Zaktualizowano: 9 sierpnia 2022 r.

Stripchat

Najlepszy przegląd strony z seksem na żywo Stripchat.com i jego 12-najlepszych alternatyw

Pokaż mi 12 najlepszych alternatyw dla Stripchata

Strona główna Stripchata

Obecnie istnieje duże zapotrzebowanie na treści dla dorosłych i seks kamery na żywo, dlatego tu i ówdzie pojawia się wiele witryn. Wiele z tych witryn istnieje już od dłuższego czasu i cieszą się reputacją witryn z kamerami dla osób, które chcą się pobawić i cieszyć się zabawnym seksem online z pięknymi modelkami.

Adres strony internetowej: https://www.stripchat.com

Stripchat, który istnieje od około 5 lat, z powodzeniem urósł do 10 najlepszych platform dla dorosłych i nadal zapewnia doskonałą jakość i usługi, dzięki czemu wszyscy bardziej kochają tę witrynę. Aby dowiedzieć się więcej o tej stronie, oto szczegółowa recenzja, która sprawi, że zastanowisz się dwa razy, a pod koniec tego artykułu jesteśmy pewni, że będziesz chciał wskoczyć za modę i dołączyć do seksownej zabawy, jaką są sesje kamerki i seksu online dać ci.

Logowanie do StripChat

strona logowania stripchat

Ponieważ jest to witryna dla dorosłych, obowiązują ścisłe ograniczenia wiekowe podczas odwiedzania strony głównej. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć przycisk „Mam powyżej 18 lat” i możesz zacząć przeglądać zawartość witryny. Proces rejestracji zajmuje również minutę lub dwie. Po utworzeniu konta wyznaczasz pseudonim, który powinien różnić się od Twojego rzeczywistego imienia i nazwiska, a następnie umieszczasz go w wiadomości e-mail, na którą zostaną wysłane dane logowania. Nawet bez zakładania konta możesz już rzucić okiem na jego zawartość i niebiańską galerię seksownych kobiet. Wiadomość e-mail z potwierdzeniem jest zwykle odbierana natychmiast, więc wystarczy kliknąć łącze. Cały proces rejestracji jest prosty i szybki, a ponadto nie będzie wymagane żadne specjalne potwierdzenie ani weryfikacja. Po potwierdzeniu adresu e-mail możesz cieszyć się zawartością.

Niesamowity interfejs Stripchata

interfejs stripchat

Jej interfejs zawiera setki modelek i ich erotycznych zdjęć, których głównym celem jest satysfakcja i zaspokojenie Twoich fantazji i potrzeb seksualnych. Mają wiele zarejestrowanych modeli kamer i po prostu przewijając w dół, automatycznie aktualizujesz listę dostępnych modeli. Obok logo strony znajdziesz wiele dziewczyn z kamerkami, które obecnie mieszkają w tym momencie, czyli około 500-700 dziennie.
Na stronie można znaleźć różne treści i jest ona na tyle dobrze zorganizowana, że ​​można łatwo przeglądać każdą z nich w zależności od upodobań. Masz do wyboru Polecane, Kobiety, Pary, Mężczyźni i Osoby trans. W kategorii „Polecane” na stronie głównej znajdziesz losowy zestaw dziewczyn z kamerkami. Znajduje się tam również przycisk „Sortuj według”, na którym można znaleźć osoby lub modele, którymi w danym momencie jesteśmy szczególnie zainteresowani. Kolejna funkcja po prawej stronie umożliwia kupowanie tokenów (co nie jest jeszcze potrzebne, jeśli nadal jesteś w trakcie zapoznawania się z witryną i całym jej interfejsem). Modelki kamer online mogą również zapraszać Cię do swoich prywatnych pokoi, a jeśli jakiś Ci się spodoba, możesz dodać je jako swoje „Ulubione”, aby ułatwić dostęp w przyszłych sesjach.

Świetne funkcje Stripchat.com

Dostępnych jest wiele opcji usług Stripchat, w tym najważniejsza:

 • An seks czat online z gorącymi modelkami. Wyobraź sobie tylko to: rozmawiasz z seksowną dziewczyną z ich długiej listy pięknych modelek i możesz jej nawet powiedzieć, co chcesz - od swoich perwersji po fantazje seksualne i oboje możecie się dobrze bawić razem. A co najważniejsze, możesz nawet oglądać te filmy w trybie pełnoekranowym. Więc wyobraź sobie, jak dobrze będzie oglądać z telewizora plazmowego w domu, prawda? Pełny ekran szalonej i erotycznej sesji z jakąś gorącą internetową dziewczyną.

Jeśli masz już wybraną listę swoich osobistych ulubionych, z pewnością nie chcesz przegapić żadnej chwili, jeśli są one online.

 • Powiadomienia push Stripchata będzie bardzo przydatny w informowaniu Cię, że określony model jest online i gotowy, aby służyć Ci seksualnie. W przeciwnym razie trudno będzie monitorować czasy online ulubionego dziecka, zwłaszcza w przypadku różnic czasowych. Te powiadomienia push można zmienić w dowolnym momencie i wystarczy pamiętać, że Stripchat to NSFW, więc dla bezpieczeństwa nie zalecamy korzystania z witryny na komputerze w biurze
 • Jedną ze wspaniałych funkcji oferowanych przez Stripchat jest to, że użytkownicy nie ograniczają się tylko do komunikowania się z modelami, ale mogą także rozmawiać z innymi użytkownikami. Możesz zaprzyjaźnić się i powiedzieć sobie nawzajem, jakie są Twoje ulubione dziewczyny z kamerkami, i po prostu nawiązywać połączenia online. Komunikacja na tej stronie jest zabawna i ekscytująca

Pokój modelki na Stripchat

Członkowie witryny mogą poprosić modelki o przeprowadzenie prywatnego pokazu, co jest niezaprzeczalnie najbardziej ekscytującą funkcją, jaką może zaoferować strona z kamerami na żywo. Za pewną cenę możesz poprosić gorące modelki, aby zrobiły wszystko, co zechcesz, aby mogły spełnić Twoje pragnienia seksualne, a te modelki zrobią to z własnej woli na osobności. To jest istota kamerki internetowej - będzie to idealne doświadczenie seksualne dla każdego.

Modele, jeśli wystarczająco Cię polubią, mogą nominować użytkowników na „rycerzy” i możesz mieć moc blokowania określonych użytkowników na 24 godziny. Ta unikalna funkcja strony pozwala chronić dziewczyny z kamer przed niegrzecznymi użytkownikami i sprawia, że ​​czujesz się wzmocniony. Możesz także mieć „niewidzialność” i dołączyć do pokoju modelki bez wiedzy nikogo, co jest funkcją dostępną wyłącznie dla członków Gold. To najbardziej prywatna szansa, jaką możesz dostać na tej stronie.
Dziewczyny, które chcą spróbować kamerki, mogą łatwo dołączyć do społeczności i zarobić trochę pieniędzy. Zostanie dziewczyną przed kamerą dla Stripchat jest bardzo łatwe i możliwe dla każdej kobiety powyżej 18 roku życia. Strona oferuje specjalny proces rejestracji dla kobiet, które chcą zostać modelką.

Po zarejestrowaniu się otrzymasz listę zarejestrowanych modeli kamer, które są specjalnie dla Ciebie polecane. Jeśli interesują Cię inne kategorie, takie jak mężczyźni, pary lub osoby transpłciowe, możesz je również sprawdzić. Chociaż nie podano dokładnej liczby odnoszącej się zarówno do liczby użytkowników, jak i modeli, istnieje wygodny licznik lub ikona, która pokazuje, ile modeli jest obecnie online i jak zawsze są gotowych do połączenia się z Tobą. W normalnych czasach ta liczba to pokazuje w Internecie jest około 700 modeli. W każdym razie użytkownicy zawsze znajdą interesujące dopasowania, które pasują do każdego nastroju.

Co do samych użytkowników – to jeden z najpopularniejszych serwisów na świecie, więc miliony ludzi używa go miesięcznie!

Jakość kamerki

jakość kamery stripchat

Na tej stronie zarejestrowanych jest wiele modelek, a większość z nich to profesjonalne gwiazdy porno. Niektóre dziewczyny robią to tylko dla seksualnej zabawy, inne traktują to jako hobby, a może dla pieniędzy. Użytkownicy mogą filtrować modele według ich wyglądu fizycznego, dzięki czemu możesz wybrać najlepszą dla siebie dziewczynę. Wszystkie zdjęcia i filmy dostępne na stronie są wykonane w świetnej jakości. Przedstawiciele obsługi klienta Stripchat zatwierdzili i zweryfikowali każdą z tych dziewczyn z kamerkami online, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wszystko jest legalne. Dzięki wysokiej jakości modelom i funkcjom ta witryna zasługuje na popularność.
Dzięki Stripchat możesz zostać jednocześnie użytkownikiem i modelką. Zalecamy utworzenie konta użytkownika, zanim zostaniesz modelką, aby zapoznać się ze wszystkimi funkcjami i szczegółami witryny. Każdy z tych modeli przechodzi żmudny proces weryfikacji i zdobywa zaufanie przedstawicieli serwisu serwisu. Użytkownicy mogą mieć konto różniące się dostępnymi funkcjami: konta szare, zielone i złote. Są to rodzaje statusów, które pozwalają użytkownikom blokować inne osoby, które uważają za niegrzeczne podczas sesji. Modele mogą nadawać niektórym użytkownikom status „Złoty” według ich upodobań. Jeśli wystarczająco dobrze odkryłeś i zbadałeś witrynę internetową, zalecamy zakup tokenów, aby dalej cieszyć się funkcjami premium.
Zasadniczo jakość kamery jest DOBRA. Oczywiście w zależności od połączenia internetowego modelu i używanego aparatu. Sama jakość modelu - zależy od tego, w czym jesteś.

Komunikacja przez Stripchat

Chociaż istnieją opcje płatności i pewne funkcje, które są dostępne dopiero po wydaniu pieniędzy, Stripchat umożliwia darmowym kontom rozmowę z modelkami a konta Golden mogą zapraszać bezpłatnych użytkowników do udziału w prywatnych sesjach dla dorosłych. Użytkownicy z tym przywilejem mają oczywiście przewagę i mogą pozwolić innym użytkownikom komunikować się z modelami, a także podczas sesji, na które są zaproszeni. W środowisku online, gdzie zwykle spotyka się chamstwo i odpowiednie działania i słowa, może je zablokować, aby uzyskać lepsze środowisko kamer seksualnych. Dziewczyny mogą również otrzymać specjalne prezenty i wirtualne wskazówki. Użytkownicy mogą zapisywać swoje ulubione i wracać do swoich list w celu późniejszego skontaktowania się. Stripchat oferuje również prywatny czat z poleceniami, na którym użytkownicy mogą wydawać polecenia każdemu modelowi, co powinni robić i jak się zachowywać. Ich opcje kamer obejmują sesje jeden na jeden i stoły cam2cam, które w pełni wykorzystują prywatność zarówno z włączoną kamerą, jak i mikrofonami, aby uzyskać lepsze wrażenia.

Ceny i konta użytkowników Stripchat

striptiz kosztuje

Darmowe konta mogą już cieszyć się wieloma korzyściami, nawet bez wydawania ani grosza (kliknij tutaj, aby dołączyć), ale oczywiście, aby cieszyć się większą liczbą funkcji witryny, lepiej byłoby zostać członkiem premium. Tokeny można również kupić, aby dalej cieszyć się ekskluzywnymi korzyściami i korzyściami. W zależności od ceny użytkownicy mogą wybierać spośród różnych typów członkostwa: szarego, zielonego lub złotego. Cena tokenów Stripchat zwykle kosztuje około 10 $ za 90 tokenów, a może nawet osiągnąć do 200 $, czyli około 2255 tokenów. Nawet bez jeszcze weryfikacji adresu e-mail, nadal możesz cieszyć się i przeglądać świetną zawartość i jakość, wybierając po drodze model do czatu seksualnego. Masz pełny dostęp do tych czatów, ale oczywiście jako darmowe konto są pewne ograniczenia.
Konta premium mają różne zastosowania i korzyści. W przypadku szarych użytkowników to ci, którzy zarejestrowali się w serwisie, ale nie kupili jeszcze żadnego pakietu tokenów. Ogólnie rzecz biorąc, szarzy użytkownicy nadal są kontami bezpłatnymi. Zieloni członkowie to ci, którzy kupili co najmniej jeden lub mają co najmniej 10 tokenów. Nawet z zielonymi użytkownikami członkowie mogą już korzystać z ekscytujących funkcji. W przypadku Gold są to użytkownicy, którzy skorzystali z ekskluzywnego członkostwa Gold.

Przejście na Premium – czy warto?

Zieloni użytkownicy, którzy mają co najmniej 10 tokenów, mogą wysyłać napiwki do seksownych modelek, jeśli wystarczająco je lubią lub lubią spędzać z nimi trochę czasu na osobności. Pokaz prywatny to przywilej modelki, który ma prawo do ustalenia ceny na swoich warunkach. Zwykle waha się od 20 do 200 tokenów na minutę w pokazach prywatnych. Jeśli jest to zbyt drogie w stosunku do Twojego budżetu, możesz po prostu szpiegować prywatne pokazy innych osób za pomocą mniejszej liczby tokenów. Jeśli byłeś największym wywrotowcem, również zdobędziesz koronę.
Użytkownicy Golden mają wszystkie zalety zielonych użytkowników… i nie tylko.

W momencie wykupienia złotego członkostwa masz dostęp do bezpłatnych i nieograniczonych wiadomości z pięknymi modelkami, a nawet innymi członkami witryny. Możesz także prowadzić prywatną komunikację z innymi modelami, ponieważ mogą one korzystać z trybu niewidocznego i mogą pozostać niezauważone podczas wydarzeń i sesji na stronie.

Więc czy warto? Powiedziałbym — zdecydowanie tak! Powinieneś przynajmniej spróbować. Odwiedź Stripchat.com klikając tutaj.

Stripchat i ich bezpieczeństwo

zabezpieczenia stripchat

Będąc internetową witryną do kamerowania, istnieją potencjalne zagrożenia za każdym rogiem i koncentruje się szczególnie na kontach oszustów, metodach płatności i nadużyciach modeli. Aby upewnić się, że jesteś odciągnięty od jakiejkolwiek formy oszustwa, wszystko, co musisz zrobić, to unikać podawania swoich danych osobowych i danych uwierzytelniających. Aby zapewnić bezpieczną płatność, wystarczy dowiedzieć się czegoś o Epoch i SegPay, usługach używanych przez Stripchat do obsługi płatności. Możesz także używać kart podarunkowych Paypal lub Walmart i Starbucks do kupowania tokenów, zwłaszcza jeśli nie czujesz się komfortowo przy korzystaniu z karty kredytowej online. Ale oczywiście ta strona internetowa jest legalna i istnieje już od jakiegoś czasu, ale dla większej pewności równie dobrze może zrobić te wskazówki.

Mobilny stripchat (czy mają aplikację?)

aplikacja mobilna stripchat

Chociaż nie ma jeszcze aplikacji mobilnej dla tej strony, nadal możesz cieszyć się seksem przed kamerą internetową w telefonie i nadal otrzymywać wszystkie zwykłe rzeczy z wersji na komputery. Możesz dołączyć do prywatnych czatów, prywatnych sesji seksu i wielu innych. Mobilny dostęp do Stripchat jest poręczny i wygodny, ale nie jest tak responsywny i szybki jak wersja internetowa. Ale to wszystko jest lepsze niż nic. Wersja mobilna jest nadal przyjazna dla użytkownika i łatwa w nawigacji, chociaż ładowanie zajęłoby nieco więcej czasu niż zwykle. Jednak w większości przypadków mobilne użycie Stripchata jest bardzo wygodnym i szybkim sposobem na interakcję i cieszenie się modelami i ich sesjami.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie modele są dostępne na Stripchat?

Możesz wybierać spośród różnych kategorii: kobiety, mężczyźni, osoby trans i pary

Ile powinienem dać modelom napiwek?

Wszystko zależy od Twojego wyboru, ponieważ to Ty lubisz funkcje i usługi oferowane przez modele.

Jak rozpocząć prywatne rozmowy z dowolną modelką?

Możesz po prostu to kliknąć „Karta prywatna” w górnej części okna czatu. Możesz też odwiedzić ich profil i kliknąć „Wyślij PW”.

Czy mogę nagrywać moje sesje Cam2Cam i prywatne?

Tak, ale tylko jeśli model dopuszczał opcję nagrywania. Dowiesz się, czy jest to dozwolone, jeśli po rozpoczęciu sesji zobaczysz komunikaty typu „Możesz zapisać ten program”.

Plusy i minusy Stripchat.com

Plusy:

 • Długa lista pięknych modeli na stronie
 • Prosty, fajny i atrakcyjny projekt strony internetowej
 • Użytkownicy mogą przekazywać prywatne wiadomości
 • Witryna jest łatwo dostępna i przyjazna dla użytkownika
 • Szeroki wybór sesji na żywo i filmów
 • Obszerna strona FAQ
 • DARMOWY podgląd i funkcja czatu dla gości

Wady:

 • Niezarejestrowani członkowie są stale przypominani o konieczności rejestracji za pośrednictwem wyskakujących wiadomości (co jest irytujące)
 • Angielski jest jedyną dostępną funkcją językową
 • Czaty w wiadomościach prywatnych są dostępne wyłącznie dla płatnych członkostw

TOP-12 Sex Czat na Żywo i Sex Kamerki Internetowe Podobne do Stripchat.com:

# 1 - BongaCams

Bongacams start

Jak sama nazwa wskazuje, jest to strona poświęcona kamerom internetowym na żywo, w której można wyszukiwać wiele najgorętszych modeli i jedną z najbardziej akceptowalnych obecnie aplikacji systemu pieniężnego. Istnieją tysiące kamer do wyboru, więc raczej nie będziesz się denerwować. Poza tym istnieje niezliczona ilość opcji, aby znaleźć dla siebie przyzwoitą kobietę do transmisji na żywo.

Oto pełna recenzja BongaCams.

Plusy:

 • Istnieje mnóstwo kamer do przesyłania strumieniowego HD
 • Używa systemu tokenów i zachęt
 • Członkowie Premium mogą korzystać ze specjalnych funkcji

Wady:

 • Irytujące wyskakujące reklamy
 • Do korzystania z funkcji witryny wymagana jest płatna subskrypcja

# 2 - MyFreeCams

Strona myfreecams

Myfreecams.com to dobre miejsce do odwiedzenia kamer. Nie tylko nie ma w pobliżu mężczyzn, ale kobiety stanowią zdecydowaną większość rzeczywistych wykonawców na stronie, więc każdy ścigacz, który szuka parówek, uzna ten raj za przekleństwo. Ta strona internetowa bez wątpienia zaspokoi każdy poziom konsumentów, bez względu na to, jak bardzo mogą oni być wymagający. Dzięki niesamowitemu wyborowi aktywnych modeli użytkowników i świetnym stawkom tokenów.

Oprócz dziesiątek tysięcy modeli wysokiej jakości, jest to jedna z najtrudniejszych i najlepiej zaprojektowanych witryn, jakie widzieliśmy obecnie w Internecie - co miesiąc oferuje setki innych świeżych koncepcji, dzięki którym wszystko jest nowe i ekscytujące.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełną recenzję MyFreeCams.

Plusy:

 • Możesz przeglądać jako gość
 • Bezpieczeństwo zapewnia niezawodną ochronę danych wrażliwych
 • Ma ponad 23 miliony członków na całym świecie
 • Wydajna wersja mobilna i nie zajmuje dużo miejsca w telefonie
 • Członkostwo premium otwiera więcej niesamowitych funkcji
 • Możesz zarejestrować się jako modelka i zarabiać pieniądze
 • Wysokiej jakości programy i filmy
 • Szeroka gama wspaniałych i napalonych dziewczyn z kamerkami
 • Dostosuj swój profil
 • Dołącz do pokoju rozmów modelki i weź udział w rozmowie
 • Monitoruje każdego użytkownika po rejestracji

Wady:

 • Aplikacja mobilna nie jest jeszcze dostępna
 • Wśród użytkowników serwisu dominują mężczyźni

# 3 - Czatlosowy

główna chatrandom

Chatrandom to bezpłatna strona z czatem na żywo, która umożliwia użytkownikom łatwe łączenie się z ludźmi i nieznajomymi na całym świecie. Witryna rozpoczęła swoją wyjątkową obsługę około 2011 roku i od tego czasu stała się jedną z najpopularniejszych obecnie witryn. Rzeczywiście, jest to najbardziej ekscytujący czat na żywo, jakiego możesz doświadczyć, ponieważ system wykorzystuje dopasowanie typu ruletka i pozwala codziennie rozmawiać z tysiącami ludzi.

