Zaktualizowano: 12 czerwca 2021 r.

Recenzja Chatspin

& 12 Losowe witryny z czatami wideo, które trzeba odwiedzić, takie jak Chatspin.com

Odwiedź moją alternatywę Chatspin nr 1 - Flingster.com i rozmawiaj z gorącymi ludźmi, w 100% bez ryzyka!

Pokaż 12 alternatyw dla Chatspin.com

Chatspin to jedna z wiodących stron internetowych z losowymi czatami wideo na całym świecie. Szczycąc się największą bazą użytkowników, jaką kiedykolwiek zarejestrowano, nawet dwie połączone witryny do czatów wideo nie mogą konkurować. Wyjątkowo, strona internetowa została stworzona, aby zapewnić młodym ludziom miejsce do zabawy, zabawy i wspaniałego spędzania czasu. Zwłaszcza, że ​​obecnie większość jego użytkowników jest w wieku od 18 do 25 lat.

Rzeczywiście, dla ludzi, którzy po prostu chcą się bawić bez zobowiązań, Chatspin jest idealnie stworzony dla Ciebie. W połączeniu z niesamowitym zestawem języków i funkcji z pewnością nie napotkasz tutaj żadnych problemów z komunikacją.

Po prostu ciesz się, zrelaksuj i łącz się z ponad 3,000 użytkowników dziennie. Dzięki tej ilości na pewno znajdziesz idealne dopasowanie szybciej i lepiej. Aby dowiedzieć się więcej o Chatspin, przyjrzyjmy się bliżej tej witrynie i jej funkcjom poniżej.

Zakręć swoje szczęście w Chatspin

Chatspin szturmem podbił świat. Obecnie jest oznaczony jako najszybsza i najbardziej wiodąca witryna z losowymi czatami wideo. Każdego miesiąca serwis zyskuje około 1.5 miliona unikalnych użytkowników. Rzeczywiście, jest to całkowicie oszałamiające!

Dwa w jednym

Ponadto jego funkcjonalność łączy zarówno czat tekstowy, jak i rozmowy wideo. Dlatego wiele osób uznało go za fascynujący i wygodny w użyciu. Mając to na uwadze, możesz korzystać z dwóch sposobów komunikacji na jednej stronie. Zamiast przechodzić z jednej strony do drugiej.

Wielojęzyczny

Chatspin to pionierska witryna internetowa obsługująca dwanaście różnych języków w jednym miejscu. Z pewnością w ciągu zaledwie 5 lat w branży osiągnął miliard lojalnych użytkowników. Chociaż ta informacja nie jest tak zaskakująca, jak się wydaje. Pod warunkiem, że Chatspin oferuje niesamowite funkcje i wysokiej jakości usługi dla każdego. W rzeczywistości oczekuje się, że wkrótce osiągnie tę przytłaczającą popularność.

Oryginalne połączenia

Co więcej, Chatspin zachęca do autentycznych połączeń poprzez wideo i losowe czaty. Znajdziesz tu mnóstwo ludzi z różnych części świata. Oczywiście wszyscy są szczęśliwi, gościnni i chętni do spotkań z nieznajomymi.

Proporcja płci

Wielu członków ocenia Chatspin na 10 na 10 pod względem rozkładu płci w witrynie. Według doniesień ma spory odsetek zarejestrowanych mężczyzn i kobiet. W ten sposób możesz upewnić się, że znajdziesz odpowiednią osobę dla siebie, niezależnie od systemu typu ruletka.

Jakość bazy użytkowników

Według raportu średni wiek ludzi w okolicy wynosi od 18 do 30 lat. Większość jego członków pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, jednak nadal można znaleźć miliony ludzi z innych części świata.

Wielu z obecnych tu członków to zazwyczaj profesjonaliści lub studenci. To grupa ludzi, którzy mają mnóstwo czasu na łączenie się i kontakty towarzyskie online.

Jakość profilu na Chatspin

Zakładając, że Chatspin.com jest losową witryną do czatów wideo, nie ma dostępnych kont profilowych do przeglądania. Informacje o innych członkach, w tym ich wieku, lokalizacji i płci, są dostępne tylko po dopasowaniu.

Ocena projektu i użyteczności Chatspin.com

Designerski.

Projekt serwisu jest strategicznie przeznaczony dla współczesnych ludzi i młodzieży. Biorąc pod uwagę, że programiści zastosowali nowoczesne czcionki, grafikę o świeżym wyglądzie oraz kombinację kolorów czarnego i żółtego. Ogólnie wygląd całej strony jest atrakcyjny dla młodego pokolenia.

Użyteczność

Ogólna użyteczność Chatspin jest niezwykle przydatna i łatwa. Z pewnością obie wersje na komputery i urządzenia mobilne konkurują ze sobą, aby zapewnić niesamowite wrażenia z przeglądania. Witryna posiada prosty i łatwy proces oraz najwyższej klasy systemy bezpieczeństwa. Ponadto przełączanie się z czatu tekstowego na czaty wideo jest dość wygodne na każdym urządzeniu lub komputerze.

Jak to działa?

W tym momencie już rozumiemy, że Chatspin.com jest obecnie zdecydowanie najpopularniejszą i wygodną witryną z losowym wideo i tekstem. Dlatego liczba rejestracji członków rośnie każdego dnia, bez wysiłku pokonując tysiące konkursów. Aby więc lepiej zrozumieć, jak to działa i co może zaoferować dla Twojej przyjemności, musisz podpisać jako członek podstawowy.

Korzystając z Chatspin, możesz wysyłać polubienia innym członkom, których uważasz za atrakcyjnych. Ponadto na stronie dostępne są przyciski, które zapewniają pełną kontrolę nad konwersacją. Na przykład przycisk strzałki umożliwia przełączenie czatu do następnego członka. Jeśli jednak chcesz wrócić do poprzedniej rozmowy, możesz potrzebować do tego konta premium.

Chatspin

Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się skorzystać z zalet Chatspin, masz do wyboru dwie opcje komunikacji. Może to być czat tekstowy lub wideo.

Nawiązywanie połączenia za pośrednictwem czatu wideo

Jeśli wolisz łączyć ludzi za pomocą czatu wideo, musisz włączyć funkcję mikrofonu na komputerze lub dowolnym urządzeniu. Witryna może również wymagać zezwolenia na dostęp do aplikacji wideo. Wreszcie masz możliwość wyboru cyfrowych filtrów twarzy, aby ukryć swoją tożsamość. Ta funkcja jest absolutnie niesamowita, ponieważ automatycznie w inteligentny sposób wykrywa rysy twarzy i maskuje Twoją tożsamość.

Nawiązywanie połączenia poprzez czat tekstowy

Wbrew moim oczekiwaniom czat tekstowy w Chatspin jest z pewnością skromny i łatwy do zrozumienia. Działa podobnie do innych witryn do czatu tekstowego. Jednak unikalną cechą Chatspin jest to, że automatycznie łączy i dopasowuje osoby, które mają podobne preferencje w rozmowie tekstowej.

Z drugiej strony jest również korzystny dla osób, które przed aparatem czują się niekomfortowo lub mają dużą świadomość swojego wyglądu. Jednak członkowie mogą łatwo przejść do czatów wideo, jeśli zaczną czuć się ze sobą dobrze.

Wreszcie, jeśli chcesz opuścić czat, możesz po prostu kliknąć przycisk „Zakończ czat”. Witryna automatycznie przełącza Twój ekran na następnego członka po kliknięciu przycisku „Dalej”. Natomiast przycisk „Lubię to” znajdujący się przy profilu członka pozwala na przesłanie serduszek i wyrażenie zainteresowania.

Rejestracja: Czy to łatwe w Chatspin?

Odwiedź moją alternatywę Chatspin nr 1 - Flingster.com i rozmawiaj z gorącymi ludźmi, w 100% bez ryzyka!

Proces rejestracji Chatspin jest stosunkowo łatwy i szybki. Oczywiście wszystko, co musisz zrobić, to podać prawidłowy adres e-mail i hasło. Następnie na stronie pojawia się Umowa z Warunkami Użytkowania informująca o prywatności, bezpieczeństwie i wszystkim, co musisz wiedzieć przed rozpoczęciem korzystania z witryny.

Następnie witryna wysyła link weryfikacyjny e-mailem na podany adres e-mail. Wreszcie możesz korzystać z witryny za darmo. Tymczasem, jeśli podanie adresu e-mail nie jest dla Ciebie opcją, nadal możesz korzystać zarówno z wersji internetowej, jak i mobilnej. Chociaż wadą tego jest to, że nie możesz uaktualnić do członkostwa premium.

Funkcje specjalne Chatspin

Chatspin czat
 • Filtry krajów

Ten filtr zapewnia wygodę, sortując elementy według lokalizacji. Na przykład, jeśli chcesz, aby mecze znajdowały się w pobliżu, filtr kraju bez wysiłku pomoże Ci uporządkować ludzi. Jednak ta funkcja jest dostępna tylko dla członków premium.

 • Czat prywatny

Ten filtr zapewnia wygodę, sortując elementy według lokalizacji. Na przykład, jeśli chcesz, aby mecze znajdowały się w pobliżu, filtr kraju bez wysiłku pomoże Ci uporządkować ludzi. Jednak ta funkcja jest dostępna tylko dla członków premium.

Kolejną funkcją premium jest Czat prywatny. Ta funkcja umożliwia prywatne angażowanie się i łączenie z innymi członkami. Przede wszystkim twoja rozmowa nie jest z umiarem. Możesz więc mówić i występować, co chcesz.

 • Filtry płci

Oczywiście ta funkcja umożliwia ludziom sortowanie dopasowań według preferowanej płci. Tak więc, jeśli chcesz mieć kontakt z mężczyznami, kobietami lub parami, po prostu kliknij odpowiedni filtr dla swojej przyjemności.

 • Maski na twarz

Jak wspomniano wcześniej, dostępne są filtry twarzy, dzięki którym cała rozmowa będzie przyjemniejsza. Rzeczywiście, istnieje wiele masek na twarz, z których możesz wybierać. Na przykład twarz zwierzęcia, wąsy, brodaty mężczyzna i wiele innych. Niektórzy ludzie używają nawet masek na twarz, aby ukryć swoją rzeczywistą twarz podczas rozmów wideo na żywo.

O swojej aplikacji mobilnej

Aplikacja Chatspin

Aplikacja mobilna Chatspin jest tak samo wydajna i niezawodna jak wersja na komputery stacjonarne. Właściwie jeszcze lepiej! Rzeczywiście, twórcy Chatspin zadbali o to, aby był on również przeznaczony dla osób, które zwykle wychodzą, ale także chcą nawiązywać kontakty towarzyskie online.

W przeciwieństwie do wersji na komputery stacjonarne, aplikacja Chatspin ma więcej funkcji dostępnych wyłącznie dla niej. Podobnie, projekt jest bardziej atrakcyjny i ładniejszy niż strona internetowa. Aplikacja jest również dostępna do pobrania bez żadnych kosztów. Jest dostępny zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i Android, więc w zasadzie jest kompatybilny ze wszystkimi smartfonami, tabletami i innymi urządzeniami.

Dodatkowe funkcje

 • Filtry zainteresowań

Korzystając z czatu losowego, możesz kliknąć filtry zainteresowań i posortować członków według zainteresowań. Z pewnością ta funkcja jest dostępna tylko w pokoju rozmów i znajduje się w dolnej części strony.

 • Wiadomość wprowadzająca

Wiadomość wprowadzająca to kolejna funkcja dostępna w aplikacji mobilnej Chatspin. Dzięki temu możesz napisać wiadomość wprowadzającą, która zostanie automatycznie wysłana do pasującego członka.

Członkostwo i ceny w Chatspin

Darmowe konto

Pomimo posiadania bezpłatnego konta w Chatspin, nadal możesz efektywnie korzystać ze strony internetowej lub aplikacji mobilnej. Z pewnością dostępne są bezpłatne funkcje, w tym bezpłatne tworzenie kont, losowe rozmowy wideo, korzystanie z filtrów twarzy oraz bezpłatny dostęp do kilku filtrów lokalizacji.

Chatspin Plus

Chatspin Plus to wersja premium Chatspin. Korzystając z Chatspin Plus, możesz mieć dostęp do wszystkich funkcji witryny za bardzo rozsądną cenę. Istnieje kilka opcji, które możesz rozważyć, przechodząc na członkostwo premium, w tym:

 • 6.99 $ (subskrypcja na tydzień)
 • 19.99 $ (subskrypcja miesięczna)
 • 14.99 USD (subskrypcja sześciotygodniowa)

Odwiedź moją alternatywę Chatspin nr 1 - Flingster.com i rozmawiaj z gorącymi ludźmi, w 100% bez ryzyka!

Jeśli jednak nadal chcesz przetestować witrynę przed faktycznym zakupem, możesz skorzystać z członkostwa próbnego za jedyne 6.99 USD.

Dodatkowo korzyści, które możesz czerpać z Chatspin Plus to kilka dodatkowych filtrów, takich jak lokalizacja, płeć i wyszukiwanie. Możesz także rozmawiać z ludźmi z różnych części świata i cieszyć się przeglądaniem bez reklam. Możesz również użyć przycisku „Wstecz” i odznaki VIP.

Korzyści i wady Chatspin.com

Plusy:

 • Rejestracja nie wymaga podania danych karty debetowej / kredytowej
 • Mnóstwo ekskluzywnych korzyści podczas korzystania z Chatspin Plus
 • Obsługa klienta jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
 • Bezpłatne korzystanie z czatu tekstowego i rozmów wideo
 • Wykorzystuje czat w stylu ruletki
 • Wiele funkcji czatu wideo, z których możesz korzystać bezpłatnie
 • Tysiące aktywnych użytkowników online każdego dnia
 • Aplikację mobilną można pobrać zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS
 • Niesamowite bezproblemowe przeglądanie na urządzeniach mobilnych
 • Rejestracja w Google i Facebooku jest dostępna
 • Szybki i łatwy proces rejestracji
 • Posiada bazę użytkowników z różnych części świata

Wady:

 • Darmowe konta mają ograniczone funkcje wyszukiwania
 • Brak weryfikacji kont przy rejestracji

12 najlepszych alternatywnych witryn z losowym wideo i czatem na żywo dla Chatspin.com:

# 1 - Shagle

dziewczyna shagle

Jeśli szukasz niesamowitego miejsca do rozmów wideo z nieznajomymi i wspaniałymi hottami, to z pewnością społeczność Shagle byłaby dla Ciebie świetną opcją. Na tej stronie można znaleźć wiele różnych osób o różnych zainteresowaniach.

Dlatego głównym celem jest tworzenie więzi i zrozumienia. Ma również świetną równowagę między osobami w wieku od 25 do 55 lat, co sugeruje, że bez względu na to, jak młody lub stary jesteś, zawsze możesz znaleźć odpowiedniego dopasowania na tej platformie.

Pełna recenzja Shagle - tutaj.

Plusy:

 • Inteligentny algorytm zapewnia, że ​​nie będziesz rozmawiać z tą samą osobą dwa razy
 • Ma miliony członków na całym świecie
 • Rejestracja zajmie maksymalnie 5 minut
 • Bezpłatni członkowie mają wiele korzyści i funkcji
 • Dostępne w 70 różnych krajach
 • Zasady i przepisy są dostępne i muszą być przestrzegane, aby zachować przyjazną dla użytkownika obsługę
 • Funkcji i narzędzi komunikacyjnych jest mnóstwo
 • Nie wymaga podania danych osobowych do rejestracji
 • Bezpłatne wysyłanie wiadomości tekstowych
 • Bezpłatne korzystanie z czatu wideo na żywo
 • Brak barier językowych dzięki narzędziu do tłumaczenia

Wady:

 • Niedostępna wersja w aplikacji
 • Nie możesz uzyskać dostępu do dodatkowych funkcji za pomocą bezpłatnego konta
 • Jakość wideo jest średnia

# 2 - Czatlosowy

rejestr chatrandom

Chatrandom to bezpłatna strona czatu na żywo, która umożliwia użytkownikom łatwe łączenie się z ludźmi i nieznajomymi na całym świecie. Witryna rozpoczęła swoją niesamowitą usługę około 2011 roku i od tego czasu stała się jedną z najpopularniejszych witryn. Z pewnością jest to najbardziej ekscytujący czat na żywo, jakiego możesz doświadczyć. Ponieważ system wykorzystuje dopasowanie typu ruletka i pozwala codziennie rozmawiać z tysiącami ludzi.

Nasz pełna recenzja Chatrandom tutaj.

Plusy:

 • Rejestracja jest bezpłatna
 • Użytkownicy mogą rozmawiać z członkami z innych części świata
 • Ludzie mogą dołączać do czatu na żywo bez rejestracji
 • Codziennie są tysiące aktywnych użytkowników
 • Wersja aplikacji jest dostępna do pobrania
 • Ukrywanie tożsamości jest dostępne poprzez „maskę”
 • Bezpłatne wysyłanie wiadomości

Wady:

 • Brak dostępnego zdjęcia profilowego
 • Tylko użytkownicy Androida mogą go pobrać
 • Zarejestrowano więcej mężczyzn niż kobiet

# 3 - Jerkmate

obraz jerkmate

Jerkmate, strona z seksem na żywo, która obiecuje każdą chwilę, jest warta zachodu. Jest też wiele niesamowitych piskląt, które możesz w każdej chwili zerwać. Wiele dziewczyn czeka, aż AMD pragnie, aby napaleni mężczyźni je oglądali. Poza tym kamery dostępne na tej stronie mają wysoką rozdzielczość, dzięki czemu całe doświadczenie jest przyjemniejsze.

Recenzja Jerkmate tutaj.

Plusy:

 • Różne i duży wybór dziewczyn do rozmowy
 • Pokazy na żywo są różne i użytkownicy mogą wybrać, co im się podoba
 • Kamery internetowe mają wysoką rozdzielczość

Wady:

 • Drogie pokazy prywatne

# 4 - Flingster

miotacz

Flingster to losowy czat wideo, który musisz odwiedzić, aby spotkać się, powieszać i całować z singlami. Na tej stronie proces aplikacji jest rzeczywiście niezwykle szybki i wygodny. Więc wcale nie będzie to marnować dużo twojej energii. W porównaniu z kilkoma innymi serwisami randkowymi, nawet darmowe konta mogą korzystać z czatów wiadomości i wideo bez płacenia.

Z drugiej strony płatni subskrybenci mają dodatkowe funkcje, które są naprawdę wyjątkowe. Tymczasem Flingster podobnie zapewnia dyskretną identyfikację podczas rozmowy, zanim zgodzisz się na spontaniczny szybki rzut.

Dogłębna recenzja Flingster.

Plusy:

 • Nieokreślona postać to wybór
 • Wszyscy są mili, niezależnie od orientacji seksualnej czy płci
 • Procedura rejestracji jest dostępna i stosunkowo prosta
 • Projekt strony jest prosty, jednak nawigacja jest zrozumiała

Wady:

 • Od czasu do czasu zgłaszane są fałszywe profile

# 5 - Fruzo

Fruzo

Jeśli jesteś fanem czatów dla dorosłych przed kamerą i wideo, być może słyszałeś o Fruzo. Ta strona internetowa nie jest tylko typową platformą do czatów wideo, działa raczej jako witryna sieci społecznościowej. Z pewnością pomaga ludziom z różnych części świata łączyć się i gromadzić w tym samym miejscu. Tak więc, jeśli podoba Ci się pomysł znalezienia miłości, przyjaźni i poważnych powiązań, to zdecydowanie jest to strona dla Ciebie.

Plusy:

 • Możesz rozmawiać z potwierdzonymi znajomymi
 • Żadnych wiadomości spamowych
 • Okres próbny jest bezpłatny
 • Prosty projekt, ale bardzo łatwy w użyciu
 • Możesz doświadczyć korzyści płynących z mediów społecznościowych i serwisu randkowego

Wady:

 • Znalezienie dopasowania zajmuje trochę czasu

# 6 - SlutRoulette

slut Punt

Jeśli szukasz hotties, to SlutRoulette jest najlepszą witryną Live Video Chat dla Ciebie. Tutaj masz pełną swobodę wyboru kategorii, które lubisz. Na przykład shemale, lesbijki, MILFs lub duże cycki. Nie wspominając o tym, że ma świetny wygląd i interfejs, który umożliwia każdemu łatwiejsze przeglądanie i korzystanie z witryny. Przede wszystkim oferuje ekscytujące pokazy kamer, które z pewnością sprawią, że Twój pobyt będzie bardziej zabawny i erotyczny.

Plusy:

 • Dostępnych jest mnóstwo pięknych kobiet
 • Odpowiedni dla wszystkich typów dorosłych
 • Funkcji jest mnóstwo i bardzo pomocnych
 • Jest dostępny w wersji w aplikacji
 • Z serwisu można korzystać w wersji mobilnej

Wady:

 • Rejestracja jest obowiązkowa
 • Programy prywatne mają różne ceny

# 7 - DirtyRoulette

brudna ruletka

Podobnie jak w przypadku innych czatów wideo na żywo, Dirty Roulette pomaga również znaleźć najlepsze dopasowanie spośród szerokiej gamy aktywnych użytkowników. Jednak to, co czyni go cudownym, to to, że nie będziesz rozmawiać o rodzinie i nudnych rzeczach. Zamiast tego możesz spędzać czas na wykopywaniu niegrzecznych czynności i sprośnych rozmów. Przede wszystkim na tej stronie jest wiele aktywnych osób. Tak więc zawsze będziesz mieć swój mecz o każdej porze dnia.

Plusy:

 • Możesz pokazać nagość
 • Zachowuje anonimową tożsamość
 • Brak reklam na stronie
 • Duzi członkowie ze wszystkich części świata
 • Projekt strony internetowej jest prosty, ale elegancki

Wady:

 • Musisz zweryfikować wiek
 • Czasami jakość dźwięku jest zła

# 8 - omegle

Czat na omegle

Założona w 2008 roku firma Omegle była jednym z założycieli internetowych serwisów do przesyłania wiadomości przed pojawieniem się internetowych usług randkowych, portali społecznościowych i technologii. W rzeczywistości to, co wyróżnia Omegle na innych platformach czatu na żywo, to fakt, że członkowie są obcy i pochodzą z wielu części świata. W porównaniu z niektórymi popularnymi sieciami społecznościowymi Omegle nie wymaga rejestracji ani konta, aby korzystać ze wszystkich funkcji witryny.

Plusy:

 • Ponad 30,000 XNUMX aktywnych dziennie
 • Wielu użytkowników szuka flirtowania i sprośnych rozmów
 • Aktywna społeczność
 • Użytkownicy mogą odłączyć się od niechcianych czatów
 • Nie ma potrzeby tworzenia kont

Wady:

 • Boty są obecne na stronie internetowej

# 9 - CamSurf

Camsurf

Czy lubisz kontaktować się z różnymi ludźmi z całego świata? Jeśli tak, na pewno spodoba Ci się strona CamSurf. Tutaj możesz znaleźć przypadkowych znajomych na czacie i pomóc Ci znaleźć połączenia na całym świecie. W połączeniu z niesamowitymi funkcjami CamSurf to najlepsza strona z kamerami i czatami wideo dla dorosłych.

Ponadto zespół odpowiedzialny za tę witrynę zaprojektował ją, aby pomóc ludziom znaleźć i poznać osoby, romantyczne zainteresowania lub po prostu przypadkowych użytkowników. Nie wspominając o tym, że jest dostępny w 200 krajach z różnych części świata. Ponadto każdy może z niego korzystać, niezależnie od obszaru, w którym się znajdujesz.

Pełna recenzja Camsurf tutaj.

Plusy:

 • Wspaniała witryna dla dorosłych z kamerą i czatem wideo
 • Wolny w użyciu
 • Nie wymaga rejestracji
 • Przyjazny dla użytkownika projekt i łatwy do przeglądania
 • Ochrona prywatności Użytkowników
 • Wdraża przepisy, aby utrzymać pozytywne doświadczenia
 • Dostępne w 200 krajach na całym świecie
 • Używa szyfrowania SSL w celu zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony

Wady:

 • Brak opcji filtrowania tylko dla czatu erotycznego
 • Do korzystania z serwisu wymagane jest ukończenie 18 lat.

# 10 - TinyChat

Bezpieczeństwo TinyChat

TinyChat bez wysiłku łączy ludzi na całym świecie w tradycyjny, ale odświeżający sposób komunikowania się. Z pewnością ta strona internetowa ma swoje podejście do ożywienia trendu interakcji z lat 90. i włączenia go w nowoczesny sposób poprzez wideo i pokoje rozmów.

Rzeczywiście, przynieśli stare czaty i przyjęli je nowocześnie. Z pewnością to, co się dzieje, wraca. W połączeniu z niesamowitymi funkcjami, świeżymi, fajnymi projektami i niesamowitym, przyjaznym dla użytkownika interfejsem sprawia, że ​​całe doświadczenie TinyChat jest przyjemniejsze.

Sprawdź nasze Recenzja TinyChat tutaj.

Plusy:

 • Możesz wysyłać wiadomości za darmo
 • Możesz dodać maksymalnie 12 użytkowników w rozmowie, kontrolując liczbę przychodzących osób
 • Bezpłatne korzystanie z niektórych jego funkcji
 • Nie zezwalaj na pokazywanie wulgarnych treści
 • Taka sama liczba członków płci męskiej i żeńskiej
 • Zapraszamy do udziału we wszystkich typach orientacji seksualnej
 • Większość członków jest młoda
 • Projekt jest niesamowity i prosty w użyciu
 • Mnóstwo funkcji, które można wykorzystać w komunikacji
 • Są moderatorzy, którzy przeglądają pokoje rozmów

Wady:

 • Aplikacja może zająć dużo miejsca
 • Powiadomienia o błędach są dostępne podczas używania

# 11 - Chatroulette

Chatroulette

Jedną z najpopularniejszych stron internetowych z losowym czatem na żywo od 2010 roku jest Chatroulette. Stworzona przez Andreya Ternovskiego, 17-letniego Rosjanina, strona jest obecnie jego właścicielem. Dzięki niemu ludzie mogą teraz korzystać z czatów wideo, SMS-ów i rozmów audio o każdej porze dnia. Z pewnością tym, co podnosi atrakcyjność serwisu wśród internautów, jest piękne połączenie rzeczywistości. Rzeczywiście, zawiera funkcjonalność czatu Skype i Facebooka na jednej stronie.

Plusy:

 • Bezpłatne korzystanie z jego funkcji
 • Prosta konstrukcja, łatwe przeglądanie i przyjazne dla użytkownika funkcje
 • Nie wymaga rejestracji
 • Łatwo blokujesz irytujących użytkowników
 • Istnieje opcja „następny” umożliwiająca przełączenie się na innego użytkownika, jeśli nie podoba ci się ta osoba
 • Dotyczy telefonów komórkowych i innych urządzeń

Wady:

 • Oszustwa są obecne ze względu na łatwą dostępność

# 12 - Faceflow

Faceflow

Faceflow to kolejna strona internetowa z losowym czatem na żywo, którą trzeba odwiedzić, która oferuje kilka unikalnych funkcji. Tutaj ludzie mogą rozmawiać na czacie wideo z trzema użytkownikami. W przeciwieństwie do większości rozmów typu ruletka, Faceflow umożliwia łączenie się, cieszenie się i utrzymywanie kontaktu ze znajomymi, a nawet nieznajomymi razem. Jeśli jednak wolisz rozmowę jeden na jeden, ma ona również prywatne rozmowy i SMS-y. Obecnie strona umożliwia tworzenie profili i udostępnianie swoich zdjęć i filmów online.

Plusy:

 • Rejestracja jest łatwa i szybka
 • Witryna ma pięć różnych języków
 • Nowoczesny design i wygląd
 • Bezpłatne korzystanie z większości jego funkcji
 • Świetna funkcjonalność serwisów randkowych i czatowych na jednej stronie

Wady:

 • Brak wersji aplikacji mobilnej
 • Brak niezawodnych zabezpieczeń i ochrony przed oszustwami
 • Wiele irytujących reklam

Final Thoughts

W przeszłości wiele osób korzysta z różnych witryn internetowych, aby łączyć się ze znajomymi lub przypadkowymi nieznajomymi online. Jednak sytuacja się zmieniła, odkąd Chatspin.com zdominował scenę. Za pomocą tej witryny możesz łączyć się, wchodzić w interakcje i flirtować z tysiącami ludzi na całym świecie. Poznawaj i witaj ludzi z różnych kultur, grup etnicznych, osobowości i wyglądu.

Przede wszystkim moderowane rozmowy dostępne w Chatspin zapewniają bezpieczne, łatwe i wygodne środowisko do pogawędek i relaksu. Wraz z innymi przedstawionymi tutaj przypadkowymi witrynami do czatów wideo, nie idziesz źle, jeśli chodzi o kontakty towarzyskie, spotkania z ludźmi i nawiązywanie niezapomnianych połączeń.

Mój osobisty TOP 4 dla „Must-visit” Random Video Chat Witryny oprócz Chatspin.com to:

 1. Shagle.com
 2. Chatrandom.com
 3. Flingster.pl

W połączeniu z unikalnymi funkcjami, ekscytujący dreszczyk losowych relacji jest głównym celem tego, jak i dlaczego Chatspin i wszystkie polecane strony internetowe są wysoko oceniane i stopniowo rozwijają się do tego momentu. Sprawdź je już dziś! Jestem głęboko przekonany, że nadszedł teraz czas, aby doświadczyć przyjemności nie z tego świata, na którą zasługujesz.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry