Zaktualizowano: 20 stycznia 2022 r.

Stripchat

Ultimate Live Sex Cam Przegląd strony Stripchat.com

Przejdź do zalet i wad Stripcaht

Strona główna Stripchata

Obecnie istnieje duże zapotrzebowanie na treści dla dorosłych i seks kamery na żywo, dlatego tu i ówdzie pojawia się wiele witryn. Wiele z tych witryn istnieje już od dłuższego czasu i cieszą się reputacją witryn z kamerami dla osób, które chcą się pobawić i cieszyć się zabawnym seksem online z pięknymi modelkami.

Adres strony internetowej: https://www.stripchat.com

Stripchat, który istnieje od około 5 lat, z powodzeniem urósł do 10 najlepszych platform dla dorosłych i nadal zapewnia doskonałą jakość i usługi, dzięki czemu wszyscy bardziej kochają tę witrynę. Aby dowiedzieć się więcej o tej stronie, oto szczegółowa recenzja, która sprawi, że zastanowisz się dwa razy, a pod koniec tego artykułu jesteśmy pewni, że będziesz chciał wskoczyć za modę i dołączyć do seksownej zabawy, jaką są sesje kamerki i seksu online dać ci.

Logowanie do StripChat

strona logowania stripchat

Ponieważ jest to witryna dla dorosłych, obowiązują ścisłe ograniczenia wiekowe podczas odwiedzania strony głównej. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć przycisk „Mam powyżej 18 lat” i możesz zacząć przeglądać zawartość witryny. Proces rejestracji zajmuje również minutę lub dwie. Po utworzeniu konta wyznaczasz pseudonim, który powinien różnić się od Twojego rzeczywistego imienia i nazwiska, a następnie umieszczasz go w wiadomości e-mail, na którą zostaną wysłane dane logowania. Nawet bez zakładania konta możesz już rzucić okiem na jego zawartość i niebiańską galerię seksownych kobiet. Wiadomość e-mail z potwierdzeniem jest zwykle odbierana natychmiast, więc wystarczy kliknąć łącze. Cały proces rejestracji jest prosty i szybki, a ponadto nie będzie wymagane żadne specjalne potwierdzenie ani weryfikacja. Po potwierdzeniu adresu e-mail możesz cieszyć się zawartością.

Interfejs Stripchat

interfejs stripchat

Jej interfejs zawiera setki modelek i ich erotycznych zdjęć, których głównym celem jest satysfakcja i zaspokojenie Twoich fantazji i potrzeb seksualnych. Mają wiele zarejestrowanych modeli kamer i po prostu przewijając w dół, automatycznie aktualizujesz listę dostępnych modeli. Obok logo strony znajdziesz wiele dziewczyn z kamerkami, które obecnie mieszkają w tym momencie, czyli około 500-700 dziennie.
Na stronie można znaleźć różne treści i jest ona na tyle dobrze zorganizowana, że ​​można łatwo przeglądać każdą z nich w zależności od upodobań. Masz do wyboru Polecane, Kobiety, Pary, Mężczyźni i Osoby trans. W kategorii „Polecane” na stronie głównej znajdziesz losowy zestaw dziewczyn z kamerkami. Znajduje się tam również przycisk „Sortuj według”, na którym można znaleźć osoby lub modele, którymi w danym momencie jesteśmy szczególnie zainteresowani. Kolejna funkcja po prawej stronie umożliwia kupowanie tokenów (co nie jest jeszcze potrzebne, jeśli nadal jesteś w trakcie zapoznawania się z witryną i całym jej interfejsem). Modelki kamer online mogą również zapraszać Cię do swoich prywatnych pokoi, a jeśli jakiś Ci się spodoba, możesz dodać je jako swoje „Ulubione”, aby ułatwić dostęp w przyszłych sesjach.

Świetne funkcje Stripchat.com

Dostępnych jest wiele opcji usług Stripchat, w tym najważniejsza:

 • An seks czat online z gorącymi modelkami. Wyobraź sobie tylko to: rozmawiasz z seksowną dziewczyną z ich długiej listy pięknych modelek i możesz jej nawet powiedzieć, co chcesz - od swoich perwersji po fantazje seksualne i oboje możecie się dobrze bawić razem. A co najważniejsze, możesz nawet oglądać te filmy w trybie pełnoekranowym. Więc wyobraź sobie, jak dobrze będzie oglądać z telewizora plazmowego w domu, prawda? Pełny ekran szalonej i erotycznej sesji z jakąś gorącą internetową dziewczyną.

Jeśli masz już wybraną listę swoich osobistych ulubionych, z pewnością nie chcesz przegapić żadnej chwili, jeśli są one online.

 • Powiadomienia push Stripchata będzie bardzo przydatny w informowaniu Cię, że określony model jest online i gotowy, aby służyć Ci seksualnie. W przeciwnym razie trudno będzie monitorować czasy online ulubionego dziecka, zwłaszcza w przypadku różnic czasowych. Te powiadomienia push można zmienić w dowolnym momencie i wystarczy pamiętać, że Stripchat to NSFW, więc dla bezpieczeństwa nie zalecamy korzystania z witryny na komputerze w biurze
 • Jedną ze wspaniałych funkcji oferowanych przez Stripchat jest to, że użytkownicy nie ograniczają się tylko do komunikowania się z modelami, ale mogą także rozmawiać z innymi użytkownikami. Możesz zaprzyjaźnić się i powiedzieć sobie nawzajem, jakie są Twoje ulubione dziewczyny z kamerkami, i po prostu nawiązywać połączenia online. Komunikacja na tej stronie jest zabawna i ekscytująca

Pokój modelki na Stripchat

Członkowie witryny mogą poprosić modelki o przeprowadzenie prywatnego pokazu, co jest niezaprzeczalnie najbardziej ekscytującą funkcją, jaką może zaoferować strona z kamerami na żywo. Za pewną cenę możesz poprosić gorące modelki, aby zrobiły wszystko, co zechcesz, aby mogły spełnić Twoje pragnienia seksualne, a te modelki zrobią to z własnej woli na osobności. To jest istota kamerki internetowej - będzie to idealne doświadczenie seksualne dla każdego.

Modele, jeśli wystarczająco Cię polubią, mogą nominować użytkowników na „rycerzy” i możesz mieć moc blokowania określonych użytkowników na 24 godziny. Ta unikalna funkcja strony pozwala chronić dziewczyny z kamer przed niegrzecznymi użytkownikami i sprawia, że ​​czujesz się wzmocniony. Możesz także mieć „niewidzialność” i dołączyć do pokoju modelki bez wiedzy nikogo, co jest funkcją dostępną wyłącznie dla członków Gold. To najbardziej prywatna szansa, jaką możesz dostać na tej stronie.
Dziewczyny, które chcą spróbować kamerki, mogą łatwo dołączyć do społeczności i zarobić trochę pieniędzy. Zostanie dziewczyną przed kamerą dla Stripchat jest bardzo łatwe i możliwe dla każdej kobiety powyżej 18 roku życia. Strona oferuje specjalny proces rejestracji dla kobiet, które chcą zostać modelką.

Liczba użytkowników Stripchat

Po zarejestrowaniu się otrzymasz listę zarejestrowanych modeli kamer, które są specjalnie dla Ciebie polecane. Jeśli interesują Cię inne kategorie, takie jak mężczyźni, pary lub osoby transpłciowe, możesz je również sprawdzić. Chociaż nie podano dokładnej liczby odnoszącej się zarówno do liczby użytkowników, jak i modeli, istnieje wygodny licznik lub ikona, która pokazuje, ile modeli jest obecnie online i jak zawsze są gotowych do połączenia się z Tobą. W normalnych czasach ta liczba to pokazuje w Internecie jest około 700 modeli. W każdym razie użytkownicy zawsze znajdą interesujące dopasowania, które pasują do każdego nastroju.

Jakość kamerki

jakość kamery stripchat

Na tej stronie zarejestrowanych jest wiele modelek, a większość z nich to profesjonalne gwiazdy porno. Niektóre dziewczyny robią to tylko dla seksualnej zabawy, inne traktują to jako hobby, a może dla pieniędzy. Użytkownicy mogą filtrować modele według ich wyglądu fizycznego, dzięki czemu możesz wybrać najlepszą dla siebie dziewczynę. Wszystkie zdjęcia i filmy dostępne na stronie są wykonane w świetnej jakości. Przedstawiciele obsługi klienta Stripchat zatwierdzili i zweryfikowali każdą z tych dziewczyn z kamerkami online, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wszystko jest legalne. Dzięki wysokiej jakości modelom i funkcjom ta witryna zasługuje na popularność.
Dzięki Stripchat możesz zostać jednocześnie użytkownikiem i modelką. Zalecamy utworzenie konta użytkownika, zanim zostaniesz modelką, aby zapoznać się ze wszystkimi funkcjami i szczegółami witryny. Każdy z tych modeli przechodzi żmudny proces weryfikacji i zdobywa zaufanie przedstawicieli serwisu serwisu. Użytkownicy mogą mieć konto różniące się dostępnymi funkcjami: konta szare, zielone i złote. Są to rodzaje statusów, które pozwalają użytkownikom blokować inne osoby, które uważają za niegrzeczne podczas sesji. Modele mogą nadawać niektórym użytkownikom status „Złoty” według ich upodobań. Jeśli wystarczająco dobrze odkryłeś i zbadałeś witrynę internetową, zalecamy zakup tokenów, aby dalej cieszyć się funkcjami premium.
Zasadniczo jakość kamery jest DOBRA. Oczywiście w zależności od połączenia internetowego modelu i używanego aparatu. Sama jakość modelu - zależy od tego, w czym jesteś.

Komunikacja przez Stripchat

Chociaż istnieją opcje płatności i pewne funkcje, które są dostępne dopiero po wydaniu pieniędzy, Stripchat umożliwia darmowym kontom rozmowę z modelkami a konta Golden mogą zapraszać bezpłatnych użytkowników do udziału w prywatnych sesjach dla dorosłych. Użytkownicy z tym przywilejem mają oczywiście przewagę i mogą pozwolić innym użytkownikom komunikować się z modelami, a także podczas sesji, na które są zaproszeni. W środowisku online, gdzie zwykle spotyka się chamstwo i odpowiednie działania i słowa, może je zablokować, aby uzyskać lepsze środowisko kamer seksualnych. Dziewczyny mogą również otrzymać specjalne prezenty i wirtualne wskazówki. Użytkownicy mogą zapisywać swoje ulubione i wracać do swoich list w celu późniejszego skontaktowania się. Stripchat oferuje również prywatny czat z poleceniami, na którym użytkownicy mogą wydawać polecenia każdemu modelowi, co powinni robić i jak się zachowywać. Ich opcje kamer obejmują sesje jeden na jeden i stoły cam2cam, które w pełni wykorzystują prywatność zarówno z włączoną kamerą, jak i mikrofonami, aby uzyskać lepsze wrażenia.

Ceny i konta użytkowników Stripchat

striptiz kosztuje

Darmowe konta mogą już cieszyć się wieloma korzyściami, nawet bez wydawania ani grosza (kliknij tutaj, aby dołączyć), ale oczywiście, aby cieszyć się większą liczbą funkcji witryny, lepiej byłoby zostać członkiem premium. Tokeny można również kupić, aby dalej cieszyć się ekskluzywnymi korzyściami i korzyściami. W zależności od ceny użytkownicy mogą wybierać spośród różnych typów członkostwa: szarego, zielonego lub złotego. Cena tokenów Stripchat zwykle kosztuje około 10 $ za 90 tokenów, a może nawet osiągnąć do 200 $, czyli około 2255 tokenów. Nawet bez jeszcze weryfikacji adresu e-mail, nadal możesz cieszyć się i przeglądać świetną zawartość i jakość, wybierając po drodze model do czatu seksualnego. Masz pełny dostęp do tych czatów, ale oczywiście jako darmowe konto są pewne ograniczenia.
Konta premium mają różne zastosowania i korzyści. W przypadku szarych użytkowników to ci, którzy zarejestrowali się w serwisie, ale nie kupili jeszcze żadnego pakietu tokenów. Ogólnie rzecz biorąc, szarzy użytkownicy nadal są kontami bezpłatnymi. Zieloni członkowie to ci, którzy kupili co najmniej jeden lub mają co najmniej 10 tokenów. Nawet z zielonymi użytkownikami członkowie mogą już korzystać z ekscytujących funkcji. W przypadku Gold są to użytkownicy, którzy skorzystali z ekskluzywnego członkostwa Gold.

Przejście na Premium – czy warto?

Zieloni użytkownicy, którzy mają co najmniej 10 tokenów, mogą wysyłać napiwki do seksownych modelek, jeśli wystarczająco je lubią lub lubią spędzać z nimi trochę czasu na osobności. Pokaz prywatny to przywilej modelki, który ma prawo do ustalenia ceny na swoich warunkach. Zwykle waha się od 20 do 200 tokenów na minutę w pokazach prywatnych. Jeśli jest to zbyt drogie w stosunku do Twojego budżetu, możesz po prostu szpiegować prywatne pokazy innych osób za pomocą mniejszej liczby tokenów. Jeśli byłeś największym wywrotowcem, również zdobędziesz koronę.
Użytkownicy Golden mają wszystkie zalety zielonych użytkowników… i nie tylko.

W momencie wykupienia złotego członkostwa masz dostęp do bezpłatnych i nieograniczonych wiadomości z pięknymi modelkami, a nawet innymi członkami witryny. Możesz także prowadzić prywatną komunikację z innymi modelami, ponieważ mogą one korzystać z trybu niewidocznego i mogą pozostać niezauważone podczas wydarzeń i sesji na stronie.

Więc czy warto? Powiedziałbym — zdecydowanie tak! Powinieneś przynajmniej spróbować. Odwiedź Stripchat.com klikając tutaj.

Stripchat i ich bezpieczeństwo

zabezpieczenia stripchat

Będąc internetową witryną do kamerowania, istnieją potencjalne zagrożenia za każdym rogiem i koncentruje się szczególnie na kontach oszustów, metodach płatności i nadużyciach modeli. Aby upewnić się, że jesteś odciągnięty od jakiejkolwiek formy oszustwa, wszystko, co musisz zrobić, to unikać podawania swoich danych osobowych i danych uwierzytelniających. Aby zapewnić bezpieczną płatność, wystarczy dowiedzieć się czegoś o Epoch i SegPay, usługach używanych przez Stripchat do obsługi płatności. Możesz także używać kart podarunkowych Paypal lub Walmart i Starbucks do kupowania tokenów, zwłaszcza jeśli nie czujesz się komfortowo przy korzystaniu z karty kredytowej online. Ale oczywiście ta strona internetowa jest legalna i istnieje już od jakiegoś czasu, ale dla większej pewności równie dobrze może zrobić te wskazówki.

Mobilny stripchat (czy mają aplikację?)

aplikacja mobilna stripchat

Chociaż nie ma jeszcze aplikacji mobilnej dla tej strony, nadal możesz cieszyć się seksem przed kamerą internetową w telefonie i nadal otrzymywać wszystkie zwykłe rzeczy z wersji na komputery. Możesz dołączyć do prywatnych czatów, prywatnych sesji seksu i wielu innych. Mobilny dostęp do Stripchat jest poręczny i wygodny, ale nie jest tak responsywny i szybki jak wersja internetowa. Ale to wszystko jest lepsze niż nic. Wersja mobilna jest nadal przyjazna dla użytkownika i łatwa w nawigacji, chociaż ładowanie zajęłoby nieco więcej czasu niż zwykle. Jednak w większości przypadków mobilne użycie Stripchata jest bardzo wygodnym i szybkim sposobem na interakcję i cieszenie się modelami i ich sesjami.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie modele są dostępne na Stripchat?

Możesz wybierać spośród różnych kategorii: kobiety, mężczyźni, osoby trans i pary

Ile powinienem dać modelom napiwek?

Wszystko zależy od Twojego wyboru, ponieważ to Ty lubisz funkcje i usługi oferowane przez modele.

Jak rozpocząć prywatne rozmowy z dowolną modelką?

Możesz po prostu to kliknąć „Karta prywatna” w górnej części okna czatu. Możesz też odwiedzić ich profil i kliknąć „Wyślij PW”.

Czy mogę nagrywać moje sesje Cam2Cam i prywatne?

Tak, ale tylko jeśli model dopuszczał opcję nagrywania. Dowiesz się, czy jest to dozwolone, jeśli po rozpoczęciu sesji zobaczysz komunikaty typu „Możesz zapisać ten program”.

Plusy i minusy Stripchat.com

Plusy:

 • Długa lista pięknych modeli na stronie
 • Prosty, fajny i atrakcyjny projekt strony internetowej
 • Użytkownicy mogą przekazywać prywatne wiadomości
 • Witryna jest łatwo dostępna i przyjazna dla użytkownika
 • Szeroki wybór sesji na żywo i filmów
 • Obszerna strona FAQ
 • DARMOWY podgląd i funkcja czatu dla gości

Wady:

 • Niezarejestrowani członkowie są stale przypominani o konieczności rejestracji za pośrednictwem wyskakujących wiadomości (co jest irytujące)
 • Angielski jest jedyną dostępną funkcją językową
 • Czaty w wiadomościach prywatnych są dostępne wyłącznie dla płatnych członkostw

Wnioski

Ze swoim pornograficznym charakterem Stripchat zyskał już renomę i jest znany jako wiarygodna strona z kamerami, która pozwala cieszyć się przyjemnością seksualną we własnym tempie. Będziesz musiał przejść rejestrację tylko na minutę lub dwie a potem voila, witamy cię w „zupełnie nowym świecie”. Gdy już to zaczniesz, na pewno będziesz do niego wracać i nigdy z niego nie zrezygnujesz.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry