Jak stosować mineralny podkład w płynie

Uroda

Mineralny podkład w płynie jest jednym z najbardziej popularnych podkładów dostępnych na rynku. Daje on matowe wykończenie na twarzy i sprawia, że skóra wygląda nieskazitelnie. Mineralny płynny podkład może być używany przez każdego z każdej grupy wiekowej. Oto kilka prostych sposobów na użycie mineralnego podkładu w płynie.

Nakładaj podkład za pomocą pędzla do podkładu

Zawsze używaj pędzla do nakładania podkładu. Pędzel do podkładu pomoże Ci równomiernie i idealnie wymieszać podkład.

Umyj twarz przed nałożeniem podkładu

Przed nałożeniem mineralnego podkładu w płynie, umyj twarz. Jeśli masz tłustą skórę, to trudno będzie uzyskać idealne matowe wykończenie. Dlatego postaraj się umyć twarz i utrzymać ją w czystości przez cały dzień.

Użyj podkładu

Podkład jest niezbędny, aby podkład mógł być równomiernie nałożony na twarz. Dlatego przed nałożeniem podkładu zastosuj primer i pozostaw go na 20 minut.

Używaj odpowiedniej ilości podkładu

Zawsze zaczynaj od minimalnej ilości podkładu, a kiedy poczujesz się komfortowo, nałóż więcej. Jeśli nałożysz zbyt dużo podkładu, będziesz wyglądać jak klaun.

Dobrze wymieszaj

Jeśli nakładasz podkład po raz pierwszy, postaraj się dobrze wymieszać go na twarzy. Nakładaj go od środka na boki, a następnie rozprowadź go na policzkach.

Nie zapomnij użyć pudru

Jeśli chcesz uzyskać nieskazitelne wykończenie, to musisz zastosować sporą ilość pudru. Nałóż puder na całą twarz, a następnie wklep go.

Wnioski:

Stosując się do tych wskazówek z pewnością uzyskasz nieskazitelne wykończenie na swojej twarzy. Więc, zacznij używać tego produktu i sprawić, by Twoja twarz wyglądała atrakcyjnie.