Zaktualizowano: 2 sierpnia 2021 r.

Skyprivate i TOP 16 stron z kamerami na żywo, takie jak Skyprivate.com

Pokaż 16 alternatyw dla SkyPrivate.com

skyprivate

Jest piątek wieczorem i chcesz się spotkać i po prostu krzyczeć do niebios „Dzięki Bogu jest piątek”, tak jak kiedyś. Ale nie jesteś pewien, czy są otwarte bary lub czy można bezpiecznie wyjść z powodu tych nieokreślonych czasów.

Podobnie jak wszystkie inne branże, rozrywka seksualna zdominowała platformy internetowe na długo przed innymi branżami. A jeśli chodzi o prywatne pokazy online, na żywo lub nie, Sky Private jest jedną z wiodących witryn.

Co to jest Sky Private?

Sky Private to stosunkowo nowa witryna z kamerami na żywo. Został uruchomiony w 2013 roku, będąc w branży niespełna dziesięć lat. Ale pomimo tego, że jest nowicjuszem, witryna jest obiecująca pod względem tego, co może zaoferować. Przyciągnął tysiące odwiedzających na całym świecie. Posiada również około 30,000 XNUMX zarejestrowanych modeli, które są gotowe do działania. Każda modelka jest gotowa zrobić niesamowite pokazy dla Twojej przyjemności. Innym powodem szybkiego wzrostu liczby odwiedzin i członkostwa witryny jest prosty interfejs. Nigdy nie będziesz mieć trudności ze znalezieniem rzeczy, które powinieneś zrobić w witrynie, ponieważ przyciski są strategicznie rozmieszczone.

Oficjalny adres URL: https://skyprivate.com

Rejestracja w SkyPrivate

Rejestracja w serwisie przebiega prawie tak samo, jak w każdej innej sieci społecznościowej. Musisz odwiedzić witrynę, a następnie kliknąć przycisk „Utwórz darmowe konto”. Zostaniesz przekierowany na stronę, na której zostaniesz poproszony o podstawowe informacje o Tobie. Należy zauważyć, że do korzystania ze SkyPrivate potrzebne jest konto Skype, ponieważ cała komunikacja odbywa się przez Skype.

Możesz zarejestrować się jako dawca przyjemności lub poszukiwacz przyjemności. Bez względu na to, które konto wybierzesz, musisz zaakceptować Warunki określone w witrynie. Na koniec będziesz musiał zweryfikować swoje konto za pośrednictwem poczty e-mail. Ta część jest trudna, ponieważ istniejący e-mail może być osobistym lub służbowym adresem e-mail. Zawsze możesz jednak utworzyć kolejną wiadomość e-mail dla witryn takich jak ta. W ten sposób nie będzie śladu twojej tożsamości.

Interakcja w SkyPrivate

Jak wspomniano wcześniej, komunikacja odbywa się przez Skype. Po rejestracji możesz przeglądać różne profile modeli. Możesz rozmawiać jeden na jeden z modelkami lub iść na pokazy, na swój telefon. Niektóre modele, zwłaszcza te, które mają doświadczenie w branży, ustalają podstawowe zasady, zanim zobowiązują się cokolwiek z tobą.

Główne funkcje SkyPrivate

Witryna ma kilka interesujących funkcji, które są unikalne w porównaniu z innymi witrynami z kamerami na żywo. Musisz sprawdzić każdą funkcję, aby naprawdę cieszyć się witryną.

 • Rezerwować

W przeciwieństwie do innych witryn z kamerami na żywo, w których mają żmudny proces rezerwacji, którego niektórzy nawet nie mogą być pewni swojego miejsca, Sky Private ma lepszy system rezerwacji. Jeśli interesuje Cię modelka lub performerka, możesz sprawdzić jej „grafik”. Następnie, jeśli model ma wolny czas dla Twojej wygody, możesz zarezerwować ten slot i voila, gwarantowany występ.

 • Oceny

Możesz oceniać modele za pomocą gwiazdek na podstawie ich wydajności. W rzeczywistości jest to bardzo ważna funkcja. Niektóre witryny z kamerami nie mają tego, ponieważ może to nie być pomocne dla niektórych ich modeli. Jednak posiadanie tego schematu pomaga zarówno zwiedzającym, jak i modelkom. Zwiedzającym pomoże im to w przyszłości. Jeśli chodzi o modele, pomoże im to poprawić, jeśli zostaną ocenione nisko.

 • Wskazówki

Oprócz opłat za występy modelek, jednym z ich największych źródeł dochodu są napiwki udzielane przez zwiedzających. Witryna zachęca odwiedzających do udzielania wskazówek modelkom, aby zachęcić ich do kontynuowania. Cóż, zwłaszcza jeśli model jest naprawdę dobry.

 • Blog

Witryna zawiera również blog na wiele różnych tematów. Może obejmować wiadomości, spostrzeżenia i porady dotyczące seksu i innych interesujących rzeczy. Powiadamia również o aktualizacjach i zmianach w witrynie za pośrednictwem tego bloga. Jeśli jesteś nowicjuszem, lepiej będzie, jeśli przejrzysz blogi, aby dowiedzieć się, co może być pomocne podczas pobytu na stronie.

Ceny na SkyPrivate

Sky Private ma unikalny schemat płatności. Jego stawka jest naliczana za minutę. Ponadto w porównaniu z innymi witrynami z kamerami na żywo ma średni przedział cenowy. Ceny mogą wynosić od 1 do 12 USD za minutę w zależności od modelu i poziomu wydajności.

Wszystkie płatności są przelewane za pośrednictwem konta Skype z wstępnie załadowanymi środkami. Istnieje wiele opcji zasilenia konta, w tym Bitcoiny.

Aplikacja mobilna SkyPrivate

Sky Private ma aplikację mobilną dostępną zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS. Ma podobny interfejs do swojej witryny na komputery stacjonarne z bardzo prostym i atrakcyjnym wyglądem. Aplikacja jest bardzo wydajna i prosta w użyciu. Od czasu do czasu jest również aktualizowany.

Dobre i złe o Skyprivate.com

Plusy:

 • Tysiące zweryfikowanych modeli
 • Wiele metod płatności do spieniężenia
 • Kompatybilny z urządzeniami mobilnymi

Wady:

 • Komunikacja odbywa się tylko przez Skype
 • Kilka filtrów do wyszukiwania

TOP 16 alternatywnych witryn z seksem na żywo, takich jak Skyprivate.com:

# 1 - Camsoda

camsoda

Camsoda jest najlepszy dla początkujących, ponieważ interfejs nie jest zbyt przytłaczający w porównaniu do innych witryn z kamerami. Poza tym ma prosty interfejs, który ułatwia korzystanie i odkrywanie. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna, ale dla bardziej osobistej i intymnej interakcji z modelkami musisz kupić do niej tokeny.

Plusy:

 • Przystępne opłaty
 • Prosta i łatwa w nawigacji strona
 • Wiele aktywnych modelek i wykonawców

Wady:

 • Brak darmowej eksploracji witryny; Rejestracja jest wymagana
 • Funkcja wyszukiwania nie jest zbyt pomocna

# 2 - Ja żyję

żywa strona

Jest to dobrze ugruntowana witryna znana jako jedna z największych i najpopularniejszych witryn z kamerami erotycznymi na żywo. Od momentu uruchomienia ma już ponad 50 milionów zarejestrowanych członków. ImLive zostało nazwane „najlepszym miejscem do życia” w dziedzinie sex kamer na żywo. Witryna otrzymała kilka nagród i cytatów, co czyni ją jedną z najbardziej godnych zaufania witryn. Niektóre funkcje strony to najlepsze areny gospodarzy, kamery na świeżym powietrzu i pokazy wibratorów. Dodatkowo oferuje trójkącik na żywo dla bardziej ekscytującej przygody z seksem na żywo przed kamerą.

Zapraszam do zapoznania się z Recenzja ImLive tutaj.

Plusy:

 • Darmowe filmy bonusowe
 • Wersja mobilna jest tak samo wydajna jak wersja na komputery
 • Dostajesz to, za co zapłaciłeś

Wady:

 • Jego układ jest nieco przestarzały
 • Niektóre modele nie mają kamer HD

# 3 - MyDirtyHobby

mydirtyhobby dom

Jeśli strony z kamerami nie są dla Ciebie nowe; prawdopodobnie natknąłeś się na tę witrynę. MyDirtyHobby ma siedzibę w Niemczech i jest utrzymywany (ale oczywiście jest dostępny w języku angielskim). Rzeczywiście, witryna ma ogromną społeczność wykonawców publikujących zdjęcia i filmy z różnych nisz, a mianowicie: masturbacja, striptiz, orgia i inne dziwactwa. Co więcej, społeczność codziennie przesyła setki aktualizacji, dzięki czemu możesz cieszyć się nowymi treściami. Wreszcie, ponieważ strona ma siedzibę w Niemczech, wykonawcy są w większości z tego samego pochodzenia, ale musisz wybrać opcję przetłumaczenia witryny na język angielski lub holenderski.

Plusy:

 • Zaawansowane narzędzie wyszukiwania
 • Jest tak dużo treści i różnorodności
 • Projekt strony internetowej jest elegancki i przyjemny

Wady:

 • Brak opcji pobierania wideo

# 4 - Streamate

streamate

Ta strona dla dorosłych z nagimi kamerami na żywo ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Stała się wiodącą witryną z kamerami zaledwie kilka lat po jej uruchomieniu i nadal utrzymuje ten status. Nigdy nie zaprzestał tworzenia i odtwarzania funkcji w swojej witrynie, aby odpowiadały gustom użytkowników. Obecnie ma co najmniej 40 kategorii do wyboru.

Sprawdź nasze pełne przegląd Streamate i alternatywnych witryn z kamerami na żywo.

Plusy:

 • Są pokoje, które są dostępne nawet dla osób niebędących członkami
 • Rozsądne ceny za ich pokazy
 • Mają dzienny limit wydatków

Wady:

 • Dostępnych jest kilka opcji płatności
 • W danej chwili możesz otworzyć tylko jedną kamerę na żywo

# 5 - Jerkmate

obraz jerkmate

Ta strona nigdy więcej nie pozwoli Ci na samodzielne szarpanie się, ponieważ dostarczy Ci Twój Jerkmate, kiedy tylko będziesz tego potrzebować. Jerkamate jest stosunkowo nowy w branży. W rzeczywistości na stronie można zauważyć wielu amatorskich wykonawców, ale szczyci się również ich profesjonalnymi wykonawcami, którzy spełnią Twoje życzenia, jak chcesz. Witryna ma codziennie tysiące kanałów na żywo, z których możesz wybierać. Z tych kanałów możesz oglądać, co chcesz. Możesz filtrować te kanały według pochodzenia etnicznego, typu sylwetki, koloru włosów i orientacji seksualnej. Spowoduje to zawężenie opcji i lepsze wybory.

Plusy:

 • Godna polecenia obsługa klienta
 • Solidna jakość dźwięku
 • Dyskretne rozmowy
 • Wiele opcji płatności

Wady:

 • Niewiele opcji dla bezpłatnych użytkowników
 • Ogólny wygląd strony nie jest zbyt atrakcyjny

# 6 - Bongacams

Bongacams start

BongaCams to rosyjska witryna o skromnych początkach. W rzeczywistości zaczęło się od małego, a potem urosło tak szybko i może być teraz postrzegane jako konkurencja dla innych dużych, bardziej uznanych witryn z nagimi kamerami na żywo. Bongacams dotarł do szerokiego grona odbiorców dzięki przejęciu różnych witryn z kamerami erotycznymi i skupieniu się na marketingu i promocjach. Jeśli lubisz europejskie cycuszki, to jest strona, na którą możesz się udać. Witryna ma mniej opóźnień i problemów z buforami, więc nie musisz się tym martwić. Jest utrzymywany przez wsparcie zaplecza najwyższego poziomu.

Plusy:

 • Witryna jest łatwa w nawigacji
 • Różnorodność wyboru języka
 • Rozsądna cena i brak ukrytych opłat

Wady:

 • Brak żywych dziewczyn (zwykle jeśli twój region nie jest USA)

# 7 - Myfreecams

myfreecams

Myfreecam to strona dla tych, którzy nie szukają poważnego związku. Jest to jedna z wiodących witryn w branży kamer na żywo dla dorosłych. Co więcej, strona pozostała na szczycie pomimo rozwoju wielu innych witryn z kamerami. Wymyślił i na nowo odkrył swoją witrynę, aby przyciągnąć rosnących i zmieniających się odwiedzających. Możesz dostosować swój profil i cieszyć się innymi ekscytującymi funkcjami.

Plusy:

 • Istnieje wiele bezpłatnych funkcji
 • Konfigurowalny pasek boczny dla lepszej nawigacji
 • Spersonalizowane profile modeli ułatwiające wybór

Wady:

 • Ma tylko kobiety jako modele kamer
 • Obsługa klienta nie jest zbyt niezawodna

# 8 - LiveJasmin

Livejasmin

LiveJasmin to jedna z najlepszych witryn do transmisji na żywo. Ma wiele modelek i gwiazd porno z całego świata. LiveJasmin jest również jedną z największych i najczęściej reklamowanych witryn do czatów wideo na żywo, co czyni ją jedną z najpopularniejszych. Masz wiele opcji interakcji z modelami. Może znajdować się w pokoju prywatnym lub publicznym.  

Sprawdź nasze pełne Recenzja Livejasmin.

Plusy:

 • Wiele modeli jest dostępnych online 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
 • Ma wiele opcji interakcji
 • Jego aplikacja jest kompatybilna z najnowszą aktualizacją iOS i Android

Wady:

 • Obsługa klienta nie zawsze reaguje
 • Niektóre modele nie władają biegle językiem angielskim

# 9 - Kamerzyści

kamerzyści

Może nie jest tak szeroki jak Sky Private, ale z pewnością daje równie ekscytację i dreszczyk emocji. Chociaż witryna może nie być tak popularna, ma wiele do zaoferowania, które mogą konkurować z innymi witrynami. Po pierwsze, witryna ma określoną grupę docelową ograniczającą jej rynek. Jest to jednak również dobre dla rynku, ponieważ nie muszą one roić się od innych witryn, które nie są dla nich. Witryna zapewnia jakość. Po drugie, strona oferuje różnorodność z obecnością na niej gejów i transwomen. Wreszcie, nigdy nie będziesz się martwić o bezpieczeństwo witryny. Prywatność zarówno wykonawców, jak i użytkowników jest jednym z głównych problemów strony.

Plusy:

 • Różnorodni wykonawcy z całego świata
 • Kamera dwukierunkowa
 • Łatwa nawigacja po witrynie

Wady:

 • Kamery na żywo mogą być drogie
 • Istnieją kamery, które nie są w jakości HD

# 10 - Rabbitscam

kamery królików

Rabbitscams zyskuje wiele pochwał i popularności na całym świecie. Witryna oferuje nie tylko szybkie akcje na żywo, jeśli masz szczęście, ale możesz także znaleźć partnera na całe życie. Posiada tysiące modeli o różnych kształtach i rozmiarach. Nigdy nie zabraknie Ci opcji i na pewno będziesz miał kogoś, z kim możesz to zrobić. Ponadto strona oferuje przystępne ceny dla ich dzieci. Ma jeden z najłatwiejszych systemów nawigacji, w którym wystarczy najechać kursorem myszy, aby wyświetlić podgląd zdjęcia. Możesz także kliknąć przycisk odtwarzania, aby zobaczyć wykonawcę na żywo. Oferują również różne programy z różnymi opcjami cenowymi.

Plusy:

 • Dostępność kamer HD
 • Projekt strony internetowej jest kompatybilny zarówno z urządzeniami mobilnymi, jak i stacjonarnymi
 • Szeroka gama pięknych wykonawców

Wady:

 • To może być naprawdę drogie
 • Jakość dźwięku nie jest zbyt dobra

# 11 - XLoveCam

Główna kamera Xlovecam

Witryna oferuje wiele wykonawców i modeli do wyboru. Wszystkie te modelki są gotowe, aby zejść z Tobą i rozpocząć przygodę z seksem. Ma różne programy do wyboru. Każdy program jest schludnie i doskonale zorganizowany, chciałbyś na to wyłożyć swoje pieniądze. Zanim będziesz mógł wejść na pokaz, będziesz miał możliwość rzucić okiem na to, co robią lub będą robić wykonawcy. To da ci wyobrażenie o tym, w co masz zamiar się dostać. Istnieją również dwa rodzaje pokazów: pokaz publiczny, który może oglądać każdy, i pokaz prywatny, który jest przeznaczony tylko dla zaproszonych gości. Dla gości VIP jest dodany profit, którym są nagrane zarchiwizowane filmy. Tylko ci VIP-y mają dostęp do tych filmów.

XLovecam i alternatywne strony.

Plusy:

 • Wersja mobilna jest wydajna
 • Bardzo niezawodna obsługa klienta
 • Kilka problemów z witryną

Wady:

 • Brak licznika czasu sesji
 • Nie wszystkie kamery mają wysoką rozdzielczość
 • Nie można filtrować według jakości aparatu

# 12 - Cams.com

camscom na żywo

CAMS.com to klasyczna witryna z kamerami na żywo, która jest jedną ze starszych witryn w branży. Zachowała prostotę swojej witryny od momentu jej rozpoczęcia. Kamery mają bardzo interaktywną funkcję, która pozwala łączyć się z modelkami i kontrolować przyjemność, jaką otrzymują. Każdego dnia strona ma nowe modele. Codziennie nigdy nie zabraknie Ci świeżej twarzy.

Cams.com przejrzane w całości tutaj.

Plusy:

 • Zdjęcia i filmy mają wysoką rozdzielczość
 • Nigdy nie zabraknie Ci gorących modelek
 • DARMOWE 100 tokenów po rejestracji

Wady:

 • Brak nagranych wcześniej filmów
 • Musisz najpierw zapłacić, zanim będziesz mógł się komunikować

# 13 - Stripchat

interfejs stripchat

Otwierając witrynę, drażnią Cię różne podglądy pokazane przez modelki, nawet bez rejestracji. Stripchat przywiązuje wagę do ograniczeń wiekowych, ponieważ od czasu do czasu informuje o tym odwiedzających. Jak sama nazwa wskazuje, strona jest przeznaczona dla tych, którzy są zainteresowani rozbieraniem się i czatowaniem, pojedynczo lub w tym samym czasie.

Plusy:

 • Szeroki wybór wykonawców
 • Interaktywny striptiz i inne funkcje
 • Pomocne kategorie

Wady:

 • Żadnej innej opcji językowej

# 14 - XCams

kamery internetowe

Jedna z najczęściej używanych witryn z kamerami erotycznymi na żywo w wielu krajach europejskich. Ponieważ ich największy rynek znajduje się na wspomnianym obszarze, ich modele są również w większości europejskie. Ale jeśli nie jesteś z regionu, nie musisz się martwić, ponieważ ich modelki biegle władają językiem angielskim, niektórzy nawet biegle władają innymi językami. Witryna jest bardzo łatwa w nawigacji, więc wystarczy się na niej zarejestrować. Obsługuje co najmniej 15 innych języków dla łatwiejszego dostępu.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Xcams - sprawdź tutaj.

Plusy:

 • Narzędzie wyszukiwania jest godne pochwały
 • Kamery HD
 • Solidna obsługa klienta

Wady:

 • Kilka modeli do wyboru
 • Nie jest powszechnie używany poza Europą

# 15 - MyCams

mycams

MojeKamery.com to w stu procentach legalna strona, która oferuje i leczy potrzeby związane z kamerą na żywo. Posiada jedną z największych baz danych modelek i wykonawców w sferze kamer erotycznych na żywo. Jako goście możesz obserwować wykonawców Twitter a strona na to pozwala. Za kilka dolców możesz pobrać dodatkowe filmy i zdjęcia na własny użytek. A jeśli po prostu czujesz się hojny, możesz wysłać dziewczynom rzeczy z ich list życzeń.

Plusy:

 • Obsługa klienta online na żywo
 • Witryna mobilna jest wydajna
 • Możesz bezpłatnie przeglądać galerię dziewcząt

Wady:

 • Żadnych aktów na publicznym czacie
 • Niespójna jakość krzywki
 • Niektóre dziewczyny ładują się nierozsądnie

# 16 - Chaturbate

chaturbate

Chaturbate to strona internetowa z kamerami dla dorosłych, w której występują amatorzy. Miłośnicy amatorów stworzyli własną niszę, którą obsługuje strona. Minęło mniej niż dziesięć lat od uruchomienia, ale już teraz stał się jedną z największych witryn z kamerami na żywo, która ma ponad 7 milionów członków na całym świecie.

Czek Chaturbate i jego alternatywy.

Plusy:

 • Bezpłatny dostęp do pokazów na żywo
 • Wiele funkcji
 • Szeroka gama aktywnych modeli w dowolnym momencie

Wady:

 • Aplikacja jest dostępna tylko w Google Play
 • Może być drogie

Ostatnie słowo o SkyPrivate

Dzięki tym wszystkim opcjom kamer na żywo piątkowe wieczory nigdy nie będą takie same. Zawsze znajdzie się coś dla Twojego budżetu lub smaku na noc. Nie musi to być nawet piątek, aby odwiedzić te strony. Czy to Skyprivate, czy cokolwiek innego - będziesz więcej niż zadowolony - mogę Ci zagwarantować.

Osobiście naprawdę zachęcam do wypróbowania Skyprivate, a także do przyjrzenia się przynajmniej kilku z 16 wymienionych tutaj alternatyw - możesz być pozytywnie zaskoczony. 😉

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry