Najlepsze triki na trwałe i podkręcone rzęsy

Uroda

Chcesz mieć piękne, długie i podkręcone rzęsy przez cały dzień? Nie musisz już walczyć z tuszem i sztucznymi rzęsami. Wystarczy, że poznasz najlepsze triki na trwałe i podkręcone rzęsy.

Zdobądź seksowne rzęsy!

 1. Zaczyna się od odpowiedniej pielęgnacji
  Nie da się osiągnąć pięknych rzęs, jeśli nie zadbamy o ich kondycję. Odpowiednia pielęgnacja to podstawa. Przede wszystkim musimy dokładnie usuwać wszelkie ślady makijażu, których pozostałości mogą osiąść na rzęsach i zakłócać ich naturalną strukturę. Warto także dbać o nawilżanie, np. używając specjalnego serum do rzęs.

 2. Postaw na dobre kosmetyki
  Każdemu zależy, aby kosmetyki, których używa działały skutecznie i nie szkodziły naszemu zdrowiu. To dotyczy również kosmetyków do rzęs. Warto więc wybierać kosmetyki, które nie zawierają szkodliwych chemikaliów i są odpowiednie dla naszego typu skóry.

 3. Buduj objętość z maskarą
  Każda kobieta wie, że dobrze dobrana maskara może zdziałać cuda. Jednak samo nakładanie tuszu na rzęsy to zbyt mało. Najlepiej zacząć od zalotek, które pozwolą nam podkręcić rzęsy. Następnie, dobierzmy odpowiednią maskarę – jeśli chcemy zwiększyć objętość, postawmy na odpowiedni typ maskary, np. zawierającej włókna, które dodają rzęsom gęstości.

 4. Inwestuj w hennę lub henna-brow
  Jeśli lubimy naturalne kosmetyki, dobrym pomysłem jest postawienie na hennę lub henna-brow. Dzięki nim rzęsy nabiorą pięknej, subtelnej barwy, a my będziemy mieć pewność, że nie szkodzimy naszej skórze i oczom. Co ważne, henna utrzymuje się na rzęsach nawet do kilku tygodni!

 5. Zmień dietę
  Kolejnym aspektem, który może wpłynąć na kondycję naszych rzęs, jest dieta. Zdrowe, odżywcze produkty przyczyniają się nie tylko do dobrego samopoczucia, ale także do pięknej skóry i włosów, a tym samym pięknych, zdrowych rzęs. Warto postawić na pokarmy bogate w witaminy, minerały i białko – na przykład ryby, jaja, orzechy i nasiona.

Podsumowanie
Odpowiednia pielęgnacja, dobre kosmetyki i odpowiednia dieta to podstawa pięknych, zdrowych rzęs. Dodatkowo, stosowanie zalotek, nakładanie maskary i henny oraz zmiana diety przyczynią się do ich lepszego wyglądu. Dzięki tym prostym trikom będziesz mieć piękne, trwałe i podkręcone rzęsy przez cały dzień!