Przegląd Chatrandom tutaj.

Plusy:

 • Rejestracja jest bezpłatna
 • Użytkownicy mogą rozmawiać z członkami z innych części świata
 • Ludzie mogą dołączać do czatu na żywo bez rejestracji
 • Codziennie są tysiące aktywnych użytkowników
 • Wersja aplikacji jest dostępna do pobrania
 • Ukrywanie tożsamości jest publiczne poprzez „maskę”.
 • Bezpłatne wysyłanie wiadomości

Wady:

 • Żadne zdjęcie profilowe nie jest dostępne
 • Tylko użytkownicy Androida mogą go pobrać
 • Zarejestrowano więcej mężczyzn niż kobiet

# 4 - KameryKreatywny

Strona główna camscreativecom

Są całkiem nowi w branży stron z kamerami dla dorosłych i mają najlepszy, najbardziej kreatywny i artystyczny sposób przedstawiania swoich modeli. Kreatywność połączona z gorącymi i gorącymi seksownymi laskami to sposób, w jaki Camscreative robi swoje. Dzięki kreatywnym i artystycznym stronom widocznym w każdym zakątku witryny, naprawdę sprawi, że Twoja krew i soki popłyną we właściwych miejscach, gotowych na zabawę.

Wszystkie seksowne laski na stronie oferują najlepsze wrażenia za pośrednictwem kamery internetowej, a Camscreative nie zawiodła w swoim zestawie modeli. Poza zwykłymi rzeczami z kamerami internetowymi, do których przywykłem z innymi witrynami, oferują one również ekskluzywne i unikalne funkcje witryny, które zdecydowanie mi się podobały.

Kliknij, aby zobaczyć pełną recenzję CamsCreative.

Plusy:

 • Unikalne treści i różnorodne programy
 • Członkowie mogą korzystać z wielu gratisów i dodatków
 • Pokazy fetyszowe według modeli są bardzo pożądane
 • Modelki mogą wykonywać dowolne zadania podczas pokazów prywatnych
 • Wiele różnorodnych programów do wyboru
 • Modele pochodzą z różnych krajów na całym świecie
 • Duża różnorodność modeli, nie tylko dla dziewczyn
 • Pary, osoby transpłciowe, solowe są również dostępne na pokazy
 • Interaktywne środowisko dla użytkowników i modeli
 • Podczas pokazów prywatnych użytkownicy mogą sterować wibratorami modelu
 • Przystępne ceny z wieloma korzyściami
 • Doskonała obsługa klienta dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
 • Każdego miesiąca członkowie otrzymują 200 minut darmowego czatu na żywo
 • Filmy są wykonane w jakości HD
 • Kreatywny i artystyczny projekt strony internetowej
 • Wirtualne prezenty można wysyłać do modelek, aby okazać wdzięczność

Wady:

 • Brak oznaczania HD, więc nawigacja jest dość trudna
 • Jeśli masz niskie kredyty, modelki rzadko wchodzą z tobą w interakcje
 • Nie możesz pisać recenzji komentarzy
 • Brak wskaźnika dostępności modeli (status online)

# 5 - Camsoda

Strona główna camsody

Dla osób uzależnionych od witryn z kamerami na żywo i sex czatami Camsoda ma to wszystko dla Ciebie. Strona bezsprzecznie należy do najpopularniejszych serwisów z zakresu biznesu dla dorosłych. Tak więc, jeśli masz ciężki okres w pracy lub po prostu chcesz doświadczyć przyjemności relaksu z dziewczynami, to jest to naprawdę idealne rozwiązanie dla Ciebie. Przede wszystkim posiada unikalne funkcje, które ułatwiają komunikację i rozmowę.

Sprawdź recenzję Camsoda.

Plusy:

 • Doskonały design i prosty w użyciu
 • Przesyłanie strumieniowe wideo wysokiej jakości
 • Dostępnych jest wiele dziewczyn z kamerkami
 • Darmowe konta mogą nadal korzystać ze wszystkich funkcji
 • Aktywni członkowie używają codziennie

Wady:

 • Reklamy są dostępne i denerwujące

# 6 - SlutRoulette

dziewczyny i modelki slutroulette

Czy jesteś zmęczony tymi samymi starymi filmami porno? Chcesz trochę urozmaicić i pożegnać nudną, żałosną noc? Nie mów więcej, ponieważ strona SlutRoulette jest tutaj, aby odpowiedzieć na twoje niekończące się modlitwy.

SlutRoulette istnieje już od wielu lat. Rzeczywiście, udało mu się zdobyć szacunek i podziw wielu fanatyków seks kamerek na żywo. Z pewnością nie ma śladów staromodnych elementów, grafiki i układu. Ma dość prostą funkcjonalność, którą nawet nowicjusze z łatwością zrozumieją, jak to działa.

Pełna recenzja SlutRoulette tutaj.

Plusy:

 • Rejestracja jest bezpłatna i łatwa
 • Szeroki wybór kategorii na żywo jest mnóstwo
 • Aplikację mobilną można pobrać bezpłatnie
 • Aplikacja mobilna jest dobrze dopasowana do wszystkich gadżetów i telefonów
 • Aktualizacje regularnie
 • Czatowanie w pokojach rozmów jest bezpłatne
 • Swobodnie przełączać się między osobami w ułamku sekundy
 • Dostępne są pokazy prywatne i złote
 • Tysiące modeli do wyboru
 • Społeczność jest zróżnicowana i ma różne interesy
 • Członkowie są aktywni codziennie
 • Oszustwa i oszustwa nie mają miejsca na tej stronie

Wady:

 • Brak dostępnych przyłączy
 • Istnieje kilka modeli z drogimi stawkami

# 7 - xLoveCam 

Filmy z XLoveCams

XLoveCam to ciekawa platforma do sprawdzenia. Zdecydowanie nie ma powodu, aby nigdy tego nie wypróbować. Większość dziewczyn z kamerkami w xLoveCams to Latynoski, Azjatki, Latynoski, Czarne, Białe lub Arabki. Bez wątpienia są to młode, seksowne, młode kobiety, oferujące rozsądnie niską cenę za minutę. Przede wszystkim odkrycie dziewczyny z kamery, która korzysta z kamery o wysokiej rozdzielczości, znów nie jest trudne.

Sprawdź recenzję xLoveCam.

Plusy:

 • Dostępny duży wybór camgirls
 • Zastosowano kamery o wysokiej rozdzielczości
 • Niska cena za minutę

Wady:

 • Filtry High Definition dla filmów nie są dostępne
 • Niektóre pokazy prywatne są trochę kosztowne

# 8 - Żywe Jednorożce

LiveUnicorns główne

Ponieważ branża kamer internetowych na żywo staje się coraz bardziej upakowana i wymagająca, LiveUnicorns ciężko pracuje, aby do 2022 roku stać się wiodącą wysokiej klasy witryną rozrywkową. W LiveUnicorns podoba mi się to, że skupia się na rozrywce przed kamerami. Ta strona nie zaprezentuje się z dumą jako luksusowe miejsce z kamerami na żywo, jeśli nie okaże się, że jest autentyczną luksusową stroną z kamerami. Z pewnością nie możesz doświadczyć tak luksusowego traktowania z innych witryn z kamerami na żywo, ale z LiveUnicorns nie musisz nawet martwić się o wygodę.

Oto recenzja LiveUnicorns.

Plusy:

 • Ekskluzywne i luksusowe pokazy kamer na żywo
 • Najwyższej jakości modele krzywek
 • Liczne kategorie
 • Ekscytujące tematy
 • Pokazy kamer wysokiej klasy
 • Członkowie są najwyższej jakości

Wady:

 • Wymaga członkostwa
 • Konieczność zakupu monet na miejscu

# 9 - FireCams

FireCams

FireCams oferuje szeroką gamę opcji transmisji strumieniowej na żywo i podstawowych funkcji do wyboru. Podobnie jak wiele innych usług z seks kamerkami na żywo, ta zapewnia interaktywne pokazy zabawek erotycznych, duży wybór gorących kamerek, nagrane występy i ekskluzywne rozmowy za niewielką cenę (w tokenach).

Pełna recenzja FireCams tutaj.

Plusy:

 • Mnóstwo autentycznych i zweryfikowanych modeli
 • Kamery internetowe o wysokiej rozdzielczości
 • Możesz przełączyć jakość SD na kamery o jakości HD
 • Doskonałe narzędzia wyszukiwania i filtrowania
 • Przystępne ceny czatu
 • Mnóstwo gratisów dla nowych użytkowników
 • Ma opcję bezpłatnego czatu

Wady:

 • Wyskakujące okienka do rejestracji
 • Wymaga tokenów, aby dołączyć do prywatnych czatów

# 10 - Chaturbate

trans chaturbate

Łączenie się z ludźmi na całym świecie nigdy nie było tak łatwe. Dzięki Chaturbate można teraz rozmawiać bez ograniczeń. Poza tym nigdy nie wydasz na to ani grosza. Dostępnych jest dla Ciebie wiele seksownych i pięknych kobiet, 24/7. W rzeczywistości kobiety na tej stronie uwielbiają perwersyjne rzeczy, które zawsze są warte twojego czasu i uwagi. Tymczasem programy na żywo są również dostępne do oglądania w rozsądnej cenie.

Spójrz na recenzję Chaturbate.

Plusy:

 • Wiele dziewczyn przed kamerami jest dostępnych na żywo 24/7
 • Żadnych dodatkowych opłat
 • Nagość i seks są zawsze gwarancją
 • Płynne przeglądanie na smartfonach i innych urządzeniach

Wady:

 • Niewiele filmów jest w formacie SD
 • Drogie pokazy prywatne

# 11 - LuckyCrushC

Witryna Luckycrush

Wydany w roku 2019, LuckyCrush to najnowsza strona internetowa, która oferuje pojedyncze osoby do swobodnych czatów wideo. LuckyCrush może zapewnić Ci najlepsze wrażenia z seksu przed kamerą na żywo. Wyposażony w najlepsze funkcje, członków i możliwości, LuckyCrush pozostał, aby zapewnić szansę na spotkanie idealnego kumpla do seksu. Przede wszystkim ma szeroki wybór opcji, od całkowitego wystawienia lub zachowania anonimowości po tożsamość podczas czatów na żywo.

Recenzja LuckyCrush tutaj.

Plusy:

 • Łączy Cię z przypadkowymi ludźmi na całym świecie
 • Użytkownicy mogą flirtować z każdym z różnych krajów
 • Naruszenie danych nie stanowi problemu, ponieważ dane w witrynie są bezpieczne
 • Funkcje czatu są wygodne i łatwe w użyciu
 • Wiele dziewczyn rejestrujących witrynę jest wspaniałych i gorących
 • Witryna wykorzystuje unikalne szybkie wyszukiwanie, aby dopasowywanie było bardziej wydajne

Wady:

 • Niektóre funkcje wymagają płatności

# 12 - Soczysty Czas

SaucyTime główne

SaucyTime to witryna z czatami erotycznymi, która łączy w sobie funkcje portalu społecznościowego, czatów typu ruletka, pokazów erotycznych i aplikacji randkowej. Niestety, SaucyTime nie jest tak popularny, jak inne serwisy z czatami erotycznymi, takie jak Flingster, Stripchat i inne popularne sieci. Dlatego mniej prawdopodobne jest regularne widywanie nowych członków.

Sprawdź recenzję SaucyTime.

Plusy:

 • Prosty i łatwy w użyciu
 • Nie masz miesięcznych składek członkowskich
 • Przeglądanie jest płynne
 • Unikalna koncepcja czatu
 • Różnorodne modele

Wady:

 • Wymaga kredytów podczas dzwonienia
 • Więcej mężczyzn niż kobiet

Wnioski

Ze swoim pornograficznym charakterem Stripchat zyskał już renomę i jest znany jako wiarygodna strona z kamerami, która pozwala cieszyć się przyjemnością seksualną we własnym tempie. Będziesz musiał przejść rejestrację tylko na minutę lub dwie a potem voila, witamy cię w „zupełnie nowym świecie”. Gdy już to zaczniesz, na pewno będziesz do niego wracać i nigdy z niego nie zrezygnujesz.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry