Zaktualizowano: 21 października 2021 r.

Fuckbook

& 12 (najlepsze) serwisy randkowe podobne do Fuckbook.com

URL: https://www.fuckbook.com

Pokaż mi 12 alternatyw dla Fuckbook.com

pierdolony

Sama witryna

Na sam widok nazwy można od razu powiedzieć, o czym jest ta witryna. Fuckbook to w zasadzie Facebook dla tych, którzy szukają przypadkowych spotkań seksualnych. Więc od razu nie jest to strona dla tych, którzy szukają poważnych romantycznych związków. Jednak wciąż jest kilku szczęśliwców, którzy naprawdę znaleźli miłość swojego życia na tej stronie. Jest podobny do swojego imiennika Facebooka, ponieważ działa również jako serwis społecznościowy.

Zwiedzanie tego miejsca przypomina spacer po parku. Jego interfejs jest podobny do innych serwisów społecznościowych, więc większość przycisków i zakładek jest łatwa do zlokalizowania i zrozumiała. Ponadto rejestracja w serwisie jest dość prosta, ponieważ wymaga tylko kilku szczegółów. Fuckbook ma wielu członków, który został uruchomiony w 2009 roku. Od tego czasu rozrósł się do milionowej witryny z tysiącami aktywnych członków przez całą dobę. Jego popularność jest szeroko rozpowszechniona na całym świecie, więc nie tylko liczba, ale także różnorodność tej witryny.

Rejestracja i rejestracja

Rejestracja w Fuckbook jest całkowicie BEZPŁATNA! Proces jest tak szybki i łatwy, że sama rejestracja zajmie dosłownie kilka sekund. Kiedy jesteś na stronie rejestracji, zostaniesz poproszony o podanie kilku podstawowych informacji, takich jak płeć, preferencje, wiek, nazwa użytkownika, adres e-mail i hasło. Następnie będziesz musiał zweryfikować swoje konto za pomocą podanego adresu e-mail, co zajmie Ci kilka minut. Oprócz tego musisz również zaakceptować ich Warunki korzystania, Politykę prywatności, tak jak w innych witrynach, i ich program Icebreaker.

Po wyrażeniu zgody na Warunki i inne zasady zostaniesz przekierowany na stronę, na której możesz utworzyć i ulepszyć swój profil. Zostaniesz poproszony o podanie dalszych danych osobowych, takich jak data urodzenia, lokalizacja i wybrane zdjęcie profilowe. Jeśli w tej chwili wydaje Ci się, że nie chcesz tworzyć swojego profilu, zawsze możesz pominąć ten proces i wrócić do niego później. Następnie możesz rozpocząć eksplorację witryny.

Należy jednak zauważyć, że istnieją przekierowania, które w jakiś sposób nie wyglądają, jakby były częścią witryny, ale w rzeczywistości są. Fuckbook jest powiązany z niektórymi z tych witryn i natychmiast wracasz na stronę główną Fuckbook.

Komunikatory

Wiadomości będą pierwszą funkcją, której będziesz szukać w witrynie, ponieważ jest wielu użytkowników, z którymi nie możesz się doczekać interakcji. Jednak, podobnie jak każda inna witryna, Fuckbook ma swój udział użytkowników botów. Zaletą jest to, że użytkownicy bota są odpowiednio oznaczeni literą „C”, co ułatwia ich przeglądanie.

Gdy już opanujesz użytkowników bota, komunikacja może być bardzo płynna. Możesz zdecydować się na otrzymywanie powiadomień e-mail za każdym razem, gdy otrzymasz wiadomość. Ta opcja może być przydatna, ponieważ strona nie ma aplikacji mobilnej, więc na bieżąco aktualizuje.

Inne sposoby komunikowania się w witrynie obejmują wiadomości prywatne i komunikatory, wysyłanie wirtualnych prezentów oraz udostępnianie prywatnych zdjęć innym użytkownikom.

Funkcje Fuckbook

Fuckbook oferuje kilka unikalnych funkcji, które uprzyjemnią Twój pobyt na stronie. Oto niektóre z tych specjalnych funkcji:

 • Kamery na żywo

Jeśli chcesz więcej akcji i rozrywki, ta funkcja jest dla Ciebie. Jest to prawdopodobnie jedna z najczęściej używanych funkcji witryny. Możesz zobaczyć Kamery na żywo na pasku bocznym. Po kliknięciu zostaniesz przekierowany do innej witryny o nazwie Fuckbook. Można tam zobaczyć pokazy treści dla dorosłych i amatorów.

 • Lodołamacz

Jak już wspomniano w sekcji rejestracji, podczas rejestracji musisz wyrazić zgodę na funkcję Icebreaker na stronie. Konsekwencją wyrażenia zgody na wspomnianą funkcję jest umożliwienie Fuckbook kontaktowania się z innymi osobami w Twoim imieniu. Będą używać Twojego profilu, aby szukać potencjałów i początkowo komunikować się z nimi. Jednak tylko użytkownicy z członkostwem premium mogą czytać te wiadomości.

 • Blog

Podobnie jak w innych witrynach, zarówno dla dorosłych, jak i nie tylko, sekcja blogów jest zawsze obowiązkową stroną, ponieważ jest wiele rzeczy, których możesz się z niej nauczyć. Jeśli jednak lubisz pisać, możesz również podzielić się swoimi przemyśleniami na blogu, aby inni mogli się nimi cieszyć. Inne rzeczy, które można zobaczyć na blogu, to zaproszenie na spotkanie, przypadkowe myśli i refleksje ludzi, a nawet ich osobiste doświadczenia. Możesz też polubić i skomentować posty, jeśli chcesz.

 • Tablice korkowe

Jeśli znasz tablice Pinterest, ta funkcja jest do niej podobna. Możesz stworzyć własną tablicę, publikując swoje zdjęcia, porządkując je według kategorii i przypinając je do tablicy. Oprócz swoich zdjęć możesz także przypinać zdjęcia i posty innych użytkowników. Jeśli jesteś wielkim fanem kwestii prywatności, możesz po prostu zmienić ustawienia prywatności swojej tablicy. Możesz przeglądać i ponownie odwiedzać swoje tablice, odwiedzając swój profil.

 • Mecze

Jedną z najlepszych funkcji witryny są dopasowania. Podczas gdy niektóre serwisy randkowe mają tylko ręczną eksplorację potencjalnych partnerów, Fuckbook zawęża to dla Ciebie. Podane przez nich dopasowania są oparte na Twoim profilu, więc im bardziej wszechstronny jest Twój profil, tym większa szansa na znalezienie partnera, którego szukasz. Na pasku menu możesz zobaczyć zakładkę meczów i możesz na nią kliknąć, aby wyświetlić swoje mecze. Jeśli nie jesteś zadowolony z tych, które są dostępne, zawsze możesz kontynuować eksplorację za pomocą paska wyszukiwania, gdzie dostępnych jest więcej filtrów.

Bezpieczeństwo

Twoje dane osobowe są całkowicie zabezpieczone zgodnie z twierdzeniami witryny. Odkąd został uruchomiony, nie było większych problemów, jeśli chodzi o ich prywatność i bezpieczeństwo. Jednak, podobnie jak każda inna witryna społecznościowa, nadal zawiera ona pewne ogólne informacje o Tobie, głównie związane z Twoimi działaniami na stronie. Możesz również zobaczyć, że witryna jest częścią reklamy internetowej opartej na zainteresowaniach, więc możesz spodziewać się reklam związanych z korzystaniem z witryny. Witryna faktycznie ma kompleksową politykę bezpieczeństwa i prywatności, z którą można zapoznać się w ich Warunkach korzystania z usługi i Polityce prywatności.

Dobre i złe o Fuckbook.com

Plusy:

 • Łatwy w użyciu interfejs
 • Przystępne członkostwo
 • Szybki i łatwy proces rejestracji

Wady:

 • Ciężkie reklamy
 • Irytujące przekierowania

Inne 12 witryn randkowych, takich jak Fuckbook.com:

# 1 - AdultFriendFinder

dorosły przyjaciel

Adult Friend Finder jest obecnie jednym z najpopularniejszych i najczęściej odwiedzanych witryn randkowych. Witryna ma ponad 80 milionów użytkowników z całego świata, więc posiadanie kogoś do interakcji nigdy nie stanowi problemu - bez względu na to, która jest godzina. Poszukiwanie partnera seksualnego jest jedną z najłatwiejszych rzeczy, jakie możesz zrobić na stronie ze względu na liczbę członków, których ma.

Plusy:

 • Ustanowiona witryna o dobrej reputacji
 • Wiele możliwości wyrażenia siebie
 • Szeroka gama opcji

Wady:

 • Brak pasującego systemu
 • Koszty doładowania

# 2 - 2 Kurwa

2kurwa nawigacja

Jeśli jesteś zmęczony prostymi i podstawowymi aplikacjami randkowymi, które nie dają rezultatu, którego potrzebujesz, ta strona może udzielić ci odpowiedzi. 2Fuck to nowość w dziedzinie randek dla dorosłych, ale zyskała już miliony użytkowników, co jest stosunkowo dużą liczbą. Witryna jest podobna do innych platform mediów społecznościowych i zapewnia szereg opcji interakcji i komunikacji z innymi użytkownikami.

Plusy:

 • Wielu użytkowników
 • Projekt i interfejs są przyjemne
 • Dołączenie jest bezpłatne

Wady:

 • Może być drogie
 • Prywatność jest niska

# 3 - Ashley Madison

Ashley madison

Ashley Madison słynie ze swojej marki i jest jednym z najpopularniejszych miejsc w branży. Został oznaczony jako serwis randkowy dla zdrady. Zgodnie ze swoją marką, zachęca żonatych mężczyzn do romansów pozamałżeńskich, zapewniając dla nich platformę. Dzięki tej niekonwencjonalnej usłudze, którą świadczy, Ashley Madison zyskała tak dużą popularność, że ma członków na całym świecie. Stało się rajem dla małżonków, którzy szukają randek online.

Oto rozszerzona recenzja Ashley Madison.

Plusy:

 • Aplikacja dostępna na iOS i Androida
 • Układ strony jest bardzo przyjemny
 • Niedrogie płatności

Wady:

 • Brak algorytmu dopasowującego
 • Profile nie są rozbudowane
 • Brak społeczności w witrynie

# 4 - No cześć

No cześć

Wellhello to internetowa społeczność dorosłych pełna gorących i niegrzecznych ludzi. Członkowie serwisu to nie tylko osoby samotne szukające miłości, ale także pary, które są w niekonwencjonalnych związkach i układach seksualnych. To jest naprawdę witryna dla tych, którzy badają swoją seksualną sprawność i preferencje, ponieważ oferuje różne opcje do wyboru. Jeśli chodzi o rejestrację, witryna oferuje łatwą dwuetapową rejestrację, która wymaga jedynie podstawowych informacji.

Sprawdź więcej informacji o Cóż, witaj tutaj.

Plusy:

 • Różnorodność ludzi do wyboru
 • Bardzo aktywni członkowie
 • Szybka i łatwa dwuetapowa rejestracja

Wady:

 • Funkcja czatu wideo jest dostępna tylko dla członków premium
 • Obecność fałszywych profili
 • Ciężki w reklamach

# 5 - Passion.com

pasjacom

Pożądliwe, zabawne i pełne pasji - oto obrazy i filmy, które powitają Cię podczas wizyty w Passion. Zgodnie ze swoją nazwą strona zapewni Ci zmysłową przygodę seksualną, której szukałeś. Witryna rozrastała się z dnia na dzień i utrzymuje wysoki odsetek aktywnych użytkowników.

Plusy:

 • Witryna jest łatwa w nawigacji; bardzo przyjazny dla użytkownika
 • Wielu aktywnych członków
 • Większość aktywnych członków to prawdziwi pasjonaci

Wady:

 • Brak aplikacji mobilnej
 • Ograniczony dostęp dla bezpłatnych członków

# 6 - GetItOn.com

getitoncom

Get It On to strona, która może się pochwalić zaawansowanym systemem dopasowywania. Jest to prawdopodobnie jedna z największych zalet tej witryny w porównaniu z innymi podobnymi platformami. Nie tylko widzisz nazwy i zdjęcia innych użytkowników, ale możesz zobaczyć procent zgodności, jaki masz z drugą osobą.

Plusy:

 • Zaawansowany system dopasowywania
 • Najlepsze opcje wyszukiwania i filtrowania
 • 3-miesięczna gwarancja

Wady:

 • Brak aplikacji mobilnej
 • Profile członków nie są weryfikowane

# 7 - Wyszukiwarka zamiany

Wyszukiwarka swap

Jedna z witryn, do których możesz się udać, jeśli szukasz przypadkowych spotkań seksualnych. Ponieważ witryna jest otwarta dla wszystkich płci i preferencji seksualnych, najprawdopodobniej znajdziesz idealną osobę dla siebie. Oprócz bardzo akceptującego środowiska, jeśli chodzi o płeć, wielu użytkowników jest również otwartych na ustalenia dotyczące dzielenia się parami.

Sprawdź więcej o swapfinder i jego alternatywy.

Plusy:

 • Jest wielu członków
 • Różnorodność załamań i fetyszy
 • Zaawansowane narzędzie wyszukiwania

Wady:

 • Brak aplikacji
 • Bardzo ograniczone możliwości płatności

# 8 - Badoo

badoo

Badoo przygotowało swoją markę jako sieć mediów społecznościowych, która koncentruje się tylko na randkowaniu z niespodzianką seksualnych przygód. Jest w branży już od ponad dziesięciu lat i pozostaje jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc podłączania w branży. Do tej pory większość jego członków to młodzi dorośli, co świadczy o tym, że utrzymują swój docelowy rynek.

Plusy:

 • Wielu członków
 • Bardzo wysoka aktywność w witrynie
 • Ma dostępną aplikację

Wady:

 • Żmudny proces weryfikacji zdjęć
 • Ograniczony dostęp do funkcji

# 9 - XDopasuj

xmatch.com

XMatch jest do tej pory jedną z najczęściej odwiedzanych witryn podłączeniowych. Zyskał popularność ze względu na udane spotkania i randki. Jest to również siostrzana witryna innych głównych graczy w branży, takich jak Adult Friend Finder. Witryna jest pełna wszystkich rzeczy związanych z seksem, które można pomylić z pornografią. W rzeczywistości mogłaby to być strona pornograficzna, ale strona pornograficzna z mieszanką sieci społecznościowych.

Plusy:

 • Obszerne profilowanie członków
 • Funkcjonalna wersja strony mobilnej
 • Bardzo aktywni członkowie

Wady:

 •  Inne podstawowe funkcje są dostępne tylko dla płacących członków
 • Nakładanie się członków z witryn siostrzanych
 • Brak dostępnej aplikacji

# 10 - Kurwa, przesuń

ruchanie

Fuckswipe to jeden z serwisów randkowych dla dorosłych, który obiecuje zapewnić ci niezobowiązujące połączenie w Twojej okolicy. Przez lata istnienia w branży witryna odnotowała za jej pośrednictwem wiele udanych spotkań. Projekt strony witryny może wymagać aktualizacji, ale z pewnością zawiera dużo nagości. Musisz uważać, przeglądając go w miejscach publicznych, zwłaszcza w miejscu pracy. Wystarczy kilka minut poświęcić na rejestrację w serwisie, aby przeglądać witrynę i szukać potencjalnych partnerów.

Plusy:

 • Wielu podobnie myślących ludzi
 • Szybka i łatwa rejestracja

Wady:

 • Istnieją fałszywe profile
 • Zawsze pod presją, aby przejść na premium
 • Nieaktualna strona

# 11 - Fling.com

Fling to jedna z bardziej znanych stron, jeśli chodzi o randki i podłączanie się. Każdego dnia odnotowuje ponad 3 miliony odwiedzających. Kiedy odwiedzasz witrynę, zostaniesz powitany wyraźnymi zdjęciami i filmami. Ponadto masz możliwość spotkania się z osobą, która wzbudziła Twoje zainteresowanie, czy po prostu zrób to online. Mile widziane jest również robienie aktu online na stronie, dzięki czemu możesz cyberseksować wszystko, co chcesz.

Plusy:

 • 3-miesięczna gwarancja
 • Różnorodność aktywnych użytkowników każdego dnia
 • Stymulujący interfejs

Wady:

 • Brak pasującego schematu
 • Funkcje mogą być przytłaczające dla początkujących
 • Brak aplikacji

# 12 - Bądź niegrzeczny

prawdziwe dziewczyny benaughty

Bądź niegrzeczna przyciągnął wielu użytkowników na całym świecie. Wygląda na to, że przypomina każdy inny popularny serwis randkowy. Ale w rzeczywistości jest przeznaczony głównie dla tych, którzy szukają niezobowiązujących znajomości, partnerów cyberseksualnych lub obu. Podobało się to wielu ludziom, zwłaszcza tym, którzy chcą zachować dyskrecję podczas swoich seksualnych przygód. Witryna ma dodatkową funkcję przeciwdziałania możliwym fałszywym profilom, co jest plusem, ponieważ fałszywe konta i oszuści są bardzo rozpowszechnieni.

Plusy:

 • System masowego przesyłania wiadomości
 • Wielu członków
 • Aplikacja dostępna na Androida i iOS

Wady:

 • Powiadomienia na żywo mogą być denerwujące
 • Przekierowywanie linków

Podsumowując

Każdy portal społecznościowy może być miejscem do poszukiwania potencjalnego partnera lub przypadkowego partnera seksualnego. Wiele osób odniosło sukces w poszukiwaniu partnerów w głównych sieciach społecznościowych. Jeśli jednak jesteś osobą, która nie ma luksusu czasu na odkrycie, czy dana osoba znajduje się na tej samej łodzi co Ty, to powyższe strony są Twoim miejscem. Fuckbook to tylko jedna z wielu witryn które zapewnią ci ludzi, którzy są również w swobodnych aranżacjach. Nie ma potrzeby tracić czasu na rozszyfrowywanie, czy ta osoba jest również w przypadkowych spotkaniach, ponieważ wszyscy członkowie wyżej wymienionych stron lubią takie rzeczy. Zawsze możesz sprawdzić każdą witrynę, ale zawęziliśmy opcje dla Ciebie.

Jeśli masz trudności z podjęciem decyzji, oto moje osobiste 3 najlepsze witryny:

# 1: Wyszukiwarka_dorosłychPrzyjaciół.com
# 2: AshleyMadison.com
# 3: DobrzeHello.com

Świetnie się bawić!

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry