Zaktualizowano: 2 sierpnia 2021 r.

Chatzy Recenzja

& TOP 12 prywatnych czatów dla dorosłych, takich jak Chatzy.com

Dołącz teraz do Brazzers.com - świetna alternatywa dla R18! Najgorętsze laski z Azji i spoza Azji na świecie!

Pokaż 12 alternatyw dla Chatzy.com

Chatzy

Szukasz świetnego sposobu na wysyłanie wiadomości do znajomych i nieznajomych za pośrednictwem czatu lub poczty e-mail? Z pewnością Chatzy byłaby dobrym rozwiązaniem. Nie tylko świadczą bezpłatne usługi, ale mają również plan premium, który jest dostosowany do klientów, którym bardziej zależy na niezawodności i trwałości - do tej pory wysyłanie wiadomości i rozpoczynanie dyskusji online nigdy nie było tak proste z Chatzy.

Oficjalny adres URL: https://www.chatzy.com

Jeśli więc zastanawiasz się nad platformą do swobodnego seksu z nieznajomymi, Chatzy to doskonały sposób na wyszukiwanie ludzi. Ale czy możesz zaufać Chatzy? A może są całkowicie fałszywi, jeśli chodzi o bezpieczeństwo? Poniższa recenzja oferuje dogłębne spojrzenie na funkcje i funkcjonalność witryny, aby pomóc Ci zebrać solidne informacje na temat jej ogólnej wydajności.

Rozbieranie Chatzy: dogłębne spojrzenie

Dzięki Facebook Messenger i Twitter ponieważ są tak powszechnie używane, nie widzisz już zbyt wielu rozmów o pokojach rozmów. Z drugiej strony, Chatzy wydaje się chcieć utrzymać dziedzictwo pokoju rozmów. Chatzy aspiruje do roli odpowiednika Facebooka i Skype'a oraz innych serwisów społecznościowych i aplikacji do przesyłania wiadomości. Każdy może łatwo zarejestrować się w usłudze, wykonując prosty i krótki krok. Z pewnością nie są wymagane żadne informacje umożliwiające identyfikację. Wszystko, co musisz teraz zrobić, ma teraz prawidłowy adres e-mail i możesz cieszyć się anonimową interakcją z ludźmi.

Ma tysiące czatów online do wyboru i przytłaczającą różnorodność tematów. Większość z nich jest efektem wysiłków członków. Możesz również wyszukać pokój dyskusyjny na określony temat, który Cię interesuje, i stamtąd poznasz nowych przyjaciół.

Członkowie Chatzy

Są ludzie z kilku innych takie kraje jak Wielka Brytania, Indie, Kanada, Francja, Niemcy, Szwecja i Holandia, ale większość z nich to Stany Zjednoczone. Nie zdziwiło mnie, że większość ludzi była po młodszej stronie, ponieważ jest to nowoczesna strona czatu. Jednak członkostwo jest dostępne dla osób w każdym wieku. Istnieje również ogromna różnica między samicami i samcami, przy czym ci ostatni to głównie heteroseksualne single.

Projekt i użyteczność Chatzy.com

Chatzy jest przeznaczony dla dzisiejszej młodzieży, ale nie ignoruje prostoty i ma na celu połączenie tych dwóch. Funkcje mogą początkowo wydawać się kłopotliwe, ale po pewnym czasie zaczniesz widzieć, jak przydatne są one w wielu różnych rozmowach. Chociaż narzędzia i funkcje są nienaruszone, system jest całkowicie bezpieczny, ale nie ma żadnych dodatkowych funkcji zapewniających bezpieczeństwo.

Zarejestruj się i zostań członkiem Chatzy!

chatzy zarejestruj się

Rejestracja w Chatzy to prosty i bezproblemowy proces. Tak więc, aby korzystać z większości funkcji witryny, podanie adresu e-mail jest obowiązkowe. Alternatywnie możesz zarejestrować się przy użyciu konta Facebook, Google, Microsoft lub LinkedIn. Nie musisz nawet dodawać żadnych danych osobowych ani odpowiadać na pytania dotyczące Twoich zainteresowań, które często pojawiają się na portalach randkowych.

Utworzenie konta zajmie tylko kilka minut. Co ważniejsze, nie trzeba się rejestrować, aby skorzystać z zalet witryny. Każdy, kto nie jest członkiem, może nadal komunikować się prywatnie w pokojach rozmów. Mogą również uczestniczyć w prywatnych czatach, jeśli administrator pokoju zaprosił ich przez e-mail.

Mimo to ludzie nadal są zachęcani do przyłączenia się do platformy. Kiedy się zarejestrujesz, będziesz mieć dostęp do ekskluzywnych funkcji. Proces rejestracji jest prosty i nieskomplikowany, umożliwiając każdemu w każdym wieku założenie konta. Pamiętaj, że proces ten nie obejmuje żadnych danych osobowych ani testu osobowości.

chatzy znajdź pokój

Wiele z tych witryn internetowych oferuje te same usługi; Jednakże łatwość obsługi i zwięzły wygląd to atrybuty Chatzy. Możesz także wybrać obraz, kolor i czcionkę dla pokoju rozmów, aby poprawić wygląd i wrażenia z rozmowy.

A co najważniejsze, dostępne są zapisane aktywności czatu, które pomagają moderatorom i użytkownikom bez wysiłku przypomnieć sobie poprzednie czaty, jeśli tego potrzebują. Możesz również zaprosić dowolną liczbę osób bez żadnych ograniczeń, więc utworzenie dużej grupy nie jest wyzwaniem.

Ponadto strona nie zawiera reklam, co czyni go idealnym dla użytkowników, którzy chcą korzystać z Chatzy bez zakłóceń. Zwykle w wielu usługach czatu wyskakujące reklamy są irytujące zarówno dla uczestników, jak i moderatorów czatu.

Zdobądź Nasty i zacznij Chatzy!

Rozmowy na czacie w Chatzy są otwarte i nieograniczone. Jazda na nartach i gotowanie to szczególnie dobre tematy na czacie. O programach telewizyjnych HBO lub testach osobowości można również mówić w magazynach o modzie. Omówisz lub odkryjesz szczegółowo swoje preferencje, a następnie spotkasz innych o podobnych zainteresowaniach BDSM lub fetyszami. Z pewnością jest wielu użytkowników, którzy twierdzą, że w Chatzy będziesz w stanie znaleźć randkę szybciej niż w innych popularnych aplikacjach erotycznych.

Na karcie Wyszukiwanie można wprowadzić interesujące tematy, szukaj ludzi i przeglądaj grupy i tematy, które odpowiadają Twoim zainteresowaniom i gustowi. Sam Chatzy nie nakłada ograniczeń na rozmowy i nie cenzuruje nawet jednoznacznych tematów. Z pewnością pozostają bezstronni co do treści.

Ponadto pokoje rozmów mają własny zestaw reguł ustalonych przez twórców i administratorów pokoju. Na przykład w niektórych pokojach nie możesz od razu dołączyć do rozmowy po wejściu do pokoju. Najpierw musisz uzyskać zgodę moderatora, pisząc osobistą wiadomość. W przeciwnym razie nie będziesz mógł nic pisać i po prostu czytać rozmowy na czacie. W międzyczasie, jeśli nie widziałeś idealnego czatu, który pasuje do Twojego gustu, możesz stworzyć własny i spersonalizować go. Jest bezpłatny i dostępny dla wszystkich użytkowników.

Koszty i ceny Chatzy

Chatzy oferuje dwa oddzielne plany premium: Premium użytkownika i Pokój Premium. Korzyści, których pragniesz, określą, którą subskrypcję wybierzesz. Jeśli chcesz bardziej skupić się na funkcjonalności, chcesz cieszyć się nią jako konsument. Wybór konta użytkownika to najlepsza droga. Jeśli jednak potrzebujesz dodatkowych funkcji dla pokoju, którym zarządzasz, możesz wybrać opcję premium pokoju. Jeśli chcesz, możesz zapisać się na oba plany.

Plany aktualizacji premium nie są absurdalnie drogie. Każda subskrypcja premium obejmuje różne opcje subskrypcji, które zaspokoją potrzeby każdego. Chociaż przejście na wersję premium nie jest potrzebne, zapewni Twojemu kontu dostęp do lepszych funkcji.

Darmowe konto

 • Darmowe członkostwo
 • Darmowa rejestracja
 • Stwórz szybki czat i wirtualne pokoje
 • Dołączaj do pokojów rozmów i wysyłaj wiadomości
 • Przeglądaj i przeszukuj pokoje rozmów
 • Zarządzaj i przeglądaj wprowadzone pokoje rozmów
 • Personalizacja profilu
 • Używaj emotikonów i specjalnych poleceń czatu

Płatne konto

 • Premium użytkownika
 • Nieograniczony dostęp we wszystkich pokojach
 • Wysyłaj nieograniczone prywatne wiadomości do wszystkich pokoi
 • Nieograniczone listy
 • Brak ogłoszeń
 • Doświadcz szybszego czatowania i zerowych limitów czasu
 • Używa protokołu HTTPS w celu zapewnienia bezpieczeństwa i prywatności
 • Pokój Premium
 • Zaproś nieograniczoną liczbę użytkowników do pokoju
 • Wysyłaj prywatne wiadomości w pokoju rozmów
 • Brak ogłoszeń
 • Zero limitów czasu i płynne prowadzenie rozmów
 • Dostosowywanie adresu URL pokoju

Cennik

 • Premium użytkownika
 • 3 miesiące - 10.00 $ (3.33 $ miesięcznie)
 • 6 miesiące - 15.00 $ (2.50 $ miesięcznie)
 • 12 miesiące - 24.00 $ (2.00 $ miesięcznie)
 • Pokój Premium
 • 2 tygodnie - 10.90 $ (5.45 $ miesięcznie)
 • 1 miesiąc - 16.90 USD (16.90 USD miesięcznie)
 • 3 miesiące - 39.90 USD (13.30 USD miesięcznie)
 • 12 miesiące - 129.00 $ (10.75 $ miesięcznie)

Specjalne funkcje Chatzy, na które należy zwrócić uwagę

biblioteka emoji chatzy

Wszystkie te usługi czatu online rozumieją, jak tworzyć bardziej interesujące pokoje rozmów. Większość jego możliwości dotyczy zapewniania ekscytującego i przyjemnego czatu. Poza tym oferuje przydatne funkcje, z których administratorzy i moderatorzy czatu mogą efektywnie korzystać. Oferuje następujące wyjątkowe funkcje:

 • Status gościa

Status gościa to osobista wiadomość dodawana do panelu gościa po wejściu na stronę internetową Chatzy.

 • Wiadomości zapisane lokalnie

Wiadomości zapisane lokalnie to sekcja w Twoim profilu Chatzy, która przechowuje listę Twoich prywatnych wiadomości z pokojów rozmów, do których dołączyłeś. Dostęp do wiadomości zapisanych lokalnie można uzyskać poprzez „Moje wiadomości”.

 • Tymczasowe zamknięcie czatu

Kiedy są poza domem lub w trybie offline, kierownicy pokojów i moderatorzy mają prawo do zamykania sesji. Zamiarem administratorów w dołączaniu tej funkcji jest ze względu na bezpieczeństwo.

 • Wiadomości globalne

Wiadomości globalne działają podobnie do wiadomości prywatnych. Jednak jedyną różnicą między wiadomościami prywatnymi a wiadomościami globalnymi jest to, że te ostatnie są dostępne tylko dla wszystkich menedżerów pokoju i moderatorów pokoju rozmów. Ale jeśli jesteś administratorem pokoju, możesz łatwo dostosować ustawienia Wiadomości globalnych i zezwolić członkom pokoju rozmów na wysyłanie wiadomości globalnych.

 • prywatne wiadomości

Użytkownicy mogą teraz wysyłać prywatne wiadomości do innych członków lub użytkowników witryny. Te wiadomości są prywatne i nawet administratorzy ich nie widzą.

 • Wyżywienie pokoju

W górnej części pokoju rozmów możesz znaleźć tablicę pokoju. Ta specjalna funkcja podkreśla zasady pokoju jako przypomnienie dla wszystkich członków. Jako użytkownik pokoju premium możesz dostosować tablicę pokoju w dowolnym momencie.

 • Ignoruj ​​odwiedzających

Ignoruj ​​gości to specjalna funkcja, która pozwala zignorować członka pokoju rozmów. Korzystając z tej funkcji, nie będziesz otrzymywać prywatnych wiadomości ani oglądać nowych postów od tego konkretnego użytkownika.

 • Tryb podglądu

Korzystając z trybu podglądu, możesz po cichu śledzić rozmowy lub tworzyć pokoje rozmów bez wyzwalania komunikatów systemowych. Jednak ta specjalna funkcja jest dostępna tylko dla administratorów i moderatorów.

 • Ucisz początkujących

Masz możliwość wyciszenia nowoprzybyłego w swoim pokoju za pomocą funkcji Wycisz nowicjuszy. Definiujemy „nowicjuszy” jako tych, którzy przybyli do pokoju bez formalnego zaproszenia. Tylko pokoje premium mogą automatycznie wyciszać nowo przybyłych. Możliwe jest również ogólne wyciszenie niezarejestrowanych, nieaktywnych lub nowych użytkowników.

Plusy i minusy Chatzy.com

Plusy:

 • Łatwe i proste funkcje czatu
 • Wersja mobilna działa płynnie jak wersja na komputery stacjonarne
 • Użytkownicy, którzy nie przestrzegają zasad, mogą bez wysiłku usunąć z systemu
 • Dołączanie do publicznych czatów jest bezpłatne
 • Funkcja wyszukiwania jest dostępna
 • Darmowe wysyłanie wiadomości prywatnych
 • Zarejestruj się za pomocą Facebooka, Google, Microsoft lub LinkedIn
 • Nie wymaga żadnych danych osobowych
 • Darmowa rejestracja
 • Bezpłatne tworzenie pokojów rozmów
 • Zachowaj anonimową tożsamość użytkownika

Wady:

 • Brak dostępnej wersji aplikacji mobilnej
 • Przesyłanie zdjęć profilowych nie jest możliwe
 • Potrafi łatwo podrobić tożsamość

TOP 12 prywatnych czatów dla dorosłych podobnych do Chatzy.com

# 1 - Czatlosowy

chatrandom

Chatrandom to bezpłatna strona czatu na żywo, która umożliwia użytkownikom łatwe łączenie się z ludźmi i nieznajomymi na całym świecie. Witryna rozpoczęła swoją znakomitą usługę około roku 2011 i od tego czasu stała się jedną z najpopularniejszych witryn dzisiaj. Rzeczywiście, jest to najbardziej ekscytujący czat na żywo, jakiego możesz doświadczyć. Ponieważ system wykorzystuje dopasowanie typu ruletka i pozwala codziennie rozmawiać z tysiącami ludzi.

Oto pełna Recenzja Chatrandom.

Plusy:

 • Rejestracja jest bezpłatna
 • Użytkownicy mogą rozmawiać z członkami z innych części świata
 • Ludzie mogą dołączać do czatu na żywo bez rejestracji
 • Codziennie są tysiące aktywnych użytkowników
 • Wersja aplikacji jest dostępna do pobrania
 • Ukrywanie tożsamości jest publiczne poprzez „maskę”.
 • Bezpłatne wysyłanie wiadomości

Wady:

 • Brak dostępnego zdjęcia profilowego
 • Tylko użytkownicy Androida mogą go pobrać
 • Zarejestrowano więcej mężczyzn niż kobiet

# 2 - Adult Friend Finder

dorosły przyjaciel

Witryna Adult Friend Finder jest bardzo popularna na całym świecie i ma ponad osiemdziesiąt milionów członków poszukujących swobodnych i seksualnych spotkań z różnymi dziewczynami. Ta strona internetowa stała się popularna w Stanach Zjednoczonych i stanowiła doskonałą platformę dla użytkowników do poszukiwania idealnego dopasowania seksualnego za pomocą jej funkcji komunikacyjnych.

Ponadto oferuje wiele swobodnych aranżacji, w tym związki poligamiczne, monogamię, dzielenie się parami, FuBu i wiele innych. Rzeczywiście, jest to świetna strona internetowa do odkrywania preferencji seksualnych i urozmaicania życia w łóżku, szczególnie wśród osób samotnych i par, które chcą zbadać swoją seksualność. Dzięki łatwej nawigacji i szybkiemu procesowi rejestracji użytkownicy skończą w ciągu 5 minut lub mniej.

Kliknij tutaj Recenzja Adult Friend Finder

Plusy:

 • Darmowa rejestracja
 • Członkowie witryny szukają swobodnych relacji
 • Otwarte dla osób biseksualnych i gejów
 • Istnieje wiele funkcji umożliwiających komunikację między sobą
 • Członkowie mogą tworzyć blogi i grupy w celu wymiany informacji
 • Darmowa funkcja oglądania filmów i przeglądania zdjęć
 • Członkowie mogą i bezpłatnie udostępniać dowolne typy filmów i zdjęć

Wady:

 • Jest więcej mężczyzn niż kobiet

# 3 - SlutRoulette

dziewczyny i modelki slutroulette

Masz dość tych samych starych filmów porno? Chcesz trochę bardziej urozmaicić i pożegnać się z nudną, żałosną nocą? Nie mów nic więcej, ponieważ strona internetowa SlutRoulette jest tutaj, aby odpowiedzieć na twoje niekończące się modlitwy.

SlutRoulette istnieje już od wielu lat. Rzeczywiście, udało mu się zdobyć szacunek i podziw wielu fanatyków seksu przed kamerami na żywo. Do dnia dzisiejszego stała się jedną z najbardziej niezawodnych i renomowanych witryn z seksem na żywo. Na pewno nie widać śladów staromodnych elementów, grafiki i layoutu. Ma dość prostą funkcjonalność, którą nawet początkujący z łatwością zrozumieliby, jak to działa.

Recenzja SlutRoulette tutaj.

Plusy:

 • Rejestracja jest bezpłatna i łatwa
 • Szeroki wybór kategorii na żywo jest mnóstwo
 • Aplikację mobilną można pobrać bezpłatnie
 • Dostępna aplikacja mobilna kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami i telefonami
 • Aktualizacje regularnie
 • Czatowanie w pokojach rozmów jest bezpłatne
 • Swobodnie przełączać się między osobami w ułamku sekundy
 • Dostępne są pokazy prywatne i złote
 • Tysiące modeli do wyboru
 • Społeczność jest zróżnicowana i ma różne interesy
 • Członkowie są aktywni codziennie
 • Oszustwa i oszustwa nie mają miejsca na tej stronie

Wady:

 • Brak dostępnych połączeń
 • Istnieje kilka modeli z drogimi cenami

# 4 - Chaturbate

chaturbate

Łączenie się z ludźmi na całym świecie nigdy nie było tak łatwe. Dzięki Chaturbate można teraz rozmawiać bez ograniczeń. Poza tym nigdy nie wydasz na to ani grosza. Dostępnych jest dla Ciebie wiele seksownych i pięknych kobiet 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Prawdę mówiąc, kobiety na tej stronie uwielbiają perwersyjne rzeczy, które zawsze są warte twojego czasu i uwagi. W międzyczasie dostępne są również pokazy na żywo za rozsądną cenę.

Kliknij, aby zobaczyć pełną recenzję Chaturbate

Plusy:

 • Wiele dziewczyn przed kamerami jest dostępnych na żywo 24/7
 • Żadnych dodatkowych opłat
 • Nagość i seks są zawsze gwarancją
 • Płynne przeglądanie na smartfonach i innych urządzeniach

Wady:

 • Niewiele filmów jest w formacie SD
 • Drogie pokazy prywatne

# 5 - iSexychat

iSexyChat

Cieszenie się seksownymi czatami i nawiązywanie kontaktów z ludźmi na całym świecie to przeżycie, którego wszyscy są głodni. Zakładając, że wiele witryn internetowych koncentruje się obecnie na randkowaniu i pornografii, tylko kilka stron obsługuje rozmowy erotyczne. Rzeczywiście, iSexychat to kilka fantastycznych stron internetowych, które oferują ludziom miejsce do eksploracji seksualnych i erotycznych dyskusji z różnymi członkami na całym świecie.

Każdy pokój czatu ma tysiąc członków, którzy mieszają różne tematy, dzięki czemu jesteś przyklejony do ekranu. Z pewnością iSexychat otwiera ekscytującą okazję do interakcji z osobami o podobnych poglądach i dzielenia się erotycznymi niezapomnianymi wrażeniami.

Oto pełna recenzja iSexyChat.

Plusy:

 • Mnóstwo użytkowników aktywnych każdego dnia
 • Z usług czatów można korzystać bezpłatnie
 • Jest wiele czatów, do których można się przyłączyć
 • Obejmuje wiele kategorii i tematów
 • Witryna i wszystkie jej funkcje są bezpłatne
 • Oferuje funkcję kamery erotycznej na żywo
 • Rejestracja nie jest wymagana

Wady:

 • Wiele irytujących reklam
 • Brak funkcji wyszukiwania zaawansowanego
 • Więcej użytkowników płci męskiej niż kobiet

# 6 - TinyChat

Bezpieczeństwo TinyChat

TinyChat bez wysiłku łączy ludzi na całym świecie w tradycyjny, ale orzeźwiający sposób komunikowania się. Z pewnością ta strona internetowa ma swoje podejście do ożywienia trendu interakcji z lat 90. i włączenia go w nowoczesny sposób poprzez wideo i pokoje rozmów.

Rzeczywiście, przynieśli stare czaty i przyjęli je nowocześnie. Z pewnością to, co się dzieje, wraca. W połączeniu z niesamowitymi funkcjami, świeżymi, fajnymi projektami i niesamowitym, przyjaznym dla użytkownika interfejsem sprawia, że ​​całe doświadczenie TinyChat jest przyjemniejsze.

Pełna recenzja TinyChat tutaj.

Plusy:

 • Możesz wysyłać wiadomości za darmo
 • Możesz dodać maksymalnie 12 użytkowników w rozmowie, kontrolując liczbę przychodzących osób
 • Bezpłatne korzystanie z niektórych jego funkcji
 • Nie zezwalaj na pokazywanie wulgarnych treści
 • Taka sama liczba członków płci męskiej i żeńskiej
 • Zapraszamy do udziału we wszystkich typach orientacji seksualnej
 • Większość członków jest młoda
 • Projekt jest niesamowity i prosty w użyciu
 • Mnóstwo funkcji, które można wykorzystać w komunikacji
 • Są moderatorzy, którzy przeglądają pokoje rozmów

Wady:

 • Aplikacja może zająć dużo miejsca
 • Powiadomienia o błędach są dostępne podczas używania

# 7 - Fapchat

randki fapchat

Fap Chat to platforma, która pomaga mężczyznom takim jak Ty znaleźć atrakcyjne samotne kobiety, z którymi mogą robić nagie zdjęcia selfie i nawiązać z nimi rozmowę. Do wyboru są tysiące oszałamiających młodych kobiet, więc prawdopodobnie znajdziesz przynajmniej kilka, które chcesz.

Spójrz na recenzję Fapchat.

Plusy:

 • Strona ma prostą konstrukcję i jest bardzo łatwa w użyciu
 • Możesz oglądać na żywo prawdziwe kobiety przed kamerą
 • Zachowuje anonimową tożsamość
 • Żadnych botów i fałszywych profili

Wady:

 • Nie ma usługi wsparcia czatu na żywo ani usługi telefonicznej
 • Nie można nagrywać programów telewizyjnych

# 8 - Chatroulette

Chatroulette

Chatroulette jest jedną z najmodniejszych witryn z losowymi czatami wideo dla dorosłych, które łączą ludzi z różnych części świata. Już sama nazwa witryny sugeruje, w jaki sposób wykorzystuje system dopasowywania w stylu ruletki - dodając paliwo i ciepło do ekscytującego czatu użytkownika.

Jeśli więc czujesz się samotny i potrzebujesz ciepła przez całą noc, dlaczego nie znaleźć seksownej przyjaciółki w Internecie i oddać się niekończącej się erotycznej chwili? Dołącz do tysięcy ludzi, którzy losowo łączą się w sieci i zobacz, jak magia erotyczna oświetla Twoje życie.

Plusy:

 • Serwis umożliwia anonimowe prowadzenie rozmów i zabezpiecza tożsamość użytkownika
 • Otwarte na wszystkie rodzaje seksualności, takie jak osoby biseksualne, transpłciowe, męskie, żeńskie, homoseksualne
 • Witryna ma charakter all inclusive, otwierając się na społeczność LGBTQ
 • Uniemożliwia użytkownikom pokazywanie niewłaściwych działań, działań lub wykorzystywania dzieci
 • Łatwy proces zgłaszania nadużyć, naruszeń lub wszelkich niewłaściwych działań, które mają miejsce podczas czatu
 • Bezpłatne korzystanie ze wszystkich funkcji, usług i wszystkiego, co można znaleźć na stronie
 • Wymaga rozpoznawania twarzy, aby wejść na czat
 • Możesz bez wysiłku odłączyć się od irytującego, niechcianego lub niewygodnego meczu
 • Rejestracja nie jest wymagana
 • Ma ponad trzy miliony unikalnych użytkowników każdego miesiąca

Wady:

 • Nie obsługuje systemu iOS
 • Nie oferuje już czatów tekstowych, tylko czaty wideo
 • Wszechobecne są akty i seks

# 9 - Camingle

Camingle Girls

W dzisiejszych czasach randki, nawiązywanie kontaktów, flirtowanie, sexting i seks między kamerami to możliwości, które można odkrywać za pośrednictwem witryn randkowych i kamer na żywo. Dzięki wielu platformom oferującym te usługi, Camingle.com jest jedyną w swoim rodzaju stroną, która oferuje najbardziej niegrzeczne wrażenia w historii witryn z kamerami na żywo. Spotkania z nieznajomymi, sesje cam-to-cam i czaty cyberseksowe to tylko niektóre z ekscytujących zajęć, z których można się tutaj cieszyć.

W połączeniu z niesamowitymi funkcjami i wspaniałą społecznością Camingle udostępnia swoje usługi bezpłatnie. Chociaż istnieje kilka korzyści dla członków premium, strona internetowa nadal zapewnia swoim członkom równe szanse na cieszenie się, flirtowanie i przeżycie niepowtarzalnej zabawy.

Pełna recenzja Camingle tutaj.

Plusy:

 • Każdego dnia dostępnych jest wielu aktywnych członków
 • Wykorzystuje wysokiej jakości kamery, aby zapewnić lepsze wrażenia wizualne
 • Bezpłatne przeglądanie publicznych pokojów rozmów
 • Ładowane z pięknymi dziewczynami z kamer na pokazach na żywo
 • Wykorzystuje czat w stylu ruletki
 • Różnorodnie wyglądające kobiety na przypadkowym czacie
 • Rejestracja nie jest wymagana
 • Projekt strony internetowej jest skromny i łatwy w użyciu

Wady:

 • Jest kilku wykonawców z drogimi stawkami
 • Niektóre funkcje są dostępne tylko dla członków

# 10 - CamSurf

Camsurf

Czy lubisz kontaktować się z różnymi ludźmi z całego świata? Jeśli tak, na pewno spodoba Ci się strona CamSurf. Tutaj możesz znaleźć przypadkowych znajomych na czacie i pomóc Ci znaleźć połączenia na całym świecie. W połączeniu z niesamowitymi funkcjami CamSurf to najlepsza strona z kamerami i czatami wideo dla dorosłych.

Ponadto zespół odpowiedzialny za tę witrynę zaprojektował ją, aby pomóc ludziom znaleźć i poznać osoby, romantyczne zainteresowania lub po prostu przypadkowych użytkowników. Nie wspominając o tym, że jest dostępny w 200 krajach z różnych części świata. Ponadto każdy może z niego korzystać, niezależnie od tego, w jakim obszarze się znajduje.

Kliknij, aby zobaczyć pełną recenzję CamSurf.

Plusy:

 • Wspaniała witryna dla dorosłych z kamerą i czatem wideo
 • Wolny w użyciu
 • Nie wymaga rejestracji
 • Przyjazny dla użytkownika projekt i łatwy do przeglądania
 • Ochrona prywatności Użytkowników
 • Wdraża przepisy, aby utrzymać pozytywne doświadczenia
 • Dostępne w 200 krajach na całym świecie
 • Używa szyfrowania SSL w celu zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony

Wady:

 • Brak opcji filtrowania tylko dla czatu erotycznego
 • Do korzystania z serwisu wymagane jest ukończenie 18 lat

# 11 - Przepływ twarzy

Czat Faceflow

Czy jesteś zainteresowany poznaniem nowych przyjaciół lub kontaktem z kimś osobiście? Chcesz utrzymywać przyjaźnie lub utrzymywać kontakt z przyjaciółmi? W takim razie musisz zobaczyć FaceFlow i lepiej zrozumieć, w jaki sposób FaceFlow może poprawić Twoją komunikację.

Ta strona internetowa została stworzona do komunikacji na odległość z krewnymi i przyjaciółmi, którzy mogą mieszkać tysiące mil stąd. Później FaceFlow stał się połączeniem serwisu randkowego i usługi, która pomaga nawiązywać nowe znajomości. Rzeczywiście, możesz liczyć na to, że połączysz się i będziesz śmiać się ze znajomymi. Przepływ twarzy to fantastyczna opcja dla popularnych komunikatorów, które wymagają opłat abonamentowych, ponieważ są bezpłatne.

Plusy:

 • Funkcja „Znajdź przypadkowego partnera” pomaga nawiązywać ekscytujące przyjaźnie.
 • Do wyszukiwania użytkowników dostępne są podstawowe filtry wyszukiwania.
 • Dodaj członków do swojej listy znajomych.
 • Jeśli jesteś zarejestrowanym członkiem, możesz zapisywać rozmowy
 • Bez zakładania konta użytkownicy mogą łączyć się jako goście.
 • Weryfikacja adresu e-mail jest opcjonalna
 • Nie jest wymagane przesłanie zdjęcia profilowego
 • Proces rejestracji trwa od 1 do 3 minut
 • Możesz użyć swojego konta na Facebooku, aby się zalogować
 • Większość użytkowników ma około dwudziestu kilku lat
 • Moderatorzy FaceFlow zarządzają publicznymi pokojami rozmów
 • Bezpłatna komunikacja wideokonferencyjna jest dostępna bez ograniczeń
 • Na stronie dostępne są cztery różne języki
 • Witryna jest dostępna na wielu urządzeniach
 • Wykorzystuje WebRTC, aby zapewnić wysokiej jakości rozmowy wideo na żywo na całym świecie
 • FaceFlow obsługuje przeglądarki Opera, Chrome i Firefox do rozmów i rozmów wideo

Wady:

 • Użytkownicy używają fałszywych zdjęć profilowych
 • Mężczyźni przewyższają liczbę kobiet
 • Reklamy displayowe pojawiają się na stronie internetowej, ponieważ są głównym źródłem przychodów witryny

# 12 - Coomeet

Coomeet

Coomeet to strona internetowa z kamerą na żywo i czatem, dzięki której życie wielu ludzi stało się łatwe i odświeżające. Obecnie w Internecie jest wiele witryn internetowych, które oferują niewiarygodne funkcje, a wśród nich jest oczywiście witryna Coomeet. Pomimo tego, że jest to nowa strona internetowa, nie przeszkodziła jej się wyróżnić i zapewnić użytkownikom najlepszą wydajność czatu. Dzięki ciągłym dążeniom stał się tym, czym jest dzisiaj.

Przede wszystkim unikalne cechy witryny pomogły ludziom znaleźć szczęście w randkowaniu i podłączaniu w porównaniu z innymi witrynami. Tak więc, jeśli wcześniej nie doświadczyłeś sex czatów na żywo i nie czujesz się znudzony swoim życiem, udaj się do Coomeet. Naprawdę, doświadczysz idealnego czatu na żywo, z bonusem prawdziwego seksu i perwersyjnych rzeczy.

Sprawdź recenzję Coomeet

Plusy:

 • Tysiące kobiet codziennie aktywnych w sieci
 • Dostępne są dziewczyny w przedziale wiekowym od 18 do 40 lat, aby każdy mógł znaleźć odpowiednie dopasowanie
 • Wysokiej jakości kamery internetowe
 • Stabilne strumieniowanie wideo
 • Darmowe konta mają dostęp do wszystkich funkcji witryny
 • Łatwe i płynne przeglądanie na urządzeniach mobilnych
 • Emoji są dostępne
 • Dostępne są prywatne czaty i rozmowy wideo
 • Brak ogłoszeń
 • Logowanie do Facebooka i Gmaila jest dostępne

Wady:

 • Wykonując czynności poza wytycznymi, witryna odejmuje minuty z planu wideo
 • Wybór płci osoby, z którą chcesz porozmawiać, nie jest możliwy

Jedzenie na wynos i ostatnie słowo w Chatzy

Jeśli chcesz rozpocząć rozmowę o prawie wszystkim i wszystkim, Chatzy to świetna witryna do przyłączenia się. Jasne, witryna ma wady, tak jak każda inna witryna, ale oferuje swoim użytkownikom wiele korzyści. Ogólnie rzecz biorąc, Chatzy robi to, co powinien, i nie odszedł od oczekiwanych celów. Chociaż nie jest to odpowiednie miejsce na znalezienie miłości i poważnego romansu, jest to świetne miejsce, aby porozmawiać z tymi, których możesz uznać za atrakcyjne. Innymi słowy, jeśli jesteś beztroski i nie lubisz niczego poważnego, to jest platforma dla Ciebie. Koniecznie sprawdź Chatzy już dziś i zarejestruj się na niektórych z naszych polecanych witryn z prywatnymi czatami dla dorosłych.

Aby szybko przejrzeć moje ulubione strony internetowe spośród wymienionych powyżej, oto moje 4 najlepsze osobiste ulubione poza Chatzy.com:

 1. Chatrandom.com
 2. Wyszukiwarka_dorosłychPrzyjaciół.com
 3. Chaturbate.com
 4. SlutRoulette.com

Wypróbuj je - na pewno nie pożałujesz!

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry