za jedną z najlepszych dostępnych witryn z kamerami na żywo. Opiera się to na nagrodach, które otrzymała w 2015 r. I latach wcześniejszych. Co najmniej trzykrotnie wygrał w kategorii Najlepsza witryna z kamerami na żywo. Witryna przyznaje jednak sprawiedliwość tym nagrodom. Ma wiele specjalnych funkcji, które z pewnością przypadną Ci do gustu, zaczynając od liczby modeli i wykonawców, którzy pochodzą z różnych części świata. Na stronie przesyłane są również znane gwiazdy porno.

Możesz przeczytać cały Recenzja ImLive.com tutaj.

Plusy:

 • Wiele funkcji dla bezpłatnych członków
 • Lojalni członkowie są nagradzani
 • Witryna jest bezpieczna

Wady:

 • Projekt mógłby być bardziej atrakcyjny
 • Ograniczone opcje płatności

# 4 - MyDirtyHobby

Strona mydirtyhobby

MyDirtyHobby jest uważany za jeden z największych serwisów sieciowych dla dorosłych. Oczekuje się, że na stronie spotkasz wielu podobnie myślących ludzi. Jest też wielu amatorów, którzy publikują swoje zdjęcia i filmy. Jesteś pewien jakościowej, banalnej treści i innych użytkowników. Oprócz darmowych postów, jeśli masz kilka dolców do wydania, jest o wiele więcej funkcji, z których możesz korzystać. Projekt witryny jest dobry i łatwy w użyciu.

Plusy:

 • Witryna jest łatwa w nawigacji
 • Brak opłaty członkowskiej
 • Istnieje wiele codziennych aktualizacji

Wady:

 • Nie możesz zapisywać ani pobierać filmów
 • Nie wszystkie filmy są w jakości HD

# 5 - Live Jasmin

Strona główna LiveJasmin

Sama strona strony głównej LiveJasmin zapewni ci atmosferę klasy i elegancji. Dzięki jej stronie głównej możesz od razu stwierdzić, że korzystanie z witryny będzie przyjemne. Naprawdę, strona nigdy nie zawodzi, ponieważ ma jedną z najlepszych jakości, jeśli chodzi o modele. Zainwestował czas i wysiłek w sprawdzenie swoich modeli, aby zapewnić wysoką jakość również użytkownikom. Jednak należy również oczekiwać, że przy wysokiej wydajności, jaką zapewniają, cena jest również wysoka.

Recenzja LiveJasmin i strony takie jak Livejasmin.com tutaj.

Plusy:

 • Wysokiej jakości kamery internetowe i modele
 • Godna polecenia obsługa klienta
 • Kategorie fetyszowe są bardzo rozbudowane

Wady:

 • Ceny są ukryte, dopóki nie masz kredytów

# 6 - Bongacams

bongacams

Bongacams to jedna z najczęściej odwiedzanych witryn z kamerami dla dorosłych, do których można dołączyć bezpłatnie. Nie zdziwisz się, dlaczego użytkownicy wracają do serwisu. Ma wiele modeli od amatorów po profesjonalistów. Każdy model ma swoje umiejętności do zaprezentowania, które z pewnością pomogą Ci dojść w mgnieniu oka. Nie ma też problemu z dostępnością, ponieważ strona jest otwarta całą dobę. Otwarcie oznacza, że ​​o każdej porze dnia jest wielu aktywnych użytkowników. Modele pochodzą również z różnych części świata.

Obszerna recenzja Bongacams tutaj.

Plusy:

 • Istnieją darmowe tokeny
 • Jego aplikacja mobilna jest tak samo funkcjonalna jak ich strona na komputery
 • Programy są warte każdego grosza

Wady:

 • Irytujące wyskakujące okienka w „trybie swobodnym”
 • Kilka modeli nie mówi po angielsku

# 7 - Chaturbate

chaturbate

Chaturbate jest uważany za jednego z najlepszych konkurentów, jeśli chodzi o kamery na żywo. Przez lata zyskał tak dużą popularność. Na stronie można oglądać bezpłatne programy amatorskie. Jeśli jednak chcesz podkręcić akcję o jeden lub dwa poziomy, są płatne występy profesjonalnych modelek, które są skłonne pokazać ci, co mają w pokazie na żywo. Może nie jest to pierwsza witryna oferująca kamerę na żywo, ale stała się rewolucyjna, gdy oferowała darmowe programy, które rzadko lubisz w innych witrynach.

Plusy:

 • Darmowe akty i inne czynności seksualne
 • Przystępne ceny
 • Wiele funkcji, którymi można się cieszyć

Wady:

 • Konfigurowanie dwukierunkowej kamery może być mylące
 • Filtr wyszukiwarki wymaga aktualizacji
 • Irytujące reklamy dla bezpłatnych członków

# 8 - MyFreeCams

Strona myfreecams

Nie daj się zwieść wyglądowi tej strony. MyFreeCams to więcej niż to, co widać na pierwszy rzut oka. Może wyglądać na przestarzały, ale ma to, czego potrzeba, aby konkurować z innymi niedawno uruchomionymi witrynami z kamerami erotycznymi na żywo. Ma ogromny wybór kobiet, z którymi możesz łatwo porozmawiać. MyFreeCams to jedna z pionierskich witryn w branży i jest ekspertem, jeśli chodzi o sprawianie, by doświadczenia użytkowników były warte zachodu.

Oto pełna recenzja MyFreeCams.

Plusy:

 • Bez reklam
 • Istnieje wiele modeli

Wady:

 • Nieaktualny interfejs
 • Brak bonusów dla lojalnych użytkowników

# 9 - Stripchat

Strona główna Stripchata

Stripchat jest szeroko znany w dziedzinie serwisu z kamerami na żywo dla dorosłych. Szczyci się tysiącami wykonawców z całego świata. Już sam widok strony głównej witryny włącza Cię w mgnieniu oka. Witryna zawiera wiele wyraźnych treści, tylko tu i tam. Witryna zawiera różne opcje dla różnych zainteresowań seksualnych. Bez względu na to, jak niekonwencjonalne masz te dziwactwa i dziwactwa seksualne, najlepiej uwierzyć, że Stripchat ma dla ciebie osobę.

Pełna recenzja Stripchat tutaj.

Plusy:

 • Witryna jest bezpieczna
 • Istnieje wiele opcji płatności
 • Szeroki wybór modeli

Wady:

 • Brak aplikacji mobilnej
 • Drogie pokazy prywatne
 • Prywatna wiadomość jest dostępna tylko dla płacących użytkowników

# 10 - SexedChat

sexedczat

SexedChat to jedna z mało istotnych witryn z kamerami na żywo w Internecie. Jednak w przeciwieństwie do skromnego brandingu, po prostu odwiedzając stronę główną witryny, zostaniesz powitany przez ich dziewczyny z kamerkami. Podczas gdy inne witryny starają się zachować dyskrecję na swojej stronie głównej, Sexedchat chce przede wszystkim przedstawić Ci, co dokładnie mogą Ci zaoferować. Aby Twoja strona była łatwa i płynna, strona zawiera zaawansowaną wyszukiwarkę, w której możesz wybrać kategorię dziewczyny z kamery, którą chcesz oglądać. Oferuje wiele kategorii, niektóre nie z tego świata.

Plusy:

 • Zaawansowane opcje filtrowania
 • Przyjemny projekt witryny
 • Wiele dziewczyn z kamerkami do wyboru

Wady:

 • Nie możesz bezpośrednio wysyłać wiadomości do dziewczyn z kamerkami
 • Niewiele funkcji w ogóle

# 11 - Cam4

Strona główna cam4

Cam4 może nie jest tak popularny jak jego inni konkurenci, ale ma imponujące funkcje, jak witryny najwyższego poziomu w świecie kamer. Witryna zawiera wiele amatorskich modeli z różnych części świata. Poza tym strona oferuje różne kategorie w zależności od twoich preferencji i załamań - wszystkie te funkcje za niewielką opłatą. Witryna ma bardzo prosty interfejs, dzięki czemu jest bardzo łatwa w nawigacji i eksploracji.

Sprawdź nasze recenzja Cam4.

Plusy:

 • Rozsądne ceny
 • Interaktywne zabawki erotyczne
 • Wiele opcji płatności dyskretnych

Wady:

 • Projekt mógłby być lepszy

# 12 - RoyalCams

Royalcams

RoyalCams to jedna z niewielu witryn z kamerami, które oferują bezpłatne treści. W swoim katalogu może pochwalić się szeroką gamą modeli. Posiadają zaawansowane narzędzie wyszukiwania ułatwiające przeglądanie i filtrowanie kategorii. Ma cztery różne konfiguracje prywatnego czatu w zależności od Twoich zainteresowań. W przeciwieństwie do innych witryn z kamerami erotycznymi, gdzie modelki lub wykonawcy pobierają różne stawki według własnych upodobań, w Royal Cams koszt występów jest stały.

Plusy:

 • Różnorodność wykonawców
 • Wiele ciekawych funkcji
 • Konsekwentne ceny

Wady:

 • Brak funkcji interaktywnej
 • Czat wideo jest dostępny tylko dla członków premium

# 13 - SlutRoulette

slut Punt

SlutRoulette dał inny obrót na swojej stronie. Zamiast przeglądać wszystkie modele i wykonawców i szukać odpowiedniego dopasowania, SlutRoulette zapewnia wykonawcę. Ma jakiś system dopasowywania w zależności od zawężonych opcji. Najpierw wystarczy wybrać kategorię, w ramach której strona będzie szukać modeli. Następnie będą wyświetlać podgląd jednego modelu na raz. Masz możliwość wyboru, czy porozmawiać z modelką, czy przekazać kartę telefoniczną.

Spójrz na naszą recenzję SlutRoulette tutaj.

Plusy:

 • Jest wielu pięknych wykonawców
 • Posiada aplikację, a jej wersja mobilna jest równie funkcjonalna
 • Kilka funkcji, którymi można się cieszyć

Wady:

 • Obsługa klienta nie jest zbyt pomocna
 • Zbyt duże wahania cen

# 14 - Flirt4Free

flirt4free

Jeśli jesteś typem VIP użytkownika kamery na żywo, to jest strona dla Ciebie. Flirt4Free jest dumny ze swoich programów VIP, które sprawiają, że strona jest nieodparta dla płacących klientów. Witryna zachęca do zapoznania się z modelkami, zanim zaczniesz wydawać na nie swoje bogactwo. Poza tym zawiera wskazówki, jak praktycznie będziesz w stanie wydać na stronie. Zdecydowanie kładzie duży nacisk na przyjemność i komfort użytkowania.

Sprawdź Flirt4Free i jego alternatywy.

Plusy:

 • Funkcje VIP
 • Dwukierunkowa komunikacja audio i wideo
 • Programy dobrej jakości

Wady:

 • Wyszukiwarka nie jest zbyt pomocna
 • Mniej dziewczyn z kamerkami w porównaniu z konkurencyjnymi witrynami
 • System punktowy jest korzystny tylko dla członków VIP

Wnioski

Z tymi wszystkimi stronami z seksem dostępnymi w internecie, masturbacja nigdy nie będzie twoją własną pracą. Niezależnie od tego, czy masz pieniądze do wydania na programy, czy nie, jest dla Ciebie strona, ponieważ zawsze możesz skorzystać z bezpłatnych programów na niektórych stronach. Ponadto, pomimo słabości powyższych stron, przewyższają je mocne strony. Nie tylko Jerkmate, ale wszystkie te witryny zostały przetestowane i sprawdzone jako najlepsze w branży.

Moje osobiste TOP 3 wyglądałoby następująco:

# 1: Jerkmate
# 2: Camsoda
# 3: i Ja żyję.

Powodzenia, pokonując prawdziwe dziewczyny z kamer na żywo!

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry