Paznokcie na komunię: Jak wybrać idealny kolor paznokci

Uroda

Jeśli wybrałaś już idealny lakier do paznokci i czekasz, aby zastosować go na swoich dłoniach, to jesteś we właściwym miejscu. W tym wpisie na blogu wyjaśnię Ci jak wybrać idealny kolor paznokci.

Ważne jest, aby nie wybierać koloru, który jest zbyt ciemny lub zbyt jasny, ponieważ jeśli wybierzesz zły kolor paznokci, wtedy skończysz wyglądając brzydko.

Wybierz idealny odcień:

Przed wyborem jakiegokolwiek koloru lakieru do paznokci musisz upewnić się, że będziesz w stanie zastosować go na własnych paznokciach. Jeśli nie są Państwo w stanie prawidłowo go nałożyć to nie są Państwo odpowiednimi kandydatami do tego koloru.

Do pojedynczego paznokcia możesz użyć ciemnych kolorów, takich jak czarny, niebieski lub brązowy; do całej dłoni możesz wybrać odcień czerwieni lub różu.

Wybierz odpowiednią bazę lakieru do paznokci:

Powinnaś wybrać kolor w oparciu o kolor bazy lakieru do paznokci. Kolor bazy lakieru do paznokci jest również znany jako kolor bazowy. Tak więc, kiedy wybierasz kolor lakieru do paznokci, upewnij się, że pasuje on do Twojego koloru bazowego.

Jeśli zamierzasz wybrać jasny kolor lakieru do paznokci to musisz wybrać ciemny kolor jako kolor bazowy.

Lakier do paznokci musi być kryjący:

Ostatnią rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę przy wyborze koloru lakieru do paznokci, jest jego nieprzezroczystość. Najważniejszą rzeczą jest wiedzieć czy lakier do paznokci będzie kryjący czy nie.

Jeśli nie chcesz aby Twój lakier do paznokci zanikał to musisz wybrać kolor kryjący. Dla pojedynczego paznokcia możesz wybrać kolor lakieru o wysokim stopniu krycia, ale dla całej dłoni możesz wybrać kolor o niskim stopniu krycia.

Wnioski:

Mam nadzieję, że zrozumiałaś ten wpis na blogu “Paznokcie na komunię: Jak wybrać idealny kolor paznokci”. Teraz nadszedł czas, abyś zastosowała swój idealny kolor paznokci.