Aktualizacja: 17 maja 2022 r

WellHello i 11 TOP Hookup and Swinger Sites, takich jak WellHello.com

URL: https://www.wellhello.com

Pokaż 11 alternatyw dla WellHello.com

No cześć

Żyjemy w dzisiejszych czasach, w których istnieje wiele internetowych portali randkowych, co ułatwia nam nawiązywanie kontaktów z nieznajomymi i nawiązywanie nowych znajomości. Ale trudno jest znaleźć niezawodną opcję, ponieważ istnieje wiele witryn do wyboru. Wiemy, jakie to może być trudne, dlatego przygotowaliśmy listę najlepszych serwisów randkowych, szczególnie tych, które koncentrują się na randkach i swingersach. Większość z tych witryn może w pełni spełnić Twoje oczekiwania. Łatwe w nawigacji układy, ekskluzywne funkcje wyszukiwania, tętniące życiem społeczności, a niektóre mają nawet zabezpieczenia przed oszustwami - to tylko niektóre z tego, czego potrzeba, aby stworzyć wydajną platformę randkową. Postępuj zgodnie z tym artykułem, a my Cię przez niego poprowadzimy, abyś mógł przeżyć wspaniałą podróż do najlepszego połączenia w historii. Na razie zaczniemy od serwisu randkowego o nazwie WellHello.

No cześć? Co to jest?

Jeśli chcesz uzyskać prostą i uczciwą odpowiedź, to WellHello to serwis randkowy dla ludzi, którzy chcą czegoś więcej niż tylko randek. Słowo „więcej” oznacza, że ​​użytkownicy tej witryny mają do powiedzenia swoje intencje (zarówno mężczyźni, jak i kobiety) i pewnie informują Cię, jakiego rodzaju randki chcą doświadczyć. To idealna strona dla tych, którzy chcą ominąć długie i nudne małe rozmowy i prezentacje, które zwykle mają miejsce na pierwszych kilku randkach i chcą przejść bezpośrednio do najciekawszych części.

Proces rejestracji

Aby zacząć korzystać z WellHello, musisz zarejestrować konto. Rejestracja zajmie tylko 2-3 minuty i jest w 100% darmowy. Wystarczy podać podstawowe informacje, takie jak płeć, adres e-mail, wiek, kod pocztowy, a następnie podać unikalne hasło. Gdy tylko zakończysz podawanie adresu e-mail, możesz natychmiast przeglądać lub nawet uaktualnić swoje członkostwo. WellHello będzie następnie śledzić Twoje algorytmy wyszukiwania, aby przedstawić listę możliwych dopasowań, która pasuje do Twoich preferencji.

Wyszukiwanie i profile

Witryna ma wszechstronne funkcje wyszukiwania i udostępnia różne filtry, które pozwalają zawęzić wybór i uzyskać bardziej szczegółowe wyniki. Niektóre z tych filtrów obejmują wiek, pochodzenie etniczne, preferencje seksualne i lokalizację. Te filtry są niezwykle przydatne, zwłaszcza jeśli mieszkasz w dużych miastach. Przekonasz się, że każdy profil zawiera zmysłowe ulubione i fizyczne statystyki użytkownika. Dostępne są również prywatne galerie zdjęć. Funkcje premium, takie jak wysyłanie „flirtów”, dodawanie kogoś do ulubionych i wiele innych, mogą promować interakcję, ale za pewną cenę. 

Plusy i minusy WellHello

Plusy:

 • Rozbudowane zabezpieczenia przed oszustwami
 • Kompatybilny z urządzeniami mobilnymi
 • Nowoczesny interfejs
 • 1-dniowy okres próbny za 1 USD

Wady:

 • Wiadomości wymagają konta premium

11 najlepszych alternatyw WellHello.com:

# 1: AdultFriendFinder

dorosły przyjaciel

AdultFriendFinder to miejsce, w którym możesz „dołączyć do największej na świecie społeczności seksu i swingersów”. Będąc jedną z najbardziej znanych witryn do wyszukiwania szybkich i łatwych spotkań seksualnych, regularnych randek i wielu innych, ma hałaśliwy zbiór meczów, galerie wyraźnych zdjęć i stymulujących ofert seksualnych, dzięki czemu jest rajem dla każdego, kto szuka dobry czas. 

Jeśli jesteś już w 100% skończony i skończyłeś z pytaniami o relacje oraz powolnym i stałym tempem przedstawień i krótkich rozmów, jak widać na tradycyjnych portalach randkowych, AdultFriendFinder to Twój złoty bilet do natychmiastowej komunikacji i satysfakcji. Rejestracja trwa od około 30 sekund do minuty - wymagają jedynie adresu e-mail, nazwy użytkownika i hasła oraz krótkich informacji. Zauważysz, że Twoje powiadomienia zaczną napływać nawet bez dodawania jakichkolwiek soczystych informacji, ale wskazane jest dodanie kilku seksownych zdjęć i opisów - a to ma na celu zwiększenie szans na zdobycie większej liczby dopasowań i flirtów, znalezienie kogoś, kto udostępnia fantazje seksualne i udowodnienie wszystkim, że jesteś prawdziwym człowiekiem, a nie botem.

Plusy:

 • Bardzo popularne w branży randkowej / randkowej
 • Wiele funkcji interaktywnych i komunikacyjnych
 • Duża baza użytkowników

Wady:

 • Projekt strony i interfejs wyglądają na nieco przestarzałe

# 2: Randki.com

randki.com

Randki.com to standardowy serwis randkowy z łatwym w obsłudze interfejsem i wspaniałymi funkcjami. Obsługuje zróżnicowaną pulę członków, dzięki czemu jest dobrym miejscem do odkrywania twoich osobistych preferencji, szczególnie w aspekcie seksualnym. Możesz zarejestrować się za darmo, zbudować swój profil i łączyć się z innymi członkami. Oferuje różne narzędzia komunikacyjne, które są dostępne bezpłatnie i możesz z nich korzystać, zakładając konto. Po rejestracji członkowie mogą rozszerzyć swoje profile, wypełniając kilka otwartych pytań, aby dokładniej opisać siebie i wyjaśnić, czego szukasz na Dating.com. Możesz również przesłać zdjęcia, które muszą zostać zatwierdzone przez administratorów witryny, zanim zostaną opublikowane. Członkowie mogą wchodzić ze sobą w interakcje na wiele sposobów, w tym za pośrednictwem systemu poczty elektronicznej witryny, czatów błyskawicznych, a także czatu wideo. Dating.com wydaje się przyciągać szerokie grono członków, ale zaawansowane wyszukiwanie witryny jest przydatne w zawężaniu wyników. Możesz także wyszukiwać członków online, jeśli lubisz emocje związane z natychmiastowym połączeniem się z kimś. Po wybraniu członka, z którym chcesz się skontaktować, możesz wysłać mu wiadomość e-mail, okazać zainteresowanie za pomocą mrugnięcia okiem lub czatu lub zapisać go na liście ulubionych.

Plusy:

 • Przyzwoita opcja darmowego konta
 • Dokładne i zaawansowane wyszukiwanie

Wady:

 • Witryna wygląda dość niezgrabnie

# 3: Szukam.com

szukanie porozumienia

Dzięki przyjemnej funkcjonalności witryny Seeking.com jest witryną zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, którzy chcą mieć relacje oparte na finansach. Interfejs Seeking.com jest prosty i elegancki, głównie w przypadku relacji z cukrami, ale także nadaje się do połączeń i typowych randek. Witryna zawiera nawet zabawny blog, na którym można znaleźć statystyki dotyczące użytkowników, zabawne anegdoty i wiele wskazówek dla użytkowników. Założenie bezpłatnego konta zajmie Ci minutę lub dwie, chociaż konto zostanie zawieszone na 48 godzin, ponieważ Twój profil i zdjęcia zostaną zatwierdzone. To konto zatwierdzające jest pomijane tylko wtedy, gdy zarejestrujesz się bezpośrednio na konto premium. Wypełnianie profilu jest bardzo proste, a większość z nich jest minimalna, ale zawiera dużo szczegółów. Nie ma długich quizów dotyczących osobowości ani pasujących do siebie quizów, będziesz po prostu sprzedawać się i oddawać najlepsze strzały. Jeśli chcesz szukać „wzajemnie korzystnego” związku, serwisy randkowe Sugar Daddy, takie jak Seeking.com, będą jednym z najlepszych miejsc do rozpoczęcia poszukiwań.

Sprawdź nasze pełne przegląd Seeking Arrangement.

Plusy:

 • Szczegółowe funkcje wyszukiwania
 • Całkowicie za darmo dla kobiet
 • Mężczyźni mogą wysłać do 10 bezpłatnych wiadomości

Wady:

 • Mężczyźni potrzebują członkostwa premium, aby czytać wiadomości

# 4: Ashley Madison

Ashley madison

Popularny serwis randkowy o nazwie Ashley Madison powstał już w 2001 roku. Pomysł był prosty, ale kontrowersyjny - stworzyć przestrzeń do oddychania dla ludzi w związkach lub małżeństw, aby znaleźć dodatkową zabawę, zwaną też romansami. Strona zyskała ogromną popularność i wiele osób interesuje się teraz pozamałżeńskimi zajęciami, które zapewnia Ashley Madison. Do chwili obecnej podstawowa zasada witryny pozostaje nietknięta i niezmodyfikowana. Każdego dnia miliony nowych użytkowników odwiedzają Ashley Madison i szukają romansów, romansów i romansów, mimo że są już w związkach. Chociaż ryzyko wycieku danych jest jednym z głównych zmartwień użytkowników, po problemie z naruszeniem danych, wszyscy nadal są zaintrygowani i zafascynowani tym, jak działa Ashley Madison i jest to skuteczny sposób łączenia osób o podobnych poglądach. Kiedy rejestrujesz się na koncie w Ashley Madison, potrzeba około 15 minut, ponieważ jest to dość długi proces. Po prostu upewnij się, że podałeś niezbędne informacje, które mogą być również pomocne w późniejszych algorytmach wyszukiwania w witrynie.

Plusy:

 • Bardzo popularny, zwłaszcza w USA
 • Wygodne opcje wyszukiwania
 • Szczegółowe profile członków
 • Przycisk napadowy w sytuacjach awaryjnych

Wady:

 • Wyciek danych w 2015 roku

# 5: Wyszukiwarka znajomych-X

wyszukiwarka przyjaciółx

Jedną ze wspaniałych funkcji FriendFinder-X jest to, że jest otwarty nie tylko dla indywidualnych użytkowników, ale także dla par, które chcą poznać inne opcje poprzez połączenia i nieformalne spotkania. FriendFinder-X istnieje już od ponad dwóch dekad, dzięki czemu jest przez wielu wypróbowaną i przetestowaną witryną do podłączania. Chociaż ma dość kontrowersyjną reputację ze względu na swoją naturę, fani swobodnego seksu chwalą ją za niesamowitą obsługę i funkcje, które są ogromną pomocą w poszukiwaniu partnerów do podłączania. Mając miliony użytkowników na całym świecie, uznasz FriendFinder-X za wartościową witrynę, zwłaszcza po uaktualnieniu do członkostwa premium, pomimo wysokich stawek. Ta strona z pewnością jest jedną z największych sił w świecie randek randkowych, a dla każdego, kto szuka swobodnej zabawy, ta strona jest obowiązkowa. Założenie konta zajmie tylko kilka minut, a będziesz musiał odpowiedzieć na pytania i podać dane osobowe. Mają kwestionariusz, który należy wypełnić, który będzie przydatny, aby dopasować Cię do osób, które odpowiadają Twoim gustom. Po zakończeniu przejdziesz do strony zakupu członkostwa i wybierzesz, czy chcesz uaktualnić konto premium, czy pozostać jako darmowe konto. Oprócz tego, że zwykli użytkownicy mogą znaleźć partnerów seksualnych, istnieje również wiele par rejestrujących się na konta na FriendFinder-X i szukających opcji bez żadnych zobowiązań.

Plusy:

 • Działa od ponad 20 lat
 • Przyzwoity dobór członków
 • Szczegółowe profile

Wady:

 • Opłaty członkowskie są dość wysokie
 • Aplikacja mobilna tylko dla iOS
 • Projekt strony internetowej NSFW

# 6: Flirt.pl

flirtować

Flirt.com, doskonale stworzony dla współczesnych datników, to świetna platforma do spotkań z osobami samotnymi z całego świata w wieku od 18 do 78 lat. Rejestracja zajmie tylko kilka minut, a nowi członkowie mogą natychmiast rozpocząć przeglądanie, korzystając z podstawowych ustawień wyszukiwania i filtrów witryny, takich jak wiek, płeć i lokalizacja. Strona wygląda minimalistycznie, ale jednocześnie jest skuteczna, zwłaszcza jeśli chodzi o interfejs i systemy matchmakingowe. Jeśli szukasz czegoś swobodnego i niezwiązanego z żadnymi zobowiązaniami, nie martw się więcej, ponieważ Flirt.com może Ci to wszystko dać dzięki swojemu w miarę zrównoważonemu stosunkowi liczby mężczyzn do kobiet, co daje większe szanse na zdobycie partnera. Jeśli chodzi o rzeczywistą witrynę, układ wygląda przyjemnie i kompleksowo, z prostym językiem i szczegółowymi profilami użytkowników z dużymi zdjęciami profilowymi. Większość użytkowników może nawet zgodzić się, że Flirt.com przypomina Tindera i jest nieco nazywana wersją witryny popularnej aplikacji randkowej.

Plusy:

 • Dostępne są bezpłatne konta podstawowe
 • Czysty układ strony
 • Wiele opcji czatu
 • Dostępna aplikacja mobilna

Wady:

 • Słabe algorytmy dopasowania
 • Brak filtra członkowskiego, szczególnie pod względem bezpieczeństwa
 • Niejasna polityka gwarancyjna

# 7: hubka

Tinder

Od swojej premiery w 2012 roku, Tinder jest znaną marką wśród internetowych platform randkowych. Cała przesłanka Tindera jest prosta - przesuń palcem w prawo, jeśli jesteś zainteresowany, przesuń palcem w lewo, jeśli nie. Kiedy obie osoby przesunęły się bezpośrednio po sobie, są teraz „dopasowane” i mogą rozpocząć wysyłanie wiadomości. Prawdopodobnie najlepszy przykład natychmiastowej gratyfikacji, szczególnie w przypadku aplikacji randkowych, ale Tinder jest szeroko stosowany i jest czymś więcej niż tylko walidacją i podłączeniami. Ta aplikacja działa tak dobrze, zwłaszcza jeśli jesteś w dużych miastach ze względu na ogromną pulę użytkowników, dzięki czemu Tinder jest wart wypróbowania za każdym razem. Ma wiele fajnych funkcji, jeśli chcesz zaktualizować i wypróbować funkcje paszportu, w których możesz wybrać inną lokalizację i przesunąć palcem po lokalnych. Może to również działać na korzyść osób, które dużo podróżują - możesz znaleźć listę dat, gdziekolwiek jesteś na świecie, ponieważ Tinder jest wszędzie bardzo popularny. Chociaż Tinder ma reputację aplikacji wyłącznie do podłączania się, nadal możesz szukać prawdziwych połączeń i być może z tego miejsca tworzyć relacje z dopasowaniami. Potrzeba tylko odwagi i dużo przesuwania w prawo, zanim znajdziesz cokolwiek i kogo szukasz.

Plusy:

 • Ta aplikacja zapoczątkowała trend „przesuwania”
 • W pełni funkcjonalny nawet jako darmowy użytkownik
 • Brak ograniczeń czasowych dotyczących wiadomości
 • Zintegrowana funkcja czatu wideo
 • Funkcje bezpieczeństwa na żądanie

Wady:

 • Możesz przesuwać palcem w prawo tylko po 100 profilach co 12 godzin
 • Skala płac oparta na wieku
 • Więcej mężczyzn niż kobiet
 • Ograniczone informacje na temat możliwych dopasowań
 • Wszędzie fałszywe profile

#8 Grindr

grindr

Jeśli chodzi o wykorzystanie kierowania geograficznego w aplikacjach randkowych, Grindr jest pierwszym, który wprowadził taki wyczyn. Aplikacja została założona w 2009 roku i jest obecnie bardzo popularną aplikacją randkową. Dziś trudno byłoby znaleźć gejów, którzy nie próbowaliby ściągać Grindra lub po prostu eksperymentowali z nim ani razu. Jest częściej nazywany aplikacją do podłączania zamiast aplikacji randkowej, dzięki funkcji kierowania geograficznego i łatwej rejestracji, Grindr sprawia, że ​​każdy użytkownik wraca raz po raz, mając nadzieję na zdobycie nowych połączeń. Dzięki łatwemu w użyciu interfejsowi, który pozwala użytkownikom zobaczyć innych członków online i ich bliskość, ta aplikacja sprawia, że ​​łączenie jest proste i wydajne. Niektóre wady Grindra byłyby jego przestarzałym interfejsem, ale poza tym Grindr działa idealnie, jeśli masz ochotę na przypadkowe połączenia i połączenia bez zobowiązań, a nawet nawiązujesz przyjaźnie.

Plusy:

 • Wprowadzono kierowanie geograficzne
 • Wyróżnij filtry docelowe
 • Wolny w użyciu

Wady:

 • Wiele fałszywych profili
 • Nieaktualny interfejs
 • Wiele reklam pop-up

# 9: Down App

w dół aplikacja randkowa

Down działa naturalnie pod względem różnych usług randkowych i podłączeniowych. Witryna działa poprzez dostęp do Twojego konta na Facebooku i wyszukuje możliwe dopasowania w oparciu o Twoje preferencje seksualne. Następnie Down zaprosi Cię do oznaczania osób, którymi jesteś zainteresowany. Ponieważ użytkownicy mają szeroki zakres potencjalnych randek, których mogą szukać, możesz bez końca wyszukiwać różne profile z łatwością, aż znajdziesz taki, który odpowiada Twoim gustom. Z ponad 7 milionami użytkowników na całym świecie, przy czym większość użytkowników pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, platforma Down rozrasta się i obsługuje ludzi z różnych kultur i środowisk. Niezależnie od lokalizacji, religii i wielu innych aspektów strona internetowa jest i będzie nadal dostępna dla wszystkich. Dorośli, którzy szukają miłości, a nawet małżeństwa, lub po prostu ludzie, którzy chcą przypadkowych randek i przypadkowych spotkań seksualnych, wszyscy są gotowi na zabawę na tej stronie.

Plusy:

 • Szeroka baza użytkowników
 • Dostępne w różnych językach
 • Dostępna aplikacja mobilna
 • Wykorzystuje najnowszą technologię AI do matchmakingu
 • Zaawansowane funkcje

Wady:

 • Kilka negatywnych recenzji od użytkowników
 • Niektóre przypadki oszustw i oszustw
 • Brak zwrotu kosztów za zakończoną subskrypcję
 • Strona nie gwarantuje 100% sukcesu

#10 Czysta.aplikacja

czysta aplikacja

Pure to popularna aplikacja mobilna do podłączania, która kwestionuje status quo, jeśli chodzi o randki online, natychmiast i anonimowo znajdując przypadkowych partnerów seksualnych. Jest przeznaczony dla osób, aby znaleźć i doświadczyć „natychmiastowych, seksownych spotkań”, mając na uwadze jedno proste założenie: zapewnić „Daty na żądanie”. To prawda, że ​​witryna dobrze i jasno spełnia swoje obietnice. Stosując rozsądne podejście do organizowania przypadkowych spotkań seksualnych, Pure jest zasadniczo regulowany czasowo, co oznacza, że ​​usuwa Twój profil po określonej liczbie godzin. Użytkownicy są dobierani na podstawie ich bliskości, a jedyne informacje lub szczegóły, które musisz podać, szukając przypadkowych partnerów seksualnych, to tylko jedno selfie. Pure istnieje od 2014 roku i był kiedyś postrzegany jako świetny konkurent dla Tindera, ze względu na szybsze i łatwiejsze sposoby oceniania przypadkowych partnerów seksualnych i spotkań. Mówiąc prościej, Pure to bezwstydny, ale łatwiejszy sposób na seks i poznawanie nowych znajomych.

Plusy:

 • Minimalistyczne profile
 • Maksymalne 1-godzinne profile samozniszczenia
 • Potencjalne mecze regularnie aktualizowane

Wady:

 • Aby skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej, potrzebne są dane karty kredytowej
 • Limit czasu powoduje mniejszą liczbę aktywnych użytkowników
 • Osobowość członków nie będzie prezentowana ze względu na koncepcję 1 selfie

# 11: Kasidie

kasidie

Kasidie to strona internetowa stworzona specjalnie dla swingersów, zwłaszcza par, które chcą spotkać się z innymi swingersami w celu zorganizowania wspaniałych spotkań seksualnych. Witryna ma bardzo oczywisty klimat seksualny, ze słynnym sloganem „Seksualnie społeczny” i sugestywnymi sloganami, takimi jak „Zapamiętaj moje imię, będziesz krzyczeć później”. Jako jedna z największych witryn dla swingersów w Internecie, Kasidie ​​oferuje wiele sposobów na spotkania i zabawę z innymi swingersami. Podobnie jak w przypadku każdej innej witryny swingersów, nowi członkowie musieliby założyć konto, jako osoba samotna lub para. Po utworzeniu profilu musisz określić swoje zainteresowanie, zwłaszcza czynnościami seksualnymi. Członkowie mogą również swobodnie publikować treści seksualne w swoich albumach i profilach. Aby połączyć się z innymi swingersami, masz wiele opcji do wyboru. Kasidie ​​ma funkcję Rendezvous, w której użytkownicy mogą publikować informacje o swojej dostępności do krótkotrwałych spotkań seksualnych, być oceniani na swoich „Seksometrach”, które można znaleźć po każdym poście. Może się to również przydać dla podróżnych, którzy wybierają się do iz różnych miejsc; mogą po prostu opublikować miejsce docelowe i dostępność, a ewentualne mecze ustawią się w jednej chwili.

Plusy:

 • Wiele ofert wydarzeń
 • Funkcje spotkań i podróży
 • Duża i aktywna baza użytkowników

Wady:

 • Niektóre pytania dotyczące osobowości
 • Darmowe konta nie mogą wyświetlać profili
 • Tylko kilku członków online w dowolnym momencie

Ostatnie słowo

Jeśli jesteś singlem i szukasz opcji randkowania lub kogoś, kto chce się położyć i cieszyć się łatwymi znajomymi - WellHello i te 11 alternatywnych stron podłączeniowych są zaprojektowane specjalnie dla Ciebie. Znajdziesz się w społeczności podobnie myślących osobowości o podobnych preferencjach seksualnych. Niezależnie od tego, czy chcesz umówić się na randkę, czy tylko na jedną noc, czy pieprzyć się z kumplami, na którejkolwiek z tych stron z pewnością znajdziesz wszystko, czego szukasz.

Ze wszystkich tych 11 witryn Powiedziałbym, że moim ulubionym 2 byłoby:
# 1 - AshleyMadison.com - ponieważ lubię dość szybkie podłączanie się i od czasu do czasu lubię niektóre MILFy (a są takie na AshleyM).
# 2 - Wyszukiwarka_dorosłychPrzyjaciół.com - ten jest dobrze znany z wieloma członkami, łatwy do wyboru, filtrowania i uzyskania wyniku końcowego, którego szukasz. 😉

Nie powinieneś martwić się o członków, ponieważ większość użytkowników witryny podłączeniowej jest uwodzicielska i gorąca. Prawie każdy szuka partnera, który będzie idealnie pasował do jego perwersyjnych intencji iz kim może poznawać seks. Wybierz dowolną z tych witryn, a spodoba ci się odkrywanie opcji i satysfakcja ze swoich seksualnych zagięć i fetyszy. 

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry