Najnowsze trendy w manicure żelowym na jesień/zimę

Uroda

Jesień i zima to czas, kiedy modne trendy w manicure zmieniają się pod wpływem nastrojów sezonu. W tym roku modne kolory i style dla paznokci żelowych nadają się doskonale do szarej i ciemnej aury. Oto najnowsze trendy w manicure żelowym na jesień/zimę, które warto wypróbować.

Kolory soczystych jagód

Kolory ciemnych jagód i borówki to nasze propozycje numer 1. Kolory te na odpowiednią wręcz matowość możesz nabyć w specjalnych kolekcjach dedykowanych do jesieni i zimy.

Manicure w stylu french

Styl french nigdy nie przestaje być modny. W sezonie zimowym warto połączyć biały kolor z delikatnymi pastelami, aby uzyskać subtelny, ale nieco wyrazisty manicure.

Ombre

Jak większość z nas już wie, ombre to technika przejścia pomiędzy dwoma różnymi kolorami. Ta technika jest bardzo modna jesienią i zimą 2021 roku. Ombre możesz zrobić zamiast stylu french, a najlepiej wykonać go z mocniejszymi odcieniami, np. z miedzi lub brązu.

Cekiny

Sezon świąteczny jest świetnym okresem do eksperymentowania z cekinami i blaskiem, dlaczego więc nie zrobić sobie manicure z cekinami? Dzięki nim Twoje paznokcie będą dodawać blasku i przyciągać uwagę już od pierwszego spojrzenia.

Ciemniejsze odcienie

Ciemne i mroczne odcienie to elementy, które zawsze kojarzą się z jesienią i zimą. Jednak w tym roku jest to styl, który wchodzi do środka i jest bardzo modny. Złote oraz srebrne paznokcie również mogą dodać Twojemu stylowi elegancji i szyku.

Podsumowanie

Trendy w paznokciach żelowych na jesień i zimę 2021/2022 to głównie ciemniejsze kolory, styl french, ombre i oczywiście blask. Stylizacja paznokci to ważny element stylu, który można wzbogacać o różne dodatki, akcenty, zależnie od okazji. Moda stale się zmienia, dlatego warto śledzić nowe trendy, aby tworzyć coś wyjątkowego i oryginalnego.