Przewodnik po rozmiarach butów Adidas

Uroda

Buty Adidas występują w różnych rozmiarach i jest to najbardziej powszechna marka obuwia. Wszystkie kobiety mają parę butów Adidas rozmiar. Jeśli zastanawiasz się nad właściwym rozmiarem rozmiaru buta Adidas, to nie musisz iść nigdzie indziej, ponieważ ten artykuł Cię poprowadzi.

Jaki rozmiar mam na sobie?

Bardzo ważne jest, aby znać właściwy rozmiar buta Adidas, ponieważ dzięki niemu będziesz czuł się komfortowo, a także będzie on pasował do rozmiaru Twojej stopy. Kupując nową parę Adidasów, pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest rozmiar stopy. Możesz łatwo znaleźć swój rozmiar stopy, mierząc odległość między czubkiem palców a końcem najdłuższego palca.

Następną rzeczą jest zmierzenie długości od czubka dużego palca do czubka małego palca. W przypadku rozmiaru buta Adidas, jest to odległość od czubka dużego palca do czubka małego palca. Tak więc, długość Twojego rozmiaru buta Adidas będzie odległością od Twojego dużego palca u nogi do czubka małego palca u nogi.

Jak zmierzyć swój rozmiar buta Adidas?

Możesz użyć linijki i zmierzyć odległość między dużym palcem u nogi a małym palcem u nogi. Jeśli nie wiesz jak zmierzyć swój rozmiar buta Adidas, to możesz również zmierzyć odległość od czubka dużego palca do czubka małego palca. Różnica jest tylko w pomiarze Twojego rozmiaru buta Adidas.

Wnioski:

Podsumowując, są to podstawy pomiaru rozmiaru buta Adidas. Gdy poznasz swój rozmiar stopy, możesz łatwo znaleźć swój rozmiar buta Adidas.