Aktualizacja: 18 maja 2022 r

Poszukiwanie przeglądu porozumienia

URL: https://www.seeking.com

Pokaż 12 alternatywnych witryn randkowych dla cukru dla Seeking.com

szukanie porozumienia

(Zaktualizowano w styczniu 2021 r.) - Jeśli szukasz innego rodzaju zabawy w świecie randek, randki z cukrem mogą być dla Ciebie idealne, a Seeking.com może Ci bardzo pomóc! Randki z cukrem mogą być dla niektórych nieco kontrowersyjne, ponieważ jest to w zasadzie związek oparty na finansach, ale mimo to doszło od randek z cukrem z powodu wspólnego przyjaciela do miejsca, w którym jest teraz - na platformach internetowych, rozwijających się jak wszyscy inne rodzaje dat, co oznacza, że ​​istnieje szeroki rynek na tego typu umawianie randek. Możesz nawet znaleźć swojego partnera na całe życie w świecie randek z cukrem.

O co chodzi w szukaniu porozumienia?

Więc jeśli jesteś typem, który interesuje się randkami, które generalnie są oparte na twoich potrzebach finansowych lub możliwościach, istnieje wiele legalnych witryn, które mogę polecić, abyś mógł rozpocząć swoją przygodę z randkowaniem z cukrem. Do tej pory powstały już setki witryn randkowych z cukrami, ale tylko kilka z nich musi dobrze prosperować dzięki intensywnej konkurencji online, nie tylko w przypadku witryn randkowych z cukrem, ale ogólnie wszystkich witryn randkowych.

Jedną z najlepszych witryn randkowych dla cukru jest Seeking.com (inaczej Seeking Arrangement). Witryna nie pozostawia żadnych ukrytych informacji. Jest to początek tego, o czym właściwie jest ta witryna - Bez zamieszania, bez przynęty czymkolwiek, bez pretensji. To od razu pokazuje, że chodzi o randkowanie z cukrem i tych, którzy są zainteresowani szukaniem cukrowych tatusiów / mamusi lub cukrowych dzieci. Ich przejrzystość była jedną z ich mocnych stron. Możesz wpisać w swoim profilu, ile dokładnie chcesz wydać lub jeśli jesteś cukrowym dzieckiem, możesz umieścić potrzebną kwotę i miejsce, w którym trafią pieniądze - czy to na naukę za naukę, czy tylko na bar projektanta patrzyłem. Twój profil zawiera dokładnie wszystko, czego chcesz lub co możesz zaoferować, możesz nawet wskazać, czy seks jest na stole, czy nie.

Ta strona istnieje w branży randek cukrowych już od dłuższego czasu, więc można naprawdę powiedzieć, że jest ekspertem w dostosowywaniu się do potrzeb swoich użytkowników. Możesz nawet pobrać ich aplikację na telefon komórkowy. Rejestracja na stronie jest bezpłatna, ale możesz także zdecydować się na członkostwo Premium lub Diamond, które jest bramą do wielu dodatkowych korzyści. Jeśli masz płatne członkostwo, możesz już otrzymywać wiadomości, Twój profil jest wyróżniony i uzyskujesz pierwszeństwo w wyszukiwaniach, a nawet możesz poprawić swoją prywatność, na przykład opcjonalne zdjęcie profilowe, jeśli chcesz przejść w tryb incognito, i to tylko aby wymienić tylko kilka z wielu korzyści, jakie oferuje witryna.

Seeking.com Interfejs i wygląd strony

Interfejs witryny został celowo zaprojektowany tak, aby był prosty i łatwy w nawigacji, aby potencjalni tatusiowie mogli łatwo go przeglądać. Jeśli obawiasz się oszustwa, Szukam porozumienia weryfikuje konta użytkowników. Ich moderatorzy naprawdę pracowali nad usunięciem fałszywych kont, aby pozbyć się oszustów, a nawet zapobiec prostytucji.

Poszukiwanie członka porozumienia

Może ci się wydawać, że witryna jest ograniczona tylko do osób o preferencjach heteroseksualnych, ale nie wiesz, że jeśli tylko przeglądasz, nawet więcej, zdasz sobie sprawę, że strona jest również dla tych, którzy mają preferencje homoseksualne.

Naprawdę nie będziesz mieć problemu z korzystaniem z Seeking.com, ponieważ w każdej chwili możesz również odwiedzić blog witryny, aby dowiedzieć się, jak zbudować silny profil lub jak zapewnić bezpieczny i przyjemny pobyt w witrynie. Strona z pewnością jest rajem dla cukrowych tatusiów, ponieważ jest na niej wiele cukrowych dzieci. Nie tylko możesz znaleźć randki czy przypadkowe randki, ale możesz również znaleźć tutaj członków, którzy są zainteresowani długotrwałymi związkami.

Główne zalety i wady Seeking Arrangement

Plusy:

 • Szeroka populacja zarówno mężczyzn, jak i kobiet
 • Przezroczystość
 • Silna prywatność i bezpieczeństwo
 • Prosty interfejs

Wady:

 • Procedura weryfikacji profilu może być żmudna
 • Wersja aplikacji jest dostępna tylko w Google Play

12 Sugar Daddy / serwisy randkowe, takie jak Seeking.com:

# 1 - AdultFriendFinder

dorosły przyjaciel

Jeśli Twoim głównym celem jest szukanie przypadkowych połączeń, ta strona nigdy Cię nie zawiedzie. Jednak możesz mieć szczęście i znaleźć kogoś, kto będzie chciał poważny związek. Witryna obsługuje szeroką gamę różnych sposobów randkowania. Możesz określić, czego dokładnie szukasz, aby zawęzić wyszukiwanie, ale zawsze masz możliwość eksploracji.

Poruszanie się po witrynie przypomina spacer po parku, ponieważ zapewnia wszystkie podstawowe funkcje serwisu randkowego. Więcej niż możliwość znalezienia odpowiedniej daty lub połączenia, możesz także znaleźć przyjaciół na tej stronie. Członkowie są tak aktywni, że możesz dołączać do grup i wchodzić w interakcje z ludźmi w czasie rzeczywistym. Jednak większość bezpłatnych funkcji nie obejmuje prywatnych interakcji. Jeśli czujesz, że musisz podnieść poziom rozmowy i przejść do prywatności, musisz uaktualnić swoje konto.

Jest to prawdopodobnie jedna z najlepszych witryn do odwiedzenia teraz, gdy istnieją protokoły dotyczące zachowania dystansu społecznego. Ze względu na jej pozytywny klimat, możesz poczuć napięcie na żywo w witrynie, jakby to była prawdziwa rzecz. AdultFriendFinder to także przystań dla tych, którzy szukają cukrowych dzieci. Najwięcej aktywnych użytkowników serwisu stanowią młodzi.

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje przegląd Adultfriendfinder, kliknij tutaj.

Plusy:

 • Otwarte na wszelkie przejawy seksualności
 • Ogromna baza członkowska
 • Bardzo aktywni użytkownicy
 • Nigdy nie zabraknie Ci rzeczy do zrobienia

Wady:

 • Więcej mężczyzn niż kobiet

# 2 - Ashley Madison

Ashleymadison app

Ta witryna ma reputację „witryny afiliacyjnej”. Cóż, pozostało wierne ich sloganowi, który dosłownie mówi: „Życie jest krótkie. Mieć romans." Nawet jeśli Ashley Madison trzymała się swojego „romansowego” brandingu, to przez lata ewoluował, aby zaspokoić inne potrzeby swoich klientów. Nie służą już głównie tym, którzy są w związku małżeńskim i chcą po prostu zrobić kilka szybkich randek lub przygody na jedną noc, poszerzają swój zasięg dla tych z Was, którzy są w otwartym związku, lub tych z Was, którzy dopiero odkrywają różne sposoby randkowania . Dla kobiet strona jest całkowicie bezpłatna. Jednak w przypadku mężczyzn, mimo że na stronie są bezpłatne funkcje, większość interesujących funkcji wymaga płatności.

Więcej obszerną recenzję Ashley Madison można przeczytać tutaj.

Plusy:

 • Zdjęcia można dyskretnie przesyłać
 • Darmowa rejestracja
 • Przyjazny i łatwy interfejs strony internetowej

Wady:

 • Ich aplikacja nie jest zbyt przydatna
 • Użytkownicy nie są zbytnio filtrowani

# 3 - Randki.com

Rejestracja na randce.com

Ta strona zyskała uznanie na całym świecie. Witryna stała się hitem ze względu na przyjazny interfejs i wiele historii sukcesu, które się przez nią zaczęły.

Ma aplikację, z której możesz korzystać, która jest tak samo skuteczna jak strona internetowa, chociaż możesz zauważyć, że nie wszystkie funkcje witryny są już dostępne w aplikacji. Rejestracja jest łatwa, możesz korzystać z konta Google i w przeciwieństwie do innych witryn internetowych, które mają żmudny proces profilowania, możesz pominąć niektóre pola, o których wypełnienie proszą. Jeśli jednak chcesz wyglądać interesująco, musisz wypełnić te pola, ponieważ pojawią się one w naszym osobistym kanale.

Istnieje wiele sposobów interakcji, możesz wybrać prywatne wiadomości i czat. Masz również możliwość interakcji z wieloma osobami w tym samym czasie lub, jeśli chcesz, możesz rozmawiać z tą osobą na czacie wideo. Nie możesz uniknąć irytujących ludzi na tego typu platformach, więc Dating.com daje Ci również opcję zablokowania irytującego użytkownika.

Zainteresowany dodatkowymi informacjami - oto recenzja Dating.com.

Plusy:

 • Bardzo dobry interfejs użytkownika
 • Naprawdę dostajesz to, za co zapłaciłeś
 • Nagroda Customer Choice Award 2018

Wady:

 • Aplikacja jest dostępna tylko dla użytkowników Androida

# 4 - Bądź niegrzeczna

prawdziwe dziewczyny benaughty

To jest jak portal randkowy typu „wszystko w jednym”. Ma prawie wszystkie nisze, które mogą zapewnić inne serwisy randkowe. Witryna oferuje różne poziomy i sposoby interakcji z innymi użytkownikami. Możesz mieć możliwość przeszukiwania osób, z którymi możesz wchodzić w interakcje, niezależnie od tego, czy są to tylko osoby zweryfikowane, czy też te, które nie są - czyli w zasadzie wszyscy.

Jeśli interesują Cię kobiety, ta witryna jest dla Ciebie polecana, ponieważ większość aktywnych użytkowników tej witryny to kobiety. Jest to jednak w pewnym sensie oczekiwane, ponieważ istnieją funkcje, które są bezpłatne dla kobiet, ale za opłatą dla mężczyzn.

BeNaughty uruchomiła również swoją aplikację mobilną, jeśli wolisz ją na swoich urządzeniach, która jest w pełni funkcjonalna. Witryna ma bardzo łatwy interfejs, a przyciski są łatwe do zlokalizowania, co jest przyjazne dla użytkowników w każdym wieku.

Pełna Recenzję Benaughty.com można zobaczyć tutaj.

Plusy:

 • Aplikacja jest dostępna zarówno na Androida, jak i iOS
 • Wiele bezpłatnych funkcji
 • Tańsze opłaty w porównaniu do innych witryn

Wady:

 • Irytujące powiadomienie na żywo
 • Reklamy w witrynie mogą rozpraszać uwagę

# 5 - CukierDaddie

Cukierek-1

Nie zrażaj się przestarzałą fasadą strony, ponieważ przez ponad dekadę bycia w niszowej branży randkowej, SugarDaddie może z pewnością pochwalić się wieloma udanymi historiami o meczach. Nawet mając darmowe członkostwo, możesz już sprawdzać i przeglądać profile członków. Rejestracja zajmie Ci tylko kilka minut. Musisz tylko podać ważne informacje w swoim profilu. Możesz tam wskazać swoje zainteresowanie, niezależnie od tego, czy chodzi o jakiś poważny długoterminowy związek, czy tylko czysto cukrowy układ randkowy. Dla tych z Was, którzy chętnie szukają cukrowych tatusiów / mamusi, mogą je łatwo znaleźć na tej stronie, ponieważ ma ona minimalny limit zarobków.

Możesz korzystać z ich funkcji przesyłania wiadomości tylko wtedy, gdy zalogujesz się na swoje konto i zapłaciłeś za to. Robią to, aby odfiltrowywać oszustów i fałszywe konta w celu interakcji z legalnymi użytkownikami. Specjalne funkcje tej witryny obejmują spotkanie z dopasowaniem. Zasadniczo, Twój profil jest dopasowywany do innego i masz możliwość kliknięcia „TAK” lub „NIE” w sugerowanym profilu. Twoja szansa na lepsze dopasowanie to wyższy Wynik Jakości. Uaktualnienie profilu poprawi również Twój Wynik Jakości, ponieważ możesz cieszyć się wszystkimi jego funkcjami.

Plusy:

 • Brak automatycznego rozliczania
 • Ogromne członkostwo i aktywność na miejscu
 • Nie wymaga informacji wrażliwych przy profilowaniu

Wady:

 • Brak dostępnej aplikacji
 • Przestarzały projekt

# 6 - Jaka jest Twoja cena

jaka jest Twoja cena

Ta strona jest własną niszą. Oprócz kuszącego koloru witryny, oferuje również inną konfigurację. Jeśli szukasz randki w WhatsYourPrice, lepiej postaw na konkurencyjną grę A. Witryna jest aukcyjna, a osoba, która zaoferuje najwyższą cenę, wygrywa kobietę. Podczas licytacji inni mogą licytować. Kobiety mogą również zaoferować preferowaną kwotę. Krótko mówiąc, data, którą możesz uzyskać, zależy od pieniędzy, które możesz zaoferować.

Szukając idealnej daty, możesz zawęzić wyszukiwania za pomocą filtrów. Możesz wybrać przedział wiekowy, funkcje, a nawet kwotę, jaką powinni otrzymać.

Plusy:

 • 24 / 7 Obsługi Klienta
 • Prosty i przejrzysty
 • Łatwy zakup kredytu

Wady:

 • Brak miesięcznej opłaty członkowskiej
 • Osoby niebędące członkami nie mogą przeglądać profili użytkowników

# 7 - SugarDaddyForMe

Cukiernik

w SugarDaddyForMe możesz nie widzieć zwykłego eleganckiego wyglądu innych witryn randkowych z cukrem, ale nie powinieneś oceniać tego po wyglądzie. Podobnie jak każdy inny portal randkowy dla cukru, jest on przeznaczony dla dorosłych mężczyzn z rachunkami do stracenia oraz dla młodych pięknych kobiet, które chcą być rozpieszczane i rozpieszczane. Witryna jest dosłownie otwarta dla każdego, ponieważ możesz przeglądać profile użytkowników, przeglądać ich zdjęcia, a nawet zobaczyć, kto jest online, nawet bez rejestracji. To dla ciebie ich zwiastun. Gdy się zarejestrujesz, nie możesz pomóc, ale uaktualnij, aby uzyskać członkostwo Gold, aby uzyskać jeszcze lepsze usługi i funkcje.

W przeciwieństwie do innych witryn randkowych z cukrem, na których bezpłatni członkowie nie mogą wysyłać wiadomości, SugarDaddyForMe umożliwia wysyłanie wiadomości nawet do niepłacących członków. Jedną z jego specjalnych funkcji jest Planer weekendowy, w którym możesz wyświetlać swoje plany na weekend. Możesz nawet wskazać swój aktualny stan, czy śpisz, jesteś zajęty czy wolny. Możesz także planować połączenia, które otrzymujesz, na podstawie preferowanego harmonogramu. Ma dużą liczbę członków, więc na pewno znajdziesz to, czego szukasz.

Plusy:

 • Bezpłatne przeglądanie profili nawet dla osób niebędących członkami
 • Pokój rozmów audio i wideo
 • Szczegółowy profil i udostępnianie profilu

Wady:

 • Drogie pakiety premium
 • Brak dopasowania profilu

# 8 - Elitarne single

elitysingle

To jest dla Ciebie, który szuka nie tylko orgazmu seksualnego, ale także intelektualnego. Elite Singles jest znany jako wiodący serwis randkowy dla wykształconych singli. Gdy staniesz się członkiem tej witryny, jesteś dopasowany nie tylko intelektualnie, ale także finansowo.

Rejestracja może zająć trochę czasu, ponieważ trwa dłużej niż zwykle. Witryna pasuje do Ciebie nie tylko pod względem wartości nominalnej upodobań i antypatii. Posiada dogłębny algorytm dopasowywania, który analizuje osobowości użytkownika.

Podobnie jak inne serwisy randkowe, Elite Singles nie są bezpłatne. Aby odblokować funkcje, takie jak wiadomości lub przeglądanie obrazów, musisz zapłacić.

Możesz sprawdzić więcej na temat EliteSingles i 10 podobnych stron internetowych tutaj.

Plusy:

 • System dopasowywania oparty na danych
 • Kompleksowe profile
 • Wygodny w użyciu i nawigacji
 • Aplikacja dostępna na Androida i iOS

Wady:

 • Ekstremalnie ukierunkowany rynek
 • Brak opcji wyszukiwania
 • Długa weryfikacja

# 9 - Mecz milionera

milionermatch

Na pierwszy rzut oka możesz nie postrzegać tej witryny jako witryny randkowej dla cukru, ale możesz znaleźć wiele kobiet, które szukają randek z cukrem.

Jeśli nie jesteś nowicjuszem w tego rodzaju witrynach, z pewnością wiesz o MillionaireMatch, ponieważ firma zyskała wiarygodność, rozpoczynając działalność w dziedzinie randek cukrowych w 2001 r. Ma reputację bogatych i sławnych ludzi jako członków witryny. Pomimo nazwy witryny niekoniecznie musisz być milionerem, aby móc się przyłączyć.

W rzeczywistości rejestracja w serwisie jest bezpłatna. Ale jeśli jesteś milionerem, zapraszamy do przyłączenia się do serwisu. Witryna ma „certyfikowanego milionera” dla tych, którzy naprawdę są milionerami. Wystarczy przejść proces weryfikacji, a jeśli przeszedłeś pomyślnie, możesz teraz łatwo zostać znaleziony przez cukrowe dzieci, które filtrują swoje wyszukiwania z tym statusem.

Interakcja w witrynie może być nieco wyzwaniem lub dla tych, którzy są w trybie darmowego członkostwa, ale jeśli masz już członkostwo złote, możesz łatwo komunikować się w witrynie. Posiada również zakładkę Forum, która jest bardzo pomocna, zwłaszcza jeśli jesteś nowicjuszem na stronie i dopiero zacząłeś ją odkrywać. MillionaireMatch ma również aplikację dla tych, którzy wolą ją na urządzeniach mobilnych.

O tym, że strona działa przez wiele lat, można powiedzieć, że utorowała już drogę do wielu udanych historii.

Plusy:

 • Zweryfikowane profile
 • Doradca meczów milionerów na żywo
 • Łatwe logowanie na Facebooku

Wady:

 • Wersja aplikacji nie ma pełnych funkcji
 • Brak czatu wideo
 • Może być kosztowne

# 10 - Sudy

sudy.aplikacja

Sudy jest aplikacją opartą na aplikacjach, ponieważ śledzi aktualną dynamikę przesuwania innych aplikacji randkowych. Można śmiało powiedzieć, że Sudy tworzą ludzie z doświadczeniem w dziedzinie randek online, a nawet z umowami z cukrem. Jest przeznaczony do szybkiej nawigacji po nim, a dopasowania można przesuwać w prawo lub w lewo, w zależności od tego, czy dopasowanie jest dla Ciebie tak, czy nie.

Jeśli jesteś dorosłym mężczyzną, jako ich rynek docelowy, przyciągnie cię sposób, w jaki przedstawia ci swoje usługi. Ta platforma jest naprawdę stworzona dla Ciebie, ponieważ populacja cukrowych dzieci jest cztery razy większa niż cukrowych tatusiów. Tak naprawdę nie musisz się zbytnio martwić o konkurencję.

Jego strona główna natychmiast pokazuje dostępne cukrowe dzieci, z którymi możesz się dopasować. Podobnie jak w przypadku innych platform randkowych dla cukru, możesz doświadczyć pełnych funkcji Sudy, jeśli jesteś płatnym członkiem.

Plusy:

 • Możesz przejść do trybu incognito
 • Zweryfikowane odznaki, aby uniknąć fałszywych kont
 • Możesz sprawdzić dane kontaktowe swojego meczu
 • Kilka środków bezpieczeństwa dla użytkowników

Wady:

 • Drogi
 • Awarie aplikacji
 • Bardzo ograniczone bezpłatne usługi

# 11 - MissPodróży

tęsknię za podróżą

Jeśli podróżujesz, ale nie masz z kim odkrywać nowych miejsc, może to być strona dla Ciebie. Miss Travel jest dla cukrowych niemowląt, które chcą podróżować, ale mają trochę ograniczony budżet, oraz dla cukrowych tatusiów, którzy również chcą podróżować, ale potrzebują towarzystwa. Po prostu idealne dopasowanie!

Ta strona jest podobna do wszystkich innych portali randkowych, ale zamiast spłacać pożyczki studenckie lub przyznawać zasiłki, zyskujesz w postaci bezpłatnych wycieczek dookoła świata. Wszystko, co musisz zrobić, to zainwestować wysiłek, aby Twój profil był atrakcyjny dla rynku, który chcesz przyciągnąć.

Dopasowywanie witryn nie działa jak magia i nie można być przytłoczonym pomysłem natychmiastowej podróży. Ponieważ strona pokazuje ogólne i szczegółowe aspekty profili użytkowników, musisz upewnić się, że poznałeś swoich potencjalnych towarzyszy podróży.

Plusy:

 • Zaawansowane funkcje wyszukiwania
 • Wysoka aktywność członków
 • Szybka i łatwa rejestracja
 • Warte ceny, którą płacisz

Wady:

 • Brak dostępnej aplikacji
 • Ograniczone funkcje specjalne

# 12 - Bogate spotkanie piękne

Jest to jeden z niedawno założonych portali randkowych dla cukru, który rozpoczął się dopiero w 2017 roku. Jednak pomimo tego, że jest nowy, już widać, że trafił do biznesu. Zaczynał w Europie, a teraz ma już wielu członków w USA.

Rich Meet Beautiful nie skupia się tylko na związku Sugar Daddy - Sugar baby girl. Jest również otwarty dla mamusi Sugar, które chcą zepsuć zabawki dla chłopców z cukru.

Jeśli odwiedzisz witrynę, od razu zauważysz elegancję ich strony głównej, w przeciwieństwie do innych starszych konkurentów, którzy mają nieaktualną stronę. Poruszanie się po witrynie jest również łatwe, łatwo znajdziesz przyciski, których potrzebujesz, które są w rzeczywistości pomocne dla tych, którzy nie są zbyt obeznani z technologią.

Plusy:

 • Wiele bezpłatnych funkcji
 • Profile szczegółowe
 • Aplikacja jest dostępna na Androida i iOS

Wady:

 • Fałszywe profile i oszuści
 • Liczba członków wciąż nie jest tak duża

Ostatnie słowo

Seeking Arrangement i 12 innych witryn to tylko kilka z najlepszych witryn, które pozwalają spełnić Twoje najśmielsze marzenia o seksie i związkach. W zależności od Twoich potrzeb, zawsze znajdzie się strona, która chętnie je zaspokoi. I pomimo tego, co mówią, że za pieniądze szczęścia nie kupisz, możesz za nie dać cukrowego dziecka, i to trochę tak samo.

Jeśli zapytasz mnie, które z tych 12 stron polecam… Z pewnością możesz spróbować:
# 1 - AdultFriendFinder;
# 2 - Ashley madison;
# 3 - i oczywiście Szukam Układ.

Baw się dobrze, wydając trochę $$ i spotykając się z cudownie wyglądającymi laskami!

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry