Aktualizacja: 17 maja 2022 r

Recenzja Shagle

& 14 TOP serwisów czatów wideo na żywo podobnych do Shagle.com

Oferta specjalna

Zarejestruj się teraz na Shagle.com i ciesz się najlepszą jakością czatu wideo w 100% bez ryzyka!

Pokaż 14 alternatyw dla Shagle.com

szeleść

Jeśli szukasz niesamowitego miejsca do rozmów wideo z nieznajomymi i wspaniałymi laskami, to z pewnością społeczność Shagle byłaby dla Ciebie świetną opcją. Na tej stronie można znaleźć wiele różnych osób o różnych zainteresowaniach.

Dlatego głównym celem jest tworzenie więzi i zrozumienia. Ma również świetną równowagę między osobami w wieku od 25 do 55 lat, co sugeruje, że bez względu na to, jak młody lub stary jesteś, zawsze możesz znaleźć odpowiedniego dopasowania na tej platformie.

Adres URL witryny: https://www.shagle.com

Poznajemy Shagle

Shagle to popularna witryna internetowa, która ma ugruntowaną reputację od 2017 roku. Nazwa Cogroup Limited stworzyła to niesamowite arcydzieło, które już zyskuje dużą popularność wśród ludzi z całego świata. Ponadto, ludzie uznali ją za „najlepszą na świecie witrynę czatu na żywo”, która obiecuje spełnienie wszystkich pragnień, potrzeb i zainteresowań ludzi związanych z czatami na żywo.

Nie wspominając o tym, że zachowuje anonimową tożsamość, więc przez cały czas będziesz czuć się bezpiecznie. Przede wszystkim Shagle to bezpłatna witryna do czatowania wideo na żywo. Oferuje niesamowite wrażenia podczas rozmowy z przypadkowymi nieznajomymi z różnych części świata. Ze względu na duże pokrycie ich witryny internetowej stworzyli bardzo pomocne narzędzie do tłumaczenia.

Ta funkcja umożliwia swobodną komunikację osobom z różnych części świata, posługujących się różnymi językami. Ludzie nigdy nie będą martwić się o bariery językowe podczas rozmów wideo. Obecnie serwis ma ponad 1.6 miliona członków na całym świecie. Podczas gdy użytkownicy płci męskiej przejmują większość członków jej społeczności, w porównaniu do kobiet.

Projektowanie i użyteczność

Będąc prostą witryną internetową, Shagle ma na celu zapewnienie swoim użytkownikom najbardziej bezpiecznego i wygodnego przeglądania. Dzięki temu możesz zamaskować lub ukryć swoją twarz i zachować anonimową tożsamość.

Witryna działa również najprościej. Po kliknięciu przycisku „Start” możesz od razu rozmawiać na czacie wideo ze wszystkimi osobami, które chcesz. Jednak po rozpoczęciu następnej rozmowy nie możesz już rozmawiać z poprzednim użytkownikiem, z którym rozmawiałeś.

Społeczność

Według doniesień, Shagle obejmuje 70 krajów na całym świecie. Jeśli chcesz nawiązać kontakt z ludźmi z określonego kraju lub obszaru, po prostu dostosuj ustawienia lokalizacji, aby filtrować. Tak więc, klikając wybrany obszar, możesz natychmiast rozmawiać i flirtować z członkami z tego określonego obszaru.

Kliknij tutaj, aby rozpocząć korzystanie z Shagle.com.

Czasami jednak system strony automatycznie dopasuje Cię do osób z pobliskich lokalizacji. Ponieważ wprowadza Cię w określone mecze, które mogą potencjalnie mieć podobne zainteresowania.

Rozkład płci i wieku

W Shagle wiek i płeć członków rozkładają się równomiernie w różnych nawiasach. Według doniesień na tej stronie jest ponad 60% członków płci męskiej, podczas gdy kobiety to tylko mniej niż 40%. Tymczasem przedziały wiekowe, w których większość ma wielu członków, mają od 25 do 34 lat. Mimo to nadal można tu spotkać ludzi w różnym wieku.

Rzeczywiście, przez kilka lat istnienia w branży zyskał miliony aktywnych użytkowników. Według doniesień, serwis startował z 50,000 1.6 użytkowników, dopóki nie urósł do ponad XNUMX miliona. Nie wspominając o tym, że najwięksi kiedykolwiek zarejestrowani użytkownicy pochodzili z Niemiec, Włoch, Indii, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.

Czy muszę się zarejestrować?

Proces rejestracji w Shagle zajmie maksymalnie dwie minuty. Witryna umożliwia również rejestrację na Facebooku lub Google, aby zapewnić wygodniejsze opcje. Z drugiej strony możesz po prostu podać ważny adres e-mail i hasło, aby zarejestrować się w witrynie.

Wreszcie, po podaniu takich informacji, witryna umożliwia edycję i personalizację konta poprzez zmianę niektórych filtrów. Z pewnością filtry te dodatkowo zapewniają dokładniejsze dopasowanie i łatwiejsze przeglądanie.

Filtruj według płci

Ten konkretny filtr jest dostępny tylko dla członków premium. Gdy już zostaniesz płatnym subskrybentem, możesz filtrować płeć, aby czatowanie było bardziej specyficzne dla określonej grupy ludzi. Na przykład możesz użyć dostępnych opcji „Mężczyzna”, „Kobieta” lub „Wszyscy”.

Zarejestruj się teraz na Shagle.com i uzyskaj najlepszą ofertę w 100% bez ryzyka!

Filtruj według lokalizacji

Wśród 70 krajów dostępnych w Shagle możesz łączyć się z określonymi obszarami, które chcesz znaleźć lub poznać ludzi. Przede wszystkim ta funkcja jest bezpłatna. Możesz więc zmienić kraj na inny, z pewnością w dowolnym momencie.

Filtry do czatu

W tym obszarze możesz wprowadzić zmiany dotyczące płci, podstawowych informacji, filtra twarzy, filtra dopasowania i połączenia twarzy. Z pewnością wszystkie zmiany lub dodane dane są widoczne dla Twoich meczów czatu.

Filtruj według języków

Rzeczywiście, bariery językowe nigdy nie są problemem podczas korzystania z Shagle, ponieważ zawiera sześć różnych języków do przetłumaczenia. Możesz wybrać język francuski, niemiecki, angielski, portugalski, włoski i hiszpański. Rzeczywiście, bez względu na język, zawsze jest coś, co uczyni Twoje doświadczenie bardziej przyjemnym i korzystnym.

Czat wideo na żywo w serwisie Shagle

shagle zaloguj się

Czatowanie, czynność, która przyciąga wiele uwagi na tej stronie. Oprócz bardzo łatwych sposobów poznawania ludzi, jest naprawdę całkowicie bezpłatny. Wszystko, co musisz zrobić, to przynieść smartfona lub laptopa, połączyć się z Internetem i zacząć spotykać się, rozmawiać, flirtować, a nawet robić więcej z przypadkowymi nieznajomymi.

Co więcej, to, co sprawia, że ​​cała witryna jest interesująca, to funkcje, które czynią komunikację jeszcze przyjemniejszą. Oto funkcje, których możesz użyć.

 • Wprowadzenie

To bardzo ważna część rozmowy. Przedstawienie się w co najmniej jednym zdaniu pomoże Ci zaprezentować się innym ludziom. Więc po prostu naciśnij przycisk „Zapisz”, gdy skończysz pisać świetny otwieracz lub podgląd o sobie.

 • Połącz twarz

Face Connect to kolejna niesamowita funkcja serwisu Shagle. Ponieważ pozwala filtrować osoby z wykrytymi tylko twarzami. Pomoże Ci więc znaleźć osoby, które nie wahają się przed okazywaniem swojej tożsamości komukolwiek.

 • Tagging

Jako użytkownik możesz wybierać tagi podczas rozmowy, aby inni ludzie wiedzieli, czego szukasz w rozmowie. Na przykład możesz wybrać tagi, takie jak Czat, Flirt, Seks, Przyjaźń, Połączenie, Miłość, Randki i wiele innych.

 • Filtr twarzy

Z pewnością filtr twarzy pozwala schować się za maską. Działa to jako narzędzie do rozmycia, które rozmywa ekran, ukrywając Twoją twarz przed innymi osobami. Rzeczywiście jest to pomocne, jeśli druga osoba, z którą rozmawiasz, również ma ukrytą twarz.

 • Płeć

Na stronie Shagle możesz wybrać jedną z opcji „Mężczyzna","Kobieta„Lub„Para„. Możesz się zastanawiać, dlaczego istnieje opcja dla par. Ponieważ witryna nie tylko obsługuje osoby samotne, ale także otwiera swoją platformę komunikacyjną dla par, które chcą odkryć coś dzikiego w swoim związku.

Odkrywanie specjalnych funkcji

Zarejestruj się teraz na Shagle.com i uzyskaj najlepszą ofertę w 100% bez ryzyka!

Czat tekstowy

Pomimo tego, że jest stroną do czatu wideo na żywo, Shagle ma również opcję czatu tekstowego. Z pewnością jest sposób dla nieśmiałych ludzi lub tych, którzy nie wolą doświadczenia z kamerą. Raczej chcą rzeczy tradycyjne i oldschoolowe.

Ponowne połączenie

W porównaniu z innymi witrynami czatu na żywo, Shagle umożliwia powrót i rozmowę ponownie z poprzednim czatem wideo. Musisz jednak zostać członkiem premium, aby z tego skorzystać.

Prezenty online

Aby wyrazić komplementy, zainteresowanie i inne intencje, Shagle oferuje prezenty online. Oprócz wysyłania słodkich wiadomości do innych osób, możesz wysyłać im prezenty online. Jednak ta funkcja jest dostępna tylko dla członków premium.

Zweryfikowana odznaka

Rzeczywiście, Premium ma wśród nich pewne ekskluzywne korzyści. Tak więc, jeśli zostaniesz subskrybentem premium, automatycznie otrzymasz zweryfikowany status członka. Będziesz mieć również zweryfikowaną plakietkę, która będzie wyświetlana podczas czatów wideo na żywo. Dlatego strona dodaje wiarygodności Twojemu kontu, a także innym użytkownikom.

Ocena wrażeń użytkownika

dziewczyna shagle

Podczas przeglądania serwisu widać, jak prosty i nieskomplikowany jest jego projekt. Z pewnością nie będziesz mieć kłopotów podczas użytkowania. Tak więc, gdy będziesz gotowy do rozmowy wideo. Wystarczy kliknąć przycisk Rozpocznij czat, a ekran natychmiast przeniesie Cię do pełnoekranowego czatu wideo.

Ponadto, jeśli chcesz przeskoczyć i przejść do innej osoby, możesz nacisnąć strzałkę w prawo. Ponadto, jeśli czujesz się komfortowo rozmawiając z nieznajomymi w określonym obszarze lub w pobliżu. Z pewnością wystarczy zmienić lokalizację w ustawieniach i zlokalizować obszar, który lubisz.

Oczywiste jest również, jak jasna i prosta czcionka używa podczas rozmowy. Mają jakość, dzięki której możesz z łatwością czytać i pisać. Ogólnie rzecz biorąc, funkcje są bardzo proste w użyciu, a filtry są bardzo przydatne w zależności od konkretnych potrzeb.

Zasady, których należy przestrzegać podczas korzystania z Shagle

Dla Shagle utrzymanie anonimowej tożsamości swoich członków jest ważną rzeczą. Tak więc strona internetowa daje Ci swobodę nieudostępniania adresu, nazwiska, opisu i innych informacji.

W międzyczasie, jeśli chcesz zachować anonimową tożsamość swojego konta i upewnić się, że utrzymanie bezpieczeństwa jest zawsze priorytetem, strona internetowa ustanawia zasady, których muszą przestrzegać wszyscy członkowie i osoby niebędące członkami. Jeśli więc nie będziesz w stanie przestrzegać takich zasad, Twoje konto zostanie zawieszone.

Po pierwsze, aby korzystać ze strony Shagle, musisz mieć co najmniej 18 lat. Po drugie, musisz być posłuszny i okazywać życzliwą postawę. Stanowczo zabronione jest bycie obraźliwym i niegrzecznym wobec innych ludzi. Po trzecie, używanie nielegalnych narkotyków podczas czatu wideo na żywo spowoduje zawieszenie witryny.

Po czwarte, szkodliwe działania i wszelkie formy przemocy wobec ludzi lub zwierząt podczas czatu wideo na żywo mogą bezpośrednio naruszać zasady. Wreszcie schematy i szantaże są całkowicie sprzeczne z zasadami witryny.

Opcje zostania członkiem

Darmowe członkostwo

Shagle oferuje niesamowite korzyści dla darmowych kont. Tak więc, jeśli chcesz wysyłać wiadomości tekstowe lub dołączać do miłosnych czatów wideo, z pewnością wszystkie te działania są bezpłatne, nawet dla bezpłatnych członków. Ponadto Shagle zapewnia bezpłatny dostęp do różnych części świata bez wydawania ani grosza.

Oto poniższe pozycje, do których można uzyskać dostęp i których można używać bezpłatnie na stronie internetowej Shagle:

 • Filtry do czatu
 • Czat tekstowy
 • Opcja użytkownika „Dalej”
 • Wideo czat
 • Filtruj według lokalizacji
 • Rejestracja

Członkostwo Premium

W międzyczasie na tej stronie dostępnych jest wiele funkcji oprócz bezpłatnych kont, z których można korzystać. Z pewnością wszystkie te funkcje są dostępne wyłącznie dla członków premium i są dostępne po opłaceniu abonamentu tygodniowego lub miesięcznego.

Oto poniższe pozycje, do których można uzyskać dostęp i których można używać wyłącznie na stronie internetowej Shagle:

Zarejestruj się teraz na Shagle.com i uzyskaj najlepszą ofertę w 100% bez ryzyka!

 • Przeglądanie bez reklam
 • Filtruje lokalizację do 200 krajów
 • Zweryfikowana odznaka
 • Wirtualne prezenty
 • Filtruj według płci

Bezpieczeństwo Shagle'a

Dbając o swoje bezpieczeństwo i ochronę, korzystając z serwisu możesz mieć pewność, że nie będziesz się tym martwić. Shagle dba o najwyższą jakość bezpieczeństwa serwisu. Ponieważ używają 256-bitowego szyfrowania SSL, które chroni wszelkie potencjalne wirtualne ataki ze strony niezaufanej strony trzeciej. Zapobiega również oszustwom, wysokim jackingowi i nieautoryzowanemu wykorzystaniu danych osobowych.

Zalety i wady Shagle

Plusy:

 • Inteligentny algorytm zapewnia, że ​​nie będziesz rozmawiać z tą samą osobą dwa razy
 • Ma miliony członków na całym świecie
 • Rejestracja zajmie maksymalnie 5 minut
 • Bezpłatni członkowie mają wiele korzyści i funkcji
 • Dostępne w 70 różnych krajach
 • Zasady i przepisy są dostępne i muszą być przestrzegane, aby zachować przyjazną dla użytkownika obsługę
 • Funkcji i narzędzi komunikacyjnych jest mnóstwo
 • Nie wymaga danych osobowych do rejestracji
 • Bezpłatne wysyłanie wiadomości tekstowych
 • Bezpłatne korzystanie z czatu wideo na żywo
 • Brak barier językowych dzięki narzędziu do tłumaczenia

Wady:

 • Niedostępna wersja w aplikacji
 • Nie możesz uzyskać dostępu do dodatkowych funkcji za pomocą bezpłatnego konta
 • Jakość wideo jest średnia

14 najlepszych witryn czatu wideo na żywo, takich jak Shagle.com:

# 1 - Camsoda

CamSoda

Camsoda to niezwykle popularna strona internetowa z transmisją na żywo, która jest najlepszym uzależnionym od kamer seksualnych. Z pewnością wkrótce wzrośnie wysoko i z optymizmem zyska na znaczeniu w branży platform dla dorosłych. To idealne miejsce, z którego każdy może skorzystać dla każdego, kto ma ciężki dzień w pracy lub tylko dla faceta, który chce się zrelaksować. Rzeczywiście, jeśli chcesz skorzystać z ich unikalnych funkcji i zalet, możesz także przejść na płatną subskrypcję i odciążyć się.

Dogłębna recenzja Camsoda.

Plusy:

 • Niesamowity design i prosty interfejs sieciowy
 • Strumienie są wysokiej jakości
 • Dostępnych jest wiele dziewczyn z kamerkami
 • Ułatwia weryfikację profili członków
 • Bezpłatna subskrypcja konta zapewnia dostęp do wszystkich treści
 • Wielu członków codziennie korzysta z niesamowitego wyglądu i prostego interfejsu internetowego
 • Strumienie są wysokiej jakości
 • Dostępnych jest wiele dziewczyn z kamerkami
 • Ułatwia weryfikację profili członków
 • Bezpłatna subskrypcja konta zapewnia dostęp do wszystkich treści
 • Wielu członków aktywnie korzysta każdego dnia

Wady:

 • Prostota serwisu jest na średnim poziomie
 • Zwodnicze alerty promocyjne dotyczące darmowych tokenów

# 2 - Czatlosowy

główna chatrandom

Chatrandom to świetna witryna do przesyłania wiadomości i czatowania. Umożliwia użytkownikom czatowanie i udostępnianie innym osobom z całego świata w dowolnym momencie. Chatrandom określił się jako jeden z najbardziej znanych na świecie serwisów randkowych z wirtualnymi kamerami od 2011, roku jego wydania.

Wygląda na to, że witryna zapewnia swoim członkom na całym świecie dobrą, losową aktywność w zakresie rozmów strumieniowych. Nie wspominając o tym, że codziennie około 35,000 XNUMX nowych klientów korzysta z tej witryny na wielu forach internetowych.

Recenzja Chatrandom - tutaj.

Plusy:

 • Rejestracja jest bezpłatna
 • Członkowie pochodzą z całego świata
 • Może rozmawiać bez rejestracji
 • Mnóstwo aktywnych użytkowników każdego dnia
 • Zachowuje anonimową tożsamość
 • Dostępne są rozmowy wideo
 • Bezpłatne wysyłanie wiadomości

Wady:

 • Aplikacja jest dostępna tylko na urządzenia z systemem Android
 • Mniejsza liczba użytkowników płci żeńskiej

# 3 - Ja żyję

żywe sterowanie czatem

Imlive.com to specjalna platforma do rozmów na żywo za pomocą kamery internetowej, stworzona dla określonych osób. Ci ludzie to ci, którzy muszą po prostu zrównoważyć swój ciężar pracą z jakąś pasją. Z pewnością Imlive.com zapewnia wyjątkowe oczekiwania klientów w nadziei na zapewnienie gorących dziewczyn i kobiet na platformie. Ponadto użytkownicy mogą cieszyć się kolekcją dodatkowych zabawnych programów z kamerą internetową z aspirującą, oszałamiającą pornaktorką za jednym dotknięciem. Rzeczywiście, wszystkie gorące dziewczyny na całym świecie są tutaj, aby zaspokoić erotyczne wymagania wszystkich.

Moja szczera recenzja ImLive.

Plusy:

 • Różne rodzaje rozmów wideo za pomocą kamery internetowej
 • Łatwe wyszukiwanie i filtrowanie
 • Wysokiej jakości filmy pełne dziewczyn, w większości zmysłowych i pięknych
 • Bardzo proste przeglądanie
 • Wiele filmów ma różne warianty dla przyjemności członków

Wady:

 • Trochę zdezorganizowane, które filmy oglądać z powodu dużej kolekcji

# 4 - SlutRoulette

slut Punt

Jeśli szukasz hotties, to SlutRoulette jest najlepszą witryną Live Video Chat dla Ciebie. Tutaj masz pełną swobodę wyboru kategorii, które lubisz. Na przykład shemale, lesbijki, MILFs lub duże cycki. Nie wspominając o tym, że ma świetny wygląd i interfejs, który umożliwia każdemu łatwiejsze przeglądanie i korzystanie z witryny. Przede wszystkim oferuje ekscytujące pokazy kamer, które z pewnością sprawią, że Twój pobyt będzie bardziej zabawny i erotyczny.

Plusy:

 • Dostępnych jest mnóstwo pięknych kobiet
 • Odpowiedni dla wszystkich typów dorosłych
 • Funkcji jest mnóstwo i bardzo pomocnych
 • Jest dostępny w wersji w aplikacji
 • Z serwisu można korzystać w wersji mobilnej

Wady:

 • Rejestracja jest obowiązkowa
 • Programy prywatne mają różne ceny

# 5 - MojeKamery.com

mycams

Od popularnych marek o nazwie LivePrivates i LiveJasmin pochodzi doskonała strona z kamerami na żywo MyCams. Tak więc, jeśli znasz wymienione marki, wszystkie najlepsze funkcje oferowane przez nie są dostępne na tej stronie. Poza tym dostępna jest ogromna kolekcja modeli. Na przykład shemale, mężczyźni, kobiety, pary i lesbijki. Dostępna jest również funkcja Cam2cam, dzięki której możesz dawać napiwki modelom na niesamowite show.

Oto pełna przegląd MyCams.

Plusy:

 • Przeglądanie jest proste i niesamowite
 • Filtry wyszukiwania są dostępne
 • Filmy i dźwięk na żywo są w wysokiej jakości
 • Posiada największą kolekcję modeli z całego świata

Wady:

 • Brak dostępnych nagrań wideo
 • Korzystanie z funkcji cam2cam będzie wymagało dodatkowego kredytu

# 6 - SkyPrywatne

skyprivate

Dzięki rozmowom Skype SkyPrivate pozwala użytkownikom cieszyć się pokazami na żywo. Zamiast marnować czas w klubie, aby znaleźć tę napaloną dziewczynę dla siebie, po prostu udaj się do SkyPrivate. Z pewnością możesz cieszyć się oglądaniem go w zaciszu własnego domu i miękkim łóżku. Ponadto strona jest łatwa do zrozumienia i ma przyjazny wygląd. Ostatecznie jego metoda płatności jest łatwa, ponieważ zapobiega oszustwom online. Biorąc to pod uwagę, użytkownicy będą płacić tylko za to, co zobaczą.

Pełna recenzja Skyprivate.

Plusy:

 • Weryfikacji poddano ponad 27,500 XNUMX modeli
 • Kompatybilny z dowolnymi smartfonami lub urządzeniami
 • Wiele opcji płatności

Wady:

 • Filtry wyszukiwania to tylko kilka
 • Użytkownicy mogą komunikować się tylko za pomocą programu Skype

# 7 - LiveJasmin

Strona główna LiveJasmin

Jedną z największych i najpopularniejszych witryn z kamerami erotycznymi jest obecnie LiveJasmin. Ta strona pomaga użytkownikom w interakcji z pięknymi i seksownymi modelkami. Ponadto mogą cieszyć się oglądaniem ich erotycznych czynności i najdzikszych fetyszy. Ze względu na duży wybór dostępnych dziewczyn z kamerkami, znalezienie najlepszego dla siebie jest łatwe i szybkie. Przede wszystkim prześcigną twoje najgorętsze pragnienia.

Recenzja Livejasmin tutaj.

Plusy:

 • Otwarte na zainteresowania fetyszem
 • Świetne opcje gorących dziewczyn i facetów
 • Bezpłatny podgląd prywatnych wydarzeń na żywo
 • Bezpłatny dostęp do wysokiej jakości zdjęć camgirls
 • Ogromne możliwości hardkorowych dziewczyn
 • Musisz zakręcić kołem, aby zdobyć darmowe kredyty
 • Pomoc w obsłudze klienta jest cudowna

Wady:

 • Zakres stawek jest stosunkowo drogi
 • Fora społeczności nie są dostępne

# 8 - omegle

omegle

Założona w 2008, omegle był jednym z założycieli internetowych serwisów do przesyłania wiadomości na krótko przed wzrostem korzystania z internetu, portali społecznościowych i technologii. Z pewnością tym, co wyróżnia Omegle na innych platformach czatu na żywo, jest to, że członkowie są obcy i znajdują się z innej strony świata. W porównaniu z niektórymi popularnymi sieciami społecznościowymi, Omegle nie będzie musiało się rejestrować ani zakładać konta, aby korzystać ze wszystkich funkcji witryny.

Plusy:

 • Ponad 30,000 XNUMX aktywnych dziennie
 • Wielu użytkowników szuka flirtowania i sprośnych rozmów
 • Aktywna społeczność
 • Użytkownicy mogą odłączyć się od niechcianych czatów
 • Nie ma potrzeby tworzenia kont

Wady:

 • Boty są obecne na stronie internetowej

# 9 - ChatAvenue

chatavenue

Jedną z najstarszych witryn internetowych czatów na żywo jest Chat Avenue. Witryna jest dostępna w wielu krajach na całym świecie. Jednak witryna używa tylko języka angielskiego. Obecnie dostępnych jest 19 pokojów rozmów, do których każdy ma dostęp. Należą do nich chłopcy, dziewczęta, kamera, dorośli, studenci, geje, ogólne, na żywo, sport i wiele innych. Dlatego zawsze będzie dostępny idealny pokój rozmów.

Plusy:

 • Rejestracja jest łatwa i szybka
 • Witryna ma 5,000 unikalnych użytkowników
 • Użytkownicy i pokoje rozmów są zawsze aktywne
 • Długa lista pokojów rozmów do wyboru
 • Dostosowywanie pokojów rozmów do specjalnych tematów
 • Moderatorzy czatu są dostępni

Wady:

 • W serwisie dostępne są fałszywe profile

# 10 - chatspin

chatspin

Chatspin to losowa strona internetowa z czatem wideo na żywo, która pozwala poznać różne typy ludzi z całego świata. Rzeczywiście, ta witryna zapewnia bardzo przydatne funkcje, które pomagają znaleźć najlepsze dopasowanie. Chociaż korzysta z systemu losowego dopasowywania, nadal możesz mieć pewność, że będziesz mieć mecze, które będą pasować do Ciebie. Jest również dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a w Internecie można znaleźć tysiące aktywnych użytkowników.

Plusy:

 • Projekt jest bardzo prosty i łatwy w użyciu
 • Rejestracja zajmie maksymalnie 5 minut
 • Darmowe konta zapewniają dostęp do wielu funkcji
 • Duża baza użytkowników z różnych części świata
 • Dostępne do pobrania zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS

Wady:

 • Kilka funkcji jest dostępnych tylko dla członków premium
 • Nie możesz spersonalizować swoich kont profilowych

# 11 - CamSurf

Camsurf

Tutaj możesz znaleźć przypadkowych znajomych na czacie i pomóc Ci znaleźć połączenia na całym świecie. W połączeniu z niesamowitymi funkcjami CamSurf to najlepsza strona z kamerami i czatami wideo dla dorosłych. Ponadto zespół odpowiedzialny za tę witrynę zaprojektował ją, aby pomóc ludziom znaleźć i poznać osoby, romantyczne zainteresowania lub po prostu przypadkowych użytkowników. Nie wspominając o tym, że jest dostępny w 200 krajach z różnych części świata. Ponadto każdy może z niego korzystać, niezależnie od obszaru, w którym się znajdujesz.

Pełna recenzja Camsurf tutaj.

CamSurf z pewnością brzmi zabawnie i ciekawie. Ponieważ tutaj możesz znaleźć tysiące nieznajomych, szukających dobrej zabawy, rozrywki, połączeń, komfortu, a nawet przyjemności.

Plusy:

 • Wspaniała witryna dla dorosłych z kamerą i czatem wideo
 • Wolny w użyciu
 • Nie wymaga rejestracji
 • Przyjazny dla użytkownika projekt i łatwy do przeglądania
 • Ochrona prywatności Użytkowników
 • Wdraża przepisy, aby utrzymać pozytywne doświadczenia
 • Dostępne w 200 krajach na całym świecie
 • Używa szyfrowania SSL w celu zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony

Wady:

 • Brak opcji filtrowania tylko dla czatu erotycznego
 • Do korzystania z serwisu wymagane jest ukończenie 18 lat

# 12 - Coomeet

Coomeet

Dopasowywanie wideo tak szybko przyciąga uwagę, a CooMeet jest jednym z najbardziej udanych. Jest to otwarty czat online, który pomaga wirtualnie szybko i efektywnie łączyć się z kobietami na całym świecie. Dodatkowo właściciele serwisu zawsze pamiętają zarówno o pragnieniach ludzi, jak i opiniach krytyków.

Dlatego CooMeet stał się dziś jednym z najlepszych serwisów randkowych. Pomagamy także użytkownikom zaspokoić fantazję znalezienia najseksowniejszych kobiet na świecie. Zaletą CooMeet jest całkowity brak reklam i ścisłe przestrzeganie bezpieczeństwa cyfrowego.

Twój koszyk nasza pełna recenzja Coomeet.

Plusy:

 • Tysiące kobiet codziennie aktywnych w sieci
 • Dostępne są dziewczyny w przedziale wiekowym od 18 do 40 lat, więc każdy może znaleźć odpowiednie dopasowanie
 • Wysokiej jakości kamery internetowe
 • Stabilne strumieniowanie wideo
 • Darmowe konta mają dostęp do wszystkich funkcji witryny
 • Łatwe i płynne przeglądanie na urządzeniach mobilnych
 • Emoji są dostępne
 • Dostępne są prywatne czaty i rozmowy wideo
 • Brak ogłoszeń
 • Logowanie do Facebooka i Gmaila jest dostępne

Wady:

 • Robiąc rzeczy poza wytycznymi, witryna odejmie minuty z planu wideo
 • Wybór płci osoby, z którą chcesz porozmawiać, nie jest możliwy

# 13 - Fruzo

Fruzo

Jeśli jesteś fanem czatów dla dorosłych przed kamerą i wideo, być może słyszałeś o Fruzo. Ta strona internetowa nie jest tylko typową platformą do czatów wideo, działa raczej jako witryna sieci społecznościowej. Z pewnością pomaga ludziom z różnych części świata łączyć się i gromadzić w tym samym miejscu. Tak więc, jeśli podoba Ci się pomysł znalezienia miłości, przyjaźni i poważnych powiązań, to zdecydowanie jest to strona dla Ciebie.

Plusy:

 • Możesz rozmawiać z potwierdzonymi znajomymi
 • Żadnych wiadomości spamowych
 • Okres próbny jest bezpłatny
 • Prosty projekt, ale bardzo łatwy w użyciu
 • Możesz doświadczyć korzyści płynących z mediów społecznościowych i serwisu randkowego

Wady:

 • Znalezienie dopasowania zajmuje trochę czasu

# 14 - DirtyRoulette

brudna ruletka

Podobnie jak w przypadku innych czatów wideo na żywo, Dirty Roulette również pomaga znaleźć najlepsze dopasowanie spośród szerokiej gamy aktywnych użytkowników. Jednak to, co czyni go cudownym, to to, że nie będziesz rozmawiać o rodzinie i nudnych rzeczach. Zamiast tego możesz spędzać czas na wykopywaniu niegrzecznych czynności i sprośnych rozmów.

Przede wszystkim na tej stronie uczestniczy wiele aktywnych osób. Tak więc zawsze będziesz mieć swój mecz o każdej porze dnia.

Plusy:

 • Możesz pokazać nagość
 • Zachowuje anonimową tożsamość
 • Brak reklam na stronie
 • Duzi członkowie ze wszystkich części świata
 • Projekt strony internetowej jest prosty, ale elegancki

Wady:

 • Musisz zweryfikować wiek
 • Czasami jakość dźwięku jest zła

Na wynos

Niewątpliwie Shagle staje się wielkim hitem w branży od czasu jej uruchomienia w 2017 roku. Od tego czasu stał się jedną z pionierskich witryn internetowych, która umożliwiła wszystkim typom ludzi z różnych krajów, ras, seksualności i wieku spotkanie i połączyć.

Z pewnością pomaga ludziom na całym świecie znaleźć połączenie w najwygodniejszy i najłatwiejszy sposób. Tak więc, jeśli czujesz się znudzony i zmęczony tradycyjnymi portalami randkowymi i chcesz wypróbować inne sposoby komunikowania się, to Shagle i pozostałe prezentowane tutaj witryny są rzeczywiście dla Ciebie.

Wybór jest trudny, więc oto moje 3 najważniejsze osobiste wybory poza Shagle.com, które mogą być dla Ciebie przydatne:

W połączeniu z niesamowitymi funkcjami, prostymi projektami, łatwym procesem rejestracji i najwyższej klasy systemami bezpieczeństwa, twoje pragnienie poznania przypadkowych ludzi i zbadania swojego pożądania seksualnego nie jest już marzeniem. Nie masz więc powodu, aby nie odwiedzać dziś tych witryn.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry