Hollywood Effect rzęsy – jak osiągnąć efekt hollywoodzkich rzęs

Uroda

Hollywood Effect rzęsy – jak osiągnąć efekt hollywoodzkich rzęs

Ogromne i pięknie podkręcone rzęsy to jedna z kluczowych cech hollywoodzkiego looku. Nie ma się czemu dziwić, że każda z nas pragnie ich mieć. W dzisiejszym artykule przedstawiamy wam kilka wskazówek, które pozwolą Wam osiągnąć efekt hollywoodzkich rzęs.

 1. Odpowiednio dobrane kosmetyki
  Podstawą dobrego makijażu rzęs są odpowiednio dobrane kosmetyki. Warto wybierać tusze, które gwarantują wydłużenie i pogrubienie rzęs. Zwróćmy również uwagę na szczoteczkę tuszu – im większa i bardziej podkręcona, tym lepiej. Warto również poszukać dobrych bazy pod tusz, które dodatkowo wydłużą nasze rzęsy.

 2. Rzęsy przedłużane
  Jeśli nie mamy naturalnie długich rzęs, zawsze możemy zdecydować się na ich przedłużenie. Rzęsy przedłużane to teraz bardzo modne rozwiązanie. Są one przyklejane indywidualnie do naszych rzęs i wydłużają je o nawet kilka centymetrów. Przy dobrej aplikacji efekt jest bardzo naturalny i subtelnym dodatkiem do naszego makijażu.

 3. Używanie serum do rzęs
  Krótkie i słabe rzęsy to problem wielu kobiet. Rozwiązaniem może być stosowanie serum do rzęs. Dzięki temu nasze rzęsy będą grubsze, dłuższe i mocniejsze. Serum do rzęs warto stosować przynajmniej dwa razy dziennie przez kilka tygodni, aby zauważyć widoczne efekty. W szczególności polecamy serum z naturalnymi składnikami.

 4. Stosowanie zalotki
  Często zapominamy o tym, że zalotka może mieć ogromny wpływ na nasz look. Przed nałożeniem tuszu warto skorzystać z takiego narzędzia, by nasze rzęsy były jeszcze bardziej podkręcone. Warto wybrać produkt metalowy, który będzie bardziej trwały i skuteczniejszy.

 5. Rzęsy koloryzowane
  Jeśli chcemy wyróżnić się z tłumu, warto pomyśleć o rzęsach koloryzowanych. Taka stylizacja jest nie tylko bardzo modna, ale również bardzo efektowna. Możemy pokusić się o zdecydowanie się na jednolity odcień lub zabawę w różne kolory.

Podsumowanie
Osiągnięcie efektu hollywoodzkich rzęs wcale nie jest trudne. Wystarczy odpowiednio dobrać kosmetyki, stosować serum, stosować zalotkę lub skorzystać z usług przedłużania rzęs. Zachęcamy również do eksperymentowania z kolorem rzęs, który może dodatkowo wyróżnić nas z tłumu.