Aktualizacja: 17 maja 2022 r

Bądź niegrzeczna

Ostateczna recenzja BeNaughty.com

Pokaż mi zalety i wady

Słyszałem już o niezliczonych witrynach lub aplikacjach randkowych i randkowych, i tak, wypróbowałem nawet niektóre z nich. Prawdę mówiąc, tak się do nich przyzwyczaiłem, że jakoś zmęczyły mnie małe rozmowy. Następnie przyjdź do BeNaughty; sama nazwa brzmi zabawnie i figlarnie, i być może właśnie tego ostatnio potrzebowałem, i dlatego przyłapałem się na wpisaniu go i zarejestrowaniu się na stronie.

Więc o co tyle hałasu w BeNaughty? 

Popularny wśród tych, którzy lubią niezobowiązujące randki i randki, BeNaughty szturmem podbija świat, ponieważ naprawdę ma wielu członków. Tutaj możesz być niegrzeczny, ile chcesz i nikt nie będzie mrugnął okiem, ponieważ wszyscy robią to samo. Posiada wyjątkowy „tryb niegrzeczny”, który pozwala użytkownikom bawić się z innymi osobami w trybie incognito. Brzmi interesująco, prawda? 

Logować się

Ich proces rejestracji to naprawdę łatwe i rozsądne, Możesz Zarejestruj się, klikając tutaj. Wystarczy kilka informacji tu i tam, prześlij zdjęcie profilowe, a następnie określ, jakiego rodzaju związku szukasz w tej chwili: FWB? ONS? Relacje? A może zwykłe przyjaźnie? Wybory są nieograniczone i należy do Ciebie. Twój profil byłby pierwszą rzeczą, którą zobaczą inni użytkownicy, więc musisz umieścić rzeczy, które mogą przyciągnąć innych. Możesz także dodać swoje zainteresowania i hobby, aby osoby zainteresowane mogły rzucić okiem na Twoje upodobania. 

Łączenie się z potencjalnymi partnerami

BeNaughty jest bardzo łatwy w użyciu, ponieważ po prostu przeglądając profile użytkowników, już będziesz wiadomość benaughtymają jakiś pomysł na temat ich preferencji. Jeśli korzystasz z aplikacji randkowych lub czegoś podobnego, sugerowałbym poświęcić sekundę lub dwie na przeczytanie profilu. W ten sposób możesz łatwo uporządkować potencjalne dopasowania. Tak więc, oczywiście, aby zacząć z kimś rozmawiać, musimy nakręcić wiadomość, a dla mnie, który jest introwertykiem, jestem do dupy w przełamywaniu lodów i rozpoczynaniu rozmów. Dzięki temu BeNaughty jest na tyle uprzejmy, że ma koncepcję wysyłania „mrugnięć”, dzięki czemu możesz zacząć otrzymywać wiadomości od innych. 

Tak więc, przeglądając setki profili, w końcu wiedziałem, jakie typy profili można zobaczyć na tej stronie. Od razu zdałem sobie sprawę, że dzięki nowoczesnej technologii, którą mamy dzisiaj, łączenie się z innymi (i podłączanie!) Stało się takie łatwe.

BeNaughty i jego członkowie

członkowie benaughtySkoro już wiem, jak popularne jest to, nie byłem już zaskoczony, widząc DUŻO ludzi. Byli nawet tacy, którzy są w mojej okolicy. W przypadku witryny randkowej / randkowej, BeNaughty ma około 17 milionów użytkowników którzy odwiedzają witrynę co miesiąc. Wszyscy wiemy, że wielkość populacji lub liczba jej użytkowników wpłynęłaby na wszystkie te serwisy randkowe. Jedną dobrą rzeczą w BeNaughty jest to, że zawsze od czasu do czasu przybywa nowych użytkowników, więc nasze możliwości będą się poszerzać i będziemy mieli więcej szans na spotkanie kogoś.

Zauważyłem, że większość profili nie jest zbyt szczegółowa, zwłaszcza jeśli chodzi o informacje takie jak ich zainteresowania i hobby. Może dlatego, że większość ludzi na portalach randkowych wolałaby być skromna i jak najbardziej anonimowa, chociaż nie technicznie, ponieważ nie ma możliwości, abyśmy byli całkowicie nieznani, gdy wszyscy będą mogli zobaczyć nasze zdjęcia profilowe. 

Rozkład demograficzny członków BeNaughty, w rzeczywistości jest więcej kobiet niż mężczyzn na stronie internetowej. Byłem trochę zaskoczony tym faktem, ponieważ spodziewałem się większej populacji mężczyzn na takich stronach. 

Czy na BeNaughty są jakieś prawdziwe dziewczyny?

Tak, zdecydowanie. Fakt, że mają więcej kobiet niż mężczyzn, mówi nam o tym prawdziwe dziewczyny benaughtybędziesz mieć więcej możliwych dopasowań, jeśli ich szukasz. Odkąd przyjechałem do BeNaughty na początku, tylko z ciekawości, faktycznie podjąłem decyzję o uzyskaniu płatnego członkostwa i voila, myślę, że pojawiałem się częściej w porównaniu do okresu, gdy nadal korzystałem z bezpłatnego członkostwa. Pomyślałem, że być może jest to jedna z zalet posiadania konta premium; Twój profil zostanie umieszczony na górze, dając Ci więcej dopasowań tu i tam. Właściwie było mi łatwiej rozmawiać z ludźmi i ostatecznie zdobyć kilka połączeń. 

Fałszywe profile i polubienia

Dla każdego, kto kiedykolwiek interesował się randkami online, zobaczenie fałszywych profili nie jest niczym nowym. Zauważyłem, że w przypadku BeNaughty tak całkiem sporo podejrzanych profili, zwłaszcza tych bez żadnych informacji i załączone zdjęcia. Dosłownie przewinąłem w dół przez kilka sekund i zobaczyłem tylko liczbę profili bez zdjęć, a nawet z przypadkowymi literami zamiast nazwisk, a niektórzy nawet używali zdjęć celebrytów do swoich profili.

Chociaż BeNaughty weryfikuje każde konto, wysyłając e-maile weryfikacyjne i kody, wydaje się, że fałszywe profile są w rzeczywistości trudne do całkowitej kontroli. Dobrze jest również, jeśli Twoje konto jest zweryfikowane, ponieważ pomoże to w łączeniu się z innymi osobami, ponieważ będą również wiedzieć, że Twój profil nie jest fałszywy.

BeNaughty i ich środki bezpieczeństwa

zdjęcie profilowe benaughty Weryfikacja kont jest jednym ze sposobów upewnienia się, że osoby za nimi stoją real, chociaż niektóre konta pozostają niezweryfikowane i mogą należeć do kategorii „fałszywe”. BeNaughty ma również inny środek bezpieczeństwa, w którym wysyłają ostrzeżenia do użytkownika, gdy otrzymają wiadomości typu spam lub nawet te z profili, które nie zostały jeszcze zweryfikowane. Tak więc, jeśli próbujesz szczęścia z randkami online i podłączeniami, musisz wiedzieć, jakie słowa mogą oznaczać, że jesteś w niebezpieczeństwie, i sugerowałbym, abyś trzymał się z dala od osób z niezweryfikowanymi kontami (czasami są to boty).

„Ten członek jest objęty weryfikacją pod kątem ochrony przed oszustwami. Jeśli nadal chcesz komunikować się z tym członkiem, wyłącz tryb awaryjny ”.

To właśnie otrzymałem, gdy istniało niezweryfikowane konto, które wysłało mi wiadomość. To sprytne posunięcie ze strony BeNaughty i zdecydowanie odróżnia je od innych serwisów randkowych. Nie wszystkie witryny traktują priorytetowo bezpieczeństwo swoich członków, tak jak robi to BeNaughty.

Układ strony internetowej i ogólny projekt

W przeciwieństwie do innych witryn, które w jakiś sposób pchnięcie wszystkie funkcje dla użytkownika po utworzeniu konta i wizycie w witrynie, BeNaughty utrzymywała prostotę i przejrzystość. Zdecydowali się zrobić to w ten sposób, aby użytkownicy nie byli bombardowani zbyt dużą ilością informacji i funkcji, przez co czuliby się zagubieni w witrynie. Pomaga również w ich mobilnym doświadczeniu, ponieważ ich cały układ i interfejs jest lekki i łatwy, działa również dobrze nawet w przypadku użytku mobilnego.

BeNaughty i jego aplikacja mobilna

aplikacja benaughty Dostęp do BeNaughty można również uzyskać za pośrednictwem aplikacji mobilnej. W rzeczywistości większość ich ruchu pochodzi od użytkowników korzystających z telefonu komórkowego, ponieważ jest to najwygodniejsze. Kolejną fajną funkcją, którą mają, jest umożliwienie użytkownikom przesyłania filmów zamiast tradycyjnych zwykłych obrazów do Twojego profilu, a także możesz ustawić go jako prywatny lub zezwolić na dostęp tylko tym, którym chcesz oglądać filmy. Kolejną funkcją w ich aplikacji mobilnej, którą naprawdę lubię, jest „Hot or Not”, co dało mi podobne wibracje do Tindera. Powinieneś znajdować się w kategorii „Gorące”, aby przyciągać więcej dopasowań. Aby to zrobić, musisz stale pracować nad swoim profilem, aktualizować zdjęcia i po prostu regularnie być aktywnym. 

Funkcje BeNaughty

W porównaniu z innymi stronami internetowymi i aplikacjami randkowymi, z których korzystałem wcześniej, BeNaughty ma dość ograniczone funkcje. Mają tylko podstawowe wyszukiwanie i filtr, ale szczerze mówiąc, myślę, że to samo w sobie jest wystarczająco skuteczne, ponieważ może być wszystkim, czego potrzeba, aby ominąć szybko rozwijającą się witrynę, taką jak ta. Ich funkcje wyszukiwania i filtrowania również nie są bezsensowne. Możesz filtrować profile na podstawie tych ze zdjęciami profilowymi, filmami wideo lub innymi rzeczami. Zawiera również opcje dotyczące innych informacji, takich jak orientacja seksualna, stan cywilny, pochodzenie etniczne i to, czego szukasz, a nawet opcje dotyczące wyglądu fizycznego, takie jak typ ciała, kolor oczu i włosów i tym podobne. Myślę, że same te funkcje są już niezbędne dla serwisu randkowego, abyś mógł wybierać spośród dziesiątek gorących mężczyzn i kobiet, którzy również szukają tego samego co Ty. 

Komunikowanie się z innymi Niegrzeczny Użytkownicy - DARMOWE KONTA

Kiedy korzystałem tylko z bezpłatnego konta, zauważyłem, że funkcje, z których mogę korzystać, są w rzeczywistości bardzo ograniczone. Weźmy na przykład z wiadomościami. Jeśli nie masz płatnego członkostwamożesz tylko mieć ograniczona szansa na rozmowę z istniejącymi członkami Ponieważ możesz wysyłać tylko pięć wiadomości dziennie, a do tego istnieją nawet ograniczenia dotyczące tych wiadomości i odbiorców. Dla kobiet mają przewagę, nawet jeśli używają tylko darmowego konta, ponieważ mogą wysyłać wiadomości, do kogo chcą, wysłać tyle samo mruga jeśli chcą, mogą zobaczyć, kto jest aktualnie online, uzyskać dostęp do listy nowych użytkowników, a także mogą dodawać lub polubić osoby do swoich ulubionych.

Komunikowanie się z innymi Niegrzeczny Użytkownicy - KONTA PREMIUM

Mężczyzna może wysłać wiadomość do każdego jeśli mają konto premium. „Poszukiwanie” sekcja w profilu użytkownika jest zwykle zablokowana, a możesz to odblokować jeśli jesteś użytkownikiem premium. Z łatwością przeglądasz zdjęcia ustawione jako publiczne w profilu dowolnego użytkownika i możesz wysyłać filmy i zdjęcia do woli. Kolejną ważną informacją, która jest dostępna dla kont premium, jest przybliżona lokalizacja innego użytkownika, dzięki czemu będziesz mieć pojęcie o lokalizacji potencjalnego dopasowania.

Ile kosztuje przejście na Premium?

ceny benaughty Obecnie musisz wydać co najmniej 0.99 USD dziennie na subskrypcję. Oferują trzydniowy okres próbny, więc będzie Cię to kosztować około 2.97 USD. Mają trzy opcje tych subskrypcji: jeden miesiąc, trzy miesiące i sześć miesięcy. Wybór opcji na jeden miesiąc jest dość drogi i kosztuje około 45 USD, trzymiesięczny kosztowałby z grubsza 45.90 USD, podczas gdy sześć miesięcy byłoby najlepszą ofertą, ponieważ wydasz tylko około 73.80 USD, w rzeczywistości staje się tańsze, im dłuższy jest czas trwania. Obecnie cieszę się trzymiesięczną subskrypcją i wiem, że to nie pójdzie na marne, ponieważ już tak dobrze się bawię, używając BeNaughty.

Podsumowując, przedstawię kilka ZAŁATW i WAD dotyczących BeNaughty, mając nadzieję, że więcej osób będzie zainteresowanych wypróbowaniem tak fajnej platformy do podłączania online, takiej jak ta (ponieważ naprawdę warto spróbować). 

Za i przeciw

Plusy:

  • Rozsądny projekt i układ strony internetowej; prosty interfejs pozwala użytkownikowi w pełni cieszyć się bez bombardowania zbyt wieloma funkcjami
  • Mają ścisłe środki bezpieczeństwa, aby chronić członków przed oszustami i fałszywymi profilami
  • Bezpośrednio wysyłają ostrzeżenia do użytkowników, którzy otrzymują podejrzaną interakcję z niezweryfikowanych kont
  • Funkcja „Hot or Not”, która umożliwia członkom wyświetlanie potencjalnych dopasowań i przeglądanie każdego profilu
  • Posiada „Pełny tryb awaryjny”, który umożliwia tylko zweryfikowanym członkom wysyłanie wiadomości

Wady:

  • Tylko kobiety mogą wysyłać wiadomości za pomocą bezpłatnych kont. W przypadku mężczyzn muszą najpierw zostać subskrybentami premium, zanim będą mogli to zrobić
  • Wersja aplikacji mobilnej jest dostępna tylko dla użytkowników Androida

Sumować

Ponieważ czaiłem się tu już od jakiegoś czasu, mogę powiedzieć, że naprawdę łatwo jest dopasować się do kogoś na tej stronie lub w aplikacji. Właściwie spotkałem kilka moich meczów i całkiem dobrze się bawiłem. Zaletą tego jest to, że każdy wie, czego chce i czego tak naprawdę szuka. Chociaż zdecydowanie zależy to od każdej osoby, cóż, możesz nawet pominąć zwykłą małą rozmowę i po prostu zabrać się do pracy, ponieważ są tu ludzie, których spotkasz, których celem jest seks i bycie niegrzecznym z kimś nowym. Zawsze jest taki dreszczyk emocji związany z robieniem czynu z nieznajomymi, a ponieważ oboje znacie swoje intencje, wszystko jest w porządku. Nie potrzeba żadnych zobowiązań i etykiet… po prostu czysta zabawa i możesz uwolnić swoją niegrzeczną stronę komuś, kto również gra dla niej. W porównaniu z tradycyjnymi aplikacjami randkowymi, w których będziesz musiał porozmawiać z każdym pojedynczym meczem i przejść przez zwykłe samo wprowadzenie i małe rozmowy, z BeNaughty, bez gier, bez nonsensów. O wiele łatwiej jest nawiązać kontakt z ludźmi, ponieważ tego też szukają: szybki romans.

BeNaughty naprawdę żyje zgodnie ze swoją nazwą, jest społecznością, w której podłączanie się może być tak łatwe jak 123. Ponieważ jest to środowisko, w którym nikt nie będzie Cię oceniał za pokazywanie swoich paskudnych stron, wszyscy możecie pominąć małą rozmowę i od razu do niej przystąpić . Zrób to, jeśli chcesz, pomiń, jeśli nie. Nie musisz być nieśmiała i nieśmiała, ponieważ wszyscy tutaj najwyraźniej chcą tego samego. Ponieważ wypróbowałem zarówno członkostwo bezpłatne, jak i premium, (możesz zapisać się na okres próbny, klikając tutaj) - Mogę powiedzieć, że twoje pieniądze nie zostaną zmarnowane, ponieważ łatwo jest zdobyć zapałki i mieć to, czego chcesz.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry