Zaktualizowano: 21 października 2021 r.

ChatRandom

Link WWW: https://www.chatrandom.com

Ostateczny przegląd Chatrandom - czy powinieneś do niego dołączyć?

Przejdź do zalet i wad

główna chatrandom

Opracowany w 2011 r., Chatrandom z łatwością wspiął się na czołowe miejsce wśród ulubionych pod względem witryn z kamerkami i czatami dla dorosłych. To był czas, kiedy Chatroulette i Omegle istniały już od dłuższego czasu. Tak więc, aby przetrwać w konkurencyjnej branży i być znanym wśród reszty, Chatrandom opracował unikalne i nigdy wcześniej nie widziane funkcje. Ale oczywiście wynika to z tej samej koncepcji, co inne: łączenia nieznajomych z całego świata.

Chatrandom.com to strona czatu dla dorosłych ze świetnymi funkcjami i dużą liczbą użytkowników ze względu na swoją popularność. W porównaniu z innymi witrynami, nigdy nie znajdziesz reklamy Chatrandom, ponieważ mają one już ugruntowaną nazwę w branży i wiele osób wie o nich takimi, jakie są. To jedna z najlepszych propozycji dla młodych ludzi, którzy chcą poznać nowych znajomych i znajomości. Większość witryn z kamerami, które mamy dzisiaj, jest bombardowana wyskakującymi reklamami, a dla niektórych staje się to niebezpieczne, gdy nieletni dołączają do modowych. Niektóre z tych witryn są zdezorganizowane, przez co nie dotrzesz tam, gdzie chcesz. Na szczęście Chatrandom nie znajduje się w pobliżu tych rozczarowujących miejsc.

Tak więc w tej recenzji pomożemy ci lepiej poznać Chatrandom. Dokładnie omówimy wszystko na ten temat; dokładne informacje, które uzyskasz czytając ten artykuł, będą dla ciebie wielką pomocą w podjęciu decyzji, czy kiedykolwiek zechcesz spróbować Chatrandom. Czytaj dalej i odkryj, jak dobra jest to strona; to może być Twój krok do spotkania kolejnego spotkania lub miłości swojego życia.

Czy powinienem zarejestrować się w Chatrandom?

rejestr chatrandom

Aby cieszyć się wspaniałymi funkcjami oferowanymi przez Chatrandom, możesz po prostu odwiedzić ich stronę internetową a nawet bez konta nadal możesz korzystać z niektórych funkcji, takich jak pokoje rozmów. Istnieją różne pokoje rozmów i możesz wybrać jeden w zależności od typu ludzi, z którymi chcesz się spotkać. Jeśli chodzi o rejestrację, jest ona potrzebna tylko wtedy, gdy chcesz ulepszyć swoje członkostwo i za to zapłacić. Po uaktualnieniu konta będziesz mieć możliwość korzystania z przywilejów i przywilejów, których nie mają w przypadku bezpłatnych użytkowników. Niektóre z funkcji, z których mogą korzystać tylko płatni członkowie, to: sprawdzenie płci partnera na czacie, odblokowanie wszystkich krajów z zarejestrowanymi użytkownikami, usunięcie wszystkich reklam i szansa na otrzymanie odznaki VIP na czacie.


Użytkownicy mają dwie możliwości pomyślnej rejestracji konta - mogą albo podać ważny adres e-mail, albo po prostu połączyć swoje konta na Facebooku lub Google+. W przypadku opcji e-mail, wskażesz swoje unikalne hasło, a Chatrandom wyśle ​​Ci link do weryfikacji konta. Gdy to zrobisz, możesz już zacząć rozmawiać z innymi ludźmi. Musisz tylko zweryfikować swoje konto i natychmiast skorzystać z funkcji Chatrandom w rozmowie z nowymi ludźmi. Jeśli zdecydujesz się połączyć swoje konto w mediach społecznościowych, będziesz mógł pominąć proces weryfikacji i natychmiast porozmawiać z innymi. Chociaż w przypadku serwisów randkowych nie zalecamy łączenia kont ze względów bezpieczeństwa.

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ChatRandom

Chatrandom nieustannie pnie się w rankingach najlepszych stron randkowych i randkowych. Ale w przeciwieństwie do równie znanych Omegle i Chatroulette, Chatrandom nie jest surowy, jeśli chodzi o wiek ich użytkowników. Oznaczałoby to więc, że prawdopodobnie masz szansę porozmawiać z nieletnim bez swojej wiedzy. Ale oczywiście witryna nie toleruje nielegalnych działań, więc nigdzie na tej stronie nie ma treści o charakterze jednoznacznie seksualnym.


Tak więc, zgodnie z Chatrandom, który nie ma ograniczeń wiekowych, przypominają również użytkownikom, że nie będą ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek nieoczekiwane incydenty, które mogą się zdarzyć podczas przebywania na ich platformie. To jedno przypomnienie, że użytkownicy powinni cały czas zachować bezpieczeństwo i czujność w celu ochrony. Ale z pozytywnego punktu widzenia, Chatrandom monitoruje wszystkie rozmowy na swojej stronie, chociaż jak wielu zauważyło, jest tylko mała akcja w celu ochrony użytkowników. Mogli zrobić tylko tyle, aby zamknąć konto i po usunięciu konta, a także komunikować się z wyższymi władzami.


Biorąc pod uwagę, że strona internetowa nie wymaga rejestracji jako warunku wstępnego, jest to dobra platforma do nawiązywania nowych połączeń, ale będąc stroną dla dorosłych, większość ludzi tutaj ma nieprzyzwoite intencje. Użytkownicy zgłaszali, że niektórzy koledzy na czacie ujawniają części intymne lub nadal inicjują brudne rozmowy, a to nie jest dobre dla młodszych. Dzieci-drapieżniki mogą z łatwością korzystać z tej bezpłatnej platformy internetowej, aby wykorzystać ciekawskie i niewinne umysły. Jeśli kiedykolwiek napotkasz takie scenariusze, musisz jak najszybciej zgłosić partnera na czacie.

Sposoby kontaktu w Chatrandom

połączyć przez chatrandom

Chatrandom oferuje wiele funkcji do komunikacji. Możesz korzystać z czatów online cam-to-cam i jest to powszechnie używane przez wiele osób. Te funkcje czatu są podzielone na cztery typy:

 • LOSOWY CZAT - Tutaj możesz porozmawiać z zupełnie nieznajomym z dowolnego miejsca na świecie. Możecie się również widzieć za pośrednictwem czatu z kamerą internetową. Możesz użyć filtrów dla określonych kategorii, takich jak płeć i lokalizacja, zwłaszcza jeśli masz ulepszone członkostwo. Ta kategoria ma również największą liczbę użytkowników.
 • POKOJE CZATOWE - Tutaj możesz wybrać, z kim i jak chcesz rozmawiać z innymi ludźmi. Możesz wybrać dowolny pokój czatu, do którego chcesz się dostać, który zwykle jest pogrupowany w zależności od Twoich zainteresowań. Jest również dostępny w czatach wideo, dzięki czemu możesz znaleźć pokoje rozmów dla kategorii takich jak single, geje, studenci, przyjacielskie rozmowy, czaty tylko tekstowe lub czaty tylko dla dziewcząt.
 • GAY CZAT - To jest przeznaczone dla wszystkich gejów i biseksualistów z całego świata oraz dla podobnie myślących ludzi, którzy są otwarci na ich spotkanie. Możesz korzystać zarówno z czatu tekstowego, jak i czatu z kamery internetowej za pośrednictwem funkcji przesyłania strumieniowego wideo.
 • CZAT WIDEO CAM4 - Tutaj możesz rozmawiać z 4 przypadkowymi użytkownikami w tym samym czasie, korzystając z własnego narzędzia do czatu wideo Chatrandom. Każda „impreza” ma swój własny chatbox, możesz też połączyć się z każdym z nich na osobnym czacie. Wystarczy kliknąć przycisk, aby przejść do następnego nieznajomego, z którym możesz się połączyć.

Liczba i struktura członków ChatRandom.com

użytkownicy chatrandom

Zanim zaczniesz korzystać z Chatrandom lub jakiejkolwiek platformy randkowej, powinieneś to wiedzieć istnieje ponad 5 milionów zarejestrowanych kont na całym świecie. Wśród tej ogromnej liczby użytkowników Codziennie około 35 100 - XNUMX XNUMX użytkowników loguje się na swoje konta. Chociaż nie ma danych dotyczących rozkładu płci wśród użytkowników w witrynie, można już bezpiecznie założyć, że stosunek ten byłby prawdopodobnie mniej więcej równy, więc możesz tutaj znaleźć kogoś do rozmowy.


Jeśli chodzi o preferencje seksualne, nie ma również konkretnych danych dotyczących liczby użytkowników i ich orientacji seksualnych. Chatrandom oferuje czat, który przeznaczony jest dla każdego ze społeczności LGBT + i wita każdego, niezależnie od czyjejś seksualności. Jeśli chodzi o rasę i pochodzenie etniczne, możesz powiedzieć, że Chatrandom ma różnych użytkowników, ponieważ jest dostępny z całego świata. Gdziekolwiek jesteś, najprawdopodobniej będziesz w stanie znaleźć innych użytkowników z tego samego kraju lub nawet z tego samego miasta co Ty.


Według danych demograficznych witryny, Indie i Włochy są wiodącymi krajami z największą liczbą użytkowników, z udziałem w widowni przekraczającym 11%. Za nimi plasują się Stany Zjednoczone i Niemcy z odpowiednio 10, *% i 8.1%. Ponieważ Chatrandom jest dostępny na całym świecie, jesteś w bardzo zróżnicowanej społeczności, a także przyczynia się do tego, że jej system nie wymaga wcześniejszej rejestracji, aby korzystać z jego usług. Można więc powiedzieć, że ludzie tutaj zazwyczaj przychodzą i odchodzą.

Polityka cenowa Chatrandom

cennik chatrandom

Chociaż cena członkostwa premium jest nieco droga, powinieneś sprawdzić różnice między tym a bezpłatnym członkostwem.
Jeśli zarejestrujesz się w Chatrandom, natychmiast otrzymasz standardowe członkostwo, które jest w 100% bezpłatne. Możesz rozmawiać z dowolnym nieznajomym, możesz dołączać do pokojów czatowych i czatów wideo. Pamiętaj, że nawet niezarejestrowani użytkownicy również mają dostęp do takich funkcji. Mimo że większość tych korzyści jest zablokowana za warunkami płatności, Chatrandom nadal zapewnia wiele dla każdego. Więc nadal możesz znaleźć przypadkowe randki, nie wydając nawet ani grosza. Prawdopodobnie jedyną wadą posiadania bezpłatnego członkostwa jest radzenie sobie z reklamami stron trzecich. To rozprasza przez całe doświadczenie. Możemy więc powiedzieć, że jest to cena, którą płacisz w zamian za brak płacenia za funkcje, z których korzystasz.


Jeśli zdecydujesz się ulepszyć swoje członkostwo i zapłacić trochę, będziesz mieć swobodę wyboru dowolnego pokoju na czacie. Można również zastosować filtry dotyczące płci i lokalizacji. Otrzymujesz również odznakę VIP i opcję cofnięcia lub ponownego połączenia z poprzednim użytkownikiem, z którym mogłeś rozmawiać. I oczywiście najlepszą rzeczą jest to, że otrzymujesz płynne i wolne od rozpraszania wrażenia bez irytujących reklam.

Chatrandom.com Projekt i użyteczność

użyteczność chatrandom

Witryna Chatrandom jest dobrze zbudowana i jest bardzo przyjazna dla użytkownika. Strony w witrynie są łatwe w nawigacji i mają proste ikony przycisków oraz łatwe do odczytania czcionki słowne. Możesz także wybierać spośród więcej niż 20 opcji językowych i oferuje opcje szybkiego wyszukiwania, które pomogą Ci łączyć się z innymi użytkownikami na całym świecie. Nawet funkcja kamery internetowej działa dobrze. Po kliknięciu Start natychmiast zobaczysz witrynę szukającą innego użytkownika online abyście mogli zacząć rozmawiać ze sobą, a kamera internetowa w komputerze lub laptopie również zostanie włączona. W wyskakującym okienku pojawi się prośba o pozwolenie na dostęp do funkcji kamery internetowej i mikrofonu. Jednak nadal masz tę opcję, aby wyłączyć strumieniowe przesyłanie wideo, jeśli jeszcze nie czujesz się z tym dobrze. Wszystko na stronie działa dobrze i szybko, więc nie musisz się martwić o opóźnienia i wolne połączenia.

Jeśli chodzi o projekt i estetykę witryny, Chatrandom upewnia się, że doskonale trafiają w te obszary, a jednocześnie zachowując wszystko, co jest łatwe w użyciu, aby użytkownicy nie mieli trudności z nawigacją po witrynie. Pomimo tego, że jest platformą randkową, zdecydowali się na niebiesko-białą paletę kolorów, w przeciwieństwie do większości witryn randkowych, które używają ciemniejszych kolorów, takich jak czarny i czerwony.

Ich dobór kolorów sprawia, że ​​wygląda bardzo czysto, profesjonalnie i zachęcająco. Składa się również z dużych, łatwych do odczytania czcionek. Ogólnie rzecz biorąc, strona jest dobrze zaprojektowana, aby była przyjemna dla oczu, a jej interfejs jest minimalistyczny i dość prosty. W ich witrynie nie znajdziesz bałaganu ani niezorganizowanych obszarów, ponieważ wszystko jest wygodnie rozmieszczone, dzięki czemu użytkownicy z łatwością znajdą dowolny przycisk lub opcję, której szukają.


Jedną z pomocnych i zdroworozsądkowych rozważań Chatrandom jest to, jak mają plik małą sekcję „Pomoc” u dołu strony. Jeśli kiedykolwiek napotkasz jakiekolwiek problemy podczas korzystania z witryny, możesz po prostu skonsultować się i sprawdzić tę sekcję, zanim zaczniesz kontaktować się z obsługą klienta. Oferują nawet wskazówki dotyczące bezpieczeństwa w Internecie, dzięki czemu możesz unikać oszustów internetowych. Jeśli jesteś nowy w tej witrynie i ogólnie w świecie randek online, sugerujemy przeczytanie.


Jedynym minusem, o którym już wcześniej wspomnieliśmy, są ich reklamy. To robi się denerwujące, zwłaszcza jeśli jesteś darmowym użytkownikiem. Dla niektórych może to być uciążliwe, ale nie ma się czym martwić. Nie są umieszczane w miejscach, które zakłócają twoje wrażenia, ale raczej są umieszczane w pustych przestrzeniach. Większość ich reklam również nie wygląda nachalnie i nie przyciąga uwagi, więc możesz mieć pewność, że nadal możesz patrzeć i skupiać się na wszystkim innym, co ma znaczenie. Jeśli jesteś częstym użytkownikiem Chatrandom, w pewnym momencie przyzwyczaisz się do reklam i nawet nie zauważysz, że tam są.

Usunięcie konta i anulowanie subskrypcji w ChatRandom

Możesz anulować członkostwo premium, odwiedzając stronę usuwania konta. Jeśli to zrobisz, musisz pamiętać, że nie otrzymasz zwrotu kosztów za pozostały czas do następnego cyklu rozliczeniowego. Jeśli więc chcesz anulować, możesz zdecydować się kontynuować tylko do następnego, aby nadal móc go używać przez chwilę i nie zostanie zmarnowany. Zwroty środków będą dostępne tylko pod pewnymi warunkami.

Ale złą rzeczą jest to, że strona internetowa nie dostarcza jasnych parametrów dotyczących takich warunków, więc możemy po prostu założyć, że nastąpi zwrot pieniędzy wyłącznie na podstawie uznania Chatrandom.
Jeśli chcesz usunąć swoje konto, wystarczy przejść do zakładki Moje konto. Znajdziesz tam opcję usunięcia konta, więc po jej kliknięciu otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem usunięcia konta. Po usunięciu konta nie będzie już można odzyskać akcji.

Aplikacja mobilna dla Chatrandom.com

aplikacja chatrandom

Chatrandom jest dostępny do pobrania przez aplikację mobilną, ale tylko dla użytkowników Androida. Możesz go pobrać ze sklepu Google Play bez żadnych opłat. Aplikacja mobilna jest wygodniejszą opcją, ale w przeciwieństwie do wersji na komputery i strony internetowe, musisz się zarejestrować, aby móc rozmawiać z innymi osobami. Wszystko jest nadal darmowe, nawet w aplikacji mobilnej, chyba że chcesz zaktualizować swoje konto. Poza koniecznością rejestracji wszystko w wersji internetowej znajduje się również w aplikacji mobilnej. Nawet projekt aplikacji mobilnej jest odpowiedni dla funkcji czatu wideo, a drobne szczegóły, takie jak paleta kolorów, przyciski ikon lub czcionki tekstowe, są również brane pod uwagę, aby pomóc użytkownikom w pełni cieszyć się ich doświadczeniem Chatrandom.

Często zadawane pytania dotyczące ChatRandom

Co to jest Chatrandom?

Jest to internetowy czat wideo skierowany do osób, które chcą poznać nieznajomych z całego świata

Czy Chatrandom jest dostępny w aplikacji mobilnej?

Tak, ma aplikację mobilną dostępną dla użytkowników Androida i możesz ją pobrać za darmo.

Czy rejestracja jest bezpłatna?

Tak, możesz dołączyć i rozmawiać z przypadkowymi nieznajomymi, nawet bez rejestracji konta, a wszystko jest bezpłatne. Zarejestrujesz się tylko wtedy, gdy zechcesz zmienić swoje członkostwo na premium.

Czy Chatrandom jest dostępny w wielu krajach?

Tak, strona internetowa jest dostępna w ponad 180 krajach, więc można powiedzieć, że jest dostępna wszędzie.

Kto używa Chatrandom?

Ponieważ witryna jest skierowana do bardzo zróżnicowanych odbiorców, zapraszamy do niej nieznajomych, którzy chcą porozmawiać i poznać innych ludzi z dowolnego miejsca na świecie. Można poznać tylko ich płeć i lokalizację; jeśli chcesz poznać kogoś na znacznie głębszym poziomie, musisz zapytać osobiście, ponieważ witryna promuje anonimowość i ceni prywatność każdego użytkownika.

Czy mogę zgłaszać użytkowników?

Tak, możesz zgłosić osobę, z którą rozmawiasz. Musisz mieć ważny powód, dla którego zgłaszasz użytkownika, ponieważ jeśli nie, Twoje konto może zostać zamknięte. Możesz również wysłać wiadomość do działu obsługi klienta w sprawie wszelkich skarg i sugestii, ponieważ są oni zawsze dostępni, aby pomóc.

Czy Chatrandom ma ograniczenia wiekowe dla użytkowników?

Aby móc korzystać z tej platformy czatu online, musisz mieć co najmniej 13 lat.

Czy funkcje w wersji na komputer są takie same jak w aplikacji mobilnej?

Tak, wszystko, co można znaleźć na stronie, jest również dostępne i nadal takie samo w aplikacji mobilnej.

Czego potrzebuję, aby założyć konto?

Będziesz potrzebował tylko ważnego adresu e-mail lub będziesz mieć również możliwość logowania się przez konta FB lub Google+

Czy nadal mogę używać Chatrandom bez kamery internetowej?

Chociaż głównym celem witryny jest zapewnienie pełnego czatu wideo dla wszystkich, nadal możesz swobodnie korzystać z czatów tekstowych bez konieczności korzystania z kamer internetowych.

Czy mogę usunąć swoje konto?

Możesz trwale usunąć swoje konto, naciskając przycisk Usuń na karcie Moje konto. Otrzymasz wtedy wiadomość e-mail z potwierdzeniem, że Twoje konto zostało usunięte.

Wady i zalety ChatRandom:

Plusy:

 • PROS
 • Darmowa rejestracja
 • Różni członkowie z różnych krajów
 • Pokoje czatowe są dostępne nawet bez rejestracji
 • Tysiące przypadkowych nieznajomych, z którymi możesz rozmawiać
 • Użytkownicy mogą logować się przez FB lub Google
 • Posiada proces weryfikacji adresu e-mail
 • Wiele przydatnych funkcji
 • Ładna estetyka i przyjemny dla oczu wygląd strony
 • Użytkownicy mogą korzystać z funkcji nawet bez konta
 • Szybki i łatwy proces rejestracji

Wady:

 • Może być używany do łowienia ryb lub nieprzyzwoitych próśb
 • Aplikacja mobilna jest dostępna tylko dla użytkowników Androida
 • Użytkownicy w wieku 13 lat i starsi mogą zacząć korzystać z tej witryny, więc mogą być narażeni na nagość

Wnioski

Chatrandom przeszedł długą drogę, odkąd się zaczął, a teraz wspiął się do rangi będąc jedną z najpopularniejszych istniejących platform do losowych rozmów wideo. Mając wielu użytkowników online o każdej porze dnia, będziesz się dobrze bawić i będziesz mógł spotkać się z nieznajomymi o podobnych poglądach za każdym razem, gdy się zalogujesz. Jeśli chodzi o jego funkcje, oferuje wszechstronne opcje czatu, które zwykle nie są oferowane przez inne witryny. Funkcja ruletki wideo działa na solidnej i niezawodnej platformie oprogramowania, dzięki czemu nie musisz się martwić, że zostaniesz rozłączony w trakcie rozmowy. Wiele opcji, które oferują, jest również świetnych, ponieważ użytkownicy mogą konkretnie wybrać typ osób, z którymi mogą wchodzić w interakcje. Ponieważ mogą wybierać spośród czatów tekstowych lub czatów wideo, mają wiele opcji, aby dalej cieszyć się swoim doświadczeniem Chatrandom.
Z tymi wszystkimi rzeczami wymienionymi powyżej, naprawdę możemy polecić wypróbowanie Chatrandom.

Chociaż niektóre brakujące funkcje powinny być dostępne, co jest w większości witryn internetowych, Najlepsze w tym wszystkim jest to, że możesz uzyskać dostęp do czatu i korzystać z jego funkcji za darmo a to jest coś, czego nie zawsze nigdzie widać. Ich funkcje kojarzenia i czatu działają dobrze tak, jak ich wiodący konkurenci, Omegle i Chatroulette. Chociaż jego aplikacja mobilna jest dostępna tylko dla użytkowników Androida, już teraz jest to wielki wyczyn, który daje tę wygodę w dłoni. Wszystko to za 0 dolarów. Brzmi świetnie, prawda? Więc chodź i odwiedź Chatrandom.com, spróbuj i może to być właśnie to, czego szukasz.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry